![]() |
Cytat:
1:15 Edit: Kim jest ta pani która im to śpiewa? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cholera nie lubię pierwszego meczu i do tego na wyjeździe tak wiem, że długo się czekało i wreszcie rusza nasza liga,ale to pierwszy mecz lepiej grało by u nas.Mam nadzieję, że nie będą się nasi piłkarze męczyć pewnie pokonamy Arkę :)
|
Cytat:
|
Sędzia meczu bedzie niejaki Raczkowski??To jakis nowy arbiter ??
|
Cytat:
|
w Gdyni zawsze się ciężko grało, mimo wszystko wierzę w zwycięstwo po jednostronnym meczu.
|
Cytat:
Sędziuje w ekstraklasie od 2010 roku, 6 spotkań w tym 2 z udziałem Arki Gdynia naszego jutrzejszego rywala: Arka - Widzew 1-1 Kszo - Arka d 2-1 (PP) Średnio daje 4.6 kartki na mecz. Po czerwone praktycznie nie sięga. Jutro pierwszy raz będzie sędziował Wiślakom. |
Jak juz pisalem ... boje sie tego meczu i czuje wynik 2:0 dla Arki. jednak wierzyc trzeba.
P.S. Dlaczego dalej zamkniete jest "europejskie puchary w wykonaniu polskich druzyn?" Przeciez Lech zaraz gra. |
Cytat:
A pytania do moderatorów to w innym dziale Czy potrzebujesz otwarcia tematu, zeby wyrażac tam swoje podniecenie? Temat z pewnością będzie otwarty kiedy opadną wasze bezsensowne emocje (pozytywne i negatywne) żeby można było sobie wpisać jakiś sensowne analizy |
Arka-Wisła: początek drogi wiślaków do tytułu mistrza Polski
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 Optymistyczny tekst:) |
Przede wszystkim Arka nie zagra już na sztucznej nawierzchni, która była na stadionie rugby tylko na normalnej murawie. Z uwagi na to, że to nowy stadion murawa będzie w dobrym stanie, więc pierwszy punkt dla nas, bo zawodników jeśli chodzi o umiejętności techniczne mamy o wiele lepszych.
Wiadomo, Arka drużyna swojego boiska, walcząca, bla bla bla.. ale ja jestem dobrej myśli. Okres przygotowawczy przepracowany tak, że Maaskant jest zadowolony. Drużyna została wzmocniona, ławkę rezerwowych mamy bardzo solidną. Walczymy o mistrza więc Arkę musimy po prostu odprawić z kwitkiem i już. 3 punkty jutro jadą do Krakowa, nie ma innej opcji. Wszystko w tej rundzie zależy od nas, lidera - Jagę, podejmujemy u siebie, derby też na Reymonta, tak samo mecz z Lechem. Wierzę w sens pracy Maaskanta (niezależnie od wyniku w Gdyni) i jestem przekonany, że w tej rundzie będziemy świadkami dobrej jakości gry naszej drużyny. |
Cytat:
|
|
Koło niedzieli ma być cieplej. Niech poczekają :)
|
Cytat:
Wedlug mnie to obojetne czy bedzie to wyjazd czy u Nas. Jak pewnie pamietasz w zeszlym roku gralismy u siebie z Arka i wiemy jak sie to skonczylo. I raczej nastaw sie na meczarnie i nerwy (obym sie mylil):D |
Cytat:
Skład z poprzedniego meczu: Wisła: Mariusz Pawełek - Pablo Alvarez, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Patryk Małecki, Radosław Sobolewski, Junior Diaz (63. Tomas Jirsak), Andraz Kirm (63. Georgi Hristow) - Paweł Brożek, Rafał Boguski (75. Wojciech Łobodziński). Zupełnie inna drużyna zagra jutro w Gdyni. |
mecz na pewno się odbędzie. Nie można z byle powodu odwołać zawodów tuż przed ich rozpoczęciem. 15 tys na trybunach telewizja gotowa do transmisji, goście przybyli z daleka samolotem, wszyscy by sie w....ili.
|
Tylko Mały i Kirm pozostali na placu boju z tamtego składu :) Tym bardziej będzie to ciekawe widowisko!
|
Cytat:
Przede wszystkim będą mocne naciski Canal+ żeby ten mecz się odbył. |
Cytat:
EDIT: Cytat:
|
Cytat:
Oj będzie ciężko w Gdyni. Rozum mówi 1:1 a serce 1:3 dla Wisły po zabójczych kontrach. |
Myslicie ze zobaczymy dzis nowych?
Jaliens raczej na pewno a Pareiko ? Melikson, Genkov ? |
O ile w ogóle zobaczymy kogokolwiek :) Według prognoz ma być -14 stopni :)
Ale jeśli mecz dojdzie do skutku, to Pareiko, Jaliens i Melikson raczej na pewno wyjdą w podstawowej jedenastce, bo kto? Sobola nie ma, Bunozy też nie. Jedynie Genkov może zacząć mecz na ławce. |
nawet nie straszcie ze odwolaja ten mecz ...
|
Cytat:
wg mnie w 11stce z nowych może nie znaleźć się jedynie Siwakow. |
Cytat:
|
Oby tego meczu nie odwołali bo przyznam szczerze że już nie mogę się doczekać zobaczyć naszych ulubieńców w akcji!Co z tymi kibicami którzy udali się do Gdyni?Mam nadzieję że ktoś o tym pomyśli.W Rosji grają w minus 20 to i u nas można zwłaszcza że murawa nadaję się do gry.Ciężko nam się zawsze tam grało ale ostatnio przywoziliśmy komplety punktów.Powiem tak...styl mnie dziś nie interesuje tylko 3 punkty!Do Boju WISŁA!
|
też mam nadzieję, że nie odwołają, ale jak mają być kiepskie warunki i mielibyśmy stracić pkt, to jakby się mecz nie odbył, jakoś przeżyjemy
|
Nawet -10 nie będzie więc gramy i nie ma opier sie.
|
Cytat:
|
Z neta. Chociaż jak przeglądam to na każdej stronie inaczej podają. Ale nie powinno być tak źle. W mediach lubią straszyć :)
|
Cytat:
Ponawiam pytanie. Podano gdzieś może, kto pojechał do Gdyni? |
Cytat:
Bramkarze: Pareiko, Jovanić Obrońcy: Cikos, Chavez, Jaliens, Palijć, Kowalski, Burliga Pomocnicy: Małecki, Garguła, Kirm, Melikson, Sivakow, Jirsak, Wilk Napastnicy: Genkow, Rios, Żurawski. Nie zagrają : Sobolewski, Bunoza - Kartki Branco, Boukhari, Boguski - kontuzje Brak w ''18'' Wojciecha Łobodzińskiego. Na kartki muszą uważać obrońca - Cikos i pomocnik Andraż Kirm. W Arce nie zagrają: Budziński, Robakowski, Glavina, Siemaszko, Ivanovski,Wilczyński - kontuzje. PS podaje też, że na kartki mają uważać m.in Labukas- wymieniany przez kogoś u góry( bodaj tofik) , że nie zagra. Więc nie wiem jak to jest. edit: dopisałem Czarka, mój błąd oczywiście, że zagra nasz nowy kapitan najprawdopodobniej :) |
A Czarek Wilk?
|
WISŁAZWE - jest chyba jeszcze Wilk ?
|
Solidnie wygląda nasza druga linia.
Problemem z taką Arką być nie powinno.... jak strzelimy bramkę szybko. Słusznie zauważył Maaskant, nie jest to drużyna, która gra ale która walczy. Typowe przecinaki. Im dalej tym bardziej będą się bronić, należy się spodziewać bezpardonowej walki. Jak nasi sobie z tym poradzą ciężko wyrokować. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl