![]() |
Sorry ludzie ale co wy wymagacie od Stana I Maaskanta. Stan dostał drobne i zrobił za to takie zakupy jak mógł.Maaskanta winą jest idiotyczna taktyka od początku tej rundy ale ma graczy jakich ma- 1 dobry obrońca to za mało na wygrane. Zeszły sezon to był fuks. Jakiś polski trener coś z tych grajów zrobi? Niby który? Polscy trenerzy to szrot szrotów.
Wróci Melikson i Małecki i będziecie znów po tyłku całować Robercika |
Cytat:
9 bramek po 9 kolejkach mówi o wszystkim. Dramat Mam podobne odczucia jak wyżej nesta. Kompletnie straciłem ochotę i ciśnienie na oglądanie naszych kopaczy. Ot kolejny mecz, kolejna porazka... Co za czasy... |
zwolnić wszystkich nie będzie niczego, jakbym Kononowicza słuchał
|
Valcxs - gdzie ta szeroka kadra?
70 minuta, przegrywamy 2-0 a na ławce nie ma młodych wilczków, albo nawet zwykłych przecinaków typu Piech czy Jankowski. (To przykład) Nie mówię że tacy piłkarze odmieniliby grę, ale mają umiejętności oraz są młodzi. Tymczasem u nas - wchodzi Diaz.... Jeśli mamy grać na 3 frontach to 16 piłkarzy to za mało. Mecz niestety przegrany zasłużenie. Na zgadzam się natomiast z opinią że przy stanie 0-2 trzeba było iść już całkiem do przodu. Po co? Żeby dostać 3 albo 4 bramkę. Przecież na koniec sezonu liczą się bezpośrednie mecze. Może w Krakowie jesteśmy w stanie wygrać 3 do 0 ale już 5 0 wątpię... A to może decydować. Mając piłkarzy defensywnych co mógł Maaskant zrobić? nawet żadnego juniora (napastnika) nie ma... |
Cytat:
|
Przez 15 min 2 polowy widać było walkę, to tyle ....... reszta meczu przechodzona. Kompletnie nie sprawdza się ta formuła budowy zespołu z wysłużonymi dziadami z zachodu. Jak popierałem Maaskanta, to od dłuższego czasu tracę w niego wiarę. Półtora roku pracy a kompletnie brak efektów. Dalej wolne przeciwnika sieją popłoch, my stałych fragmentów jak nie umieliśmy wykonywać, tak nie umiemy, oraz brak jakiegokolwiek stylu za to z tak fatalna defensywą, że oczy bolą patrzeć. Wg mnie z tymi zawodnikami nie mamy poprostu żadnych, ale to żadnyxch perspektyw na lepszą grę. Zamiast żeby było lepiej, jest coraz gorzej a do tego Maaskant zaczyna słodko pierdzieć, jak każdy polski trener. A na początku swojej pracy często potrafił jednak zganić jak trzeba było. No cóż, wtopił się w polski klimat.
|
Cytat:
Mam nadzieję, że w następnym okienku ściągniemy młodych, zdolnych i ambitnych. Z wolą walki i chęcią zwycięstwa. A nie Jaliensów, Boukharich itd. Edit: tymczasem na fb - http://lu.bie.to/Jaliens-i-Lamey-wyp...c-1440324.html |
Wygrała drużyna nieco lepiej poukładana, choć obie grają b. przeciętnie. Legia od strzelenia bramki jakiś czas nic nie grała.
Gramy chaotycznie, mnóstwo strat wynikających z podań "na styk" (oprócz bramkarza nie ma komu bez ryzyka podać...). Irytujące jest to "wciskanie" się na wrzutki (po koniec meczu wg statystyk mieliśmy ich prawie 30), które albo idą po nagach obrońców albo do nikogo... Ewidentnie uszło powietrze z drużyny po APOELU. Mała dygresja dot. Skorży. Maciek ma talent do wymykania się w ostatniej chwili od "wylotu" (tak w Wiśle jak i Legii), parę lepszych meczy (po ultimatum) i jakoś uspakaja prezesów, ... a potem Levadia i dramat klubu na kolejny rok. Dziś się cieszy, ale nie wierzę że na dobrej atmosferze długo pociągną... |
W styczniu musza byc wzmocnienia i to koniecznie - na pewno o tym w klubie wiedzą. Trzeba poswiecic wiecej czasu dla druzyny, nie sciagac juz szrotu tylko konkretnych pilkarzy jak Biton czy Jovanovic. W Apoelu sie udało - w Wisle tez moze
|
Zagrali ambitnie na miarę swoich możliwości. Mam na myśli całość drużyny, bo oczywiście poszczególni zawodnicy spisywali się różnie.
Mecz nie do wygrania w naszej formie. Najgorsze jest to, że jak Legia atakowała to atakowała, jak sie broniła to się broniła. Jakoś to wyglądało, ich zagrania były pewne, wyraziste, przekonywujące. A nasi, jak kopli piłkę, to tak za przeproszeniem na moim przedmieściu o czymś takim mówiło się "pieprzenie kotka za pomocą młotka". I dotyczy to nie tylko tego meczu, ale kilku ostatnich. Dajcie spokój konfkliktom polacy-inni. Jeszcze tego nam brakuje. Maaskant trzyma sie nazwisk. Nie tak dawno trzymał na siłę Żurawskiego. To też jakiś jego kumpel z Holandii ? Jaliens jest w słabej formie, ale przedewszystkim to zawodnik nie nadający się do naszej ligi. Tu trzeba ciąć równo z trawą, a on ma nawyki z delikatnej technicznej piłki. Kondycyjnie, szybkościowo, siłowo nie istniejemy. Jovanović jedyny pilkarz który zwrócił moją uwagę - on powinien grać na pomocy. Najmniejszy wymiar kary. Równie dobrze mogło być z pięć w plecy. |
Cytat:
|
do szadi83:
Cytat:
do Arapaho Cytat:
|
Rzeź AMATORÓW..........
Panie Cupiał daj Pan środki Valckxowi na zakup PIŁKARZY...bo z tego holendersko-kostyrakońsko-czesko-honduraskiego szrotu , to nie tylko Maaskant, ale i Mourinho z gówna czekoladki nie zrobi. Panie Prezesie Basałaj....stadion pustoszeje, dajemy doopy na arenach euro...kompromitujemy sie co rusz w naszej nędznej lidze..... Proszę wziąć kalkulator do ręki i obliczyć, co się opłaca...........a jak już Pan dobrze policzy, to Pan KUPI PIŁKARZY i stworzy ZESPÓŁ! Bo jak na dzien dzisiejszy: stadionu NIE MAMY-KIBICÓW MAMY-drużyny NIE MAMY.....Nie straćcie TEGO CO MAMY-bo MY cierpliwość mamy ograniczoną, w stosunku do mozliwości Cupiała. |
Sprawy nierozwiązywalne koniecznymi decyzjami, rozwiązują się same z czasem. I tak :
a- piłkarze i kumaci nie chcą widzieć na stadionie pikników, a pikniki niektórych z nich i chyba szybko wszyscy wzajemnie się ze sobą nie zobaczą. ad.a - z finansowej tęsknoty za piknikami i wynikami, szybko nastąpi rozliczenie najpierw z nieodpowienimi pilkarzami, a ewentualnie potem z całą resztą piłkarskich sztabów wszelakich, w tym z kibicowskimi także. Nic i nikt nie jest wieczny w Wiśle, poza Jaliensem na dziś i jemu podobnymi, wybrańcami Cupiała za "pseudo"darmo, w myśl zasady - jeśli już zagraniczny, to koniecznie nietykalny i gorszy od Polaka, zaś kibice są nic nie warci i piłkarzom, a zwłaszcza Holendrom wolno z nimi robić co im się podoba, nie tylko u siebie w Holandii. |
o narszcie jakaś inna wypowiedź w tym temacie
kolegi La Furia Dell' Est fajnie, przynajmniej mozna normalnie poczytać! PS Trenera zapytano o dysproporcję w ilości obcokrajowców i Polaków w obu drużynach. - Pamiętajmy, że Legia swoją akademię założyła pięc lat temu - odparł trener Wisły. |
Cytat:
b r a w o. |
Cytat:
|
Przed meczem pisałem ze na lawce powinien zasiasc Pareiko z Jaliensem. Nie wiem czy jakby gral Jovanic z Bunoza to bysmy zremisowali albo wygrali ,ale do 25 minuty byl to typowy mecz walki na 0-0 , bez zadnych podbramkowych sytuacji i tu nagle Jaliens podanie a la harakiri ,kontra i Pareiko ,który sie znów zamotał i gol z niczego. Potem to już Legia kontroluje wynik i poza główką Bitona chyba w calym meczu nie mielismy zadnej klarownej sytuacji . Probowac ,probowalismy ale to bylo bicie glowa w mur
|
Porażki się spodziewałem przed meczem. Choć żadnej satysfakcji z racji mi to nie przynosi. No cóż, z Legią dostajemy bańki w WWa od czasu do czasu. W większości przypadków dlatego, że w pomocy nie grają kreatywni piłkarze którzy by potrafili pociągnąć zespół.Mamy samych albo przecinaków i to marnej jakości jak Sobolewski Wilk lub cienkich Jirsaka Gargułę. A jest jeszcze Nunez, który nie jest środkowym pomocnikiem. \
Nad stoperami sie nie będę znęcał. Wiadomo, że do wymiany. |
Stan powinien zostac, Biton wykupiony, a holenderki Skorza wypierdalac rowerem do holandii wraz ze swoim sztabem partyzantow w postaci szrotu pilkarskiego.
Transfer Jovanovica rewelacja, kolejny po Meliksonie, Bitonie, Maleckim, ktory robi roznice. Do tego dodalbym Wilka, Osmana i ew. Pareiko i mamy polowe wyjsciowego skladu. Na lawke Genkov, Palic, Jirsak, Bunoza, Kirm i Iliew. Reszta wykop. Jak dzialac to totalnie. |
Zobaczymy co będzie na koniec sezonu ... :)
|
Cytat:
Fakt, gramy słabo, ale jak napisałem w innym wątku, za 2 tygodnie mamy serial kilku meczy z słabszymi przeciwnikami (ŁKS, Podbeskidzie) albo średnimi (Jagiellonia) jest szansa na zwycięstwa i możliwość żeby trzymać się czołówki. Z trudnych meczy - derby z pasiastymi kompleksieńcami. Jak wygramy te mecze cały czas będziemy blisko czołówki, więc bez paniki i histerii. A w zimie może będzie trochę transferów:) BTW (Oczywiście przegrywamy z Fulham... mam nadzieję że tylko 1 bramką) |
do Wielki_Człowiek - niestety masz rację - często Sobolowi zdarzają się bardzo niecelne podania, ale z drugiej strony może dostosował się do drużyny in minus - najwyższa pora stawiać chyba na Wilka - piszę to z żalem bo podziwiam Sobola i lubię go najbardziej z wszystkich obecnych zawodników [celowo nie używam słowa piłkarzy]. Teściu dziś pyta mnie o wynik a ja mu odpowiadam Dumni po zwycięstwie WIERNI po porażce ! i tak będzie zawsze ! i nawet jak będziemy grali jeszcze większym szrotem ! będziemy się wkurzać na forach, po meczach i na meczach, ale będziemy chodzić na R22 bo to dla wielu z nas MAGICZNE MIEJSCE - kurde na prawdę fajnie byłoby przeżywać na tym "nowym" obiekcie takie mecze jak kilka lat temu ! Pamiętacie Zaragozze ;))
|
Boli jak ...., ale niestety musi boleć.
Dziwny mecz, bo zasłużenie przegrany, ale jednak cos tam gralismy. Wiem jak czuli się legioniści po 0:4 u nas. Też niby nie grali źle, a totalna porazka. Oj jak boli, booooooooli. |
Ta bramka na 2:0 to jakaś parodia. Jak można tak kryć zawodnika? Kto w ogóle krył Gola i potem położył się na murawie?
|
poparcie ode mnie dla La Furia Dell' Est.
Panu Robertowi dziękujemy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
7 dni i 8 bramek puszczonych ehhhh |
Jaliens jest za wolny nawet do tańca z gwiazdami.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl