Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prawo jazdy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=316)

Zola 30.09.2008 15:24

pytanie: jest mozliwosc wymiany zdjecia w dokumentach? tzn chce wymienic zdjecie, ktore dalem z dokumentami jak czekalem na termin i czy jak przyjde na egzamin to moge zmeinic to foto na inne?

Elendil 30.09.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kasiii
tak sie czeka. Z koszykarskiej pojechałam w lewo czego sie nie spodziewałam.Jezdzilam 1,40h a ani przez moment nie stalam w korku!

możesz dokładnie powiedzieć, jaką miałaś trasę? Nowohucka,saska, lipska...? zawracanie na 3? gdzie parkowanie? zawracanie na jakimś skrzyżowaniu?

Ja mam egzam w piątek, pierwsze podejście.

BronekTS 30.09.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kasiii (Post 609609)
maciek777 ty to masz pewnie juz napewno! mysle:>
ja dzwonilam ale nie stety dopiero zostalo wyslane zamowienie czy cos tam i najpewniej bedzie 6pazdziernika:-/

Powiedz mi, czy na stronie https://www.kierowca.pwpw.pl/ masz komunikat że sprawa w toku czy jaki ?
Bo ja zdawałem 23 września i nadal mam komunikat jako że niepoprawne dane, brak spraw w toku ble ble ble.
Nie wiem czy zaczynać się martwić ;)

szarkoz 30.09.2008 21:14

Ja zdałem 20 września i do dzisiaj pisało mi, że brak spraw w toku, a popatrzyłem teraz wieczorem i patrzę, że jest do odebrania :)

Kamil 30.09.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BronekTS (Post 609887)
Powiedz mi, czy na stronie https://www.kierowca.pwpw.pl/ masz komunikat że sprawa w toku czy jaki ?
Bo ja zdawałem 23 września i nadal mam komunikat jako że niepoprawne dane, brak spraw w toku ble ble ble.
Nie wiem czy zaczynać się martwić ;)

weź lepiej zadzwon, z wlasniego doswiadczenia wiem ze czasem ta strona w chuja leci i w ogole nie sa uaktualniane sprawy ;)

Zola 30.09.2008 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 609729)
pytanie: jest mozliwosc wymiany zdjecia w dokumentach? tzn chce wymienic zdjecie, ktore dalem z dokumentami jak czekalem na termin i czy jak przyjde na egzamin to moge zmeinic to foto na inne?

PONAWIAM PYTANIE

kasiii 30.09.2008 21:32

BronekTS ja tez mam ze nie ma nic:( Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.
pic na wode chyba te stronki tam chyba z duzym opoznieniem pisza :(ale z tego co wiem to duzo ludzi nawet jak odbierze to ma dalej
Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.itddddd.... dupa.trzeba dzwonic ja dzwonilam dzis, i w piatek rano bede.ty podejzewam ze w piatek mozesz juz miec radze dzwon:) jak jestes z krakowa i nie podlegasz pod wegrzce czy cos to na te numery 0126169371 lub 0126169367 ale na pierwszym szybciej odbieraja:-) i od razu podaja czy jest czy nie trzeba tylko im pesel swoj podac.

kasiii 30.09.2008 22:02

możesz dokładnie powiedzieć, jaką miałaś trasę? Nowohucka,saska, lipska...? zawracanie na 3? gdzie parkowanie? zawracanie na jakimś skrzyżowaniu?

Ja mam egzam w piątek, pierwsze podejście.

Elendil kurde powiem ci tak z nazwami ulicy to mam problem ale cóż blondynka jestem:D:D:D:D:D:D:D w piatek zdaje tez moja sasiadka z naprzeciwka:D:D jak masz egzamin w porze korków to raczej cie wezmie w strone huty czyli na prawo z koszykarskiej tak zawsze jest jak sa korki bo na lewo tooo uuu stac by trzeba bylo pol dnia.Ja miałam egzamin wieczorem zero korkow i dla tego tam mnie wzioł, zawracanie mialam jako pierwszy manewr zawracanie na 3 pozniej nowohucka w prawo tam jak jest sygnalizacja i jest skret w prawo na kazimierz chyba..i potem tam wjechalam w takie uliczki jednokierunkowe bo chcial sprawdzic czy zauwaze znak ze jest jednokierunkowa i czy do skretu w lewo ustawie sie na lewym czy na prawym pasie, bo jak nie zwrocisz uwagi na znak ze jednokierunkowa i sie ustawisz do skretu wlewo przy stronie prawej ttooo lipa

kasiii 30.09.2008 22:03

..parkowanie skosne prostopadle kolo galerii kazimierz ,galeria kazimierz :Dobjechana z kazdej strony z 4 razy tam jest takie rondo male bez sygnalizacji.NO I RONDO GRZEGORZECKIE GDZIE MIALAM TAM OD STRONY KAZIMIERZA PRZEJECHAC W PRAWO GDZIE BYLA SYGNALIZACJA WYŁĄCZONA MASAKRA ZAMOTALAM SIE OKROTNIE:-P zawracanie na kurde nie wiem jak sie nazywa tamto skrzyzowanie:( I RONDO TO KOLO M1 TAKIE DUZE Z SYGNALIZACJA TAM SKRET W PRAWO .I TYLE JESTEM CI WSTANIE POWIEDZIEC KURDE MUSZE SIE NAUCZYC NAZW ROND I ULIC.AAA I NIE WZIOŁ MNIE NA TO TAKIE MALUTKIE RONDO KOŁO CARREFURA TO BEZ SYGNALIZACJI:D:D:D A TEGO TO SIE BALAM BO NIE LUBIE GO:-/ I PRZY WJEZDIE NA TEREN OSRODKA EGZAMINACYJNEGO TAM TAKI ZAKRET OSTRY DOSC JEST TROCHE SCIELAM ZAKRET:D:DALE TO CHYBA JUZ W AMOKU ZE WROCILAM NA NIA:shock: A PAN EGZAMINATOR KAZAŁ MI PRZECZYTAĆ KODEX DROGOWY TAK NA PRZYSZLOSC:lol::lol::lol::lol: ALE JAK MASZ EGZAMIN MIEDZY NIE WIEM 10 A 16 TO CIE RACZEJ NA TA TRASE NIE WEZMIE BO NAPRAWDE TAM KORKI

Norek 01.10.2008 14:12

Uczył się ktoś w szkole jazdy LAJT na Krupniczej ?? Jak wrażenia, polecacie, nie polecacie ??

BronekTS 01.10.2008 15:02

Kasii ja pod Wieliczke podlegam, dzisiaj tam mają dzień wewnętrzny jutro sobie zadzwonie, nóż widelec już czeka na mnie. Bo wszyscy moi znajomi w Wieliczce to po 8-10 dniach odbierali.

Co do samego egzaminu. Trzeba generalnie liczyć, że jak masz egzamin na powiedzmy 10, to wyjedziesz około 12. Mogę Ci podpowiedzieć tyle, że ja miałem egzamin o 12:30, wyjeżdżalismy po 14 i wszyscy wtedy generalnie jechali w prawo, na Hute. Wcześniejszy z godziny 10 jeździli po Śródmieściu. Kumpel ktory miał rano o 7:15 wyjechał przed 9 i pojechał na Hute. Wieczorem różnie.

Generalnie, zasady raczej nie ma, chociaż czasem zdarza się przewidzieć gdzie się pojedzie.

Zola 01.10.2008 16:27

pytanie: jest mozliwosc wymiany zdjecia w dokumentach? (czekam obecnie na egzamin, wiec dokumenty nie sa jeszcze wyrobione, itd)

Arteka1906 01.10.2008 16:48

Zdalem :D dzisiaj o 14 mialem termin, wsiadlem do samochou ok 14.50. Egzaminator super. Konkretny facet. Nie robil zadnych problemow. Trasa bardzo łatwa: Dąbie, przejazd kolejowy obok Plazy, zawracanie na trzy, rondo pod kerfurem, parkowanie przodem i do osrodka. Banał :D ale mialem spine niesamowita. Przez pierwsze 10 minut noga mi latala na sprzegle jak by byla podpieta do prądu. Teraz tylko czekam na plastik i na miasto :D pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia :)

kasiii 02.10.2008 15:06

JA DZIS DZWONIE DO URZEDU I JAKAS ****A NAWET MI NIE CHCIALA RACZNIE POWIEDZIEC CZY SA MOJE PRAWOJAZDY, WIEC MOJ CHLOPAK ZADZWONIL I INNA ODEBRALA I POWIEDZIALA ZE NIE MA A WCHODZE NA PRZED MOMENTEM https://www.kierowca.pwpw.pl/PJAction.do I PISZE ZE MAM JUZ DO ODBIORU AD DZIS JAK TAM NORMALNIE JUTRO ZADZWONIE TOOOOOOOOOOOOO UUUUUUUUUUUU:foch::foch::foch::foch:

kasiii 02.10.2008 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 610140)
pytanie: jest mozliwosc wymiany zdjecia w dokumentach? (czekam obecnie na egzamin, wiec dokumenty nie sa jeszcze wyrobione, itd)

zadzwon do mordu i tam ci powiedza pewnie mozesz

DominoForza 02.10.2008 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 610145)
Zdalem :D dzisiaj o 14 mialem termin, wsiadlem do samochou ok 14.50. Egzaminator super. Konkretny facet. Nie robil zadnych problemow. Trasa bardzo łatwa: Dąbie, przejazd kolejowy obok Plazy, zawracanie na trzy, rondo pod kerfurem, parkowanie przodem i do osrodka. Banał :D ale mialem spine niesamowita. Przez pierwsze 10 minut noga mi latala na sprzegle jak by byla podpieta do prądu. Teraz tylko czekam na plastik i na miasto :D pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia :)

ale wkreca :P Artek kiedy biba :D

BronekTS 03.10.2008 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kasiii (Post 610521)
JA DZIS DZWONIE DO URZEDU I JAKAS ****A NAWET MI NIE CHCIALA RACZNIE POWIEDZIEC CZY SA MOJE PRAWOJAZDY, WIEC MOJ CHLOPAK ZADZWONIL I INNA ODEBRALA I POWIEDZIALA ZE NIE MA A WCHODZE NA PRZED MOMENTEM https://www.kierowca.pwpw.pl/PJAction.do I PISZE ZE MAM JUZ DO ODBIORU AD DZIS JAK TAM NORMALNIE JUTRO ZADZWONIE TOOOOOOOOOOOOO UUUUUUUUUUUU:foch::foch::foch::foch:

Ja wczoraj poszedłem do Wydziału osobiście, sprawdziła, potem coś pogrzebała po czym stwierdziła że we wtorek wysłali do Warszawy wiec najwcześniej w poniedziałek proszę sie zgłosić po prawo jazdy. Na stronie nadal bez zmian - Niepoprawne dane itd itd..

WiślakNH 03.10.2008 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BronekTS (Post 611269)
Ja wczoraj poszedłem do Wydziału osobiście, sprawdziła, potem coś pogrzebała po czym stwierdziła że we wtorek wysłali do Warszawy wiec najwcześniej w poniedziałek proszę sie zgłosić po prawo jazdy. Na stronie nadal bez zmian - Niepoprawne dane itd itd..


Bo pewnie patrzysz na złą stronę.Ja jak chciałem zobaczyć to tak samo pisało , po czym ktoś podał mi inną stronkę i było napisane żebym sie zgłosił po odbiór.
Z tego co pamietam to jest ta stronka http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=904...e&query=typ=pj

ulik 03.10.2008 13:22

Mam takie pytanie czy trzeba osobiście jechać an Krupniczą by wyznaczyć sobie termin egzaminu czy można jakoś inaczej, telefonicznie albo przez internet? Wiecie może coś an ten temat?

Elendil 03.10.2008 13:28

zabijcie mnie


zrobiłem wszystko praktycznie bezbłednie... stres był jak jasny gwint, ale opanowałem. Na mieście byłem już całkiem wyluzowany i szło jak po maśle. Za co mnie oblał? Przekroczenie prędkości... japiernicze. Prawko przeszło mi koło nosa,w sumie na własne życzenie. I teraz będzie spinka za drugim podejściem...

a ja po prostu nie chciałem jeździć jak jakas głupia baba, tylko jak normalny facet! Bo daja takim kobiecinom prawko, a potem pół godziny z miejsca ruszają i zapychają wszystko.

skowron 03.10.2008 13:43

Nie przejmuj się, następnym razem full koncentracja i zdasz ;) pzdr

WiślakNH 03.10.2008 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 611276)
zabijcie mnie


zrobiłem wszystko praktycznie bezbłednie... stres był jak jasny gwint, ale opanowałem. Na mieście byłem już całkiem wyluzowany i szło jak po maśle. Za co mnie oblał? Przekroczenie prędkości... japiernicze. Prawko przeszło mi koło nosa,w sumie na własne życzenie. I teraz będzie spinka za drugim podejściem...

a ja po prostu nie chciałem jeździć jak jakas głupia baba, tylko jak normalny facet! Bo daja takim kobiecinom prawko, a potem pół godziny z miejsca ruszają i zapychają wszystko.


Niestety na egzaminie trzeba jechać jak baba,zważać uwagę na dozwoloną prędkość i tyle.
Ja powiem szczerze,że ani za pierwszym razem ani za drugim nie miałem w ogóle stresu siedząc już w samochodzie,tylko dla mnie najgorsze było czekanie w poczekalni :)

spinnaker 03.10.2008 15:28

A ile przekroczyłeś ? Nie jest czasem tak że raz można przekroczyć prędkość ? Ja na swoim egzaminie założyłem sobie że będę jechał o 10km/h mniej niż dozwolone i choć chłop mnie poganiał pomyślałem sobie w duszy "pier**l się" i jechałem swoje tak żeby jak się zagapię to mieć to 10km/h rezerwy ;)

Elendil 03.10.2008 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH
Niestety na egzaminie trzeba jechać jak baba,zważać uwagę na dozwoloną prędkość i tyle.

no :/ Martwie się, że teraz mi tak dobrze poszło(oprócz tej prędkości wszystko było OK), a następnym razem mogę coś całkiem schrzanić, ech.

Też miałem stres tylko w poczekalni, na mieście to jak widać aż za bardzo się wyluzowałem :P

@spinnnaker, problem w tym, że przekorczyłem dwa razy. Raz zauważyłem i potem zwolniłem, ale chyba zbyt późno...

poza tym, wiecie jak to jest - w południe mały ruch, samochody obok ciebie zapieprzają po 90 km/h, więc az sama noga na gaz idzie...

Elendil 04.10.2008 14:22

sory za dwa posty pod rząd, ale mam takie pytanie: czy jak się zapisuje po raz drugi, to wystarczy dowód i kartka z wpłatą? Bo od egzaminatora też dostałałem taką kartkę (Ci co zdawali wiedza jaką) i nie wiem czy do czegoś jest potrzebna.

kasiii 04.10.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 611272)
Bo pewnie patrzysz na złą stronę.Ja jak chciałem zobaczyć to tak samo pisało , po czym ktoś podał mi inną stronkę i było napisane żebym sie zgłosił po odbiór.
Z tego co pamietam to jest ta stronkahttps://www.kierowca.pwpw.pl/PJAction.do

nie prawda ja milam na https://www.kierowca.pwpw.pl/PJAction.do napisane od 2.10.2008 ze dokument do odbioru w urzedzie i 3 odebralam i mam:))))))))):-) a na stronnie https://www.kierowca.pwpw.pl/PJAction.do dalej pisze brak spraw w toku!!!

WiselkaMLP 05.10.2008 18:17

wiecie cos moze o tym rzekomym drugim osrodku budowanym na Balicach ??

Zola 05.10.2008 19:00

Jest mozliwosc wymiany zdjecia w dokumentach? BO ost bylem na koszykarskiej po termin i dalem zdjecie takie pierwsze lepsze a teraz chce je wymienic na "lepsze", jest taka mozliwosc?

WiselkaMLP 05.10.2008 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 611813)
sory za dwa posty pod rząd, ale mam takie pytanie: czy jak się zapisuje po raz drugi, to wystarczy dowód i kartka z wpłatą? Bo od egzaminatora też dostałałem taką kartkę (Ci co zdawali wiedza jaką) i nie wiem czy do czegoś jest potrzebna.

to jest twoja kartka z dowodem na czym cie uwalil ;)

tak wystarczy dowod i karteczka ze dokonales wplaty plus oczywiscie wypelniasz przy okienku taki swistek juz zapomnialem jaki nawet ale zawsze prosza o wypelnenie tego dodatkowo

kriz69 05.10.2008 19:39

o ile sie nie myle to wypelniasz karteczke na ktorej zgadzasz sie na termin egzaminu powyzej 30dni

Arteka1906 05.10.2008 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 612432)
Jest mozliwosc wymiany zdjecia w dokumentach? BO ost bylem na koszykarskiej po termin i dalem zdjecie takie pierwsze lepsze a teraz chce je wymienic na "lepsze", jest taka mozliwosc?

Nie mozesz po prsotu zadzwonic do MORDu ?? Jakby ktos wiedzial to by Ci w koncu odpisal...

nero 06.10.2008 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spinnaker (Post 611346)
A ile przekroczyłeś ? Nie jest czasem tak że raz można przekroczyć prędkość ? Ja na swoim egzaminie założyłem sobie że będę jechał o 10km/h mniej niż dozwolone i choć chłop mnie poganiał pomyślałem sobie w duszy "pier**l się" i jechałem swoje tak żeby jak się zagapię to mieć to 10km/h rezerwy ;)

brak dynamiki jazdy - oblalbym cie.
gdzie jest 50 jedz 50, a nie 40.

:-)

Arteka1906 06.10.2008 20:53

Pytanie do osób, ktore niedawno odebrały swoje prawa jazdy. Gdzie sie trzeba zglosic po sam dokument. do urzedu miasta koło sądu?? Jestem z krakowa. I kiedy najlepiej zaplacic za prawo jazdy. W tym samym dnu co odbir prawka czy moze lepiej wczesniej. Prosze o konkretne odpowiedzi.

dj_ibutti 06.10.2008 20:59

Wrzuciłby ktoś zdjęcie 'pod-maski' ;) Aveo?

Elendil 06.10.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero
brak dynamiki jazdy - oblalbym cie.
gdzie jest 50 jedz 50, a nie 40.

a mnie byś puścił, gdzie było 50 a jechałem 60? :D


e: DJ - http://instruktor.osk.org.pl/ daj zakładka "obsługa", a potem "pod maską"

kot_dżinks 06.10.2008 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 612930)
Wrzuciłby ktoś zdjęcie 'pod-maski' ;) Aveo?

Tutaj wśród wielu auto znajdziesz po środku Aveo ;)
http://instruktor.osk.org.pl/html/maska.html

Kocur 07.10.2008 08:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spinnaker (Post 611346)
A ile przekroczyłeś ? Nie jest czasem tak że raz można przekroczyć prędkość ? Ja na swoim egzaminie założyłem sobie że będę jechał o 10km/h mniej niż dozwolone i choć chłop mnie poganiał pomyślałem sobie w duszy "pier**l się" i jechałem swoje tak żeby jak się zagapię to mieć to 10km/h rezerwy ;)


hehe - miałem to samo - do dzisiaj pamiętam sprzed 14 lat - na Alei Pokoju było bodajże 70 czy jakoś tak - ja posrany jadę 50-60 - koleś do mnie - szybciej k...a (dosłownie k....a) :) - jadę 70 - koleś do mnie - szybciej!! przecież prosta droga ... to jadę 80 - mimo że znak był 70 :):) - zdane za 1 razem

Zola 07.10.2008 08:22

Na egzaminie ZAWSZE trzeba pokazywac egzaminatorowi co ejst pod maska? Czy moze o to nie poprosic?

BronekTS 07.10.2008 11:53

Dzisiaj odebrałem prawko.

Nie sugerujcie się stronami na których pokazuje się komunikat jak wygląda sprawa z wyrobem naszego dokumentu, ja mam go już w ręku a do tej pory cały czas mam komunikat ' Niepoprawne dane, brak spraw..... '.

Elendil 07.10.2008 12:11

Kocur, zazdroszcze :P

BronekTS... też :P


Zola, zawsze pod maską i światła.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl