Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

Pan Jotka 26.09.2010 01:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 986435)
Dowód na to, że nasz klub wcale nie jest totalnym dnem, jeśli chodzi o stosunek do kibiców. 8 kas na 18k miejsc, a 3 kasy na 30k miejsc (chyba, że te karnety sprzedawane na początku sezonu były tylko na mecze do czasu otwarcie reszty a wtedy 3 kasy na 44k miejsc) to jednak jest "mała" różnica.

Witamy w Polsce! Nauczą się ( nieważne-Krk,Wwa czy Poznań* :P)to zaczną ns traktować jak ludzi! A jak nie tobędą w dupsko pareset tysi na miesiąc. Albo stadiony made in Europe=service mad in Europe albo niech zdupcają na wschód od Przemyśla!!!!!!!!!!

Jagul 26.09.2010 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 986435)
Dowód na to, że nasz klub wcale nie jest totalnym dnem, jeśli chodzi o stosunek do kibiców. 8 kas na 18k miejsc, a 3 kasy na 30k miejsc (chyba, że te karnety sprzedawane na początku sezonu były tylko na mecze do czasu otwarcie reszty a wtedy 3 kasy na 44k miejsc) to jednak jest "mała" różnica.

My nie mamy patrzeć jak jest u innych i później mówić, że na Lechu jest gorzej i nie ma co narzekać. Nasz klub ma spoglądać tylko na siebie i skupić się na tym, żeby fani mogli w spokoju i szybko kupić bilety. I tak widać, że ktoś pomyślał, bo nie miało być karnetów ale w obliczu wielkich kolejek po bilety zdecydowano się wprowadzić abonamenty na 4 spotkania.

Daja`n 26.09.2010 11:52

Jak ktoś nie chce stać w kolejce po bilet to niech idzie i kupi sobie karnet i kłopot z głowy.

koniak 26.09.2010 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 986537)
My nie mamy patrzeć jak jest u innych i później mówić, że na Lechu jest gorzej i nie ma co narzekać. Nasz klub ma spoglądać tylko na siebie i skupić się na tym, żeby fani mogli w spokoju i szybko kupić bilety. I tak widać, że ktoś pomyślał, bo nie miało być karnetów ale w obliczu wielkich kolejek po bilety zdecydowano się wprowadzić abonamenty na 4 spotkania.

karnety wprowadzono z racji tego, iz nie zostana oddane w tym roku do uzytku pozostale trybuny

maaarcin 26.09.2010 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 986559)
karnety wprowadzono z racji tego, iz nie zostana oddane w tym roku do uzytku pozostale trybuny

a co jedno z drugim ma wspólnego?

Elefant 26.09.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 986537)
My nie mamy patrzeć jak jest u innych i później mówić, że na Lechu jest gorzej i nie ma co narzekać. Nasz klub ma spoglądać tylko na siebie i skupić się na tym, żeby fani mogli w spokoju i szybko kupić bilety. I tak widać, że ktoś pomyślał, bo nie miało być karnetów ale w obliczu wielkich kolejek po bilety zdecydowano się wprowadzić abonamenty na 4 spotkania.

Racja.

Pomyłki i niedociągnięcia są rzeczą normalną, ale trwanie w nich jest karygodne. Dlatego też cieszy szybka reakcja i zwiększenie ilości kas oraz zapowiedź wprowadzenia internetowej sprzedaży biletów.

Warto jednak także obserwować otoczenie i analizować ich błędy. Zapowiadana jest zmiana kart kibica. Nasza sąsiadka wprowadziła megahipersuper nowoczesny system na swoim stadionie, który na wist okazał sie niewypałem (podwójne, nawet potrójne karnety na jedno miejsce, wiele osób system nie przepuścił mimo ważnego karnetu itd.). Warto by było by odpowiedzialni ludzie zastanowili się dlaczego tak się stało, zanim dokonany zostanie wybór systemu kart kibica u nas.

Cytat:

karnety wprowadzono z racji tego, iz nie zostana oddane w tym roku do uzytku pozostale trybuny
Zawsze uważałem, że lenistwo jest motorem postępu. Jak dział marketingu uzmysłowił sobie, że przez cztery tygodnie będą pracować do 20 to zaraz wprowadzili karnety:lol:

MłodePokolenie 26.09.2010 21:03

Bilety na Śląsk od poniedziałku!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...etow_na_slask/

rafalek 26.09.2010 21:11

Bardzo podoba mi sie decyzja o nie sprzedawaniu biletow na G ' ograniczy to liczbe Januszy y cala pewnoscia

Jaroo1 26.09.2010 21:15

to chyba bardziej taka wymuszona decyzja niz jakis przemyslany myk... po prostu sprzedalo sie pewnie ze 3 tys abonamentow na G, 2 tys jest dla FC no i gdzie zasiadzie Slask? Tez G? Wtedy mamy na G karnetowiczow, FC i Braci ze Slaska, w nastepnej kolejce to samo tylko Bracia sie zmieniaja ;p Na Legii moze bedzie kilkaset biletow do sprzedania?

StanleyABG 26.09.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 987092)
Bardzo podoba mi sie decyzja o nie sprzedawaniu biletow na G ' ograniczy to liczbe Januszy y cala pewnoscia


a ja powiem szczerze że mi sie nie podoba ;/ ja nie mam kasy żeby wydac naraz to 70 zł tylko chcialem sobie to rozłożyc normalnie po 20 ;/ i teraz mnie c***j strzelił jak to zobaczyłem...

MłodePokolenie 26.09.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 987095)
to chyba bardziej taka wymuszona decyzja niz jakis przemyslany myk... po prostu sprzedalo sie pewnie ze 3 tys abonamentow na G, 2 tys jest dla FC no i gdzie zasiadzie Slask? Tez G? Wtedy mamy na G karnetowiczow, FC i Braci ze Slaska, w nastepnej kolejce to samo tylko Bracia sie zmieniaja ;p Na Legii moze bedzie kilkaset biletow do sprzedania?

Nie ma co gdybać, oczywiste i najważniejsze jest to, że pozostałe jeszcze miejsca na G nie znajdą się w rękach "Januszy".

Jaroo1 26.09.2010 21:33

jasne ze nie ma co gdybac, ja na szczescie moglem sobie pozwolic na zakup karnetu wiec jestems zczesliwy ze bede mial okazje razem z Wami stac na G i dopingowac. Stanley a Ty zawsze mozesz sie udac na naroznik czy nawet E, wiadomo drozej, gdzieniegdzie mniej fanatycznie ale z Korona dopingowal caly stadion wiec i tam mozesz sie bawic. A z takim obrotem sytuacji ze nie bedzie biletow na G albo beda bardzo bardzo trudne do zdobycia trzeba bylo sie liczyc, tym bardziej majac na uwadze mecz z Legia. Dlatego nie mozesz miec zalu do nikogo a tak naprawde 70 zl to nie jest duzo i byc moze gdybys sie uparl to bys kombinowal na karnet kase (?) nie wnikam w to ale 7 dych to jest jeden dzien roboty albo kilka dni oszczednosci na np fajkach, alkoholu czy jakichs innych zbednych wydatkach, dla chcacego nic trudnego

aNouc 26.09.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 987092)
Bardzo podoba mi sie decyzja o nie sprzedawaniu biletow na G ' ograniczy to liczbe Januszy y cala pewnoscia

to wymuszona decyzja, zostało 200 biletów na G, nie ma sensu dawać tego dawać do kas jako bilety, to taki ukłon dla tych którzy kupią abonament i zapełnią swoim miejscem stadion na następne 4 mecze, jest mnóstwo innych miejsc, bilety tanie, a abonamenty jeszcze tańsze

StanleyABG 26.09.2010 21:42

Jaroo - jako ze prowadze sportowy tryb życia to nie pije i nie pale ;) więc tutaj nie oszczedze ;) gdybym mial jak kase zalatwic to bym zalatwil, cala kasa teraz poszla praktycznie na ksiązki ;] wiec ciezko mi bylo jeszcze skadś wykombinowac 70 zl :] cóż.. bedzie trzeba cos wymyslic na nastepną runde :] a co do E/F to kumple byli na F i mowili ze "cholernie słabo" ;) Od małego zawsze bylem w sercu młyna ;)

Donson 26.09.2010 22:08

Biorąc pod uwagę ceny jasne było, że najbardziej chodliwe będą bilety na G. Cokolwiek "ekipa zarządzająca sektorem" wymyśli, jest pewna grupa ludzi dla których liczy się tylko pieniądz, więc ekonomicznie są zmuszeni do zakupu tego karnetu.

Oczywiście zwraca uwagę średnia wieku na G, co nie jest niespodzianką i w większości nie przekracza 30stki, co jest raczej normą porównując z innymi młynami.

Wspominano tutaj kłopoty z dystrybucją na Lechu Poznań - dobrze będzie jak nasi tzw. Prezesi wezmą sobie doświadczenia kuchennych do serca. Tam pięknie miało być, Pani rzecznik Dziok piała do radia jakie to olbrzymie zainteresowanie meczem z Salzburgiem, jakie kolejki..a problemów było kilka:
- wycofano możliwość płacenia kartą,
- wycofano się z decentralizacji dystrybucji, normalnie poza kasami było kilka innych kanałów sprzedaży, tym razem tylko kasy.
- nawalił system rejestracji biletów on-line,
- nawalił system transakcyjny WBK,

I wszystko moi drodzy "jak na złość" stało się właśnie przed meczem z Salzburgiem . Najgorsze dla nich było to, że głównymi ofiarami systemu były osoby posiadające karnety, bo nie mogły podobno zrealizować przywileju pierwokupu. Lech wyszedł z zalożenia że lepiej sprzedać freelancerom, którzy i tak kupią bilet na Salzburg, niż dawać upusty karnetowiczom.

Koniec o Lechu - to taka wypominka w stronę naszej góry aby mogła się napatrzeć zanim naważy nam piwa.

Generalnie z moich obserwacji zauważam, że nie ma co jątrzyć. Natomiast jestem prawie pewien, że Wisła Kraków nie będzie miała stadionu pełnego z kilku innych przyczyn (nie mam na myśli administracji miasta), mianowicie:
- przy tym poziomie sportowym, nikt nie będzie się chciał lansować na Wiśle (pamiętam akcje na FCB, Realach, Parmach, Lazio, na pierwszej Parmie),
- logistyka i podejście ZIKiT to żelazna kula u stóp potencjału marketingowego tego klubu. Nie robią nic aby ułatwić przyjezdnym spoza miasta kibicom dotarcie na mecz - podam bardzo prosty przykład. Borek Fałęcki - zjechać się do niego mogą:
- Kurdwanów,
- Skawina,
- Myślenice
- nie wiem ....a co jeszcze.
Można koło CH Zakopianka zrobić Park&Ride na pętli ustawić 2h przed meczem kilka autobusów. 2 dyskretnie ulokowane policyjne suki i zawieżć masę ludzi bezpiecznie na mecz i z powrotem.
Taka inicjatywa mi się nasuneła. Oceńcie sami.

Panowie - uprzejmie prosze o nie rzyganie na klatkach schodowych trybun, uprzejmie proszę o nie oddawanie moczu w narożnikach półpięter. Uprzejmie proszę o korzystanie z koszy na śmieci jak klub je już dostarczy po uświadomieniu sobie że ma do czynienia z ludźmi a nie z bandą idiotów, którzy użyją kosza na śmieci w innym celu (tam też proszę nie zostawiać ekskrementów).

Dobranoc

MatMario 26.09.2010 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StanleyABG (Post 987096)
a ja powiem szczerze że mi sie nie podoba ;/ ja nie mam kasy żeby wydac naraz to 70 zł tylko chcialem sobie to rozłożyc normalnie po 20 ;/ i teraz mnie c***j strzelił jak to zobaczyłem...

Stanley czytanie ze zrozumieniem. Jak skołujesz na jutro rano kasę, staniesz w kolejce to za 70 zł możesz wyrwać jeszcze karnet na G. Jest ich jeszcze 200 i są tylko za 70zł a nie będzie biletów. Więc jak ktoś chce to jutro ostatnia szansa na zakup!

I tak jak mówiłem dziś oszczędzacie bo nie wiecie jak będzie, czy koledzy pójdą czy to czy tamto, a przed meczami będziecie płacić jak za zboże. To nie do Ciebie Stanley ale były takie głosy.

Pozdrawiam

zim zum 27.09.2010 07:22

Zboże dość tanie jest :)

kaszmir85 06.10.2010 18:09

Nie wie ktoś, czy można jeszcze kupic karnet na G. I ile ewentualnie kosztuje?

penetracja 06.10.2010 18:35

Z tego co wiem to już nie ma

aNouc 06.10.2010 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaszmir85 (Post 991686)
Nie wie ktoś, czy można jeszcze kupic karnet na G. I ile ewentualnie kosztuje?


Można, info od oficjalnej.
Ceny
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_abonamentow/

piotrek1325 07.10.2010 09:56

Były wakacje to ja nie rozumiem jaki był problem odłożyć 100 zł na karnet ??
Teraz klub do karnetu dorzucił PP i to bardzo dobry ruch z klubu strony

coni 07.10.2010 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donson (Post 987145)
Panowie - uprzejmie prosze o nie rzyganie na klatkach schodowych trybun, uprzejmie proszę o nie oddawanie moczu w narożnikach półpięter. Uprzejmie proszę o korzystanie z koszy na śmieci jak klub je już dostarczy po uświadomieniu sobie że ma do czynienia z ludźmi a nie z bandą idiotów, którzy użyją kosza na śmieci w innym celu (tam też proszę nie zostawiać ekskrementów).

Dobranoc



tak troche kultury by nam nie zaszkodzilo

AS82 07.10.2010 13:20

No to zapowiada sie ,że abonamenty przed kolejnym meczem przy Reymonta 22 rozejda sie szybko, najtansze karnety juz od 95 zl.. oplaca sie.

Jot 07.10.2010 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 991846)
tak troche kultury by nam nie zaszkodzilo

Owym osobnikom na pewno nie zaszkodziła by konkretna lepa w ryj i przekopka od ludzi z całego sektora.

crazykaro 07.10.2010 15:08

Kiedyś biulety na PP były po 10 zł a teraz najtańszy jest po 15 zł. Oj nie ładnie

MłodePokolenie 07.10.2010 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 991900)
Kiedyś biulety na PP były po 10 zł a teraz najtańszy jest po 15 zł. Oj nie ładnie

Tylko weź pod uwagę to, że karnetowicze wchodzą "za frajer".

aNouc 07.10.2010 15:54

Kiedyś było tak
http://stadionwisly.info/files/gallery/11/10.jpg
A dziś jest tak
http://galeria.wislakrakow.com/20100917/md/05.jpg

Cieszcie się że ceny biletów mamy na poziomie niektórych drużyn z 1 czy 2 ligi , sprzedaż abonamentów wciąż trwa http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_abonamentow/ mecz z Legią coraz bliżej więc radzę się zaopatrzyć w abonament żeby nie było potem płaczu

Belzebub 08.11.2010 23:18

Mam pytanie.. czy nadal mozna kupowac abonamenty( Wisła + Legia) czy tylko zostala sprzedaz pojedynczych biletów? Jeśli tak, to czy jest możliwosc kupienia takiego abonamentu na G?

AXEL75 08.11.2010 23:22

Tutaj masz wszystko napisane : http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...siaca_biletow/

Belzebub 08.11.2010 23:28

No wlasnie nie do konca, bo na podanej przez Ciebie stronie jest odnosnik do informacji, której zawartosc jest nieaktualna..Bo jesli nie ma biletów na G, to czy jest mozliwosc kupienia abonamentu na ten sektor?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl