![]() |
W tym sezonie będzie fajna wymówka że nie udało się awansować bo za dużo straciliśmy pkt na początku przez puchary.
Wyniki są na poziomie zarządzania Wisla. W klubie burdel i chaos, klub tworzony bez sensu to i wyniki bez sensu. |
za to gol Majewskiego moim zdaniem prawidłowy
a co do Kissa, to pamiętam w podstawówce się takie ręce robiło, żeby piłka za daleko nie s.......iła jak i tak miała wylecieć poza boisko, no ale wtedy mieliśmy po 14-15 lat |
Też uważam, że prawidłowy, przesada to jest z tymi spalonymi, że gość nie może być w okolicy lecącej piłki, bo od razu spalony. Jakby dotknął, to by był spalony, jak na moje, nie powinno się takich rzeczy gwizdać. Tak samo jak z tym golem Rodado z Widzewem w PP - komedia odwoływać tego typu bramki, gdzie nie ma kontaktu z piłką, nie ma kontaktu z bramkarzem, nie wiadomo po kiego czorta taki przepis.
|
prawidłowqo nie uznany gol. absorbował bramkarza.
|
Cytat:
- tworzymy mało sytuacji - te które tworzymy psujemy beznadziejnym wykończeniem. Taki Sukiennicki fajnie biega, ale ma stopy z drewna. Co z tego że minie kogoś skoro źle strzeli/poda. Baena - kolejny. Jedyny oprócz Rodado który coś realnie kreuje to Gogół - ma wrzutkę, ma strzał, ale na razie nic z tego nie wynika. Powtarzam - Goku i Sobczak dali ponad 20 goli i ok 10 asyst. Na razie nikt nie przejął od nich pałeczki. |
Cytat:
|
Cytat:
Bo w to że Sukiennicki coś dołoży nie wierzę, a Młyński, Starzyński i Olejarka to szrot który do kupy może zrobi z 6 punktów w kanadyjce, a może nie. Dodajmy jeszcze jeden problem który w tym sezonie pogłębiono - za mało doświadczonych piłkarzy. To że dostajemy małpiego rozumu i wpadamy w panikę wynika z dużej ilości niedoświadczonych piłkarzy na boisku. Młodzi Polacy to lep na frajerów, ale drużyny złożone z młodych piłkarzy nie wytrzymują presji. |
Tylko że bramki ze Zniczem zawalili przede wszystkim Jaroch i Uryga, a oni raczej najmłodsi nie są.
Nie maco lamentować wróci Carbo, Alfaro troche podniosą średnią wieku i doświadczenia. Znicz w Chorzowie jechał z Ruchem jak z furą gnoju. Przed meczem wszyscy wieszczyli gładki oklep, a przegraliśmy będąc lepszymi przez 90% meczu. Tylko przez własne frajerstwo. Tak jak pisał Królewski, wytrzymać w 10 przez 15 minut to nie jest jakiś wyczyn. Bramki straciliśmy po dwóch stałych fragmentach wrzutkach z okolic narożnika. Trudno tłumaczyć to grą w osłabieniu. Po prostu mamy w składzie leszczy którzy mając wytłumaczenie kładą lagę na wszystko. |
Cytat:
- słabych obrońców - panikę jaka ogarnia nasz zespół kiedy rywal przyciśnie. Kiedy zaczynamy rozpaczliwie się bronić wszystkie wady naszych piłkarzy w obronie są dodatkowo uwypuklone. |
No obrona jest do dupy tak jak i była od dawna. Nie wiem, dlaczego miałoby być inaczej. Jedyną różnicą na plus w obronie w tym sezonie był Colley...
|
acha
Królewski zafundował Wiśle marnych obrońców (Jaroch stoper, Uryga i Mikulec, który gra niestety tak jak się można było spodziewać po spadkowiczu...) jednocześnie twierdzi, że to nie problem wytrzymać 10-15 minut w 10 gdy w obronie drama i histeria przy tym jak rywal przyciska (a tak jest jak gra się w 10 panie prezesie) to się samo komentuje nic dodać nic ująć :haha::haha::haha::haha: :help: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciągle piszecie o słabej obronie. Formacja obronną formacja obronną ale czy problem z obroną nie zaczyna się już w linii pomocy? Zwyczajnie w defensywie cały nasz zespół jest chujowy więc pomocnicy nie pomagają wystarczająco obrońcom, a później ci słabi obrońcy tym bardziej się gubią w swojej formacji jak dzieci we mgle.
|
Cytat:
|
Tak, da się nadrobić słabą jakość obrońców bronieniem większą ilością zawodników (tzw autobus). Wiele klubów gra w ten sposób. Odbywa się to oczywiście kosztem gry ofensywnej i z tego co wiem (i co popieram) Wisła nie chce grać w ten sposób. Z tego też powodu nie ma zawodników pod taką grę (atletycznych przecinaków).
|
Cytat:
Jaroch wg mnie oblał test na ŚO. Nie wróżę mu przyszłości na tej pozycji w odróżnieniu do wielu bocznych obrońców schodzących do boku jak Wasilewski, Jędrzejczyk czy Stolarczyk. Myślę zresztą że to będzie jego ostatni sezon w Wiśle. Mikulec czy Szot prędzej czy później go wygryza. |
Moim zdaniem papiery na niezłego stopera ma Kutwa. Czy on kiedyś grał na stoperze?
|
Cytat:
....a to ze ktoś jest wysokim kołkiem i gra defensywnie nie oznacza ze będzie z niego stoper. |
Papiery to ma chyba żółte.
|
Cytat:
|
Kutwa na stopera :D to już może Czekaja podpiszmy, chyba wolny po rozpadzie Garbarni.
|
Cytat:
Cytat:
Ale ok, pogadamy za dwa lata :). |
Cytat:
Patrząc na przepisy to za rok będzie na jego miejscu grał ktoś inny, bo już straci wiek młodzieżowca. Będziemy forować kogoś innego. Nie widzę w nim aż takiego talentu który miałby być w gronie tych kilku gości których będziemy ciągnąć za uszy kilka lat. Notabene większość naszych młodzieżowców to rocznik 2004 i za rok będzie dramat. Chyba że wygrzebiemy się z 1 ligi... |
Na stoperze potrzebujemy kogoś z umiejętnościami, a nie na sztukę. To nie jest pozycja, gdzie przy warunkach panujących obecnie w Wiśle, młody może się bezstresowo uczyć fachu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Kutwa na stoperze to bardzo interesujący pomysł zważywszy ile smrodu zrobił w meczu ze Zniczem w środku pola... |
Cytat:
Dla mnie zagrał powyżej oczekiwań. Pewnie nigdy nie będzie czołowym środkowym, ale na razie am zadatki na solidnego grajka na tej pozycji. |
Ja bym go na napadzie głównie widział, bo póki co to się na drewno zapowiada albo drugiego Bruda.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl