![]() |
Cytat:
potwierdzam, kiedys zostawilem Okocimia na rzecz Tyskiego i Lecha ale wracam z wielkim zadowoleniem. super smak i bardzo fajny ksztalt butelki. a dla lubiacych sprawdzac rozne smaki polecam knajpe na ul kupa >omerta< kilkadziesiat rodzajow piwa z calej Polski. polecam.. |
Wczoraj popijałem sobie Perłe i naprawde jest to dobre piwko oczywiscie musi miec odpowiednia (jak kazde piwko)temperature polecam
|
Gdzie w Krk kupie piwo Żywe?Wie ktoś?Chętnie bym go spróbował.
|
Cytat:
|
kurcza a ja to tylko Żywca moge.. inne tez wypije ale jakos tak "nie siada" :P
|
A ja dzisaj pije TUBORG piwo naprawde pierwsza klasa i Carlsber go produkuje jak na tego producenta to piwo przyzwoite
Z rospaczy druga kratke koncze i dalej mi malo ale ta drugie to Carlsberg Export i tez niespodzianka piwo naprawde dobre |
Orientujecie się czy "Smoczą Głowę" dalej polewają w ten knajpce na początku Stolarskiej przy Małym Rynku?
ps. czy ktoś je widział w wolnej sprzedaży? |
Z polskich oczywiście tylko Okocim OK (potocznie zwany Stawskim :) )Jak czytam, że komuś smakuje Wojak to mnie skręca- raz wypiłem butelkę i myślałem że pawia puszczę. Harnaś- masakra, i co gorsza wiem jak to robią - kolega z działu kontroli jakości w Okocimiu mi mówił.
Z zagranicznych Na pierwszym miejscu Guiness. Fosters jest dobry, ale jak mi powiedział poznany w samolocie Australijczyk, tam nikt tego syfu nie pije. (ale i tak mi smakuje:) )Poza tym Murphy's a w Krakowie to swego czasu tak często bywałem w CK Browarze że wiedziałem kiedy która kelnerka ma zmianę. Nie wiem jak jest teraz, bo przestałem chodzić odkąd wieczorami siedzą tam dziesiątki krawaciarzy i muzyka jest tak głośna że nie da się porozmawiać normalnie. |
Z wyjazdu na Levadie chyba najlepiej smakowal Aldaris z niebieska etykietka, piwo z Lotwy. W Rydze pilem tez w knajpie piwo Zelta, smakowalo, bo zimne i po dlugim zwiedzaniu. Reszta piw jakie mialem okazje skosztowac to jak dla mnie sikacze, nazw juz nie pamietam.
|
|
Cytat:
Jeśli ktoś ma dosyć tych gównianych pseudopiw typu Żywiec, Tyskie czy inne Lechy i miałby ochote na dobre piwo w warunkach knajpiacych to niech idzie na Poselską do Katedry. Nowa knajpa, zajebisty wybór, ciagle coś nowego i ceny jak na centrum sensowne (7-8 zł). |
Ponowie, polecam Warke 1,5l w plastikowej butelce :lol: może wygląd nie zachęca d zakupu, ale smak na oprawde przedni (lepszy niż z zwykłej butelki, czy puszki-o dziwo) ,a i floty więcej w portfelu zostanie (na promocji u mnie za 6,5zł :lol:)
|
Cytat:
Podczas jednej z pogawędek z właścicielem trochę dla żartu mówię: "W internecie piszą że macie Państwo 400 rodzajów piwa!!!" A on na to nieco zblazowany: "Eeee, niee, jakieś 200" :piwko: Adres: Kobierzyńska 61, sklep Maria - ostatnio ma nową, charakterystyczną reklamę KRAKONOŠ-a(pewnie jedyną w Polsce) PS: ludziska nie pijcie piwa z torebki, rozbełtanego i sztucznie zagazowanego za to mocno reklamowanego :-D |
Cytat:
Smakuje całkiem dobrze, ale i tak częściej sięgam po heinekena :) |
desperado to nie piwo a do tego 0,4l
heineken piwo burżujskie, chociaż kupilem raz jak była promocja na BP :) z piw ostatnio to tylko czerwona warke pije. |
Cytat:
Panowie polecam Wam knajpę na Kazimierzu na ulicy Kupa (idąc od Warszauera po prawej stronie) podejrzewam, że jak przejrzycie kartę piw to Wam kopara opadnie. Mają około 100 polskich piw dostępnych a podejrzewam, ze o 90 to w ogóle nigdy nie słyszeliście. Podobna knajpa jest w Gdańsku z tym, że tam dodatkowo mają piwa zagraniczne. Ja osobiście polecam piwo Ciechan, Janów. Dla tych którym smakowała Perła - Zwierzyniec. Niczego sobie jest również piwo Łomża. Ktoś pytał o piwo brackie - znajduje się w monopolowym na Miodowej (bliżej Krakowskiej) w ogole jak się tam wejdzie to naprzeciw ukazuje się taka wystawa róznych gatunków piwa, że w głowie się kręci. Generalnie mówiąc, unikajcie picia pospolitych pseudopiw jak żywiec, tyskie, lech, bo to z piwem ma bardzo malo wspólnego. |
Tyskie, Specjal, Kasztelan
|
Cytat:
A jak tam nie będzie miejsca to warto zajrzeć do SZYNKU na nieodległym Podbrzeziu - sporo ciekawych piwek, także z nalewaka :piwko: |
Żuberek + kiełbasa swojska + musztarda rosyjska = genialne połączenie, polecam :D
|
Cytat:
Z mojej strony dodam od siebie austriackie piwo Zipfer, dla mnie rewelacja. Można kupić w Almie oraz w Carrefourach, cena 5,85 zł za 0,66 a 3,20 zł za 0,3:) |
A ja sobie przywoże co tydzien Perełke z lublina.Pyszne piwko i jak dla mnie ciekawa alternatywa dla TYSKIEGO.
|
przeciez perla jest dostepna w krakowie, :)
|
Dzisiaj czas na testy
Obolon Biały-smak mało wyrazisty, wodnisty, wygląd mętnawy cena 4,5 zł -ocena 2,5 / 6 Paulaner Hefe-weissbier - smak wyrazisty, lekki, cena 4 zł ocena 5/ 6 -odskocznia od zwykłych piw Pilsator Pilsener- woda, piwo słabe, wręcz jałowe, kauflandowskie cena 2,3 ocena 2/6 Golbeer- słodkawe, mocne, reklamują się jako "oficjalne piwo kibica " [chyba Cracovii], dobre jako 10-te piwo ocena 1/6 Veltins- piwo lekkie, nienajgorsze, dobre jako napój - ocena 3/6 |
Cytat:
|
Ponoć w Marii na Kobierzyńskiej jest/ był Zwierzyniec - kumatych piwoszy proszę o potwierdzenie informacji.
|
Cytat:
Ja ostatnio po dłuższej przerwie zaczerpnąłem Heinekena, ale jakoś z nóg mnie nie powalił. Mimo, że dobrze schłodzony. A cena... :-/ Muszę w końcu zaryzykować z 1,5l Warką, bo jakoś mi się nie darzy ostatnio :P |
Kazde 11 piwo smakuje paskudnie. Wiem z autopsji. Wczorajszej.
Mimo wszystko polecam Kasztelana. Tani, regionalny browarek z Sierpca. Nie wiem Krakusy czy w Waszych rejonach dostepny. |
Cytat:
Teraz mają zamknięte do 11tego VIII PS: przypominam, że aktualnie sprzedawany Zwierzyniec nie ma wiele wspólnego z tym produkowanym do zimy tego roku rzeczywiście w browarze zwierzynieckim; teraz do butelek leją przemysłowy wyrób Perła Browary Lubelskie |
Dzisiaj dorwałem w biedronce Leżajsk Mocny w czarnej puszce,piwo jak dla mnie bardziej smaczne od Okocimia Mocnego
|
Cytat:
ile ma % ten mocny jezeli jest taki wogole |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl