![]() |
Cytat:
Mamy taką obronę, że nie ma co kozaczyć. Przegrana będzie kompromitacją, ale trochę ich już w ostatnich latach zaliczyliśmy. Tym niemniej - to nie jest puchar w którym mogą pozwolić sobie na przegraną. Nie na tym etapie. |
Nie przesadzaj z tą naszą obroną jakoś w ekstraklasie dajemy rade a rozmawiamy teraz o meczu z drużyną która jest kilka klas rozgrywkowych niżej więc logiczne,że nie mają takich atutów w ofensywie jak ekipy z ktorymi nasza obrona popełniała mase błędów.
Natomiast co do zaskoczenia to Lechia pewnie nie wyobrażała sobie,że odpadnie z nimi, pojechali do Limanowej a gospodarze okazali się bardziej zdeterminowani walczyli o każdą piłke (relacje pomeczowe)i sensacja stała się faktem niestety. |
Co tu dużo mówić. Dostaliśmy łatwego rywala i głupotą było by tego nie wykorzystać. Oczywiście nie wolno lekceważyć piłkarzy z Limanowej, ale mimo wszystko spokojnie powinniśmy z nimi wygrać:)
|
Z jednej strony strony na takie mecze nalezy uwazac ,bo szacunek nalezy sie kazdemu przeciwnikowi,z drugiej takie mecze nalezy wygrywac 5 do 0.
krotka piłka |
Kibice Limanovii chcieli Wisle i odgrazali sie, ze Nas pokonaja. Zobaczymy teraz czy stac ich na to :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Na początku Limanovii. Jak bedziecie przegrywać, zmień na Wisły. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Tutaj jest jeden mecz czy dwumecz?
|
Jeden mecz. Dopiero od 1/4 finału są rewanże.
|
W Limanowej małą bardzo wąskie boisko. Nasi stranieri mogą mieć problem żeby coś wturlać do bramki.
|
Boisko jest takie same dla dwóch drużyn.
|
Niezupełnie. Wąskie boisko powoduje ze łatwiej się bronić, a my będziemy atakować. Ciulowe boisko, takie jak na Lechu faworyzuje drużyny które grają toporną, siłową piłkę, a nie wirtuozów techniki, jak np Barcelony itd itd....
Gadanie, że warunki są identyczne dla obu drużyn nie jest zbytnio trafione. |
Kilka dni wcześniej przed meczem PP, Wisła rozegra sparingowe spotkanie z innym małopolskim III-ligowcem.
8 października mecz Dalin Myślenice - Wisła Kraków, spotkanie w ramach jubileuszu 90-lecia klubu z Myślenic. |
Z Limanovią gramy 26 października o godz. 13:30.
Ze względu na negatywną opinię policji kibice Wisły nie zostaną wpuszczeni na to spotkanie. |
dziś od 14:00 transmisja meczu naszego pucharowego rywala Limanovii z Unią Tarnów http://www.malopolskatv.pl/g-14-unia-t-limanovia/
|
wszyscy jadą na pielgrzymkę do sanktuarium w Limanowej nie ma że boli najważniejsza pielgrzymka w życiu !
|
Warto w tym meczu dać szansę kilku dotychczasowym dublerom, a niektórym podstawowym przyda się odpoczynek. Skład na ten mecz (zakładam że Bunoza i Jovanovic nie będą jeszcze gotowi):
Jovanic (Kurto) Lamey - Czekaj - Chavez - Pajlic Boguski - Wilk (Brud) - Nunez - Kirm Garguła Genkov |
Brud i Czekaj musza dostac szanse i tyle - niech odpoczywa Chavez bo cos sie z Nim ostatnio stało. Chyba ten tekst Maaskanta, ze to on zawala a nie Jaliens tak na jego forme wpłyneła
|
W obronie Czekaj Jaliens lepiej żeby się poznali przed Fulham bo z Jovanoviciem różnie może być.
Jovanic Diaz Jaliens Czekaj Lamey Brud Garguła Wilk Kirm Boguski Genkov Reszta niech odpoczywa na ławce przed ligą . |
Jak glosi oficjalna do Limanowej nie jedzie Biton. Maaskant chce mu dac odpoczac. Na PP pojada za to Michal Szewczyk i Adrian Stanek. Szewczyk obok Boguskiego to beda jedyny napastnicy powolani na jutrzejszy mecz. Mozna wiec zalozyc, ze Boguski wyjdzie w podstawie a Szewczyk go zmieni na ostatnie 15-20 minut. Watpliwe by Rafal wytrzymal caly mecz.
|
w ataku rownie dobrze może zagrać Iliev.
ja mam nadzieje żę Wisła zagra ambitnie i nie zlekceważy Limanovi bo to na wąskim, nie równym i grząskim boisku w Limanowej może być zabójce. naszych pewnie będzie sporo incognito na meczu;) |
Powinni odpocząć (lub zagrać w niepełnym wymiarze Pareiko, Chavez, Iliew, Kirm, Biton (ten już wiadomo, że tak).
Za dziesięć dni derby (a jeszcze dwa mecze po drodze), trzeba oszczędzać zawodników, w tym kluczowych (Iliew, Biton). Muszą wyjść w pełni skoncentrowani, a będzie dobrze. |
Da się jeszcze kupić bilety na mecz, tzn przed meczem czy będzie się dało? Po ile są?
|
Bilety po 30 zł i wątpię czy coś zostanie do kupienia przed meczem
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Widok z za płotu jest dobry. Nie ma co wydawac kasy na bilet ;)
|
Janek Paulista wlasnie strzelil Amice bramke w PP:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl