Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

aNouc 23.09.2009 17:37

bramki z meczu
http://www.youtube.com/watch?v=Tr7e7cSgxZc

Proud 23.09.2009 17:39

co do komentatora, to się nie dziwcie...zawsze tak jest, jak faworyt gra z kopciuszkiem, to się kibicuje słabszemu. Chciał sensacji po prostu. :)

ważne że zwycięstwo...teraz ciekawe kogo nam los przydzieli.

Cracovia gra dogrywke w Kobylinie :D

StelmiOriginal 23.09.2009 17:40

Kobylin - Gorsza strona Błoń - rzuty karne :)

Trzymajcie kciuki za Piaścika

DevilMayCry 23.09.2009 17:45

Śląsk odpadł :/

hudinho 23.09.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 796317)
co do komentatora, to się nie dziwcie...zawsze tak jest, jak faworyt gra z kopciuszkiem, to się kibicuje słabszemu. Chciał sensacji po prostu. :)

ważne że zwycięstwo...teraz ciekawe kogo nam los przydzieli.

Cracovia gra dogrywke w Kobylinie :D

nawet nie chodzi o to ze kibicował Hetmanowi

Zawodnicy mu się mylili, ale rozwalił mnie mowiąc ze Wisła istnieje od 93lat...:shock:

Proud 23.09.2009 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 796320)
nawet nie chodzi o to ze kibicował Hetmanowi

Zawodnicy mu się mylili, ale rozwalił mnie mowiąc ze Wisła istnieje od 93lat...:shock:

aaa...z tym się zgodzę :)

rzeczywiście, merytoryką to on nie grzeszył.

edit:

szkoda tego Kobylina, liczyłem na Nich w następnej rundzie. :lol:

StelmiOriginal 23.09.2009 17:47

Piast Kobylin odpadł

Kamson 23.09.2009 17:52

Śląsk odpadł z Dolcanem po karnych... :(

Dalej gra też Start Otwock, czy Bytovia Bytów :shock:

majson 23.09.2009 17:54

komentator to kompletna porażka. Często się mylił..A już nie powiem o operatorach kamer(często się przywieszali,a przy niektórych sytuacjach nie było widać rogu boiska.

jerry1990 23.09.2009 17:58

Cholera jasna ... Wisła ma 93 lata Diaz to Kirm i pare innych gaf ...
Ale piłkarzyków Hetmana jakoś nie mylił...

JAR0 23.09.2009 18:00

Ten cały Jasina, jest chyba z Lublina, więc nie ma co sie dziwić że kibicował drużynie ze swojego regionu.

MCX 23.09.2009 18:00

Dorzuciłby ktoś do ściągnięcia bramki Małeckiego?

--

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 796331)
Ten cały Jasina, jest chyba z Lublina, więc nie ma co sie dziwić że kibicował drużynie ze swojego regionu.

Kibicować to on sobie może w domu lub stadionie jako widz.
Jeżeli jest zatrudniony jako komentator w telewizji publicznej to zmienia postać rzeczy i chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć - żenada.

efi 23.09.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry1990 (Post 796330)
Cholera jasna ... Wisła ma 93 lata Diaz to Kirm i pare innych gaf ...
Ale piłkarzyków Hetmana jakoś nie mylił...

Sam jesteś piłkarzyk :)

JAR0 23.09.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 796332)
Kibicować to on sobie może w domu lub stadionie jako widz.
Jeżeli jest zatrudniony jako komentator w telewizji publicznej to zmienia postać rzeczy i chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć - żenada.

Masz racje, ale jaki profesjonalizm panuje w publicznej wiemy od dawna. Stąd przestały mnie już dziwić takie rzeczy.

Ogryzek 23.09.2009 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 796300)
Z tak słabym rywalem strzelić dwie bramki. Wyczyn nie lada.

To czemu Kirmowi znowu się nie udało chociaż 1 raz trafić jak to takie proste? A reszcie? Z twoich słów wnioskuję że byle kto po dwa gole powinien strzelić i powinniśmy wygrać hmmmm 10x2=20 tak 20 do 0 (bramkarza nie liczę) :D

Jesteś tak stronniczy że głowa boli, nie lubisz Małeckiego i za wszelką cenę umniejszasz wszystko co robi... nawet bramki. Dla mnie jest to żałosne.

(Małecki nie jest wybitny ale wypada sprawiedliwie oceniać jego grę)

DysoN 23.09.2009 18:18

Ogladalem tylko druga polowe, bo dopiero wrocilem z pracy.
Ja wiem ze to 2 liga, ze jakis Hetman, ze graja jak juniorzy itp ale ten brak zaangazowania to mnie w oczy klul.
Pilke nasi przyjmowali tak ze podskakiwala im na wysokosc brody i to zadne ostre podania nie byly tylko zwykle lenistwo i brak koncentracji. No chyba ze buty sobie lewe z prawymi pomylili...
Wisla zaczela grac jak Hetman z sil opadl, swoja droga jak opadl, to wygladal juz tragicznie. Grali jeszcze gorzej niz z Polonia Bytom.
Na plus 90 minut Jirsaka, Cebanu,i ze Alvarez moze grac i wystep Maleckiego - wygladal na jedynego ktoremu sie naprawde chcialo choc wiadomo ze wszedl swiezy gdy pilkarze Hetmana sie juz czolgali.

Marszałek 23.09.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 796341)

Jesteś tak stronniczy że głowa boli, nie lubisz Małeckiego i za wszelką cenę umniejszasz wszystko co robi... nawet bramki. Dla mnie jest to żałosne.

(Małecki nie jest wybitny ale wypada sprawiedliwie oceniać jego grę)

Nie,to nie kwestia lubienie czy nie lubienia. Tutaj rzecz rozchodzi się o umiejętności,ktorych gość za wielkich nie posiada. Dla Ciebie wyznacznikiem jest mecz z Hetmanem Zamość. Dla mnie to co widziałem w ostatnim meczu ligowym. Wybacz ale mecze sparingowe lub takie z Hetmanem to traktować można jak zabawę. Niech strzeli bramki w meczach ligowych z Legią lub Amiką i niech tam będzie wyróżniającym się piłkarzem,powkręca kliku kolesi,to wtedy pogadamy. Póki co to z ogórkami coś tam nastrzelał i wielkie halo. Niech w takich meczach coś pokaże. O ile wcześniej nie odejdzie do WHU rzecz jasna. Bo oki co jest przeciętniakiem a rozgłosu wokól niego co nie miara.

Poza tym jak naszych ligowców serio nie traktuje. Czy to Małecki czy nie. Wystarczy solidny obrońca i chłopak nie wiedziałby co robić.

aadrian321 23.09.2009 18:32

Mam pytanie: Jak tam kibicowsko wypadlismy i jaka liczba byla(nie ogladalem meczu)? Z gory dzieki

kamikaze 23.09.2009 18:37

Wg. strony Hetmana widzów: 8000 (300 z Krakowa)

aadrian321 23.09.2009 18:40

A ile biletow dostalismy ?

westersyl 23.09.2009 18:43

Jeśli w pierwszej połowie stracilibyśmy bramkę nie powinniśmy być zdziwieni. To co ten chłopaczek z napadu zrobił z Jopem chyba w dwóch sytuacjach- nie piszę żeby się na nim wyżyć czy coś takiego, to wołało o pomstę do nieba. Wyobraźmy sobie, że na jego miejscu byłyby ktoś bardziej doświadczony to powinno być 2:0 w plecy. Cały czas myślę tu o pucharach bo powinniśmy się na nie przygotowywać w każdym momencie to Jopa bałbym się wystawić. Pomyliłem się chyba co do Andraża on też ma problemy z techniką jak cała nasza drużyna, widziałem jedynie że Alvarezowi piłka nie przeszkadzała.
Moim zdanie ten mecz pokazał że wcale nie jest taka zła ta nasza młodzież oni nie są po prostu właściwie oszlifowani. Fajne dwie piłki rzucił gość ze środka pola z Hetmana. Ogólnie rozgrywki PP pokazują nam zawsze to samo że wystarczy być dobrze przygotowanym fizycznie i można ograć prawie każdego w polskiej lidze.

fialo 23.09.2009 19:12

Jirsak zdecydowanie najlepszy na boisku. Piękny strzał z wolnego i fantastyczna asysta do Małeckiego.

Komentarz i realizacja transmisji masakra, porażka, katastrofa, dno itd. Ktoś jeszcze będzie narzekał, że ligę ma Canal+, a nie TVP ?

Proud 23.09.2009 19:22

mi się podobał ten młody w Hetmanie w środku pola. Jak schodził, to zobaczyłem jaki to drobny chłopaczyna. No ale ma dopiero 17lat. A i tak nieźle sobie radził i kilka piłek prostopadłych posłał w strone tego napastnika.

QBAS 23.09.2009 19:28

Przecież Jop tym meczem pokazał, że nawet chłop z II ligi jest od niego szybszy i stanowi dla niego ogromne zagrożenie. Jak już nasz stoper ma takie "emocje" mi dostarczać to walałbym, żeby wszedł jakiś nasz junior. A nie, że 18-latek ogrywa ponad trzydziestoletniego gracza, z którego i tak już nic nie będzie.

Diaz też jakoś mnie nie zachwycił. Zresztą po ostatnim meczu napisałem już jak to wg mnie wyglądało. Niestety Kirm zaliczył znowu słaby mecz. Coś się złego dzieje chyba bo jakoś co mecz to gra gorsze zawody. Może rzeczywiście w drużynie jakieś konflikty są? Jeśli tak to Głowa, Sobol powinni wziąć młodych i nowych za twarz i poważnie pogadać w swoim gronie. BO jak tak dalej będzie szło to może być ciężko.

Ale żeby nie było tak smutno to cieszyć może wynik. Mam nadzieję, że kolejna runda też obędzie się bez karnych bo jak przykład Śląska pokazał, że to zawsze loteria..

Baala 23.09.2009 19:40

Dzisiejszy dzień pokazał tylko że między 3/4 drużyn z Ekstraklasy nie ma właściwie żadnej róznicy porównując z drużynami z I i II ligi. Między nimi każdy może wygrać z każdym to tylko kwestia formy dnia.

ps Jirsak najlepszy na boisku? Ja chyba inny mecz widziałem, Diaz też miał asyste i dodatkowo bardziej był widoczny zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Dla mnie ten mecz tylko potwierdził to że wstawianie Diaza kosztem Jirsaka to słuszna decyzja na dzień dzisiejszy.

tofik 23.09.2009 19:58

Kirm od następnego meczu zdecydowanie na ławę. Okres ochronny się skończył. Równie dobrze może na lewej pomocy grać Ćwielong, który ma lepszy drybling i jest bardziej przebojowy.
Mecz bez historii, ale szczerze, to ten Hetman fatalny.

Marszałek 23.09.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 796375)
mi się podobał ten młody w Hetmanie w środku pola. Jak schodził, to zobaczyłem jaki to drobny chłopaczyna. No ale ma dopiero 17lat. A i tak nieźle sobie radził i kilka piłek prostopadłych posłał w strone tego napastnika.

Ciekawe jakby grał pod większym presingiem, czy by radę dawał.Ale fakt,facet zrobił dobre wrażenie.

Ogryzek 23.09.2009 21:07

Patrząc na to że gramy mecz z Polonią Warszawa w sobotę która odpoczywała (nie grała meczu PP, dopiero gra w październiku) nie ma co psioczyć że małym nakładem sił awansowaliśmy itd. Wiadomo, jeden mecz więcej + podróż do/z Zamościa to duży wysiłek dla naszych kopaczy:)

To polska liga a nie angielska i piłkarze umieją grać co 7 dni a nie 3 dni:) Nie zapominajcie o tym oceniając grę:D

kibic sukcesu 2007 23.09.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 796344)
Ja wiem ze to 2 liga, ze jakis Hetman, ze graja jak juniorzy itp ale ten brak zaangazowania to mnie w oczy klul.
Pilke nasi przyjmowali tak ze podskakiwala im na wysokosc brody i to zadne ostre podania nie byly tylko zwykle lenistwo i brak koncentracji. .

To nie był brak zaangażowania, to był brak umiejętności.

royalmichael 23.09.2009 21:20

Kto będzie naszym następnym rywalem? losowanie? teraz będą dwa mecze? bo mogą być jaja jak trafimy na Zagłębie Sosnowiec. dwa mecze w Sosnowcu :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl