![]() |
z cyklu masło maślane :
Cytat:
|
Z cyklu 'nigdy nie dostałem od Mikołaja o co prosiłem'
Cytat:
|
Z tematu "Gdybym byl Bednarzem..."
Cytat:
Podobno nie ma glupich pytan :D |
Co dostałeś od Świętego Mikołaja:
Cytat:
|
jachting napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Cytat:
ale to jeszcze nie koniec znowu jachting Cytat:
i teraz który z nich przyjdzie mi monitor powycierać?cały zaplułem:-) |
z dragami :D
|
pytanie..
Cytat:
Cytat:
|
emsi, kłaniam się w pas mistrzu.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mądre pytanie...
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:D |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Będą miały pejsy teraz rozkminke na święta:lol: |
Cytat:
Cytat:
10 znaków |
Cytat:
|
Polityka transferowa
uzytkownik Yom Cytat:
|
Nowy użytkownik i nowy temat ;
opieszałość transferowa Wisły [FONT='Courier New']Kolejny raz działacze i skauci wykazują się nieudolnością i brakiem....[/FONT] Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Neostrada jakies zajebiste promocje musiala miec na te swieta |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl