![]() |
bramki z meczu
http://www.youtube.com/watch?v=Tr7e7cSgxZc |
co do komentatora, to się nie dziwcie...zawsze tak jest, jak faworyt gra z kopciuszkiem, to się kibicuje słabszemu. Chciał sensacji po prostu. :)
ważne że zwycięstwo...teraz ciekawe kogo nam los przydzieli. Cracovia gra dogrywke w Kobylinie :D |
Kobylin - Gorsza strona Błoń - rzuty karne :)
Trzymajcie kciuki za Piaścika |
Śląsk odpadł :/
|
Cytat:
Zawodnicy mu się mylili, ale rozwalił mnie mowiąc ze Wisła istnieje od 93lat...:shock: |
Cytat:
rzeczywiście, merytoryką to on nie grzeszył. edit: szkoda tego Kobylina, liczyłem na Nich w następnej rundzie. :lol: |
Piast Kobylin odpadł
|
Śląsk odpadł z Dolcanem po karnych... :(
Dalej gra też Start Otwock, czy Bytovia Bytów :shock: |
komentator to kompletna porażka. Często się mylił..A już nie powiem o operatorach kamer(często się przywieszali,a przy niektórych sytuacjach nie było widać rogu boiska.
|
Cholera jasna ... Wisła ma 93 lata Diaz to Kirm i pare innych gaf ...
Ale piłkarzyków Hetmana jakoś nie mylił... |
Ten cały Jasina, jest chyba z Lublina, więc nie ma co sie dziwić że kibicował drużynie ze swojego regionu.
|
Dorzuciłby ktoś do ściągnięcia bramki Małeckiego?
-- Cytat:
Jeżeli jest zatrudniony jako komentator w telewizji publicznej to zmienia postać rzeczy i chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć - żenada. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jesteś tak stronniczy że głowa boli, nie lubisz Małeckiego i za wszelką cenę umniejszasz wszystko co robi... nawet bramki. Dla mnie jest to żałosne. (Małecki nie jest wybitny ale wypada sprawiedliwie oceniać jego grę) |
Ogladalem tylko druga polowe, bo dopiero wrocilem z pracy.
Ja wiem ze to 2 liga, ze jakis Hetman, ze graja jak juniorzy itp ale ten brak zaangazowania to mnie w oczy klul. Pilke nasi przyjmowali tak ze podskakiwala im na wysokosc brody i to zadne ostre podania nie byly tylko zwykle lenistwo i brak koncentracji. No chyba ze buty sobie lewe z prawymi pomylili... Wisla zaczela grac jak Hetman z sil opadl, swoja droga jak opadl, to wygladal juz tragicznie. Grali jeszcze gorzej niz z Polonia Bytom. Na plus 90 minut Jirsaka, Cebanu,i ze Alvarez moze grac i wystep Maleckiego - wygladal na jedynego ktoremu sie naprawde chcialo choc wiadomo ze wszedl swiezy gdy pilkarze Hetmana sie juz czolgali. |
Cytat:
Poza tym jak naszych ligowców serio nie traktuje. Czy to Małecki czy nie. Wystarczy solidny obrońca i chłopak nie wiedziałby co robić. |
Mam pytanie: Jak tam kibicowsko wypadlismy i jaka liczba byla(nie ogladalem meczu)? Z gory dzieki
|
Wg. strony Hetmana widzów: 8000 (300 z Krakowa)
|
A ile biletow dostalismy ?
|
Jeśli w pierwszej połowie stracilibyśmy bramkę nie powinniśmy być zdziwieni. To co ten chłopaczek z napadu zrobił z Jopem chyba w dwóch sytuacjach- nie piszę żeby się na nim wyżyć czy coś takiego, to wołało o pomstę do nieba. Wyobraźmy sobie, że na jego miejscu byłyby ktoś bardziej doświadczony to powinno być 2:0 w plecy. Cały czas myślę tu o pucharach bo powinniśmy się na nie przygotowywać w każdym momencie to Jopa bałbym się wystawić. Pomyliłem się chyba co do Andraża on też ma problemy z techniką jak cała nasza drużyna, widziałem jedynie że Alvarezowi piłka nie przeszkadzała.
Moim zdanie ten mecz pokazał że wcale nie jest taka zła ta nasza młodzież oni nie są po prostu właściwie oszlifowani. Fajne dwie piłki rzucił gość ze środka pola z Hetmana. Ogólnie rozgrywki PP pokazują nam zawsze to samo że wystarczy być dobrze przygotowanym fizycznie i można ograć prawie każdego w polskiej lidze. |
Jirsak zdecydowanie najlepszy na boisku. Piękny strzał z wolnego i fantastyczna asysta do Małeckiego.
Komentarz i realizacja transmisji masakra, porażka, katastrofa, dno itd. Ktoś jeszcze będzie narzekał, że ligę ma Canal+, a nie TVP ? |
mi się podobał ten młody w Hetmanie w środku pola. Jak schodził, to zobaczyłem jaki to drobny chłopaczyna. No ale ma dopiero 17lat. A i tak nieźle sobie radził i kilka piłek prostopadłych posłał w strone tego napastnika.
|
Przecież Jop tym meczem pokazał, że nawet chłop z II ligi jest od niego szybszy i stanowi dla niego ogromne zagrożenie. Jak już nasz stoper ma takie "emocje" mi dostarczać to walałbym, żeby wszedł jakiś nasz junior. A nie, że 18-latek ogrywa ponad trzydziestoletniego gracza, z którego i tak już nic nie będzie.
Diaz też jakoś mnie nie zachwycił. Zresztą po ostatnim meczu napisałem już jak to wg mnie wyglądało. Niestety Kirm zaliczył znowu słaby mecz. Coś się złego dzieje chyba bo jakoś co mecz to gra gorsze zawody. Może rzeczywiście w drużynie jakieś konflikty są? Jeśli tak to Głowa, Sobol powinni wziąć młodych i nowych za twarz i poważnie pogadać w swoim gronie. BO jak tak dalej będzie szło to może być ciężko. Ale żeby nie było tak smutno to cieszyć może wynik. Mam nadzieję, że kolejna runda też obędzie się bez karnych bo jak przykład Śląska pokazał, że to zawsze loteria.. |
Dzisiejszy dzień pokazał tylko że między 3/4 drużyn z Ekstraklasy nie ma właściwie żadnej róznicy porównując z drużynami z I i II ligi. Między nimi każdy może wygrać z każdym to tylko kwestia formy dnia.
ps Jirsak najlepszy na boisku? Ja chyba inny mecz widziałem, Diaz też miał asyste i dodatkowo bardziej był widoczny zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Dla mnie ten mecz tylko potwierdził to że wstawianie Diaza kosztem Jirsaka to słuszna decyzja na dzień dzisiejszy. |
Kirm od następnego meczu zdecydowanie na ławę. Okres ochronny się skończył. Równie dobrze może na lewej pomocy grać Ćwielong, który ma lepszy drybling i jest bardziej przebojowy.
Mecz bez historii, ale szczerze, to ten Hetman fatalny. |
Cytat:
|
Patrząc na to że gramy mecz z Polonią Warszawa w sobotę która odpoczywała (nie grała meczu PP, dopiero gra w październiku) nie ma co psioczyć że małym nakładem sił awansowaliśmy itd. Wiadomo, jeden mecz więcej + podróż do/z Zamościa to duży wysiłek dla naszych kopaczy:)
To polska liga a nie angielska i piłkarze umieją grać co 7 dni a nie 3 dni:) Nie zapominajcie o tym oceniając grę:D |
Cytat:
|
Kto będzie naszym następnym rywalem? losowanie? teraz będą dwa mecze? bo mogą być jaja jak trafimy na Zagłębie Sosnowiec. dwa mecze w Sosnowcu :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl