![]() |
No i macie wasza zmiane. Boguski powinien coś wnieść do gry
|
...
Cytat:
dodam jeszce ze nasi walcza i trzeba im to przyznac cracowia gra gówno a ja chwla jakby grala super mecz a w rzeczywistosci stworzyli polowe akcj bo karny byl z niczego |
Może mi ktoś powiedzieć co pisze na tym transparencie od strony bramki Cabaja??
|
I już dwa razy Cabaj prezenciki nam podarował.:)Oj,Cleber czerw?
|
To nie wina ustawienia, a tego ze nasi ta I polowe sobie przeszli bokiem... przeciez to sa k**** derby, a my gramy jak pikniki. pasy gryza glebe i cos im to daje, a my nic.
niestety ciezko to bedzie chyba zmienic w II polowie.. kurde co jak co, ale jak derby zasraja, to malo co bedzie w stanie runde uratowac... |
Cytat:
|
Sedzia jeszcze drukuje ,nie wiadomo czego sie spodziewac
|
Majewski:D Że to Wisła,to co?Że Cleber,to co?Też człowiek:D
|
Jest Boguski, no to jadymy z koksem panowie.
|
Juszczyk!K**** mać co on odwala?Dwa razy przed siebie.Jak tak chcesz wpuścić drugiego to wanij swojaka!
|
aby Cleber czerwonej tylko nie dostal,potrzeba spokoju wiecej
|
ja pier... co to za sedzia :|
|
Węgrzyn filozofuje :|
|
bedzie cieżko ale 1-2
|
Czy Wiśle się faktycznie nie chce czy gra taką padakę ? Bo po prostu nie wiem...:evil:
|
Wegrzyn to cep , to samo w radio komentatorzy
|
DLa tych wszystkich ktorzy uzywaja sobie na Cleberze polecam ostatni wywiad z nim po meczu z Barcelona w Wyborczej w ktorym poniekad chyba przewidzial ze pojdzie cos nie tak w derbach...;)
|
Zieńczuk gra też słabiutko,Marek już się żalił,że mu nie idzie,ale nie widziałem jeszcze fajnej akcji Zieńczuka w tym sezonie...Marek dzisiaj?
|
przestancie juz jezdzic po sedziach.
najpierw popatrzmy na nasza gre a dopiero pozniej dopatrujmy sie pomylek u arbitra |
E chlopaki ja was nie czaje, juz Wisla cala jest: ble, do dupy i w ogole. co jest z wami jestescie kibicami, czy jak!!
|
25 minut
EDIT: JEEEEEST!I kto?Boguski!!!!!Łobo na ławę! |
A kto podawal??? Ten na ktorego polowa forum pluje, Zienczuk:)
PS: Ozinho, jaki Piotrek?? Brozek:) |
20 minut....Jedziemy...W końcu się obudzili,w końcu.
|
Ja .......e ale Wisla przyspieszyla ,momentami gramy na niezlym speedzie
|
Ufff kamień spadł z serca. Teraz trzeba dobić ich drugą bramką
|
No i gol Ciekawe czy nasi się podniosą i wydrą (?)Żydom zwycięstwo..... Do boju , do boju , do boju Wisełka.... !!!!!
|
No i miejmy nadzieję, że Cracovia nie będzie już miała okazji, aby pokonać Juszczyka. Chociaż mnie tam remis nie zadowala, ma nadzieje, że jeszcze Broziu się o brameczkę jakąś pokusi, tak jak to w każdym z dotychczasowych meczów robił.
|
hm, oddawać karnego, złodzieje
|
A co do Zieńczuka to bardziej asysta Radwańskiego.Ręka w polu karnym!Ja p.......Juszczyk rugbista
|
Sedzia robi niezle waly
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl