Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7214)

Szarny 30.04.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 891306)
No i naprawde nie dalo sie tak grac od 45minuty???????????????????????????????

Jak nam nikt nie pozwoli to sie nie da tak grac. Przykre, ale z tym składem drewna nawet z drugoligowcem, który by wysoko postawił presing gralibyśmy tą samą pyte.
Wystarczy grać odważnie i wysoko i nasze gwiazdy sie gubią. Tu potrzeba techniki i kreatywności, inteligencji, a jedyny piłkarz, który to ma, oprócz Issy, zagra pewnie dopiero w przyszłym sezonie.
No bo do cholery jasnej ile można oglądać 30metrowe przyjęcia piłki Boguskiego, albo Małeckiego, który nauczył się od Łoba kiwać z samym sobą.

Przez 75 minut byliśmy słabsi od scyzorów. Scyzory spuchły i otworzyła się jakaś szansa. To nie my zaczeliśmy nagle lepiej grać.
Dobrze chociaż, że poza kilkoma wyjątkami inni w tym sezonie z reguły się przed nami kładą i ułatwiają nam zadanie.
Dzieki temu jest jeszcze jakaś szansa na zaszczytny tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej, cokolwiek to znaczy..

AS82 30.04.2010 21:11

Kasperczak przejal beznadziejnie fizycznie przygotowana Wisłe po Skorzy ,minelo kilka kolejek ,a nadal wiekszosc pilkarzy wyglada fatalnie pod wzgledem kondycyjnym i technicznym,to co mialo dac zatrudnienie Kasperczaka, moze trzeba zwolnic Bahra ,skoro przygotowuje on tak pilkarzy ,ze goscie z Korony wygladaja 3 razy lepiej od naszych

MMTS 30.04.2010 21:12

hmm no cóż, czego oczekiwać jeśli drużyna nie ma formy. I nic tu nie zmieni Kasperczak w środku rundy, ani sprowadzenie genialnego lenia jakim jest Issa Ba.
To nie jest drużyna, to jest zlepek przypadkowych gości. Ba, Hristov, Małecki, Łobodziński, Juszczyk(!). Przecież po sezonie Wisła pozbędzie się Łobo, Pawełka, Juszczyka, Ba, Hristova, Jirsaka, a do tego Diaza i Marcelo. Ciekawe kim wtedy będziemy grać, chyba że mamy już gotowe transfery.
A tak swoją drogą ta triumfująca mina Wieszczyckiego w C+ na koniec doprowadziła mnie do furii. Fuck

TymonPRO 30.04.2010 21:12

Aha jeszcze jedno Legia i Lech jeszcze swojich meczy nie grały !!! Więc spokojnie z obelgami bo bardzo zmienne macie poglądy jak dobrze to Wisełka kochana jak źle to że stado patałachów

igortsw 30.04.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 891357)
W jakiej formie musi być Christow, skoro Brożek grając tak żenująco [a raczej symulując grę] spędza 90 minut na boisku?

Nie chce prorokować, bo nie widzę tych zawodników na co dzień na treningu ale, Christow to był zakup w ciemno Skorży, który liczył że nagle zacznie grać jak kilka lat temu, a Kasperczak, po prostu widzi jak sprawa stoi i pewnie nabytek Skorży jeszcze długo?(albo w ogóle) nie zagra nawet jako zmiennik.

Pablo84 30.04.2010 21:16

Zważcie też panowie na słowa.Dużo mamy teraz na forum gości z Korony i Kielc,którzy masturbują się przed monitorami czytając te posty.Nie dawajcie im więcej radości :lol:.
Życie, przegraliśmy, może 8 maja wygramy.Nie wszystko stracone.

szprotson 30.04.2010 21:17

popatrzcie na tabele, a tam wciąż nieustannie Wisła na czele.
niech was do nastepnego meczu nic nie interesuje :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 891376)
Słabość Wisły w ofensywie pokazuje najdobitniej wystawienie Marcelo do ataku od 75min....skąd my to znamy???tak to taktyka Skorży.........
Chciałem zauważyć, że po ustawieniu Marcelo w ataku przegrywał on niemal każdą walkę o górną piłkę....

Odpowiedz:
1. Bo jest obronca
2. Bo jest środkowym obronca
3. Obronca?

Mielismy okazje by ten mecz wygrac, coz, nie zawsze nam bedzie sprzyjało szczescie.

bravelukas 30.04.2010 21:18

Słabość Wisły w ofensywie pokazuje najdobitniej wystawienie Marcelo do ataku od 75min....skąd my to znamy???tak to taktyka Skorży.........
Chciałem zauważyć, że po ustawieniu Marcelo w ataku przegrywał on niemal każdą walkę o górną piłkę....

TymonPRO 30.04.2010 21:18

Płaczki same ,cioty jedne ,spokojnie nie jest za dobrze ale nadal jesteśmy liderem i negatywne myślenie napewno nic tu nieda,zobaczymy jak zagrają rywale a pózniej gramy z Legią wiadomo o co

blank_screen 30.04.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 891361)
Typowe dla niektórych "kibiców" - zamiast rzeczowej dyskusji, mamy wycieczki osobiste.

Gra żenująca, doping fatalny, jedyny plus (jak wyżej ktoś wspominał) - brak kartek dla zagrożonych.

ee tam oddalbym Marcelo za zwyciestwo z Korona, pewnie wiekszosc z Was by na taki uklad poszla, ale tak po prawdzie to wszyscy sie boja meczu z Legia, a ani Lech ani Legia jeszcze nie wygraly swoich meczow, mysle, ze moze im tylko ta nasza przegrana zaszkodzic, wieksza presja bedzie ciazyc, cala nadzieja w Ruchu i Slasku... jeszcze nic straconego

dynek.pl 30.04.2010 21:21

los daje, los odbiera
Korona zasluzyla na wiecej w meczu z Legia ale nie zdobyla nic - dzisiaj sobie to odbila.
My jechalismy na fuksie i bledach osob trzecich z Polonia i Piastem i dzisiaj trzeba bylo za to zaplacic
zreszta w sumie nie uwazam, ze przegralismy pechowo.
Byly jakies sytuacje owszem ale bylismy slabsi przez wiekszosc meczu. Korona wygladala od nas lepiej
tez fizycznie.Zdaje sie, ze nasi sowicie przeplacani gwiazdorzy nie wytrzymuja grania co 2-3 dni - stad
czlapanie wiekszosci na boisku i tak duzo niedokladnosci.

Billy 30.04.2010 21:22

Kompletna załamka po tym meczu. Kuźwa no.... Beznadziejna gra w pierwszej połowie, w drugiej to już coś ruszyło.
Nierozumiem co robi Boguski?! ten koleś na boisku wygląda (sory) jak panienka.... piłki przyjąć nie potrafi, a co dopiero strzelić. kompromituje się ten chłopak. trzebaby wpuścić na boisko tego Hristova. moze by coś wiecej zawalczył... jesteśmy strasznie słabi w ofensywie. żenada.... trzeba modlić się za ŚLĄSKA...
sami sobie utrudniliśmy zadanie, bo trzeba wygrać na Legii, na Suchych z Cracovią i potem z Odrą u siebie, która walczy o utrzymanie. Nie wiem jak my tu nie stracimy punktu. Mistrzostwa Lecha nie ścierpie.

AS82 30.04.2010 21:23

Oni człapią cała runde ,tylko np. z Polonia Warszawa uratowała nas kepka trawy ,a w meczu z Piastem 2 spalone

kamilSKMK 30.04.2010 21:27

Niestety sprawa wyglada tak ze jesli w tym roku nie zdobedziemy mistrzostwa to mozemy zapomniec o nim na kilka lat!! Jesli odpukac zdobedzie je Amica w tym roku znow jest duza szansa awansu do LM a wtedy pieniazki na transfery i pozamiatane!! Pamietac tez warto o tym ze cala czolowka bedzie grala w nastepnym sezonie przy 30-40 tys publicznosci a to zupelnie inna bajka!Takze nasze grajki musza zrozumiec ze trzeba zap...dalac!!!!!!!!!!!bo zaangazowanie to podstawa!W WARSZAWIE TYLKO ZWYCIESTWO!!!!

Jazon 30.04.2010 21:28

1. Oni w ogóle nie widzą co się dzieje na boisku. Jak idzie kontra to jest holowanie piłki albo bezsensowne podawanie piłki, nie tam gdzie trzeba. Często spóźnione i niedokładne. Każdą fajną okazję do zbudowania groźnej akcji niszczą sami na własne życzenie bez większego udziału przeciwnika.

2. Denerwują mnie te kiwki Małeckiego. Z Lechem i Piastem nawet mu jakoś wychodziły ale teraz totalna porażka. W wielu sytuacjach mógł od razu wrzucić w pole karne gdzie niejednokrotnie było dużo miejsca, ale on wolał się kiwać przez co szansa na atak z zaskoczenia malał do zera. No i wiele razy tracił piłkę.
Może sensowniej byłoby wrzucić na jego pozycję Kirma, a Małeckiego do ataku zamiast Brożka.

3. Już nie ma głupiego kalkulowania w stylu "możemy raz przegrać czy tam 2 razy zremisować i będzie Mistrz". Teraz trzeba wszystko wygrywać do końca, a kalendarz mamy cięższy niż rok temu. Mecz z Legią TRZEBA koniecznie wygrać, dzisiejsza przegrana na życzenie pozbawiła nas tego komfortu, że ten mecz mogliśmy zremisować.

Proud 30.04.2010 21:28

Panowie, graliśmy taką samą kichę jak z Piastem. Tylko że tam obrońcy popełnili błędy, a do tego bramka ze spalonego. Gramy słabo całą rundę. Liczyłem jednak, że będziemy wygrywać zaangażowaniem i jakoś doczłapiemy do tego Mistrzostwa. Ale dziś tego zaangażowania zabrakło. Bardzo ciężko będzie obronić tytuł. Oby przyszła kolejka nie była dla nas jeszcze gorsza.

Faveks 30.04.2010 21:29

To, że graliśmy nieźle tylko przez ostatnie 10 minut wynika z tego, że Korona się zmęczyła. To logiczne, takie mecze, gdy przeciwnik gra wysoko pressingiem od początku spotkania, wygrywa się głównie po 70 minucie, jak przeciwnik już nie ma sił za nami biegać. Oczywiście nie można wcześniej tracić bramki, bo potem to jest tylko obrona Częstochowy. Patrząc jednak z innej strony wciąż wszystko zależy od nas. Wygrywamy 3 mecze- mamy MP. Nie wygrywamy-musimy patrzeć na innych. Z Legią będzie bardzo ciężko, (kiedy ostatnio wygraliśmy z Legią w Warszawie?), Cracovie po prostu TRZEBA zniszczyć, a z Odrą może być, o dziwo, najłatwiej, bo jeśli np będą musieli wygrać, żeby się utrzymać to będą musieli się otworzyć, a to akurat nam pasuje. Wszystko jest możliwe, jednak na tego mistrza to wyraźnie nie zasługujemy. Jeśli jednak nie zasługujemy my, to nikt inny także.

willow 30.04.2010 21:31

Personalnie pociągnąć do odpowiedzialności za:

1. Odstąpienie od kupna za śmieszne pieniądze Lewandowskiego
2. Sprzedanie Baszcza
3.Wycofanie się się z kupna napastnika
4. Odstąpienie od negocjacji z Kosowskim

Niech klub wymieni nazwisko osoby odpowiedzialnej za te decyzje. Zlinczować.

Pablo84 30.04.2010 21:32

Cupiał.Jego zlinczuj :lol:

DN! 30.04.2010 21:32

Niestety ku uciesze całej Polski Amica zdobedzie majstra!
Wstyd jak diabli - zagrali jakby walczyli o czapke gruszek a nie o MP....

TymonPRO 30.04.2010 21:36

Wstyd to jest za takich kibiców jak wy idioci.Jak wam się klub niepdooba to wynocha do Poznania!!!

gress 30.04.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DN! (Post 891395)
Niestety ku uciesze całej Polski Amica zdobedzie majstra!
Wstyd jak diabli - zagrali jakby walczyli o czapke gruszek a nie o MP....


*******nij się w łeb i nie pisz lepiej nic. Wierny.... ****a mac !

willow 30.04.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 891397)
Wstyd to jest za takich kibiców jak wy idioci.Jak wam się klub niepdooba to wynocha do Poznania!!!

Prostaku, jak nie rozumiesz pewnych rzeczy, nie zabieraj głosu.
Pojaw się na Reymonta tyle razy, co ja byłem na wyjazdach, to wtedy sobie szczekaj.

anthony09 30.04.2010 21:40

Zostały 3 mecze, pamiętajcie o tym!! Jeżeli wygramy to mamy Mistrza, jeżeli nie to widocznie go nie powinniśmy mieć... takie jest życie, trzeba myśleć na przyszłość co się może zdarzyć itp. Jak dla mnie Lech też nie będzie mieć łatwo wygrać ze Śląskiem

TymonPRO 30.04.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 891401)
Prostaku, jak nie rozumiesz pewnych rzeczy, nie zabieraj głosu.
Pojaw się na Reymonta tyle razy, co ja byłem na wyjazdach to wtedy sobie szczekaj.

To gdzie teraz jesteś wielki kibicu,pieprzysz jak leci cały czas to jest twoje kibicowanie.Kończe tę gadkę bo warny polecą

kot 30.04.2010 21:42

No cóż, piłkarze zwalniają drugiego trenera i dają wreszcie sygnał Cupiałowi, że tak naprawdę to oni byli winni tak Lewadii, jak i żenadzie boiskowej, jaką raczą nas w tym sezonie. To co stało się z większością tych piłkarzy, nie mieści się nawet w podręcznikach piłki kobiecej, gdzie może się zdarzyć całkowity zanik zdolności piłkarskich, choćby z powodu ciąży i porodu, lecz takiego Pawła Brożka trudno o ciążę posądzać. No, ale w ciąży czy nie, kasa się należy. Szkoda, bardzo wielka szkoda, że naszych piłkarzy nie stać już nie tylko na Lewadię, ale i Koronę itd. Chyba coś się w Wiśle wyczerpało. Nie tylko pieniądze, ale i zaangażowanie się w sukces Wisły i to z kazdej strony naszego klubu, za wyjątkiem piłkarzy, bo sami piłkarze pewnie by chcieli osiągać sukcesy, ale ich na nie już nie stać, tak zwyczajnie po ludzku, są po prostu za słabi na jakiekolwiek sukcesy. Od wielu lat drużyna była osłabiana i w końcu musiał przyjść czas rozliczenia za te zaniedbania i lekceważenie jej stopniowego upadku. Ja wiem, że nadal są liderem itd., ale widać gołym okiem obecną niemoc, naszych bezradnych juz i w Polsce piłkarzy. Widać nie da się łagodnie, przechodzić kolejne kryzysy w Wiśle. Zawsze musi dojść do całkowitego przesilenia, aby z niego Wisła znowu się odrodziła i nabrała radości z tej zabawy w tak ogromne pieniądze i emocje.

For_FuN_ 30.04.2010 21:42

Spokojnie, Lech gra jeszcze z Ruchem i w tym spotkaniu napewno straca punkty. Po drugie nie rozegrali jeszcze meczu ze Slaskiem...

Zostaly 3 kolejki(dla nas) i dalej bedziemy mieli lidera. Trzeba wygrywac do konca i nie ma sie o co martwic ;). Caly czas wszystko jest w naszych rekach.

BRTS39 30.04.2010 21:45

AMikorz zeby zdobyc mistrza musi wygrac z Ruchem Śląskiem Zagłebiem i Polonia Bytom. A przy tym Wisła musi starcić conajmniej w jednym meczu punkty z Legią Odra i Cracovia. wiec spokojnie.

thechris 30.04.2010 21:46

Wynik nie oddaje przebiegu gry. Do przerwy Korona powinna prowadzić 0:3 + czerwona dla Brożka. To była różnica klasy. Co z tego, że w całym meczu zasłużyliśmy na 1 bramkę jak Korona powinna strzelić cztery?

SpoXsteR 30.04.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 891411)
Wynik nie oddaje przebiegu gry. Do przerwy Korona powinna prowadzić 0:3 + czerwona dla Brożka. To była różnica klasy. Co z tego, że w całym meczu zasłużyliśmy na 1 bramkę jak Korona powinna strzelić cztery?

w ostatnich 10 minutach mielismy 5 akcji z ktorych powinny pasc gole..

thechris 30.04.2010 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 891416)
w ostatnich 10 minutach mielismy 5 akcji z ktorych powinny pasc gole..

A przez pierwsze 80 mieliśmy problem przejść na połowę Korony... Kielczanie pokazali traktorzystom jak się gra w piłeczkę. Zwycięstwo Korony w 100% zasłużone.

SpoXsteR 30.04.2010 21:59

Cytat:

Wisła - Korona
- sytuacje: 20 - 10
- strzały: 18 - 9
- posiadanie piłki: 56% - 44%
- faule: 11 - 14
- dośrodkowania: 42 - 15
- rzuty rożne: 8 - 4
a gralismy przeciez tylko przez ostatnie 10 min. i jaka przewaga..

JrQ- 30.04.2010 22:01

Będzie dobrze.
Zaciśnijcie dupska lepiej, trzeba było dziś na mecz przyjść...

skeba 30.04.2010 22:06

Elegancko. Sami sobie stawiajmy przeszkody. Jeśli Lech wygra teraz spotkanie, to za tydzień ma lidera i wątpie, by juz go oddal.

My z Legią jakoś ostatnio wygrywać na wyjezdzie nie potrafimy, a i oni zwietrzyli okazje na mistrza.
Boguski - bezproduktywny. Od paru spotkan zauwazylem, ze koleś ma problem z przyjeciem pilki.
Brożek - tym razem słabo.

Pytam się ? Czemu 3 zmiany nie przeprowadzil Henio. Wpuścić Hristova za Boguskiego i tyle. Chociaz sprobowac mogl. Bledna decyzja z wpuszczeniem Kirma - koleś ma regres formy. Lobo o wiele wiecej zamieszania zrobil

Gwiaździsty 30.04.2010 22:07

Najemnikom znowu dzisiaj nie chciało się biegać. Przedreptali I połowę. Jednostajne wolne tempo na poczatku II połowy , a potem tradycyjny ostatni kwadransik troche więcej biegania żeby było widać, że się starali. Na MP to tak naprawdę tylko nam zależy, najemnicy mają to już w dupie. Nie było na nich presji trybun, chociaż powinno aż huczeć. czuli więc się tak ja w meczu z Legią , parchami, Arką czyli "Nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało".
Tak przegrywa się Mistrzostwo Polski.

prober 30.04.2010 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 891421)
Wisła - Korona
- sytuacje: 20 - 10
- strzały: 18 - 9
- posiadanie piłki: 56% - 44%
- faule: 11 - 14
- dośrodkowania: 42 - 15
- rzuty rożne: 8 - 4

a gralismy przeciez tylko przez ostatnie 10 min. i jaka przewaga..

Dośrodkowanie co 2 minuty - niestety, ilość nie przeszła w jakość.

Nie zgodzę się z wcześniejszą uwagą, że nie było różnicy między remisem czy porażką. Była wielka różnica, ten brakujący punkt może mieć ogromne znaczenie w końcowym rozrachunku.

Billy 30.04.2010 22:10

Mistrzostwa Polski jeszcze nie przegraliśmy, ale bardzo utrudniliśmy sobie zadanie, BARDZO.
Nie stwarzamy w ogóle zagrożenia po stałcyh fragmenach gry... Te balony Małeckiego - to woła o pomstę to nieba. To samo uderzenia z rzutów wolnych. Czy u Nas nie ma jednego kolesia, który potrafiłby za przeproszeniem porzadnie przypie*olić ? Tylko takie mizianie tej piłki... Może Issa Ba by potrafił? Koleś świetnie wyszkolony technicznie.
Ofensywa leży... Panie Boguski, naucz sie pan przyjmować piłkę. Po co ściągalismy Hristova jak siedzi cały czas na ławce..

vabanq 30.04.2010 22:31

i **** z tego Wisla gra kiche od dawien dawna, ****a ile dosrodkowan 42? a ile zjebanych przez Maleckiego? 90 procent! Wisla gra slabiutko i mistrz nam sie nie nalezy...!

damianos 30.04.2010 22:35

Żal patrzeć jak nasi kopacze nie potrafią dokładnie podać piłki na odległość kilku metrów pomimo, że każdy z nich to profesjonalista.2 treningi dziennie,mecze co kilka dni, okresy przygotowawcze i to wszystko przez wiele lat. Musi nastąpić jakaś rewolucja w polskiej piłce bo nigdy nie dogonimy piłkarsko ucywilizowanych krajów.

3rider 30.04.2010 22:39

Korona walczyla od 1 minuty, my nie. Wygrali bardziej zdeterminowani. Trudno jest odpuscic pierwsze 45min i liczyc potem na 3pkt. Amatorzy z gażami prosow, regularnie powtarzajacy utarty schemat, czy to z Arka, czy w meczu z Lechia o mistrza (13 sek bramka!!!) czy teraz z Korona, gdzie wiadomo bylo o co tak naprawde jest ten mecz w swietle piekielnego finiszu. Niewiarygodne, ze potrafili tak pokpic mecz, ale to swiadczy o ich zadufaniu.

Drugi temat to przygotowanie fizyczne. Czysta zenada. Skorza zaczal treningi 13 stycznia i to widac bedzie do ostatniego meczu. Pary wystarcza na 60min biegania, to jest odpowiedz na czesto powtarzane pytanie dlaczego Wisla nie zagrala od 2 lat ani jednego PELNEGO dobrego meczu. Jak trenujesz, tak grasz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl