Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=826)

maTyS. 05.12.2008 23:50

z cyklu masło maślane :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiselka1906PBZ (Post 638415)
pokazaliśmy że potrafimy. POKAŻMY ŻE POTRAFIMY


medyk 06.12.2008 21:13

Z cyklu 'nigdy nie dostałem od Mikołaja o co prosiłem'

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 639115)
jakąś wieśniacką kamizelkę, której pewnie nigdy nie założę.

hehehe

mic 07.12.2008 17:13

Z tematu "Gdybym byl Bednarzem..."

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quicker
3. Czy Pan Cupiał lub Bednarz wbijają na to forum (bynajmniej ten temat)?


Podobno nie ma glupich pytan :D

DrewniaQ 07.12.2008 19:10

Co dostałeś od Świętego Mikołaja:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharkTS (Post 639661)
Ja dostałem szal Wisły, jakieś słodycze i 2kg bananów;/
Nie wiem czy myślą że ja małpa czy jaki inny tarzan jestem...

Frustracja z prezentu :lol:

picasso 08.12.2008 22:06

jachting napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Cytat:

Okienku tuż,tuż
Jest ktoś gotowy aby zorganizować zbiórkę pieniędzy,jakieś konto i porozumieć się z klubem ?Chyba warto podyskutować na ten temat,sami sprawilibyśmy sobie prezent....
1000000 zł spokojnie by się uzbierało,każdy przelałby tyle ile może od 5 zł w górę ,co o tym myślicie ?
gigant Przedawkowałes jak nic.


ale to jeszcze nie koniec znowu
jachting
Cytat:

z sumą pojechałem czy w ogóle z pomysłem ?

i teraz który z nich przyjdzie mi monitor powycierać?cały zaplułem:-)

pio 08.12.2008 22:12

z dragami :D

kms 10.12.2008 19:28

pytanie..
Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 640823)
mam pytanie do troche kumatych w tej dziedzinie.
z jakiego materiału robione są sektorówki takie jak np.Gdzie Wisła plynie... lub God save the Queen ?

odpowiedz..
Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 640825)
I może jeszcze podać sklep i ile kosztuje metr??

Ludzie zastanówcie się... są informacje które na forum pojawiać się nie mogą...

co by bylo jak by sie pejsy dowiedzialy l!?!?! wyczyscili by caly Kraków z tego boskiego materialu : )

_ukoL 13.12.2008 20:51

emsi, kłaniam się w pas mistrzu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 642079)
A jak z kumplami wyczailiśmy bazę koleżanek z podwórka to, wszystko fruwało w powietrzu i na koniec postawiliśmy po klocku i zostawiliśmy kartkę z tekstem: Tu byliśmy - Trzej Amigos :wstyd:

:lol:

maTyS. 16.12.2008 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 643430)
macko19 twój kumpel robi dobrze.

w temacie "weźcie się do roboty" :P

Kobieta_Wislak 19.12.2008 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 644670)
Święta są fajne , szczególnie te Bożonarodzeniowe :)

Mają swój specyficzny klimat :)
Ja np. po wigilii wraz z rodziną siedzimy jeszcze tak do 23a później ubieramy się i na pasterkę , w następny dzień jedziemy zazwyczaj do babci a w 2 dzień świąt jeździmy oglądać szkopki :)
W tym roku oby był śnieg :)

hmm... szkopki ... :-) ciekawa tradycja :-)

gris 19.12.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 644678)
hmm... szkopki ... :-) ciekawa tradycja :-)

Pogrubiłbym jeszcze to, że się ubierają :shock:

_ukoL 19.12.2008 22:42

Mądre pytanie...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 644723)
czy ktos moze opisac co łysy mowil na spotkaniu??

znalazlem dzieki

...i mądra odpowiedź:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 644729)
Że mu włosy urosną :)

:lol:

bigi333 21.12.2008 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysztofff (Post 645259)
a ja wam powiem,ze Dawid Newak to klasa wyzej niz Pawel Brozek,co to by pokazal Brozinho w Belchatowie?przy jego skutecznosci strzelilby moze 5,6 bramek

A ja wam powiem że Paweł Brożek to klasa wyżej niż Torres. No bo co by taki Torres strzelił w Wiśle jakby miał jedną sytuację na mecz? Może 5,6 bramek na sezon

mic 22.12.2008 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kakadu
Szymek, Skawina. Na Wisłę jeżdżę już trochę, kibicuję od małego. Na forum jestem od marca, ale nie pisałem postów, teraz zaczynam. : )

i odpowiedz
Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso
ja kibicuję Wiśle od "stóp do głów",a ty od małego do góry czy na dół?


MicK 23.12.2008 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 646127)
i chyba powinno być ,,bałuwanom"

Z cyklu "Słownik Języka Polskiego"

devios 23.12.2008 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 646244)
Z cyklu "Słownik Języka Polskiego"

Ja to zrozumiałem jako celowa ironia.

Precel z makiem 23.12.2008 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 646757)
- jak nie mgoe rozkminic stsa to tazram sie po lozku

z cyklu dziwne przyzwyczajenia
:D

WiselkaMLP 24.12.2008 01:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gumi1906 (Post 646866)
apropo ToTylkoJa
punkt 9

-musze miec przyciete wlosy [wiadomo gdzie] na trwniczek i jakis wzorek, gole tak czesto jak zarost
jakby mi przyszlo zagrac w jakims pornosie to zebym dobrze wyszedl:)

pornograficzna kariera go czeka ;)

putinm 24.12.2008 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 646961)
http://i43.tinypic.com/34q38ew.jpg to jest pracka najmłodszych, w zasadzie szkic, była ładnie poprawiona, żeby na następny dzień z rana byc zamalowana przez właścicieli,jaky ktoś jednak miał fotkę przypadkiem, to dawać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAS (Post 647046)
czy to czasem nie jest na azorach...;>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WRzŚ (Post 647048)
na bieżanowie podobno :lol:

Sam już niewiem:lol:

Będą miały pejsy teraz rozkminke na święta:lol:

ja_ka_ 24.12.2008 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WisłaŚledziejowice (Post 647107)
- Jak wchodzę do pokoju to zawsze włączam telewizor,laptopa i ampituner a i tak zawsze siedzę na kąpie ;)
- Gdy widze jakiegoś żydka mam mu ochote wyjebać...
- dobra kończe bo wigilia zaraz xD I życzę wam wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ! ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 647110)
ja tam na dupsku siedzę ... zazwyczaj :shock:

:D

<lol2>
10 znaków

born2b3k 26.12.2008 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 647669)
niech mi ktory da dozywotniego bana, bo teraz sie ciężkie dni zblizaja %%% a wlasciwie zaczely juz i wole wiecej siary na forum nie robic :)

poprostu zapobiegliwy :D

Proud 29.12.2008 00:25

Polityka transferowa

uzytkownik Yom

Cytat:

Beto potrafi zdobyć bramkę za szesnastki, znaczy że jest dobry!No i ten super kawałek samba na you tubie przy jego prezentacji.Dla mnie może być
nie od dziś wiadomo że podkład muzyczny ważna rzecz...

jachting 29.12.2008 19:52

Nowy użytkownik i nowy temat ;
opieszałość transferowa Wisły
[FONT='Courier New']Kolejny raz działacze i skauci wykazują się nieudolnością i brakiem....[/FONT]


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomgoo (Post 649267)
[offtopic]bo mama kupiła neostrade[/offtopic]

temat do kasacji...

........:D

Szymek_R22 30.12.2008 16:09

Cytat:

Panowie i panie szukam dwuch kurtek Letnich UMBRO ubierana przez czache, z zamkiem do połowy z napisem z tylu Wisła Kraków, a z przodu (były one ze znaczkiem umbro) i emblematem WISEŁKI, pytałem z qznem w sklepie i w sklepie pod sektorem ale nie ma juz! moze macie jakies namiary albo macie cos na sell !? Czekam na odp. Pozdroofkaaa and Ciao... i'm w8
Ten guy, wrócił prosto from England i chce do jakiś shopping. S33 Y0U!

mic 30.12.2008 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 649634)
Ten guy, wrócił prosto from England i chce do jakiś shopping. S33 Y0U!

A w profilu lat... 24 :shock:

Neostrada jakies zajebiste promocje musiala miec na te swieta

Kobieta_Wislak 30.12.2008 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bojar (Post 649552)
(...) Wczoraj przeszedłem całą Galerię Kazimierz i gówno znalazłem...

szukajcie a znajdziecie... :> :-p

ja_ka_ 30.12.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 649779)
Jakby zaciskali Ci imadło przed meczem na jajach jak Hadajowi, też miałbyś charakter a i głos zapewne wysoki.

Po prostu gigant!

Precel z makiem 30.12.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 649786)
Ja ****a w Sieprawiu, 200 ofert było koło domu, ale oczywiście pani małżonka zawsze się wpierdala i wybiera na złość mnie. Wybrało babsko złośliwe imprezę na końcu świata i zdziwiona że się tydzień nie odzywam. Nawet kac przejdzie zanim na butach wrócę do Krakowa. Pijany bo pijany, ale swój honor mam i nie będzie mi baba pluła w twarz i dzieci mi germanić, więc podjąłem decyzję że wracam z buta.

gigant o sylwestrze :lol:

WiselkaMLP 31.12.2008 00:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 649940)
.Teraz z psami jest problem bo suka ma cieczke a ten labrador chaciałby coś poruchać i trzeba pilnować.Dawałem mu przez jakiś czas brom żeby go troszkę zastopować,Gdzie tam jest jeszcze gorzej niż było.

a co przeciez tez lubi ... :D

B. 04.01.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez [B
maTyS[/B].;649943]sprzedawaj na allegro szaliki osiedlowe,bardzo fajny pomysł,a potem na derbach będziesz podziwiał jak się ładnie palą :-/

i

Cytat:

Pierwotnie napisane przez [B
maTyS[/B].;649943]chciałoby się pasiastej damie rejestrować na forum TWSD tylko po to żeby kupić szalik ? nie sądzę,wszystko co jest związane z Wisła jest dla nich blee.koniec off-a.

Pe De i Ka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl