Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

wolfy 30.09.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aldek (Post 1171986)
Wystarczy taki skład jak z Flotą i spokojnie wygramy wysoko ,Lechia dała się zaskoczyć Wisła nie popełni takiego błędu .Robert po Podbeskidziu już nikogo nie zlekceważy facet zapamiętał wpadke nawet wczoraj wspominał Podbeskidzie;) z pamiętenego dwumeczu.

Zaskoczyć? Czym niby?

Mamy taką obronę, że nie ma co kozaczyć. Przegrana będzie kompromitacją, ale trochę ich już w ostatnich latach zaliczyliśmy. Tym niemniej - to nie jest puchar w którym mogą pozwolić sobie na przegraną. Nie na tym etapie.

Aldek 30.09.2011 20:59

Nie przesadzaj z tą naszą obroną jakoś w ekstraklasie dajemy rade a rozmawiamy teraz o meczu z drużyną która jest kilka klas rozgrywkowych niżej więc logiczne,że nie mają takich atutów w ofensywie jak ekipy z ktorymi nasza obrona popełniała mase błędów.

Natomiast co do zaskoczenia to Lechia pewnie nie wyobrażała sobie,że odpadnie z nimi, pojechali do Limanowej a gospodarze okazali się bardziej zdeterminowani walczyli o każdą piłke (relacje pomeczowe)i sensacja stała się faktem niestety.

Ogryzek 30.09.2011 22:06

Co tu dużo mówić. Dostaliśmy łatwego rywala i głupotą było by tego nie wykorzystać. Oczywiście nie wolno lekceważyć piłkarzy z Limanowej, ale mimo wszystko spokojnie powinniśmy z nimi wygrać:)

Wojtas 30.09.2011 22:43

Z jednej strony strony na takie mecze nalezy uwazac ,bo szacunek nalezy sie kazdemu przeciwnikowi,z drugiej takie mecze nalezy wygrywac 5 do 0.
krotka piłka

mitmichael 01.10.2011 05:53

Kibice Limanovii chcieli Wisle i odgrazali sie, ze Nas pokonaja. Zobaczymy teraz czy stac ich na to :D

qwertyu 01.10.2011 06:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1172094)
Kibice Limanovii chcieli Wisle i odgrazali sie, ze Nas pokonaja. Zobaczymy teraz czy stac ich na to :D

Chcielismy wylosowac Wisle ale nie wiem co za glupol sie odgrazal... Nie oszukujmy sie... zaszlismy bardzo daleko w PP i to raczej juz kres podrozy. Taki rywal jak Wisla to piekne uwienczenie tej drogi. Sam mecz z Wisla zwlaszcza na naszym dziurawym stadionie to dla naszej malej "dziury" ogromne wyroznienie. Pamietajcie tez ze z nielicznymi wyjatkami Limanowa Wisla stoi wiec jedziecie na mecz na ktorym bedziecie witani i szanowani jak Bracia. Na oprawe nie liczcie za bardzo bo troche u nas piszczy i kwiczy pod tym wzgledem ale przynajmniej jest wesolo... Tylko ktory szalik zalozyc na mecz... :D

elemis1 01.10.2011 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qwertyu (Post 1172098)
Tylko ktory szalik zalozyc na mecz... :D


Na początku Limanovii. Jak bedziecie przegrywać, zmień na Wisły.

pan Dudi 01.10.2011 07:54

Cytat:

Pamietajcie tez ze z nielicznymi wyjatkami Limanowa Wisla stoi
To trzeba podkreślić tuż przed meczem, żeby się nie okazało, że na miejscu jakiś piętnastoletni chuligan Wisły zacznie odpierdalać jakieś numery. Te nieliczne wyjątki podejrzewam, że zostaną w domach, bo przecież być dzielnym na internecie, to to samo co w realu, więc nie będą musieli niczego udowadniać. :lol: Fajny rywal, fajnie, że blisko i dobra okazja do powiększenia sympatii do Wisły w tamtych okolicach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elemis1 (Post 1172103)
Na początku Limanovii. Jak bedziecie przegrywać, zmień na Wisły.

Oho, zaczyna się. :lol:

mitmichael 01.10.2011 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qwertyu (Post 1172098)
Chcielismy wylosowac Wisle ale nie wiem co za glupol sie odgrazal...

Na stronie Limanovii przed wylosowaniem Lechii

wujekWojtek 01.10.2011 13:10

Tutaj jest jeden mecz czy dwumecz?

Piotson 01.10.2011 13:13

Jeden mecz. Dopiero od 1/4 finału są rewanże.

Oldpara 01.10.2011 14:16

W Limanowej małą bardzo wąskie boisko. Nasi stranieri mogą mieć problem żeby coś wturlać do bramki.

Piotson 01.10.2011 14:22

Boisko jest takie same dla dwóch drużyn.

wujekWojtek 01.10.2011 14:24

Niezupełnie. Wąskie boisko powoduje ze łatwiej się bronić, a my będziemy atakować. Ciulowe boisko, takie jak na Lechu faworyzuje drużyny które grają toporną, siłową piłkę, a nie wirtuozów techniki, jak np Barcelony itd itd....

Gadanie, że warunki są identyczne dla obu drużyn nie jest zbytnio trafione.

marlyd 01.10.2011 14:28

Kilka dni wcześniej przed meczem PP, Wisła rozegra sparingowe spotkanie z innym małopolskim III-ligowcem.
8 października mecz Dalin Myślenice - Wisła Kraków, spotkanie w ramach jubileuszu 90-lecia klubu z Myślenic.

cassius31krakow 05.10.2011 12:15

Z Limanovią gramy 26 października o godz. 13:30.
Ze względu na negatywną opinię policji kibice Wisły nie zostaną wpuszczeni na to spotkanie.

alberto 22.10.2011 09:46

dziś od 14:00 transmisja meczu naszego pucharowego rywala Limanovii z Unią Tarnów http://www.malopolskatv.pl/g-14-unia-t-limanovia/

ero781 22.10.2011 09:56

wszyscy jadą na pielgrzymkę do sanktuarium w Limanowej nie ma że boli najważniejsza pielgrzymka w życiu !

rychu 23.10.2011 16:40

Warto w tym meczu dać szansę kilku dotychczasowym dublerom, a niektórym podstawowym przyda się odpoczynek. Skład na ten mecz (zakładam że Bunoza i Jovanovic nie będą jeszcze gotowi):

Jovanic (Kurto)
Lamey - Czekaj - Chavez - Pajlic
Boguski - Wilk (Brud) - Nunez - Kirm
Garguła
Genkov

mitmichael 23.10.2011 16:48

Brud i Czekaj musza dostac szanse i tyle - niech odpoczywa Chavez bo cos sie z Nim ostatnio stało. Chyba ten tekst Maaskanta, ze to on zawala a nie Jaliens tak na jego forme wpłyneła

Romuald 23.10.2011 18:07

W obronie Czekaj Jaliens lepiej żeby się poznali przed Fulham bo z Jovanoviciem różnie może być.


Jovanic Diaz Jaliens Czekaj Lamey Brud Garguła Wilk Kirm Boguski Genkov

Reszta niech odpoczywa na ławce przed ligą .

River 25.10.2011 15:02

Jak glosi oficjalna do Limanowej nie jedzie Biton. Maaskant chce mu dac odpoczac. Na PP pojada za to Michal Szewczyk i Adrian Stanek. Szewczyk obok Boguskiego to beda jedyny napastnicy powolani na jutrzejszy mecz. Mozna wiec zalozyc, ze Boguski wyjdzie w podstawie a Szewczyk go zmieni na ostatnie 15-20 minut. Watpliwe by Rafal wytrzymal caly mecz.

wiertar 25.10.2011 15:08

w ataku rownie dobrze może zagrać Iliev.

ja mam nadzieje żę Wisła zagra ambitnie i nie zlekceważy Limanovi bo to na wąskim, nie równym i grząskim boisku w Limanowej może być zabójce. naszych pewnie będzie sporo incognito na meczu;)

Elefant 25.10.2011 15:29

Powinni odpocząć (lub zagrać w niepełnym wymiarze Pareiko, Chavez, Iliew, Kirm, Biton (ten już wiadomo, że tak).

Za dziesięć dni derby (a jeszcze dwa mecze po drodze), trzeba oszczędzać zawodników, w tym kluczowych (Iliew, Biton).

Muszą wyjść w pełni skoncentrowani, a będzie dobrze.

licoo 25.10.2011 16:00

Da się jeszcze kupić bilety na mecz, tzn przed meczem czy będzie się dało? Po ile są?

Marcin_fan 25.10.2011 16:01

Bilety po 30 zł i wątpię czy coś zostanie do kupienia przed meczem

KamAr 25.10.2011 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1181545)
Da się jeszcze kupić bilety na mecz, tzn przed meczem czy będzie się dało? Po ile są?

Raczej ciężko. Chociaż na limanowa.in w komentarzach można znalezc posty w których niektóre osoby piszą o sprzedaży zakupionych biletów.

wiertar 25.10.2011 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1181545)
Da się jeszcze kupić bilety na mecz, tzn przed meczem czy będzie się dało? Po ile są?

Widok z za płotu nie jest najgorszy, także w ostatecznności to pozostaje. ja może będe miał jakiś/eś bilety do sprzedania jak coś to dam info.

Donki 25.10.2011 16:16

Widok z za płotu jest dobry. Nie ma co wydawac kasy na bilet ;)

River 25.10.2011 18:52

Janek Paulista wlasnie strzelil Amice bramke w PP:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl