![]() |
Cytat:
Wystarczy grać odważnie i wysoko i nasze gwiazdy sie gubią. Tu potrzeba techniki i kreatywności, inteligencji, a jedyny piłkarz, który to ma, oprócz Issy, zagra pewnie dopiero w przyszłym sezonie. No bo do cholery jasnej ile można oglądać 30metrowe przyjęcia piłki Boguskiego, albo Małeckiego, który nauczył się od Łoba kiwać z samym sobą. Przez 75 minut byliśmy słabsi od scyzorów. Scyzory spuchły i otworzyła się jakaś szansa. To nie my zaczeliśmy nagle lepiej grać. Dobrze chociaż, że poza kilkoma wyjątkami inni w tym sezonie z reguły się przed nami kładą i ułatwiają nam zadanie. Dzieki temu jest jeszcze jakaś szansa na zaszczytny tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej, cokolwiek to znaczy.. |
Kasperczak przejal beznadziejnie fizycznie przygotowana Wisłe po Skorzy ,minelo kilka kolejek ,a nadal wiekszosc pilkarzy wyglada fatalnie pod wzgledem kondycyjnym i technicznym,to co mialo dac zatrudnienie Kasperczaka, moze trzeba zwolnic Bahra ,skoro przygotowuje on tak pilkarzy ,ze goscie z Korony wygladaja 3 razy lepiej od naszych
|
hmm no cóż, czego oczekiwać jeśli drużyna nie ma formy. I nic tu nie zmieni Kasperczak w środku rundy, ani sprowadzenie genialnego lenia jakim jest Issa Ba.
To nie jest drużyna, to jest zlepek przypadkowych gości. Ba, Hristov, Małecki, Łobodziński, Juszczyk(!). Przecież po sezonie Wisła pozbędzie się Łobo, Pawełka, Juszczyka, Ba, Hristova, Jirsaka, a do tego Diaza i Marcelo. Ciekawe kim wtedy będziemy grać, chyba że mamy już gotowe transfery. A tak swoją drogą ta triumfująca mina Wieszczyckiego w C+ na koniec doprowadziła mnie do furii. Fuck |
Aha jeszcze jedno Legia i Lech jeszcze swojich meczy nie grały !!! Więc spokojnie z obelgami bo bardzo zmienne macie poglądy jak dobrze to Wisełka kochana jak źle to że stado patałachów
|
Cytat:
|
Zważcie też panowie na słowa.Dużo mamy teraz na forum gości z Korony i Kielc,którzy masturbują się przed monitorami czytając te posty.Nie dawajcie im więcej radości :lol:.
Życie, przegraliśmy, może 8 maja wygramy.Nie wszystko stracone. |
popatrzcie na tabele, a tam wciąż nieustannie Wisła na czele.
niech was do nastepnego meczu nic nie interesuje :) Cytat:
1. Bo jest obronca 2. Bo jest środkowym obronca 3. Obronca? Mielismy okazje by ten mecz wygrac, coz, nie zawsze nam bedzie sprzyjało szczescie. |
Słabość Wisły w ofensywie pokazuje najdobitniej wystawienie Marcelo do ataku od 75min....skąd my to znamy???tak to taktyka Skorży.........
Chciałem zauważyć, że po ustawieniu Marcelo w ataku przegrywał on niemal każdą walkę o górną piłkę.... |
Płaczki same ,cioty jedne ,spokojnie nie jest za dobrze ale nadal jesteśmy liderem i negatywne myślenie napewno nic tu nieda,zobaczymy jak zagrają rywale a pózniej gramy z Legią wiadomo o co
|
Cytat:
|
los daje, los odbiera
Korona zasluzyla na wiecej w meczu z Legia ale nie zdobyla nic - dzisiaj sobie to odbila. My jechalismy na fuksie i bledach osob trzecich z Polonia i Piastem i dzisiaj trzeba bylo za to zaplacic zreszta w sumie nie uwazam, ze przegralismy pechowo. Byly jakies sytuacje owszem ale bylismy slabsi przez wiekszosc meczu. Korona wygladala od nas lepiej tez fizycznie.Zdaje sie, ze nasi sowicie przeplacani gwiazdorzy nie wytrzymuja grania co 2-3 dni - stad czlapanie wiekszosci na boisku i tak duzo niedokladnosci. |
Kompletna załamka po tym meczu. Kuźwa no.... Beznadziejna gra w pierwszej połowie, w drugiej to już coś ruszyło.
Nierozumiem co robi Boguski?! ten koleś na boisku wygląda (sory) jak panienka.... piłki przyjąć nie potrafi, a co dopiero strzelić. kompromituje się ten chłopak. trzebaby wpuścić na boisko tego Hristova. moze by coś wiecej zawalczył... jesteśmy strasznie słabi w ofensywie. żenada.... trzeba modlić się za ŚLĄSKA... sami sobie utrudniliśmy zadanie, bo trzeba wygrać na Legii, na Suchych z Cracovią i potem z Odrą u siebie, która walczy o utrzymanie. Nie wiem jak my tu nie stracimy punktu. Mistrzostwa Lecha nie ścierpie. |
Oni człapią cała runde ,tylko np. z Polonia Warszawa uratowała nas kepka trawy ,a w meczu z Piastem 2 spalone
|
Niestety sprawa wyglada tak ze jesli w tym roku nie zdobedziemy mistrzostwa to mozemy zapomniec o nim na kilka lat!! Jesli odpukac zdobedzie je Amica w tym roku znow jest duza szansa awansu do LM a wtedy pieniazki na transfery i pozamiatane!! Pamietac tez warto o tym ze cala czolowka bedzie grala w nastepnym sezonie przy 30-40 tys publicznosci a to zupelnie inna bajka!Takze nasze grajki musza zrozumiec ze trzeba zap...dalac!!!!!!!!!!!bo zaangazowanie to podstawa!W WARSZAWIE TYLKO ZWYCIESTWO!!!!
|
1. Oni w ogóle nie widzą co się dzieje na boisku. Jak idzie kontra to jest holowanie piłki albo bezsensowne podawanie piłki, nie tam gdzie trzeba. Często spóźnione i niedokładne. Każdą fajną okazję do zbudowania groźnej akcji niszczą sami na własne życzenie bez większego udziału przeciwnika.
2. Denerwują mnie te kiwki Małeckiego. Z Lechem i Piastem nawet mu jakoś wychodziły ale teraz totalna porażka. W wielu sytuacjach mógł od razu wrzucić w pole karne gdzie niejednokrotnie było dużo miejsca, ale on wolał się kiwać przez co szansa na atak z zaskoczenia malał do zera. No i wiele razy tracił piłkę. Może sensowniej byłoby wrzucić na jego pozycję Kirma, a Małeckiego do ataku zamiast Brożka. 3. Już nie ma głupiego kalkulowania w stylu "możemy raz przegrać czy tam 2 razy zremisować i będzie Mistrz". Teraz trzeba wszystko wygrywać do końca, a kalendarz mamy cięższy niż rok temu. Mecz z Legią TRZEBA koniecznie wygrać, dzisiejsza przegrana na życzenie pozbawiła nas tego komfortu, że ten mecz mogliśmy zremisować. |
Panowie, graliśmy taką samą kichę jak z Piastem. Tylko że tam obrońcy popełnili błędy, a do tego bramka ze spalonego. Gramy słabo całą rundę. Liczyłem jednak, że będziemy wygrywać zaangażowaniem i jakoś doczłapiemy do tego Mistrzostwa. Ale dziś tego zaangażowania zabrakło. Bardzo ciężko będzie obronić tytuł. Oby przyszła kolejka nie była dla nas jeszcze gorsza.
|
To, że graliśmy nieźle tylko przez ostatnie 10 minut wynika z tego, że Korona się zmęczyła. To logiczne, takie mecze, gdy przeciwnik gra wysoko pressingiem od początku spotkania, wygrywa się głównie po 70 minucie, jak przeciwnik już nie ma sił za nami biegać. Oczywiście nie można wcześniej tracić bramki, bo potem to jest tylko obrona Częstochowy. Patrząc jednak z innej strony wciąż wszystko zależy od nas. Wygrywamy 3 mecze- mamy MP. Nie wygrywamy-musimy patrzeć na innych. Z Legią będzie bardzo ciężko, (kiedy ostatnio wygraliśmy z Legią w Warszawie?), Cracovie po prostu TRZEBA zniszczyć, a z Odrą może być, o dziwo, najłatwiej, bo jeśli np będą musieli wygrać, żeby się utrzymać to będą musieli się otworzyć, a to akurat nam pasuje. Wszystko jest możliwe, jednak na tego mistrza to wyraźnie nie zasługujemy. Jeśli jednak nie zasługujemy my, to nikt inny także.
|
Personalnie pociągnąć do odpowiedzialności za:
1. Odstąpienie od kupna za śmieszne pieniądze Lewandowskiego 2. Sprzedanie Baszcza 3.Wycofanie się się z kupna napastnika 4. Odstąpienie od negocjacji z Kosowskim Niech klub wymieni nazwisko osoby odpowiedzialnej za te decyzje. Zlinczować. |
Cupiał.Jego zlinczuj :lol:
|
Niestety ku uciesze całej Polski Amica zdobedzie majstra!
Wstyd jak diabli - zagrali jakby walczyli o czapke gruszek a nie o MP.... |
Wstyd to jest za takich kibiców jak wy idioci.Jak wam się klub niepdooba to wynocha do Poznania!!!
|
Cytat:
*******nij się w łeb i nie pisz lepiej nic. Wierny.... ****a mac ! |
Cytat:
Pojaw się na Reymonta tyle razy, co ja byłem na wyjazdach, to wtedy sobie szczekaj. |
Zostały 3 mecze, pamiętajcie o tym!! Jeżeli wygramy to mamy Mistrza, jeżeli nie to widocznie go nie powinniśmy mieć... takie jest życie, trzeba myśleć na przyszłość co się może zdarzyć itp. Jak dla mnie Lech też nie będzie mieć łatwo wygrać ze Śląskiem
|
Cytat:
|
No cóż, piłkarze zwalniają drugiego trenera i dają wreszcie sygnał Cupiałowi, że tak naprawdę to oni byli winni tak Lewadii, jak i żenadzie boiskowej, jaką raczą nas w tym sezonie. To co stało się z większością tych piłkarzy, nie mieści się nawet w podręcznikach piłki kobiecej, gdzie może się zdarzyć całkowity zanik zdolności piłkarskich, choćby z powodu ciąży i porodu, lecz takiego Pawła Brożka trudno o ciążę posądzać. No, ale w ciąży czy nie, kasa się należy. Szkoda, bardzo wielka szkoda, że naszych piłkarzy nie stać już nie tylko na Lewadię, ale i Koronę itd. Chyba coś się w Wiśle wyczerpało. Nie tylko pieniądze, ale i zaangażowanie się w sukces Wisły i to z kazdej strony naszego klubu, za wyjątkiem piłkarzy, bo sami piłkarze pewnie by chcieli osiągać sukcesy, ale ich na nie już nie stać, tak zwyczajnie po ludzku, są po prostu za słabi na jakiekolwiek sukcesy. Od wielu lat drużyna była osłabiana i w końcu musiał przyjść czas rozliczenia za te zaniedbania i lekceważenie jej stopniowego upadku. Ja wiem, że nadal są liderem itd., ale widać gołym okiem obecną niemoc, naszych bezradnych juz i w Polsce piłkarzy. Widać nie da się łagodnie, przechodzić kolejne kryzysy w Wiśle. Zawsze musi dojść do całkowitego przesilenia, aby z niego Wisła znowu się odrodziła i nabrała radości z tej zabawy w tak ogromne pieniądze i emocje.
|
Spokojnie, Lech gra jeszcze z Ruchem i w tym spotkaniu napewno straca punkty. Po drugie nie rozegrali jeszcze meczu ze Slaskiem...
Zostaly 3 kolejki(dla nas) i dalej bedziemy mieli lidera. Trzeba wygrywac do konca i nie ma sie o co martwic ;). Caly czas wszystko jest w naszych rekach. |
AMikorz zeby zdobyc mistrza musi wygrac z Ruchem Śląskiem Zagłebiem i Polonia Bytom. A przy tym Wisła musi starcić conajmniej w jednym meczu punkty z Legią Odra i Cracovia. wiec spokojnie.
|
Wynik nie oddaje przebiegu gry. Do przerwy Korona powinna prowadzić 0:3 + czerwona dla Brożka. To była różnica klasy. Co z tego, że w całym meczu zasłużyliśmy na 1 bramkę jak Korona powinna strzelić cztery?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Będzie dobrze.
Zaciśnijcie dupska lepiej, trzeba było dziś na mecz przyjść... |
Elegancko. Sami sobie stawiajmy przeszkody. Jeśli Lech wygra teraz spotkanie, to za tydzień ma lidera i wątpie, by juz go oddal.
My z Legią jakoś ostatnio wygrywać na wyjezdzie nie potrafimy, a i oni zwietrzyli okazje na mistrza. Boguski - bezproduktywny. Od paru spotkan zauwazylem, ze koleś ma problem z przyjeciem pilki. Brożek - tym razem słabo. Pytam się ? Czemu 3 zmiany nie przeprowadzil Henio. Wpuścić Hristova za Boguskiego i tyle. Chociaz sprobowac mogl. Bledna decyzja z wpuszczeniem Kirma - koleś ma regres formy. Lobo o wiele wiecej zamieszania zrobil |
Najemnikom znowu dzisiaj nie chciało się biegać. Przedreptali I połowę. Jednostajne wolne tempo na poczatku II połowy , a potem tradycyjny ostatni kwadransik troche więcej biegania żeby było widać, że się starali. Na MP to tak naprawdę tylko nam zależy, najemnicy mają to już w dupie. Nie było na nich presji trybun, chociaż powinno aż huczeć. czuli więc się tak ja w meczu z Legią , parchami, Arką czyli "Nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało".
Tak przegrywa się Mistrzostwo Polski. |
Cytat:
Nie zgodzę się z wcześniejszą uwagą, że nie było różnicy między remisem czy porażką. Była wielka różnica, ten brakujący punkt może mieć ogromne znaczenie w końcowym rozrachunku. |
Mistrzostwa Polski jeszcze nie przegraliśmy, ale bardzo utrudniliśmy sobie zadanie, BARDZO.
Nie stwarzamy w ogóle zagrożenia po stałcyh fragmenach gry... Te balony Małeckiego - to woła o pomstę to nieba. To samo uderzenia z rzutów wolnych. Czy u Nas nie ma jednego kolesia, który potrafiłby za przeproszeniem porzadnie przypie*olić ? Tylko takie mizianie tej piłki... Może Issa Ba by potrafił? Koleś świetnie wyszkolony technicznie. Ofensywa leży... Panie Boguski, naucz sie pan przyjmować piłkę. Po co ściągalismy Hristova jak siedzi cały czas na ławce.. |
i **** z tego Wisla gra kiche od dawien dawna, ****a ile dosrodkowan 42? a ile zjebanych przez Maleckiego? 90 procent! Wisla gra slabiutko i mistrz nam sie nie nalezy...!
|
Żal patrzeć jak nasi kopacze nie potrafią dokładnie podać piłki na odległość kilku metrów pomimo, że każdy z nich to profesjonalista.2 treningi dziennie,mecze co kilka dni, okresy przygotowawcze i to wszystko przez wiele lat. Musi nastąpić jakaś rewolucja w polskiej piłce bo nigdy nie dogonimy piłkarsko ucywilizowanych krajów.
|
Korona walczyla od 1 minuty, my nie. Wygrali bardziej zdeterminowani. Trudno jest odpuscic pierwsze 45min i liczyc potem na 3pkt. Amatorzy z gażami prosow, regularnie powtarzajacy utarty schemat, czy to z Arka, czy w meczu z Lechia o mistrza (13 sek bramka!!!) czy teraz z Korona, gdzie wiadomo bylo o co tak naprawde jest ten mecz w swietle piekielnego finiszu. Niewiarygodne, ze potrafili tak pokpic mecz, ale to swiadczy o ich zadufaniu.
Drugi temat to przygotowanie fizyczne. Czysta zenada. Skorza zaczal treningi 13 stycznia i to widac bedzie do ostatniego meczu. Pary wystarcza na 60min biegania, to jest odpowiedz na czesto powtarzane pytanie dlaczego Wisla nie zagrala od 2 lat ani jednego PELNEGO dobrego meczu. Jak trenujesz, tak grasz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl