Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 kolejka] Cracovia - Wisla Krakow 31.08.08r 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4772)

WiślakNH 31.08.2008 20:33

Liczyłem na zwycięstwo ale remis na Kałuży nie jest najgorszy,chociaż biorąc pod uwagę drugą połowę to trochę żal,bo jedną bramkę więcej mogliśmy strzelić.
Seria zwycięstw zastopowana,ale nie na długo :)
Zastanawiam sie czemu Skorża nie wystawił od pierwszych minut Boguskiego zamiast Łobodzińskiego...ehhh

Ogryzek 31.08.2008 20:33

Nowak zagrał piłkę ręką powinien być karny.

Gdyby nie błąd Clebera z 1 połowy to wygralibyśmy 1-0. A tak jest remis....

Ciastek1 31.08.2008 20:33

Bez przesady kartka Cleberowi należała się , a tak poza tym 2 karne dla Wisły powinny być , w tym jeden ewidentny ,nawet Węgrzyn to przyznał .Sędzi dramat , to są derby a on za każdy wślizg zółta kartka ,.

igortsw 31.08.2008 20:34

Szkoda pierwszej połowy ale derby to derby, nie daliśmy ciała i Cracovia od 96 roku dalej nie może nas pokonać... Brawo za to że nasi w ostatnich minutach nie grali na czas ale cisneli do końca.

Po pierwszej połowie wydawało mi się że chyba Majewski nafaszerował swoich gfrajków wiaderkiem wiagry:D

Mrsnh 31.08.2008 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 596272)
po tym co zobaczylem w 1 połowie to zaczynam sie bać, w drugiej totalny brak skutecznosci, wykonczenia

brawo dla Łobo:rotfl:


oj przestan... lige to my wygramy na 100% tutaj nie ma co sie bac, ale dzisiaj byly nerwy, bo to jednak derby;P. Łobodzinski oczywiscie gral na swoim poziomie.

Baala 31.08.2008 20:35

Sędzia dzisiaj dramat, dwa karne ewidentne dla nas, czerwo dla Clebera mam wątpliwości musiałbym jeszcze powtórke zobaczyć. Pierwsza połowa dramatycznie słaba, szczególnie brak skrzydeł. W drugiej znacznie lepiej, Łobo który nic nie grał zszedł i wszedł Boguski który był naszym najlepszym zawodnikiem. Zieniu znów pierwsza połowa to człowiek widmo, druga jak zmienił stronę juz lepiej. Wogóle szkodo że nie wygraliśmy bo mieliśmy w drugiej połowie wilka przewage i zamknelismy Cracovie w polu karnym. No nic remis może sie zdarzyć na badz co badz jak dla nas dosc trudnym terenie. Troche sie boje bo jak widze że nie ma ławki i mamy tyle kartek to nie ciekawie bedzie w środku sezonu.

K_2 31.08.2008 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 596278)
Pytanko... Cleber czasami u was nie pauzuje w meczu z Leszkiem?

Nie jestem pewien ale chyba 3 kartki ma

Samoth 31.08.2008 20:36

Tak to właśnie bywa jak kurna "gwiazdeczki" śpią w pierwszej połowie !
Co oni myśleli, że się koszerni położą na boisku i pozwolą się wydoić ?!
To z góry było wiadomo, że te k..y będą gryzły trawę !
Na chwilę obecną gołym okiem widać braki w składzie i to niestety odbija się na grze. To co wyprawia Łobodziński, to woła o pomstę do nieba (lub piekła - jak kto woli), Cleber niestety stał się (pewnie z racji wieku) zawodnikiem nieobliczalnym, a w ataku Paweł nie ma żadnego wsparcia. Inną kwestią jest sędziowanie. Gil to jest dno dna. Dwa ewidentne karne niepodyktowane. Przypadek ?
A może profesorek "ugościł" lub "ugości" dziada w ... Wierzynku ?!
To tak na szybko...

Wislak1906_TS 31.08.2008 20:37

Remis nie jest zły :P
Potem trzeba wygrać z Lechem :>

A więc zaczne pokolei:

Piłkarze Cracovii - w drugiej połowie przysneli i już w ogóle bronili wyniku

Piłkarze Wisły - druga połowa wkońcu Wisła :-D
Remis też cieszy :-)

Kibice Cracovii - wpadł remisowi gol, to tylko Wtsk... ale czego można się po nich spodziewać? :mozg:

Dawidowski - miał wspaniałą okazje, aby strzelić bramke, wprawdzie ciężka była, ale w długi słupek, ahh... :P Więcej szans dla Dawidowskiego, Tomek Dawidowski! :D :lol:

Juszczyk - ładnie grał :>

Sędzia - kiepski :-/ Mogli dać Gilewicza czy Granata... Nie podyktował 2 karnych dla Wisełki :foch:


JAZDA PO MISTRZA! WISEŁKO JAZDA PO MISTRZA!

Ważne, że mamy lidera!
Teraz musimy liczyć na... przeciwników Arki :P

Ja tam wole by co chwile były nowe "gwiazdki" Lech, Arka i potem opadały, a Wisła cały czas równo :-)

nesta 31.08.2008 20:39

Bardzo dobra gra Wisly w drugiej polowie.

Jednak postawa Skorzy pozostawia wiele do zyczenia.

Boguski jest w bardzo dobrej formie, a to, ze nie strzelal bramek nie jest problemem, bo to nie jest jego glowne zadanie. Ale to jeden z najwazniejszych pilkarzy Wisly. Lapalem sie za glowe juz przed meczem, ze go nie ma.
I on w drugiej polowie pokazal, ze powinien grac od poczatku. Jego dyspozycji z Lobodzinskim nawet nie ma co porownywac. Tu jest duzy, bezsprzeczny, blad Skorzy.

Drugi blad, moze jeszcze wiekszy. Wejscie Dawidowskiego na boisko. Na lawce byl wtedy Niedzielan - szybki, dobry technicznie, w sam raz na taka gre kiedy Cracovia zostawila duzo miejsca i Malecki.
Nikt mi nie powie, ze to nie sa jakies poza boiskowe uklady, majace na celu wypromowanie zawodnika. Przeciez Skorza widzi, ze Dawidowski nie nadaje sie do gry, a jednak w tak trudnym meczu i decydujacym momencie wprowadza go do gry. Chcialbym go osobiscie o to spytac... Naprawde nie mam slow.

Do tego pokaz sedziego, ktory powinien dac 2 karne Wisle.
Generalnie remis nie jest najgorszy, cieszy dobra jakosc gry Wisly w drugiej polowie. Pierwsza to moim zdaniem, zle podejscie psychiczne do meczu.

LooNatyk 31.08.2008 20:39

Nie ma co szukac dizury w calym i zwalac na sedziego etc. Nasi przerabali I polowe i koniec. Tutaj czuje zal, ze tak latwo do tego podzeszli.
Gdyby grali tak jak w II polowie predzej czy pozniej cos by wlecialo.

I przyznaje racje, ze brakuje nam sily ofensywnej. Obrona spisuje sie dobrze(mimo kilku wpadek), ale w ataku nie ma czym straszyc.. Jak Pawel ma gorszy dzien, to robi sie nie ciekawie.

Kurde smutno mi jednak, ze nie rozjechalismy ich. poprostu chyba im cala runnde nie zapomne tego olewactwa w I polowie. tak sie k*** nie gra w derbach!!

nesta -- kurde bez przesady, imo Skorza to najlepsze co nam sie trafilo ostatnio. Jakim prawem sadzisz, ze Niedzielan bylby lepszy, masz info z treningow? Obserwowales go na ostatnich zajeciach? Znasz jego wydolnosc? etc. etc. ??

joy_division 31.08.2008 20:42

Liga - Puchary - Liga ...to musiało sie odbić przy takiej ławce. Transfery ......, transfery.

SZYMEK_TSW 31.08.2008 20:42

****a :/

Szkoda przespanej I połowy, no ale dajcie spokój 2 karne !! powinny być dla nas:/
aha. doping starozakonny trwał 9 minut i już powrócił do "normy"

Samoth 31.08.2008 20:43

Wszyscy wieszają psy na Dawidowskim. Ja go osobiście go nie bronię, bo sam nie jednokrotnie nawrzucałem na niego ile wlazło, ale dlaczego do jasne cholery nikt nie zauważa "wspaniałej" gry Mega Gwiazdy - Łobodzińskiego.
Facet jest powolny jak muł, wdaje się w jakieś bezproduktywne kiwki i zazwyczaj traci w efekcie piłki, gra bez pomysłu a na dodatek jest zupełnie bez formy !

Daro&Mysłowice 31.08.2008 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 596274)
Szkoda bardzo tego wyniku, ale lepszy remis niż porażka. Wreszcie trafił Rafał, moze sie przebudzi. Szkoda, ze od poczatku tak nie gralismy bo spokojnie mozna bylo wygrac.
Sedziego nie ma co obwiniac bo jego najwiekszym bledem jest to, ze nie wyrzucil Clebera. Troche duzo glupich kartek.

???chyab inny mecz widzialme...przy karnym dla Cracovi Cleber nie zasuzył na żółta kartke a przy tym wslizgu co bylo tyle larma nie bylo faulu zobaczcie sobie to uwaznie chyba ze za zamiar
sedzia byl pajacem akcje Cracovi w calym meczu to:strzal z lini bocznej jakby jusczyk tego nie dotknol to by przeszlo wzduz bramki,wolny w drugiej polowie i ostre dosrodkowanie kolesie w drugiej powlowie juszcyk odbija a tam kus stzrela tak koslawo i ktos wybija pilek z piatki to sa 3 akcje na caly mecz.....karnego nie bede liczyl bo jakby Cleber wyhamowal przed dudzicem to ten by nie doszedl do pilki bo sobie ja zamocno wypuscil i tyle na temat wypowiedzi Cabaja ktory mowi ze remis jest sprawiedliwy....smiech na sali

Mario Nh 31.08.2008 20:44

Te dwa nie podyktowane karne dla Wisły są dobre na Majewskiego. Prawie nie posikał się kiedy arbiter nie ukarał Clebera drugą żółtą kartką. Ciekawe jak będzie śpiewał na pomeczowej konferencji...

O ile dobrze widziałem to " kibice " Cracovii odpowiedzieli sektorówką na " Sprzedawcę liści "... no cóż nie sztuka taką stworzyć po pół roku :>

K_2 31.08.2008 20:44

Ludzie nei przesadzajcie.Czy wy zawsze o kazdej porze i dnia jestescie zaangazowani na 100% ?
Wiem ze derby ,ale to sport .Byc moze Majewski mial taka taktyke zeby sie wypruc w I 45 minutach cos strzelic i potem obrona Czestochowy . Wisla podeszla sennie ,bo moze myslala ze po 3 wygranych w lidze i pokonaniu Barcy pejsy sie beda przed nimi sami wywracac. Chwala za 2 ga polowe ,chcialbym zeby tak grali z Tottenhamem .
Skorzy nie zmaierzam krytykowac,bo i tak jest to dla mnie cudotworca

Mrsnh 31.08.2008 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 596295)
nesta -- kurde bez przesady, imo Skorza to najlepsze co nam sie trafilo ostatnio. Jakim prawem sadzisz, ze Niedzielan bylby lepszy, masz info z treningow? Obserwowales go na ostatnich zajeciach? Znasz jego wydolnosc? etc. etc. ??

tak najlepsze.. ale to znaczy, ze nie popelnia bledow. Daleko szukac? I polowa Łobodzinski, II Boguski... Nie od dzis wiadomo, ze Skorża jest przywiazany do nazwisk, ze katuje nas Łobodzinskim chociaz tez na gre w Wiśle nie ma umiejetnosci. Moznaby znalezc wiecej takich kwiatków.


ehh, bo zapomnialem.. Brawo panowie za walke. II polowa byla naprawde dobra ! Brawo Rafał Boguski za gola i za swietna gre !! Nie wygralismy dzisiaj- zrobimy to za pol roku.:)

Wislak1906_TS 31.08.2008 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 596304)
O ile dobrze widziałem to " kibice " Cracovii odpowiedzieli sektorówką na " Sprzedawcę liści "... no cóż nie sztuka taką stworzyć po pół roku :>


Jaką oprawe zrobili? :>

LooNatyk 31.08.2008 20:47

stary ja nie przesadzam, da mnie poprostu derby to derby i koniec. jak zagraja slabiej w meczu z odra, polonia czy kij wie kim ja im to wybacze, ale kurde nie moge przebolec ze tak latwo odpuscili w I polowie i koniec :/

Mrsnh -- ale nesta sugeruje, ze Skorza nie popelnia bledu, tylko robi to umyslnie(przynajmniej ja tak rozumiem jego slowa)

nesta 31.08.2008 20:47

A czy ja napisalem, ze chce zwolnic Skorze ?
Nie. Ale z drugiej strony nikt nie jest swieta krowa i o kazdym mozna podystkutowac i go skrytykowac. Co tez uczynilem, bo takich dwoch decyzji nie da sie nie skomentowac.

Po pierwsze w derbach sie nie testuje ustawienia na Tottenham.
Po drugie, chyba nawet dziecko wie i ktos kto oglada Wisle tym bardziej, ze Dawidowski w tej chwili nie prezentuje poziomu pilkarza I,II,III i IV ligowego. Nie mam zamiaru pastwic sie nad zawodnikiem, nie mam nic do niego. To stwierdzenie faktu, calkiem normalna rzecz skoro ktos przez 3 lata nie gral w pilke - trudno zeby bylo inaczej. Jest to niestety troche smieszne przez lzy. Facet w ogole nie biega, nie ma szybkosci, wydolnosci, ogrania, nie podbiega do pilek, nie ma kompletnie czucia pilki - no jak czlowiek po 3 letnim rozbracie z pilka.

W przeciwienstwie masz Niedzielana, ktory az rwie sie do gry, bo chce walczyc o miejsce w skladzie. Szybki, dynamiczny, agresywny. Rowniez bez formy na skutek dlugotrwalej kontuzji. Ale oczywistoscia jest, ze i tak jest lepszy i bedzie z niego wiekszy pozytek niz z Dawidowskiego.

Lobodzinski to kolejny kwiatek... Najlepsze, ze to nie pierwszy taki mecz w tym sezonie. W kazdym gral bardzo slabo. A mimo to.. gra. I oto mi chodzi tez.

Samoth 31.08.2008 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 596305)
Ludzie nei przesadzajcie.Czy wy zawsze o kazdej porze i dnia jestescie zaangazowani na 100% ?
Wiem ze derby ,ale to sport .Byc moze Majewski mial taka taktyke zeby sie wypruc w I 45 minutach cos strzelic i potem obrona Czestochowy . Wisla podeszla sennie ,bo moze myslala ze po 3 wygranych w lidze i pokonaniu Barcy pejsy sie beda przed nimi sami wywracac. Chwala za 2 ga polowe ,chcialbym zeby tak grali z Tottenhamem .
Skorzy nie zmaierzam krytykowac,bo i tak jest to dla mnie cudotworca

Ty chyba nie za bardzo rozumiesz znaczenie słowa Derby ?!
Można umoczyć z kimkolwiek, ale nie ze znienawidzoną od wieków koszerną drużyną !!

gienek_majonez 31.08.2008 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 596155)
Tak, jest tam "elita". Ci którzy męczą się śpiewając.

Przesadzasz ;) u nas na mecze chodzi się aby dopingować, a na wyjazdy jeździ się aby oglądać... :)

gigant 31.08.2008 20:52

Prawdę powiedziawszy Cleber zapewnił emocjonujące derby. Powinien wylecieć jak nic. Cracovia lepsza do przerwy, my po. Zastanawia mnie po co ktoś wystawia tak słabego sędziego na taki mecz, chyba tez na przełamanie.

Jedno słowo dotyczące pana Wojciecha Łobodzińskiego. Litości.

Wynik bardzo dobry, bo takie mecze kończą się różnymi dziwnymi wynikami. Teraz trzeba wygrać z Amiką i mamy mały komforcik.

Kamson 31.08.2008 20:53

Nie pierd..cie o transferach, wąskiej kadrze itp. Te derby były spokojnie do wygrania gdyby nie pan Paweł Gil. Trzeba go będzie miło przywitać przy najbliższej okazji. Ja sie pytam kvrwa kto wyznacza takiego sędziego na derby?! Komu sędziował Sukanabosaka? - Ten japoniec w ramach wymiany w naszej lidze.

kreseq 31.08.2008 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 596286)
oj przestan... lige to my wygramy na 100% tutaj nie ma co sie bac, ale dzisiaj byly nerwy, bo to jednak derby;P. Łobodzinski oczywiscie gral na swoim poziomie.

Postaw cale swoje oszczednosci plus dom,samochod i dziewczyne u buka skoro taki pewny jestes MP dla Wisly. Ja tego nie jestem pewien bo pierwsza polowa to byl dramat a w drugiej srednio poprawnie.

Mecz ogolnie dopiero w drugiej polowie jako tako wygladal ale ciekawych akcji mniej niz we wczesniejszych meczach i dynamika siadala zbyt czesto. Oczywiscie Iwanski to dno ale Lobo to juz wybitny pilkarz...Ile to drewno bez formy Was kosztowalo?

Gratulacje punktu wywalczonego z trudnym przeciwnikiem jakim jest Cracovia, widac ze oni powalcza o cos wiecej w lidze.*

* - Wiadomo o co chodzi. Tak, wiem Odra :D


PS: 2 karne dla Wisly ewidentne, ale dla Cracovi to juz nie bylo karnego - Niech zyje obiektywizm :)

Jeden dla Wisly sie nalezal, drugi moglby ale nie musial, dla Craxy jak najbardziej zasluzony karny i kartka dla obroncy Wisly.

Ricken 31.08.2008 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 596270)
Czyli w Krakowie bez zmian... Wisła nadal rządzi :)

nie.komentatorzy by to ujęli tak: derby się zakończyły wynikiem 1:1 czyli przez pół roku nikt nie rządzi.:P

Oprócz Juszczyka i Łobo , Zieniu prawie nie widoczny, Cleber chyba zapomniał że dostał żółtą kartkę cały czas na granicy faulu.
Jedynie pozostaje żałować sytuacji Jirsaka z pierwszej połowy.Brożka jak trafił w bramkarza i dwóch Dawidowskiego.

krzywy 31.08.2008 20:55

sedzia nas przekrecił i tyle w tym temacie nie wystawiab sie takiego młokoa na mecz derbowy 2 karne dla nas ewidentne dddla craxy wątpliwy ale bilans błędów zawsze wychodzi na zero tylko WISŁA

Samoth 31.08.2008 20:56

Panie Skorża,
zapewne Pan nie czyta czegoś takiego jak, forum. Szkoda. Dowiedziałby się Pan, że my kibice mamy serdecznie dosyć "gry" w pierwszej drużynie Panów: Dawidowskiego i Łobodzińskiego. Może przynajmniej ktoś z Pana znajomych czyta nasze komentarze, to zachęci Pana do przestudiowania tej bądź co bądź ciekawej lektury.

Samoth 31.08.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 596318)
Nie pierd..cie o transferach, kadrze itp. Te derby było spokojnie do wygrania gdyby nie pan Paweł Gil. Trzeba go będzie miło przywitać przy najbliższej okazji. Ja sie pytam kvrwa kto wyznacza takiego sędziego na derby?! Komu sędziował Sukanabosaka?

Przeczytaj czasem to, co "piszesz" !

K_2 31.08.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 596319)
Postaw cale swoje oszczednosci plus dom,samochod i dziewczyne u buka skoro taki pewny jestes MP dla Wisly. Ja tego nie jestem pewien bo pierwsza polowa to byl dramat a w drugiej srednio poprawnie.

Mecz ogolnie dopiero w drugiej polowie jako tako wygladal ale ciekawych akcji mniej niz we wczesniejszych meczach i dynamika siadala zbyt czesto.

Wiem ze twoj post to napinka i o obiektywizm trudno ,ale w 2 polowie tak grajaca Wisla robi kazdemu w tej lidze wiatrak :D Jak to dla ciebie bylo "jako tako" to ja marze o takim "jako tako" w kazdym meczu naszej smiesznej ligi

-Goral- 31.08.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 596309)
A czy ja napisalem, ze chce zwolnic Skorze ?
Nie. Ale z drugiej strony nikt nie jest swieta krowa i o kazdym mozna podystkutowac i go skrytykowac. Co tez uczynilem, bo takich dwoch decyzji nie da sie nie skomentowac.

Po pierwsze w derbach sie nie testuje ustawienia na Tottenham.
Po drugie, chyba nawet dziecko wie i ktos kto oglada Wisle tym bardziej, ze Dawidowski w tej chwili nie prezentuje poziomu pilkarza I,II,III i IV ligowego. Nie mam zamiaru pastwic sie nad zawodnikiem, nie mam nic do niego. To stwierdzenie faktu, calkiem normalna rzecz skoro ktos przez 3 lata nie gral w pilke - trudno zeby bylo inaczej. Jest to niestety troche smieszne przez lzy. Facet w ogole nie biega, nie ma szybkosci, wydolnosci, ogrania, nie podbiega do pilek, nie ma kompletnie czucia pilki - no jak czlowiek po 3 letnim rozbracie z pilka.

W przeciwienstwie masz Niedzielana, ktory az rwie sie do gry, bo chce walczyc o miejsce w skladzie. Szybki, dynamiczny, agresywny. Rowniez bez formy na skutek dlugotrwalej kontuzji. Ale oczywistoscia jest, ze i tak jest lepszy i bedzie z niego wiekszy pozytek niz z Dawidowskiego.

Lobodzinski to kolejny kwiatek... Najlepsze, ze to nie pierwszy taki mecz w tym sezonie. W kazdym gral bardzo slabo. A mimo to.. gra. I oto mi chodzi tez.

Nie czmu zakładasz że z Dawidowskiego nic nie będzie.
Niedzielan ostatnio często wchodził i za wiele nie pokazał. Nawet mało go było widać.
Dzisiaj Dawid pokazywał się bardzo dobrze, uciekał uciekał obrońcą Cracovii, mieli z nim duże problemy, nie strzelił w dwóch trudnych sytuacjach ale myślę że będzie coraz lepiej.

Samoth 31.08.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 596328)
"Dzisiaj Dawid pokazywał się bardzo dobrze, uciekał uciekał obrońcą Cracovii, mieli z nim duże problemy, nie strzelił w dwóch trudnych sytuacjach ale myślę że będzie coraz lepiej".

O, widzę, żerośnie nam godny następca St. Lema.
Gratulacje kolego. Niezły wrzut.
A tak na serio, czy myśmy oglądali ten sam mecz ?!

kreseq 31.08.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 596326)
Wiem ze twoj post to napinka i o obiektywizm trudno ,ale w 2 polowie tak grajaca Wisla robi kazdemu w tej lidze wiatrak :D Jak to dla ciebie bylo "jako tako" to ja marze o takim "jako tako" w kazdym meczu naszej smiesznej ligi

Zrobila taki wiatrak Cracovi ze strzelila jej jedna bramke...slaby ten wiatrak nie sadzisz? Obiektywnie napisalem ze bylo kilka ladnych akcji ale biorac pod uwage CALA polowe to byla jako taka. Chyba nie uwazasz ze cala druga polowa byla "wiatrakiem" bo wtedy uznam ze nie ogladales tego maczu albo inny.
Po co mam sie napinac? Mowie co widzialem i co potwierdzi Tobie wiekszosc kibicow ( obiektywnych a nie zakochanych bez pamieci i slepych).
Podsumowujac : Druga polowa jako taka z kilkoma naprawde fajnymi szybkimi akcjami
Pierwsza polowa dramatycznie slaba.

Widzisz tu napinke?

TomAlwernia 31.08.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 596282)
Nowak zagrał piłkę ręką powinien być karny.

Gdyby nie błąd Clebera z 1 połowy to wygralibyśmy 1-0. A tak jest remis....

Ewidentny karny, sędzia najsłabszym ogniwem meczu

Kamson 31.08.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 596319)
Ja tego nie jestem pewien bo pierwsza polowa to byl dramat a w drugiej srednio poprawnie.

:lol: Siedzenie 45 minut na połowie przeciwnika, i gdyby nie błędy sędziego nie skończyło by sie na jednej bramce.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 596319)
Oczywiscie Iwanski to dno ale Lobo to juz wybitny pilkarz...Ile to drewno bez formy Was kosztowalo?

Mniej niż wasze :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 596319)
PS: 2 karne dla Wisly ewidentne, ale dla Cracovi to juz nie bylo karnego - Niech zyje obiektywizm :)
Jeden dla Wisly sie nalezal, drugi moglby ale nie musial, dla Craxy jak najbardziej zasluzony karny i kartka dla obroncy Wisly.

Karny dla Cracovi jak dla mnie... bardzo sporny ale za co ta kartka to ja już nie rozumiem:)
Jeden karny dla Wisły ewidentny, drugi podobnie jak karny pejsów, sporny.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Samoth (Post 596325)
Przeczytaj czasem to, co "piszesz" !

Rozwiń swą myśl :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 596332)
[...]
Widzisz tu napinke?

Na pewno nie widze tu obiektywności.

Devonisch 31.08.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ozinho (Post 596191)
Juszczyk!K**** mać co on odwala?Dwa razy przed siebie.Jak tak chcesz wpuścić drugiego to wanij swojaka!

Dziękuje za zbanowanie wieśniaka.

1 połowa tragedia.... 2 dobra.......

najważniejsze, że te żydowskie markietanki nie zasmakowały zwycięstwa i nie zasmakują.........

krzywy 31.08.2008 21:04

gil do wyrzucenia po tej kolejce i tyle w tym temacie

Eustachy 31.08.2008 21:04

Remis z taka druzyna jak Cracovia, chluby niestety nie przynosi. Trzeba pamietac, ze ta ekipa nie tak dawno temu, zostala zdeklasowana przez Bialorusinow...

Ale jak to sie mowi; jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma. Cracovii udalo nam sie narzucic swoj styl oparty na zajadlej kopaninie i stad ich sukces. O pierwszej polowie w naszym wykonaniu, lepiej zapomniec.
Niestety trudno liczyc na szereg dobrych akcji, kiedy skrzydlowi graja tak rewelacyjnie jak nasi.
Nie chce sie silic na niepotrzebne efekciarstwo, ale gdybym mial opisac wystawienie Lobodzinskiego kosztem Boguskiego, nalezaloby raczej siegnac po bardzo dosadne slowa.
Trzeba sobie zdac sprawe, ze Brozek nie bedzie w kazdym meczu strzelal goli, a juz tym bardziej wowczas, gdy na boisku brak jest Rafala, bo tylko on potrafi umiejetnie kreowac gre w ataku.
Gratulacje dla niego za przelamanie strzeleckiej niemocy i za to ze byl najlepszy na placu w drugiej polowie. Wierze, ze teraz bedzie szlo mu jeszcze lepiej.

Co do pracy sedziego, to twierdze ze nie obylo sie bez powaznych bledow.
Braklo mi kartki za ostry faul od tylu na Zieniu i dwoch karnych dla Wisly, a do tego drugiego zoltka dla Clebera i w konsekwencji cz.kartki. Jednym slowem pan arbiter, nie zasluzyl na pochwaly.

Najostrzejsze derby ostatnich lat, gdzie silnych emocji nie brakowalo - tak chyba to mozna podsumowac.

LooNatyk 31.08.2008 21:04

kreseq -- widze napinke bo do czego to rownasz? W naszej lidze o lepsza gre ciezko, wiec co do PL nas porownujesz??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl