![]() |
Zobaczymy co będzie na koniec sezonu ... :)
|
Cytat:
Fakt, gramy słabo, ale jak napisałem w innym wątku, za 2 tygodnie mamy serial kilku meczy z słabszymi przeciwnikami (ŁKS, Podbeskidzie) albo średnimi (Jagiellonia) jest szansa na zwycięstwa i możliwość żeby trzymać się czołówki. Z trudnych meczy - derby z pasiastymi kompleksieńcami. Jak wygramy te mecze cały czas będziemy blisko czołówki, więc bez paniki i histerii. A w zimie może będzie trochę transferów:) BTW (Oczywiście przegrywamy z Fulham... mam nadzieję że tylko 1 bramką) |
do Wielki_Człowiek - niestety masz rację - często Sobolowi zdarzają się bardzo niecelne podania, ale z drugiej strony może dostosował się do drużyny in minus - najwyższa pora stawiać chyba na Wilka - piszę to z żalem bo podziwiam Sobola i lubię go najbardziej z wszystkich obecnych zawodników [celowo nie używam słowa piłkarzy]. Teściu dziś pyta mnie o wynik a ja mu odpowiadam Dumni po zwycięstwie WIERNI po porażce ! i tak będzie zawsze ! i nawet jak będziemy grali jeszcze większym szrotem ! będziemy się wkurzać na forach, po meczach i na meczach, ale będziemy chodzić na R22 bo to dla wielu z nas MAGICZNE MIEJSCE - kurde na prawdę fajnie byłoby przeżywać na tym "nowym" obiekcie takie mecze jak kilka lat temu ! Pamiętacie Zaragozze ;))
|
Boli jak ...., ale niestety musi boleć.
Dziwny mecz, bo zasłużenie przegrany, ale jednak cos tam gralismy. Wiem jak czuli się legioniści po 0:4 u nas. Też niby nie grali źle, a totalna porazka. Oj jak boli, booooooooli. |
Ta bramka na 2:0 to jakaś parodia. Jak można tak kryć zawodnika? Kto w ogóle krył Gola i potem położył się na murawie?
|
poparcie ode mnie dla La Furia Dell' Est.
Panu Robertowi dziękujemy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
7 dni i 8 bramek puszczonych ehhhh |
Jaliens jest za wolny nawet do tańca z gwiazdami.
|
Jak to jest że Legie stać na szkółke piłkarską na zakup zawodników,a u nas....byle wyróżniający się kopacz zaraz zostaje sprzedany?, druga sprawa gdzie Basałaj tutaj widzi budowe drużyny? czy budowa ma się opierać na wypożyczeniach? czy sprowadzaniu dziadków?
|
Na Wilka stawiać ? Lubię chłopaka, ale wybaczcie, facet jest wolny jak żółw. Młody facet, a założę sie, że go Sobol na 60tke miażdzy. W środku musi grać bestia, dynamiczny facet co doskakuje i odbiera, a nie zbiera się pół godziny i mu jakiś Janusz z Legii odjeżdża na kilka metrów biegowo.
Sobolewskiemu ładne pożegnanie, wiecznie grac nie bęzie. Wilka odpalić gdzieś do słabszego klubu i szukać skur wiieli do środka pola co szybko odbiorą i będą wiedzieli co dalej. |
widze ze juz sie zaczelo zeby Maaskanta zwolnic i niech pedzi na rowerze do domu ale czy wogule myslicie a moze by tak pilkarzy gwiazdy wziosc za jaja i zrobic jak np.legi po porazce z podbeskidziem nie ma kasy i koniec do roboty grac od tego jestescie i sa wyniki
|
Pareiko?
Jovanović Chavez xxx xxx Sobol/Wilk xxx Melikson Małecki/Iliev xxx Biton Jak dla mnie na dziś trzeba kupić do składu środkowego obrońcę, lewego obrońcę, środkowego pomocnika o jakim wspomina tofik i ofensywnego pomocnika/skrzydłowego. Jeśli Cupiał nie sypnie kasą i nie zasilą naszych szeregów dobrzy piłkarze na w/w pozycje, to będziemy dalej się bujać po sinusoidzie. Od zwycięstwa z Amicą do porażki z Legią. |
Cytat:
Powtarzam-w zaistniałej sytuacji, nawet Masskant czekoladki z gówna nie zrobi.....CZAS NA POWAŻNE INWESTYCJIE...w PIŁKARZY.....ze "spadów" z innych lig, i z "emerytów nie chcianych w poważnych zespołach poważnych lig"-NIC NIE UGRAMY.....Koniec z prowizorką-TU I TERAZ TRZEBA DECYZJI!-ALBO: to co teraz, czyli raz na ruski rok jakieś tam fuksiarskie zwycięstwo w poważnych rozgrywkach, albo.....POWAŻNI PILKARZE ZA POWAŻNE PIENIĄDZE-OD STYCZNIA!! |
Cytat:
Mnie bardiej martwi inna statystyka. 9 kolejka i mamy 9 goli strzelonych. Co to ma być? Żarty jakieś? Rundew ma 14!!!! A my mamy 9. Gra leży... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Na Jagę szykujemy z dzieciakami białe chusteczki i będziemy mocno skandować "Jaliens, Jaliens". Mam nadzieję, że się ktos do nas dołączy.
|
Od Sobola to moglibyście się za przeproszeniem odpier... Facet trzymał Wisłę tyle lat, nigdy nie odpuszczał, a że nie ma lepszego na jego miejsce to nie jego problem.
Vlacx też jak miał kasę to wydawał ją dobrze, a darmowi zawodnicy to raczej zawsze transfery podwyższonego ryzyka Legia zbudowała szkółkę - ale młodzież to dopiero z ławki wchodzi, Transfery (kasę na transfery) przesrała, jedyne dwa udane to darmowe. Wychodzi na to jednak, że to wina trenera. Drużyna jest rozbita psychicznie, od APOELU jazda w dól. Nawet dobra taktyka to za mało gdy trener nie potrafi dotrzeć do drużyny. Albo wierzycie, ze ich ogarnie albo nie. Albo nauczył się na bledach albo nie. Skorza jakimś cudem Legie posklejał a tam dopiero była czarna rozpacz. Mi przypomina się w takich sytuacjach Terry, Opowiadał, ze Mourinho to potrafił przyjść do niego nawet jak brał prysznic żeby powiedzieć, że „dla niego Terry jest najlepszym stoperem świata” , a Terry twierdził, ze takiej motywacji i wiary we własne umiejętności to on nigdy nie miał |
Cytat:
|
Cytat:
Ale zaraz - czy na pewno jest okazja? Z Twente i Legią Meliksona na boisku nie widziałem... |
prawda jest taka, ze gdyby Stan dostalby kase w lecie, to by do nas nie przyszedl Diaz,Lamey itp
tylko lepsi zawodnicy, musial wybierac zawodnikow ktorzy byli na jego liscie 3, 4 itp a nie pierwsi |
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
|
Cytat:
Na chwilę obecną, nawet jeśli jest jakiś wartościowy Polak, który mógłby być wzmocnieniem, to cena za niego jest chora. Zresztą, ci najlepsi i tak grają za granicą. Albo większość. Więc o tej koncepcji możesz na "dzień dobry " zapomnieć przynajmniej tak długo, jak długo nie dorobimy się własnej akademii. Można oprzeć drużynę na cudzoziemcach, ale niech to będą na prawdę dobrzy zawodnicy, klasy choćby Meliksona. A nie emeryci z rocznymi kontraktami. Aha, ktoś wcześniej napisał, że najpierw trzeba skompletować dobrą kadrę, a potem dobrać do niej dobrego trenera. Jak dla mnie, właśnie na odwrót. Drużynę buduję się od sztabu szkoleniowego. |
Cytat:
|
Cytat:
Zawsze decydują umiejętności i klasa zawodników. Jaliens jest teraz słaby i popełnia błędy nie dlatego, że jest Holendrem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Widać Robert popełnił błąd że po raz kolejny zaufał Jaliensowi, zwłaszcza po meczu w Enschede gdzie był najsłabszy Cytat:
Wszędzie szukamy winnych tylko nie u siebie. Kto nam kazał pozyskiwać Jaliensa czy Lameya i dawać olbrzymie kontrakty? Środowisko? |
Cytat:
Wielkie tak dla obcokrajowców, ale nie dla emerytów bez nazwiska typu Jaliens (tak nie znałem go), Lamey, Branco, Boughari, itp. Jak już brać seniorów +30 to z konkretnym nazwiskiem. I jak już to ze dwóch max. Reszta młodzi 17-23lat. |
Jirsak chłop z jajami, powiedział wprost, że zagrali fatalnie. A Robert swoje, słodzi, słodzi...
|
Cytat:
Prawdę mówiąc jedyną alternatywą dla Jaliensa jest Bunoza. Gdyby nie to, że po większości meczów był wybierany jednym z najsłabszych graczy Wisły, pewnie grałby dzisiaj. A tak... jest po prostu gówniany. Wracając do naszych transferów w 2 ostatnich okienkach. Potrzeby były ogromne, w sumie przyszło sporo zawodników, a wydaliśmy 5 groszy. Tak się nie da, więc i tak uważam, że było to mistrzostwo świata. |
Cytat:
Stylu nie mamy żadnego, mecze się ogląda i kibicuje, ale ile na mecz mamy fajnych efektownych akcji? Na palcach jednej ręki można policzyć. Reszta wszystko na stojąco. Jako Mistrz Polski obecnie nie reprezentujemy niczego dobrego. Do tego Maaskant na pytanie dlaczego zdobywamy tak mało bramek odpowiada, że powiększyliśmy bramki. Lubię żarty i fajne poczucie humoru ale bez jaj. |
o rany, ale sie placzki wywalily na forum znowu.sprawa jest prosta, bedzie kasa na transfery bedzie druzyna, nie bedzie kasy na transfery bedzie Lamey.co Wy sobie myslicie, ze Stan majac kase wzialby Lamey'a- proste, ze nie.wzial to co bylo najlepsze za darmo.Cupial jak zawsze na skroty chce wejsc do LM.to co Holendrzy w zaistnialej sytuacji osiagneli to jak dla mnie i tak nadstan.to nie wina Maaskanta, ze ma takich pilkarzy jak Kirm, Jirsak, itd.jak dla mnie to budowa druzyny trwa i nie ma co panikowac, ale podkreslam, albo mamy zaplanowane w budzecie na transfery min. 2mln euro albo mamy co mamy i nie placzemy.pozdro
|
Cytat:
|
Trzeba wymusić budowę bazy treningowej i powstania akademii z prawdziwego zdarzenia bo mimo, że w Legii młodzież może nie jest jeszcze na jakimś super poziomie to nie odstaje od takiego Kirma, Jaliensa , Wilka. A przecież są o wiele młodsi a już większość z nich będzie miała w CV grę w pucharach. Zazdroszę im tego co oczywiście nie znaczy to, że mam jakiś kompleks Legii, o który mnie pewnie zaraz posądzą.
U nas wszyscy oczywiście chcą miec sukces na teraz a najlepiej na wczoraj.... mam nadzieję że przykład Legii zmusi nas do inwestowania w młodzież !!!. |
Cytat:
Jaliens zarabia 250 tysięcy euro Lamey 350 tysięcy euro. To już nie jest mistrzostwo świata, ale raczej strzał kulą w płot. Dla mnie Jaliens czy Lamey jest słabszy od Pietrasiaków czy Lewczuków wszelkiej maści z naszej ligi którzy zarabiają sporo mniej. Skoro tak to po co przepłacać? Oczywiście nie chodzi żeby byli to Polacy, ale jak są słabi (Jaliens) to niech chociaż słabo zarabiają i będą oszczędności. Cytat:
|
Ani Legia nie zagrała niczego wielkiego, ani Wisła nie była specjalnie tragiczna. Po prostu przeciętny mecz i tyle.
Pierwsza bramka padła po akcji, w której na początku Ljuboja był na spalonym, do podania doszedł Rybus, ale Ljuboja brał udział w akcji, więc nie wiem gdzie był liniowy - może spał razem z Jaliensem. Druga bramka - klasyczna kontra, a Wilk był już zajechany i nie byłw stanie zablokować Gola. Generalnie nie wiem dlaczego Maaskant wystawia dalej w podstawowym składzie Jaliensa ??? Jego indywidualne błędy doprowadzają do chaosu w obronie. Poza tym całkiem dobrze zagrali boczni obrońcy - Paljić i Jovanović...... Dużo bezsensownych strat w środku boiska, gdzie w II połowie po pierwszych 1-20 minutach robili z nami co chcieli. Na koniec dodam - tego kutasa, który nam sędziował nie lubię - obok Małka i Borskiego największy farfocel przynoszący nam pecha.... Powinni wystąpić o odsunięcie go od prowadzenia meczów Wisły po jego wyczynach z Pareiką po poprzedniej wizycie na "Pepsi Arena".... |
Cupiałowi za moment znudzi się ta zabawka jaką jest dla niego Wisła - stanie się ligowym średniakiem nie przynoszącym zysku ze sprzedaży piłkarzy a wtedy obecny właściciel kluby odejdzie nawet go nie sprzedając. A to, że w tej chwili staliśmy się ligowym średniakiem nie powinno nikogo dziwić jeszcze po zimowym oknie transferowym można było mówić cicho, że idzie ku lepszemu - normalności tak latem wszystko zostało obrócone w niwecz, no cóż nikogo nie sprzedaliśmy to i nie było pieniędzy na transfery - zimą odejdą Meleks i Małecki to coś się wysupła z kieszeni.
Obecna polityka transferowa, szerzej zarządzanie w tym klubie wypaliła się do cna - nie ma żadnej myśli w tym co robią włodarze klubu zarówno właściciel jak i prezes. Większość z tych zawodników którzy są obecnie nie miała by czego szukać w zespole z lat 1997-2003 i taka jest prawda. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl