![]() |
z ostatnich 4 wyjazdów przywieźliśmy zaledwie 2 punkty
jutro Lech wygra w Zabrzu i jest po wszystkim widzieliście statystyki meczu? to dramat nie wygrać takiego meczu |
Brak typowego rozgrywającego, który mógłby rozrzucić piłkę, podać w uliczkę, na wolne pole itp.. Marcelo jak profesor. Zieńczuk dramat. Skorża gra zbyt asekuracyjnie.
|
Cytat:
Nie ma co dywagować oni już lepiej wiedzą co i jak a nam pozostaje trzymać kciuki by to nie było zerwanie. Co do meczu, kolejny raz nie wykorzystujemy okazji zbliżenia się do Lecha. Bez Pawła nasz atak nie istnieje a i pomocnicy jakoś zapomnieli jak się strzela bramki... |
4 sytuacje 20
4 strzaly 19 2 strzaly celne 12 jak sie takich sytacji nie wykorzystuje to sie mistzra nie zdobywa panowie. szkoda wielka Pawła |
Cóż, teraz chyba jedynie gramy o puchary... Jak wygląda nasza skuteczność widzieli wszyscy, a teraz bez Pawła będzie tylko gorzej...
|
Cytat:
|
Pawełek 5
Pi. Brożek 5 Marcelo 6 Głowacki 5 Baszczu 6 Zieńczuk 2 Diaz 7 Sobolewski 2 Ćwielong 5 Boguski 1 Pa. Brożek 3 ---- Beto 4 Łobo 2 Małecki 1 (1-10) Dawno nie widziałem tak słabo grającej drużyny jak Bełchatów... Strata 2 punktów na własne życzenie. Ambicji nie zabrakło ale umiejętności to na pewno :/ |
Po dzisiejszym meczu powiem tylko tyle za co niektórzy mnie tu zjada ze na 90 procent mistrzem zostanie Lech.
Dzisiejszy mecz pokazał ze brakuje nam totalnie wykończenia akcji jedyne za co należy pochwalić naszych piłkarzy to walka do końca. Przed derbami martwilismy sie o kartki dla obronców a tu mamy taką minę w postaci kontuzji Brożka powiem ze mam obawy przed derbami i chyba nie jestem osamotniony w tych obawach cóż pozostaje liczyć na Super Doping a to juz zalezy tylko od nas kibiców !!! |
Cytat:
Gorsze jest to, ze teraz mamy ogromna szanse stac sie druzyna remisow. Bez napastnikow sie nie wygrywa, a cos czuje ze z Beto i Cwielongiem to my sobie goli nie postrzelamy. Jestem o tym przekonany niemal w 100 %. |
Walczyli, grali jakoś tak bez pomysłu i atutów z przodu.
|
Cytat:
|
Nie chce sie narazac na smiesznosc ,ale takich kelnerów jak dzis grali kolesie z GKS ,to Wisła Kasperczaka by powiozła 5-0 .Juz naprawde nie ma co tego meczu robijac na czynniki pierwsze i pisac o tym ze wystarczylo siasc na Belchatowie porzadnie przez 20 minut i 2-0 lub 3-0 pewno . Takto nasi pilkarze kolejny raz pokazali jak im zalezy w tym sezonie .Mam ich gdzies po tym meczu ,tak sie nie gra
|
Cytat:
Jak tego nie wygraliśmy? Bez sensu troche pod koniec dalej robić ten atak pozycyjny. Ostatnie 10 minut to juz powinny byc szybkie akcje, a nie klepanie piłki przez minute. Najbardziej wkurzają takie mecze, które sie powinno wygrać z palcem w dupie a niestety punkty uciekają. |
Powiedzmy sobie szczerze, nie mamy szans na mistrza bez Pawła Brożka. Boguski był najgorszy na boisku, dalej Zieniu oraz Mały z Łobem. Bardzo dobra gra Brożka (Piotra) Diaza, w ogóle całej defensywy, Ćwielong również przyzwoicie, ale czemu on z prawej nogi strzelił w tamten róg :(. Beto niestety powiedzmy sobie już to teraz: on nie strzeli w Wiśle więcej niż 2 bramki, panować nad piłka panuje dobrze, ale czemu nie strzela?
|
Ambicji może i nie brak, ale jak ja patrzę na marnowanie 100% sytuacji przez Beto, Ćwielonga, Sobola, kompletny brak jakiejkolwiek techniki, zero finezji, jak patrzę jak Boguski przyjmuje piłkę (albo raczej jej nie przyjmuje), jak widzę nieporadność Łobo, który przy każdej próbie przyspieszenia wygląda jakby się miał zaraz połamać, jak widzę balony wrzucane przez Zieńczuka w pole karne, wywalanie piłki na oślep przez obrońców bo nie wiedzą co z nią zrobić, to żałuję, że nie zostałem piłkarzem, bo na pewno nie odstaję umiejętnościami od tych panów na boisku.
|
Ogladalem ten mecz i mi sie plakac chcialo:-/. Jak mozna przy 19 strzalach i 12 celnych nie strzelic zadnej bramki?:-/
|
Cytat:
Ja uwazam ze chlopaki dali z siebie wszystko ale jak zwykle bramka jak zaczarowana... Ja jestem z chlopakow dumny wrecz ze walczyli i normalnie tlamsili GKS. |
Cytat:
Zobaczymy czy Amica jutro wygra. tydzien temu Wisła była supe,r na mistrza, teraz nie udało sie strzelić bo mieli kompletnego niefarta i juz są mieszani z błotem:rotfl: Mnie sie gra Wisły podobała tylko zabrakło bramek..Sapela dzisiaj zagrał fantastycznie. |
Nie wiem z czego sie tak cieszycie ,bo ja po dzisiejszym meczu czuje sie zrobiony "w chuja" przez naszych pilkarzy i niech sobie juz daruja te tlumacznia pomeczowe bo sa zenujacy,ze pilka nie wpadla itd .Taki Belchatów ,jakby sie sezon zaczynal to bylby murowanym kandydatem do spadku , parodia.
|
Cytat:
Przeciez on ani jednego strzalu dobrze nie wyciagnal. A pilki wybijal po autacj, Pawelek przy nim to profesor. Jesli ty masz takie usprawiedliwienie to daj sobie spokoj z pisaniem bo sie osmieszasz tylko. |
Wisła Kasperczaka to miała Żurwskiego, Frankowskiego i momentami Kuźbę.
My mamy (mieliśmy?) jednego skutecznego napastnika. Taka drobna różnica. W poprzednim sezonie obok Brozia bramki strzelał seryjnie Zieńczuk. Teraz takiego drugiego strzelca brakuje. Przecież sytuacje były, tylko skuteczność do bani. Niestety, wydaje się że jest pozamiatane. A jeśli z Brożkiem będzie źle, to nawet o pudło może być trudno. |
Cytat:
Ze skrajności w skrajność Cytat:
|
http://i44.tinypic.com/9uvlp4.png http://i39.tinypic.com/307uc8g.png GKS Bełchatów - Wisła Kraków Xvid | 528x304 | Canal+ Sport L!VE http://www.ekstraklasa.org/i/tv/cplus.gif Kontuzja Brożka Kod:
http://www.mediafire.com/?jyddmymt5zd |
Qurwa jak ogladalem ten meczmnie chciala CH***** trafic !!! Sobolewski jak zwykle Qurwa marnuje bardzo wazna sytuacje cwielong wogole widac golym okiem ze ta druzyna potrzebuje klasowego rozgrywajacego....i wogole takie prezenty od losu ze ja pierdziele a my ich nie wykorzystujemy????!!!!!!! do Ch*** waclawa!!!!! nie widzialem takeigo zaangazowania i wiary jak w meczu z Polonia...Co oni sobie Qurwa mysleli!!!!!!! ze to Belchjatow to po nich pojada jak chce bez zaangazowania?!!!!!! jak im wpojony do glowy ze mecz z polonia to walak o zycie to kazdy Qurwa zarl trawe wypruwal flaki...a dzisiaj??????!!!!!!!zero.....Qurwa tak wQurwiony to bylem 3 lata temu jak zajelismy 8 miejsce....amica wygrywa i mamy 6 pkt straty !!!! Qurwa no nic tylko isc sie dzisaj urznac jak swinia....i zaloze sie ze po tym meczu albo po nastepnym Skorza poleci bo Pan Cupial nie wytrzyma cisnienia....QURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Teraz czekają nas chwile prawdy jak zareaguje drużyna na kontuzje Brozia i ile warci są następcy do gry w ataku, koszmarnie wyglądała jego kontuzja noga wygięła sie w kolanie do tyłu i na zewnętrzna strone a jego reakcja nie wrózy zbyt dobrze .Kolejny raz okazuje sie że są problemy ze strzelaniem bramek a mimo tej obrony Cżestochowy jaką prezentował Bełchatów coś powinno wpaść .
|
Był jakiś wywiad z Brożkiem po meczu? Bo przez ostatnie minut miałem istny pokaz slajdów i wyłączyłem zaraz po gwizdku
|
Cytat:
|
Wisła walczyła i widać było tą wściekłość gdy goli nie strzelili. Liczę na strate punktów Lecha i zostajemy w grze bo Wisła się rozkręca. Co do sytuacji to brakło szczescia np przy strzale Ćwielonga czy Beto który z kilkoma obrońcami ładnie sobie wypracował szanse bo sytuacja Sobolewskiego to już nie brak szczęscia a profesjonalizmu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl