![]() |
Witam
Czy można wejść na mecz podczas trwania drugiej połowy posiadając bilet? Czy też może podczas drugiej połowy jak to bywało na starym stadionie wpuszczają za darmo? |
Cytat:
|
|
Dobra, zniżki dla studentów ale ile?
|
Jednego troszkę nie rozumiem. Jestem maturzystą, czyli jestem uczniem, który ukończył 18 lat. Ale nie jestem jeszcze studentem. Oznacza to, że zniżka mnie nie obowiązuje??
|
Cytat:
|
Pytania zadawajcie najlepiej na oficjalnym profilu Wisły :
http://www.facebook.com/WislaKrakow PS: I czytać całość ze zrozumieniem a nie jak zwykle tylko pierwsze dwa zdania. |
Cytat:
|
Tak właśnie myślałem, że zrobią możliwość przeniesienia się na C w trakcie rundy.
|
Pytanie od mojego kolegi. Czy jak ktoś chodzi do szkoły policealnej Cosinus też obowiązuje go ulga ?
|
"Ile osób wspomni o tym jeszcze trybuna C szybko nie będzie gotowa wiec jeśli będzie jakiś mecz na niej to najwcześniej koło maja (2 lub 1 mecz). Wiec nie liczcie że będzie jakaś możliwość przeniesienia
|
Dla mnie ceny są dobre . Oczywiście znowu nie piszcie, że 200 zł nie da się zarobić w kilka dni , żeby sobie kupić karnet
|
Dla porównania ceny karnetów na .. Podbeskidzie
Cytat:
Porównań z cenami na Lechu , Legii i reszcie nawet nie będę robił. Wisła znowu poszła na rękę i dała śmiesznie niskie ceny.. |
Z jednej strony osobiście jestem zadowolony z ceny karnetu na G , a z drugiej boje się o to żeby taka różnica cen nie przyciągnęła na trybunę kibicowską osoby zainteresowane wyłącznie z powodów niskich nakładów finansowych , a nie dopingu.
|
Troszkę z innej beczki:
Można płacić kartą w strefie kibica? |
poki co nie można
|
Moim zdaniem ceny są wysokie i w życiu nie zapełnimy tego stadionu.. 200 zł - powiedz mi jak można zarobić w parę dni - szczególnie gdy się uczę :] A bilety na E i karnety - kpina! Lećmy po karnety za pare stowek , a nasi kochani kopacze 0-8 przegrywaja z Norwegami w 3 meczach w stylu ponizej dna!
|
Młyn przez całą rundę będzie na G, czy po otwarciu "starego D" wraca tam od razu?
Pytam, bo nie wiem czy kupywać karnet, bo w razie przenosin z G na C (stare D) karnetów raczej nie będzie dało się "przenieść"? Moje pytanie nie za bardzo "trzyma się kupy", ale mam nadzieje że mnie zrozumiecie |
Cytat:
Obiektywnie ceny sa zajebiste, ok 16zl/mecz w niektórych przypadkach, a 190 zl to była normalna cena przed rozbudowa stadionu, także biorąc pod uwagę znacznie lepszy komfort widowiska itd trzeba przyznać, że ceny karnetów są odpowiednie. ~`200 PLN to nie sa pieniadze z kosmosu, każdy kto kocha Wisłę, je jakoś wynajdzie ;) E. kisiel - czytaj ze zrozumieniem. Młyn jest na G - kupuj karnet na G. Jeżeli oddadzą "Gwiazdę" - co jest mało prawdopodobne - jeżeli SKWK tak zdecyduje przenosimy się tam i pewnie wraz z karnetami z G, kto będzie chciał. Także kupuj na G! |
Cytat:
A co do Karnetow ceny bardzo OK mam tylko nadzieje ze pikniki z E w zwiazku z wysokimi cenami karnetow nie zakupia w pierwokupie karnetow na wolne miejsca na G :( Tutaj osobiscie bardzo licze na informowanie kupujacych o specyfikacji sektora G do tej pory pamietam jak na meczu z Legia na maxymalnie zapelnionym G podszedl do mnie gosciu i powiedzial ze mam mu zrobic miejsce bo on to miejsce ma na bilecie :D |
Cytat:
Człowieku, w tym momencie jesteś żałosny :shock: Zobacz na ceny karnetów i biletów na Legii lub Lechu. W porównaniu do nas to jest 'kosmos' Przegrywają w sparingach? Gówno mnie to obchodzi za przeproszeniem byle by wygrywali w lidze. Niewiem czy chciałeś się ponapinać czy jak ale okazało sie tak jak wczesniej napisałem ŻAŁOSNE. |
Jak ktoś pisze, że ceny za wysokie to polecam tą stronkę: http://legionisci.com/bilety_i_karty_kibica
Dla mnie ceny dobre. |
Wg mnie ceny są okej. Myślicie, że będą bilety na młyn w czasie wolnej sprzedaży, czy już zostaną wykupione w przed sprzedaży ?
|
Cytat:
Cytat:
|
komu przysługuje bilet ulgowy?
|
Cytat:
|
Wznawiane karnety są po cenie normalnej czy ulgowej? Zawsze były tańsze, a z opisu wynika, że ulga przedłużającym nie przysługuje, o ile czegoś nie przeoczyłem. Ceny OK, ale ta zmiana mi się nie podoba. Niższe ceny dla wiernych kibiców powinny być zachowane.
|
Cena - spoko, ale nie podoba mi się to że jest zniżka dla kibiców młodych a nie ma dla przedłużających !!!
I trochę mało się sprecyzowali ...
|
Cytat:
|
Cytat:
kpiną jest ten post najtańszy karnet 145 zł - daje średnią 16 zł na mecz Wisły cena wręcz śmieszna 200 zł - średnia 22 zł na mecz . popatrz sobie na ceny na Legii i Lechu i dopiero zacznij komentować Wisła oczywiście to fundacja charytatywna , która ma z własnej kieszeni pokryc milionowy czynsz za stadion , wpuszczając kibiców na stadion za darmo . Jeśli masz Wisłę w sercu , to zbierasz kase na karnet pół roku ( jak juz jej nie masz skąd wziąść ) . Nikt ci nie karze wyskakiwać z 2 stówek w przeciagu paru dni , chyba że się od dzisiaj dowiedziałes że jestes kibicem Wisły i chcesz mieć karnet . |
Cytat:
jedziesz po naszych kopaczach i poddajesz w wątpliwość sens chodzenia na mecze, a w podpisie co masz napisane czerwonym drukiem? jak Ci nie pasuje to przejdź na drugą stronę Błoń, jednego płaczka mniej. a jak jesteś naukowiec i się tyle uczysz to zgarnij stypendium naukowe i idź po karnet. |
Cytat:
za 16 zł to nie wpuszczą kibica na niektóre boiska 1ligowe na kamyku obsranym wcześniej przez ptaka pod gołym niebem widząc boisko przez kraty o wysokości 2 metrów. Taniutko i tyle. Pytania kosmetyczne możecie zadawać tutaj http://www.facebook.com/topic.php?ui...81&topic=16288 |
Cytat:
Dla mnie ceny są ok, spodziewałem się nawet wyższych (duzo topowych meczy) |
Cytat:
|
Niektorzy sie chyba dopiero obudzili ze snu zimowego... przepraszam nie wiedzieliscie ze po rundzie jesiennej bedzie runda wiosenna??? przeciez to ze beda karnety jest wiadome OD ZAWSZE coza problem bylo uzbierac kase??? jak ktos nie ma na "juz" to niech kupuje bilety w normalnym trybie i stoi w kolejkach marnujac czas
|
Moze na G sa tanie ale nie wszyscy beda siedziec na G. Moim zdaniem sa ceny za wysokie - nigdy jeszcze nie placilem 255 zl za karnet, a karnet mam juz od kilku sezonow no i wlasnie tu jest drugie ale: gdzie jest znizka dla ludzi wznawiajacych ?? Widac klub wykorzystal zmiane kart kibica do nabicia sobie dodatkowej kasy. Mnie to osobiscie zniechęca do zakupu karnetu i sie powaznie zastanawiam.
|
Co do zniżek dla młodzieży - wystarczy mieć po prostu legitymację szkolną/studencką - ona uprawnia do zniżki ;)
|
Martinho, te karnety na Legie są na rundę,nie na cały sezon, zobacz sobie cenę pojedynczych biletów.
Wisła poszła kibicom z tymi cenami na rękę,przynajmniej wg mnie( to,że znajdą się osoby którym nie będzie pasowało było pewne w 100% ) |
Cytat:
Wejdz sobie na strone np Legi tam zobaczysz co to znaczy PLACIC ZA BILETY oni za jeden bilet placa tyle co my za 4 bilety stadion sie zmienil rozbudowal juz ci nie kapie na glowe wiec zaa to sie placi! Ceny na mecze mamy BARDZO DOBRE |
Ceny eleganckie
Wszyscy kupujemy bez zastanawiania !!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl