![]() |
Podbeskidzie leje nas reguralnie, wiec porazka z nimi nie bedzie sensacja.
|
Najlepszym podsumowaniem tego meczu jest statystyka strzałów AŻ 3 Celne ! o zgrozo ,taki bilans powinien nastąpić w dobrych czasach po jakiś 5 minutach gry Wisły...pyta straszna zero pomysłu na grę ,sikorski to jest już w ogóle dno jakiego nie widziałem w życiu,znalazłbym lepszych chłopaków na podwórku od niego...jak z młodą Gieksą nie potrafimy to ja już na prawdę nie widze nawet utrzymania...przykre to wszystko,jakby oni jeszcze coś grali ale oni nie potrafią wymienić nawet 3 szybkich podań,wszystko jest przewidywalne... za pare kolejek będziemy mieli nową przyśpiewke ; Nigdy Nie spadnie Wisełka nigdy nie spadnie ;)
|
Po dzisiejszym mecz stwierdzam,że nie posiadamy w naszym klubie napastnika.Czy nie lepiej byłoby dać szansę Małeckiemu z przodu?Iliev jak dla mnie jest skończony w tym klubie.Wolny...kiwa się bez sensu...zupełnie jak amator ! Kosowski to chyba...nasza najjaśniejsza postać... Gdybyśmy dziś grali z kimkolwiek innym skończyłoby się pogromem naszej drużyny.Nie martwi mnie już ten wynik ale...zero koncepcji gry.Nic się nie zmieniło.Spaść raczej nie spadniemy.Ale jeśli nic się nie zmieni w przyszłym sezonie jesteśmy głównym kandydatem do spadku.Boże jakich my czasów doczekaliśmy.
|
Cytat:
|
W tym sezonie się utrzymamy. Chyba, że Podbeskidzie będzie lało wszystkich jak wczoraj :D Ale w przyszłym sezonie, jeśli dalej będziemy tak grać, to będziemy faworytem do spadku.
|
Pierwsza połowa bardzo słaba.
Druga połowa, początek słaby, potem było może z 15 minut gdzie cisnęliśmy i dało się to oglądać. A potem to już w ogóle bez komentarza - graliśmy totalną chujnię z grzybnią. Miałem jakąś nadzieję, że coś się zmieni. Eh. W dodatku ta taktyka masakryczna, praktycznie cały czas 4 obrońcami na własnej połowie. To jak my mamy niby te bramki strzelać? Już bym wolał porażkę 2:3 po bardziej otwartej grze, bo mimo zrywu Podbeskidzia, chyba jednak spadek nam nie grozi. |
Jest dobrze, w razie zdobycia takiej samej liczby punktów co GKS mamy korzystniejszy bilans w meczach bezpośrednich -> 2-1 i 0-0.
|
Po co wystawiać Sikorskiego licząc, że się przełamie. Nawet jak się przełamie to niech mi ktoś mądrzejszy napisze jaką on miał serię meczów z golami w przeszłości? Kiedy mu się zdarzyło zdobyć gole w 2 - 3 kolejnych meczach o stawkę? Przecież to jest sabotaż. Można wystawiać Genkowa licząć na przełamanie, bo już grając w Wiśle potrafił strzelać brameczki jedna za drugą. Ale Sikorski? Czemu służy wystawianie tego gracza?
|
Cytat:
I krycie/pressing jest meeega dramatyczne. Niech mi ktoś powie dlaczego im się biegać nie chce? I to wszystkim. |
Cytat:
|
Sam nie wiem co o tym myśleć. Dobry i ten jeden punkt. Grając na tym poziomie to ja sobie nie potrafię wyobrazić by ta drużyna była w stanie wygrać z kimkolwiek w lidze...
|
Cytat:
Kiedy Doktor Kołek trafiał "bramkę za bramką"? Oni wraz z Sikorską są siebie warci, tylko tyle że Drewnialdo Cwetan zarabia pewnie z trzy razy więcej :) Ten sam poziom żenady, my nie mamy pół napastnika w tym momencie. |
Cytat:
Testy zawiodły czy ich interpretacja? Kto spaprał robotę? To ze oddychają rękawami musiało mieć przecież odbicie w owych sławnych testach. Kulawik przed meczem tryskał optymizmem a po nim nie wiedział już z kim grał. Ewidentnie nie panuje nad rzeczywistością. Tylko mi nie mów ze to wina Bednarza - nie maczał tutaj palców. |
A miało nie być gorzej... zawsze może być
Ch.. wie o co chodzi. Wygląda to na totalnie zje..ny okres przygotowawczy. Są zajechani. Albo grają pytę bo nie dostają kasy albo nie rozumieją trenera albo... nie wiadomo co... Bo chyba stać ich na znacznie więcej. |
Trzeba było wejść w gazie tylko w pierwsze mecze rundy aby mieć zapewniony spokojny byt. Bardzo łatwy terminarz ale widać że ewidentnie coś jest spieprzone. Nie rozumiem tego... tylu doświadczonych zawodników po niby dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym na zielonej trawie jest gorsza nie znacznie ale moim zdaniem jest od dzieciaków z Bełchatowa.
Kulawik perfekcyjna gra aktorska nie ma jak to przelewanie pewności siebie na zawodników i spokój na konferencji... jeśli trenera bierze panika już po pierwszym meczu rundy to znaczy że jest źle. |
Cytat:
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=19390&id_sezon=79 mam dla Ciebie złe wiadomości bo Cwetan jak strzelał to seriami |
Cytat:
|
Znalazła się przyczyna takiego wyniku jaki zastaliśmy, Bełchatów zaskoczył Wisłę walką. Wszystko wyjaśnia.
|
Abstrahując od postawy całej drużyny, Ja chciałem tylko zapytać, prosić .. Czy nie dało by się jakoś rozwiązać kontrakt z Panem Danielem ,,Leo” Sikorskim, może wszyscy zrobimy zbiórkę opłacimy temu parodyście resztę kontraktu, i niech już nigdy nie zakłada koszulki Wisełki. I jeszcze jakoś wykreślić jego nazwisko ze wszystkich możliwych dokumentów tak aby każdy mógł zapomnieć, że kiedykolwiek tu grał. Boże, co za WSTYD !!!
|
To był dramat i jedyny pozytyw, że udało się zachować 'status quo' z GKS. Naprawdę, nie ma się co skupiać nad pucharem polski i walczyć o awans, dokładając sobie kilka meczy, bo nasz "mecz sezonu" to za tydzień z PBB...
|
Jeśli Podbeskidzie będzie miało farta to może jeszcze w tym roku spadniemy. Przykre, ale prawdziwe,
|
Jedyny plus po dzisiejszym meczu to gra na zero z tyłu (ale to raczej dzięki nieporadności Madeja). Wiara umiera ostatnia.
|
Cytat:
Młody Chrapek wtopił się dziś w poziom starszych kolegów. Na ławce z młodych był jeszcze tylko Stolarski. Chłopaki z ME też pokazują klasę. Nie ma nikogo, na kim można by myśleć o budowaniu drużyny na przyszłość. |
Cytat:
Pytanie - co oznaczają "dobre" wyniki w przypadku tak wiekowych zawodników? Wilk czy Małecki mieli siłę biegać, ale chyba za bardzo nie wiedzieli gdzie. Podobnie Sikorski, z tym że ta ofiara wbiegała innym pod nogi (kolejne udane zablokowanie strzału na bramkę przeciwnika). No i sorry - nie gramy lepiej bez Meliksona. Kto by pomyślał? |
Jest spora szansa, że za tydzień trzeba będzie...
Ja zadzwoniłbym do Oresta, wiem że to stary ekscentryk w dodatku ubłocony romansem z pejsami itd., ale po co kusić los z Tomkiem na ławce. A od lata może ktoś... bardziej perspektywiczny. A moje marzenie to zrobić tu normalny klub ze szkoleniem, profesjonalistami na stanowiskach i trenerem (Skorża?) na 10-20 lat. Przyznaję - sporo wypiłem tego popołudnia i niestety w to nie wierzę, ale... |
Hahaha Czytam weszło i pojazd po nas non-stop.
Zero nowości dzisiaj, jak byliśmy hujowi jesienią tak jesteśmy i dziś a oni łacha dra ale z czego? To już zostało wszystko napisane, przeanalizowane i przetrawione. Po pierwsze nie ma materiału ludzkiego na super wynik. Jest na lepszą grę niż dziś ale o ile? O 20%? Nasza gra z tymi piłkarzami dupy nie urwie. Nie spadnijmy i myslmy o lepszych czasach. wolfy pytanie jest inne. Czy bez Meliksona gramy gorzej... Chyba nie. |
Cytat:
|
Najgorsze jest to, że w ciągu całego spotkania nie zaobserwowałem ani jednego schematu rozegrania akcji. Ba! Nie widziałem nawet ani jednej próby zastosowania takowego. Byle się utrzymać.
|
Cytat:
To dopiero pierwszy mecz... rozważajmy to po minimum 5 czy 7 meczach z różnymi rywalami. Uważam, że straciliśmy potencjalnie najlepszego piłkarza (jednego z może dwóch-trzech). Może grqa z Małym i Kosą spowodowałaby znaczący skok jakościowy Wisły. Z drugiej strony oczywiście nie dziwi mnie, że w zaistniałej sytuacji chciał odejść i bardzo możliwe, że to było najmniejsze zło w całej tej sytuacji. |
Cytat:
No cóż ale skoro zaskoczyli nas walką.... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl