Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8416)

sovinho_02 25.11.2011 22:53

Mecz dobry. Podsumowanie:
Pareiko - wraca stary, dobry Sergiej
Lamey - poprawnie
Czekaj - dobrze zagrał, oby ta kontuzja to nic poważnego
Diaz - poprawnie
Pajlic - DNO, niewiele brakowało a przez niego przegralibyśmy
Iliev - indywidualista, powinien grać bardziej zespołowo
Wilk - grał jak na kapitana przystalo
Jirsak - poprawnie
Nunez - dobry mecz, ale nie potrzebna kartka przez co pauzuje z Widzewem
Boguski - bardzo dobry mecz, widać że dobrze rozumie się z Jirsakiem
Genkov - dobry mecz, dużo walczył

Chavez - porawnie
Garguła - ładnie dzielił piłkami, OK
Małecki - dobry mecz, z Odense powinien zagrać od początku.

I od razu moja propozycja składu na Odense :
Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Chavez, Diaz - Małecki, Wilk, Nunez, Garguła, Boguski - Genkov

rasel1906 25.11.2011 22:54

no to pozostaje 'tylko' wygrac dwa ostatnie mecze w tym roku, dobrze przezimowac zime i mozna powiedziec ze wracamy do gry!

19sebawro06 25.11.2011 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1195379)
ja jakoś mam dziwne przeczucie że będzie zwycięstwo jednobramkowe. nie jesteśmy faworytem co jest naszym atutem. obawiam się o obronę ale będzie dobrze (mam nadzieje że będzie :P)

przeczucie mnie nie myliło :D WISŁA I ŚLĄSK
WR22ACAMY DO GRY

Fiti 25.11.2011 22:59

Jeśli wygramy z żydzewem i z polonią to nie zdziwię się jeśli Kaziu jeszcze dostanie szansę. Powiedzmy do końca sezonu. Ale chyba jednak za bardzo wychodzę w przód, dziś mecz na + myślałem że nie wybronimy, ale pozytywnie mnie zaskoczyli.

snyrting 25.11.2011 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1195790)
no to jescze jeden wolfizm (wolfy, wybacz)


czytać więcej chłodnych analiz FraMata,
a nie ulegać emocjom i zwalniać trenerów. Wtedy będzie wiadomo dlaczego Śląska jest, wbrew logice, liderem i dlaczego nie zostanie mistrzem

Wolfy jest jaki jest, ale takiego posta to on chyba by nigdy nie wysmażył.

Pisanie o sobie w trzeciej osobie, to nowy, nawet jak na to forum standard samouwielbienia ;)

HEDu 25.11.2011 23:00

Ladnie gralismy, ale to chyba wynikało z tego że obie drużyny nie grały defensywnie - a jak wiemy, w większości mamy lepszych piłkarzy niż Śląsk. Dziś podobała mi się gra (znowu) Ilieva, fajne prostopadłe podania, udane dryblingi, dobra gra do przodu. Wreszcie dobry mecz Nuneza, gdzie wreszcie nie podawał do przeciwnika, a reszte walorów jak siła, zastawianie i technika znamy. Do tego na ambicji grał Wilk i przez to nieźle kontrowaliśmy przez dużą ilość czasu środek pola. Niezle Jirsak, Małecki. W ogóle nie podoba mi się gra Boguskiego i Garguły. Brakuje do tej dwójki Kirma, którego zagrań znieść nie moge. Diaz za wiele razy się przewracał, Paljic nic wielkiego nie grał, Czekaj ok, Lamey też bez większych błędów (chyba tylko raz Madeja nie przypilnował dokładnie).

lazy 25.11.2011 23:06

Parę uwag:
1) Najlepiej w naszej drużynie zagrali Pareiko, Wilk i Nunez (kolejność przypadkowa)
2) Najsłabiej dziś Pajlić
3) Czekaj nie grał już tak dobrze. Po 3 udanych interwencjach rywale objeżdżali go z każdej strony (może to kwestia kontuzji),
4) Jirsak zupełnie bezbarwny,
5) Sędzia gwizdał "dziwne" faule wiślaków. Na szczęście gwizdnął też karnego dla nas.
6) Genkow daje dużo możliwości w ataku.

i teraz generalna uwaga o grze 2 napastnikami. Owszem byłoby ciekawie gdyby Genkow grał z Bitonem, ale .... dwoma środkowymi pomocnikami nie wygralibyśmy tego meczu. Śląsk zginął w środku pola, nie był w stanie się przebić, a współpraca Nuneza, Wilka i Jirsaka (potem Garguły) i bocznych pomocników była wzorowa.

Acha i jeszcze jedno - szczerze nie widzę żadnej zmiany w grze Wisły w porównaniu do początku tego sezonu. Prawdopodobnie gdyby nie kontuzje kluczowych zawodników Maaskant cały czas kierowałby drużyną.

Glova91 25.11.2011 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1195788)
ostatnio tak samo Wisla mogla wygrac jak i przegrac wygralismy dzis z liderem nie popadam w huuuraoptymizm ale dzis Wisla zagrala bardzo dobry mecz Kaziu ma moje pelne zaufanie cos sie dzieje i zmienia sie na lepsze

W poprzednim spotkaniu bylismy gorsi od rywala.
W meczu, ze Slaskiem bylismy lepsi, zyczylbym sobie zeby to nie byl tylko chwilowy wyskok, jezeli zagramy jeszcze 2 takie mecze mozna powiedziec ze jest zmiana

Jeszcze jedno mi sie rzucilo w oczy. Czekaj "wchodzi na raz" jak Chavez w poprzednich meczach, jezeli beda grali w duecie i beda grali tym sposobem to moze byc z nami krucho.

Ajax 25.11.2011 23:08

Gra na + jestem zaskoczony
Duży plus dla Moskala że pomieszał wyjściową jedenastkę widać że szuka roziwiązania a nie przywiązuje się do jednej koncepcji (Maaskant)

Jestem Mega pozytywnie zaskoczony Boguskim jeśli utrzyma taką formę i zaangażowanie to z Meleksem stworzą świetny środek.

Skazywałem Wisłę na srogie lanie - bije się w pierś, lubię nie mieć racji w takich sytuacjach.

rasel1906 25.11.2011 23:09

Widac bylo jak wiele w naszym zespole zalezy od Malego nawet te kilkanascie minut przez ktore zagral prezentujac pare indywidualnych zagran pokazalo ze pewnie gdyby nie ta kontuzja to mielibysmy dzisiaj pare punktow wiecej.
Cieszy rowniez to ze za sprawa gola Bogusia przelamali sie polscy pilkarze o ile uzasadnione jest robienie takich podzialow bo byl to dopiero pierwszy gol Polaka w tej rundzie martwi natomiast bardzo slaba skutecznosc 15 goli w 15 meczach to jest tragedia nie znam statystyk ale pod tym wzgledem to pewnie najgorsza runda Wisly od kilkudziesieciu lat.

mac(TS) 25.11.2011 23:10

To co zagrał dziś Garguła to dramat straszny - niewiem co on robi w naszej drużynie.

Wojtas 25.11.2011 23:13

Miałem nosa :)

Bylo bardzo dobrze,w pierwszej polowie przecierałem oczy ,dawno nie widzialem tak skladnych naszych akcjii.

W drugiej do momentu karnego bylo ok,pozniej Slask przejal inicjatywe i tutaj Sergiej nas 3 razy uratował.Moze to mu wreszcie doda tego kopa ktory mial na poczatku jak do nas przychodzil.
Wreszcie jakas radosc ,bo widac ze dzis byl zepsol,ktory chcial i walczyl.To cieszy najbardziej.Zwlascza ze dojdzie jeszcze Maor a wtedy wiosna moze byc ciekawa.

milosz 25.11.2011 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac(TS) (Post 1195805)
To co zagrał dziś Garguła to dramat straszny - niewiem co on robi w naszej drużynie.

Jak to co robi...zarabia :D.
I pomysleć że są tacy co krytykują Stana za transfery. Melikson (niech wraca szybko !) i Iliew, a z drugiej strony taki Garguła ...jest różnica.

Baala 25.11.2011 23:13

Wilk dziś najlepszy na boisku plus najlepszy w Wiśle od kilku meczy. Dziś wygraliśmy zagęszczonym środkiem pomocy. Można powiedzieć ze graliśmy dzisiaj 4-3-3 a nie 4-2-3-1. Jirsak dziś zagrał właściwie trzeciego defensywnego pomocnika dlatego mniej widoczny był. Pierwszy raz od dawna widziałem w końcu dobrze ustawioną pomoc względem naszej defensywy jeśli chodzi o ustawianie linii.

Jednak największą ciekawostkę powiedział komentator, który stwierdził że piłkarze Wisły w prywatnych rozmowach mówią, że za Moskala na treningach znacznie więcej uwagi przykładają do taktyki, a za Maaskanta tego prawie nie było tylko była sama gra piłkami.

lazy 25.11.2011 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 1195804)
Widac bylo jak wiele w naszym zespole zalezy od Malego nawet te kilkanascie minut przez ktore zagral prezentujac pare indywidualnych zagran pokazalo ze pewnie gdyby nie ta kontuzja to mielibysmy dzisiaj pare punktow wiecej.
Cieszy rowniez to ze za sprawa gola Bogusia przelamali sie polscy pilkarze o ile uzasadnione jest robienie takich podzialow bo byl to dopiero pierwszy gol Polaka w tej rundzie martwi natomiast bardzo slaba skutecznosc 15 goli w 15 meczach to jest tragedia nie znam statystyk ale pod tym wzgledem to pewnie najgorsza runda Wisly od kilkudziesieciu lat.

????
No nie przesadzajmy - Mały był może 5 razy przy piłce, z czego 3 razy ją stracił. Ja wiem że wszyscy na niego czekali ale na takie oceny to jeszcze za wcześnie.

Co do Boguskiego można się zgodzić. Widać że nabrał masy i już nie odbija się od piłki. Mam nadzieję że progres w jego grze się utrzyma.

m&m 25.11.2011 23:16

Hej Śląsku!, nie gniewaj na nas się, że to my wygramy mecz a nie wy :).
Pozdro

Grantar 25.11.2011 23:17

Wreszcie my kibice mamy miłe chwile.
Co ważne .. nie chodzi tylko o wynik ... Wisła była lepsza od lidera.

Moje oceny:

Pareiko - 8 (dwie świetne interwencje )
Lamey - 5 (1 poważny błąd w 1 połowie, nijaki w ofensywie, na plus bezbłędny w defensywie w 2 połowie)
Czekaj - 8 (wg mnie najlepszy zawodnik w 1 połowie ...) podoba mi się jego styl gry
Diaz - 5 (duża odpowiedzialność i dużo pracy - prawie podołał, kilka błędów)
Paljić - 4 (dwa straszne "babole")
Wilk - 8 (wreszcie nastawiony na "tak" wg mnie był dzisiaj bardziej ofensywnym nim defensywnym pomocnikiem)
Nunez - 6 (dobrze ale brakowało mi dzisiaj bramki, miał okazję)
Jirsak - 6 (średnio jak to on..)
Iliev - 6 (ma zmysł do gry kombinacyjnej ale bez Meliksona nie ma z kim)
Boguski - 7 (będzie mocnym punktem drużyny na wiosnę, zapamiętałem jedno fatalne i jedno genialne podanie )
Genkov - 6 ( pasował do dzisiejszego stylu Wisły, jeszcze tylko żeby miał wyjście do piłki jak Biton)
Garguła - 5 ( nie pokazał za wiele ale podobało mi się że biegał na maksa miał 20 minut i dał siebie wszystko)
Małecki - 5 podobnie jak Garguła ... z tym że mógł strzelić gola ....
Chavez - 6 wszedł i nie popełnił żadnego błędu

Moskal; Zaskoczył mnie trochę składem ale, chyba się bardzo nie pomylił ...
Co ciekawe to Wisła atakowała do 70 minuty ... nie wiem czy takie były założenia .. nie sądzę
Genkov i 3-4 wchodzących pomocników zdominowali środek pola i ataki Wisły były dużo groźniejsze niż Śląska.

Gratulacje

thechris 25.11.2011 23:19

Słaby mecz w drugiej połowie. Emocje i niepewny wynik trochę upiększają widowisko stojące na kiepskim poziom. W zasadzie leżące na kiepskim poziomie. Nie różniło się w tym względzie od meczu Polonia - PBB.

Ogólnie przypominają się farty za czasów Maaskanta. Sędzia gwizdnął (prawidłowo dla odmiany), Boguski trafił w stojącą piłkę i prześlizgnęliśmy się. Oczywiście Man of the match to Pareiko, bez którego nie byłoby 3 pkt a nie wiadomo czy byłby chociaż jeden. Gra taka jak zwykle, oparta na indywidualnych przebłyskach (Iliev, Nunez, Pareiko). Wynik lepszy niż w poprzednich meczach choć remis byłby raczej sprawiedliwszy.

Do Danii powinien jechać Kulawik ze swoja ekipą. Mecze z Widzem i Polonią zweryfikują czy mamy jeszcze szanse na wiosnę walczyć o MP co może mieć wpływ na zachowanie klubu w okienku transferowym.

gigant 25.11.2011 23:21

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie dzisiaj Lamey. Boguski jak za dawnych lat, Iliev i Genkov do czasu jak mieli siły nieźle, potem coraz słabiej. Smiem twierdzić, że po powrocie MelGibsona, Sobola i odzyskaniu pewności przez Malego rozdupcamy wszystkich po kolei i decydujący o mistrzostwie będzie mecz z Legią, która na dzisiaj mam nadzieję że tylko chwilowo nam odjechała. Terminarz nam sprzyja jak nigdy wczesniej.

MCX 25.11.2011 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1195808)

Jednak największą ciekawostkę powiedział komentator, który stwierdził że piłkarze Wisły w prywatnych rozmowach mówią, że za Moskala na treningach znacznie więcej uwagi przykładają do taktyki, a za Maaskanta tego prawie nie było tylko była sama gra piłkami.

Jak dodamy do tego wypowiedź Bruda z przed kilku tygodni, że za Maaskanta nie ćwiczono stałych fragmentów gry wyłania nam się raczej obraz kiepskiego WF-isty, który rzuca dzieciakom piłkę i mówi "grajcie do końca lekcji chłopaki" niż profesjonalnego trenera. Cóż, mniejsza o to. Na szczęście Maaskanta już nie ma.

Dzisiejszy mecz poprawny, chociaż Śląsk zagrał znacznie poniżej swojego poziomu. U nas na wyróżnienie zasługuje Pareiko, Wilk i Iliev.

Szkoda, że Czekaj doznał kontuzji, z resztą pod koniec meczu Mielcarski wspominał, że Maaskant bardzo często narzekał na urazy Czekaja i to głównie dlatego za jego kadencji chłopak grał tak mało. Mam nadzieję, że to tylko takie gadanie i Michał nie jest ze szkła, bo jego ostatnie 2 mecze były bardzo solidne i pozwalają mieć nadzieję, że w końcu w Wiśle będzie grał autentyczny wychowanek.

Wojtas 25.11.2011 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1195815)
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie dzisiaj Lamey. Boguski jak za dawnych lat, Iliev i Genkov do czasu jak mieli siły nieźle, potem coraz słabiej. Smiem twierdzić, że po powrocie MelGibsona, Sobola i odzyskaniu pewności przez Malego rozdupcamy wszystkich po kolei i decydujący o mistrzostwie będzie mecz z Legią, która na dzisiaj mam nadzieję że tylko chwilowo nam odjechała. Terminarz nam sprzyja jak nigdy wczesniej.



Hah tez o tym pomyslałem

Na wiosne jeszcze cos mamy do udowodnienia.Rewanze u siebie + wroca kontuzjowani .Jeszcze zobaczymy czy ta Wisła sie skonczyła :)

Teqcontroller 25.11.2011 23:24

co tam z grą , ważne że w końcu Lenczykowi dokopalismy :D Hej Hej Wiselka !!

Daro&Mysłowice 25.11.2011 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1195779)
Dobry mecz, wreszcie było widać jakieś schematy w ofensywie np. te wejścia Nuneza i Wilka do przodu. Poza tym Czarek w końcu grał do przodu! U Maaskanta często podawał do tyłu i pilnował żeby nie zepsuć.

Takie moje oceny na szybko:

Pareiko - 8 (dwie razy nas uratował, jeden błąd)
Lamey - 6 (bez większych błędów)
Czekaj - 6 (poprawnie_
Diaz - 5 (kilka razy nie pewnie interweniował)
Paljić - 4 (kilka dysyć poważnych błędów)
Wilk - 8 (zawodnik meczu według mnie)
Nunez - 7 (dobrze i w ofensywie i w naszym polu karnym)
Jirsak - 6 (najgorzej z środka pola)
Iliev - 6 (dużo wiatru mało pozytku jak zwykle zresztą)
Boguski - 6 (walczył, ale znikał za często)
Genkov - 6 (wiele pojedynków w powietrzu wygrywał, umiał przetrzymać piłkę)


ja bym dał tak ale w sumie sie zgadzam:)

Pareiko - 8 uratował nas więcej razy przy błedzie był faulowany
Lamey - 5 kilka podan do rywala w tym jedno w pierwszej polowie jak junior w ofensywie podawal bramkarzowi
Czekaj - 6(poprawnie dwa razy dał sie ograc ale mial kilak fajnych przeciec gra pressingiem-trzeba stawiac na niego szkoda kontuzji ale moze to nic powanego
Diaz - 5 (kilka razy nie pewnie interweniował)
Paljić - 1 (poważnych błedów...slask stworzyl 90%swojch szans po jego błedach jedziemy:gówka soboty nie wiedzial gdzie jest rywal mogl wybic pilke a ja zostawil blad tragiczny sytuacja 100%(katastrofa)strzał diaza nad poprzeczka sytuacja 99%podanie do diaza poszlo z jego strony z pola karnego blad ustawienia zdarza sie strzal przewrotka najlepsze kiks jak w trampkarzach wystawia pilke na 99% sytuacje katasrofa i ostatnie sytuacja soboty gdzie klejeniem zgubil jak dziecko diaza potem powrot nuneza blisko karnego cala sytuacja to przegrana gowka przy dla mnie naprawde dobry mecz calej druzyny niesamowita walka gra z nozem na gardle napisze zostala zaprzepaszczona prze tego Pana stawia skrzynke Pareice
Wilk - 8 (zawodnik meczu według mnie-dodam byl wszedzie
Nunez - 6 (dobrze i w ofensywie i w naszym polu karnym)
Jirsak - 6(dlamnie pozytywnie za pressing byl tym ktory zakladal prawdziwy pressing)
Iliev - 7 (pierwsza polowa najlepszy gracz druga bardzo blado ale wziolo sie to ze zmiany taktyki on jest urodzonym atakerem
Boguski - 6(walczył, ale znikał za często)
Genkov - 6 (wiele pojedynków w powietrzu wygrywał, umiał przetrzymać piłkę)[/QUOTE]

podsumuje to tak nie ma sie czym podniecac bo slask zagral fatalnie jakby nie Dragan to nie stworzyli by zadnej sytuacj bramkowej bo strzalow z 40(kazimierczak)nie licze niesteety kazek mnie zawodzi narazie ale ciagle w niego wierze powiem tak co on ma do stracenia??diaz po tym co gral osatnio ławka miala byc dzis a tu zong nie piszcie ze wygrali... bo diaz osatnio bardzo żle dzis slabo co bedzie za tydzien...szczegolnie ze Chavez mogl grac i jest od niego 4 razy lepszym stoperemjka trener nie widzi tego to cos jest nie tak... tylko musi miec wsparcie Jovanovic jest walczakiem i on tez musi grac dzis byl Wilk i czyscil jka ta lala Dragan z Gornikiem podal do Nakulmy i ten biegl w 3 minucie od polowy sam na sam...sami widzielismy co dzis gral...trener tego nie widzi kazek odwagi nie masz nic do starcenia junior z mlodej ekstraklasy bylby od niego lepszy aha no i szkoda ze nic sobie z tego nie zrobil co spiewalismy o Jalinsie i Lameyu...wiem ze to nie kibice decyduja kto gra ale pisze jeszce raz kazek co mas zdo starcenia
punkty bardzo wanze i za to im chwala czekamy na meliksona i małego ja jeszce wierze w majstra-pierwszy krok i kto wie czy nie najwazniejszy to wygrac dwa ostanie mecze slask i legia na bank cos straca a 5 punktow na wiosne mozna odrobic
przepraszam was za pisownie

milosz 25.11.2011 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1195814)
Ogólnie przypominają się farty za czasów Maaskanta..

Jasne bo jak Wisła wygrywa to tylko fartem :lol:.

Ech, ciężko przychodzi tym co lubią porażki Wisły zmierzyć się z jej ...zwycięstwem, ale muszą bo właśnie wygraliśmy :-P.

rasel1906 25.11.2011 23:27

[QUOTE=lazy;1195810]????
No nie przesadzajmy - Mały był może 5 razy przy piłce, z czego 3 razy ją stracił. Ja wiem że wszyscy na niego czekali ale na takie oceny to jeszcze za wcześnie.

Taka juz specyfika Malego mozna go krytykowac i rzeczywiscie moze na 5 zagran 3 razy straci ale wkoncu czesto pewnie przypadkowo po jakiejs przebitce urwie sie obroncom i huknie nie do obrony szkoda wiec ze go braklo z takim Podbeskidziem czy Gornikiem kiedy nie bylo kompletnie druzyny moze po wlasnie jego indywidualnej akcji wyszarpalibysmy pare oczek wiecej? Dobrze ze wrocil

Dzimi 25.11.2011 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1195801)
Parę uwag:
6) Genkow daje dużo możliwości w ataku.

Ale za to (poza główkami) słabo wykańcza akcje- nie ma takiego strzału, instynktu i nie potrafi się tak znaleźć jak Biton, który strzela gore z niczego.

dragon 25.11.2011 23:27

Na wyróżnienie zasługują:

- Pareiko za co najmniej dwie interwencje które mógł wpuścić do bramy

- Wilk za zapier... po całym boisku i skuteczne odbiory

- Boguski / Genkov / Iliev - za ożywienie naszej siły ofensywnej i liczne akcje

- Nunez - za fajne wjazdy po skrzydłach. Może to lepsza pozycja dla niego niż środek

AS82 25.11.2011 23:29

Momentami widać było poprawe ,udało sie fajnie wyjśc klepą czy tez te wejścia Nuneza w pole karne w pierwszej polowie, ale dobre akcje były przeplatane tez duzymi bledami ,a biorac pod uwage ze Slask mial ze 3 setki to wynik móglbyc rozny. Valcxx mowil ze zima nie bedzie duzo transferow (o ile w ogole jakies beda) ,ale blagam ,sciagnijcie jakiegos nominalnego lewego obronce ,bo to co wyrabia Paljic to jest dramat .Diaz sie nie nadje na lewa obrone ,on niestety tez.. Gargula nie gral dlugo ,ale nic nie pokazal ,jak dla mnie kolejny do odstrzalu ,bo jest po prostu slaby. Czekaj oprocz jednego bledu ,zagral dobrze ,dobrze zagrali tez Iliev (w pierwszej polowie sie kozacko woził z pilka :D) Genkov,Wilk,Nunez

blanco 25.11.2011 23:32

Ogólnie mecz na plus , ale naprawdę dziwię się,że ktoś tutaj pisał,że lejemy wszystkich do końca i walczymy o mistrzostwo.
Pewnie niestety za tydzień zagramy totalną pytę z Widzewem i nie wygramy , bo u nas nie ma regularności , brakuje tego czegoś. Lepiej na pewno będzie gdy z przodu będzie grać kwartet Melikson-Iliev-Biton-Małecki ale może być już za późno.
Szkoda,że nie ma u nas tego bumu kibicowskiego co we Wrocławiu , te 14 tys. chodzące na mecze u nas sprawia , że R22 nie wydaje się już tak groźne , choć niegdyś za czasów świetności było obok Stamford Bridge najtrudniejszym terenem w Europie. Przy pełnych trybunach Wisła jest w stanie zmiażdżyć każdego europejskiego średniaka ( czyli czołówkę T-E klasy ) i dorównać potęgom.

lazy 25.11.2011 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1195822)
Ale za to (poza główkami) słabo wykańcza akcje- nie ma takiego strzału, instynktu i nie potrafi się tak znaleźć jak Biton, który strzela gore z niczego.

Zgadza się, ale jest zdecydowanie bardziej kreatywny i lepiej współpracuje z resztą partnerów. Nie chcę tu przesądzać który z nich jest lepszy. Biton ma niesamowity strzał i dziś w jednej z sytuacji Genkowa takiego uderzenia sprzed pola karnego zabrakło.
Dobrze że mamy 2 różnych napastników i możemy ich dobierać do aktualnych potrzeb w danym meczu. Dzisiaj gra długą piłka była dla nas bardzo pożyteczna.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl