![]() |
|
Cytat:
Antek nie przeprowadza się bez kominka, a niestety w Wiśle jest plan oszczędnościowy i pan Józek, który mógłby ten kominek przenieść do Krakowa został zwolniony :( |
Skala może nieco inna, ale jakieś tam osiągnięcia w ostatnich latach miał...
|
Cytat:
|
Czyżby powrót do germanizacji?
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ps-...wiadomosc.html |
|
Przynajmniej może weźmie tych pseudograjków za dupy i wezmą się w końcu do roboty. Już nie będzie "wejdź i sam zagraj".
Śmieszą mnie głosy, że nie miał wielkich sukcesów. A co myślicie, że do Wisły przyjdzie trener z sukcesami w lidze hiszpańskiej czy angielskiej? Po pierwsze to nie będzie chciał a po drugie kto by mu zapłacił... |
Cytat:
|
Cytat:
Nie przesadzajmy z krytyką i nie ośmieszajmy się stawiając go w jednym rzędzie z takimi osobami jak Ulatowski, Probierz, Skorża etc. Nie ta półka, nie ten autorytet, nie to samo podejście i przyzwyczajenia, nie ta wiedza, nie te dokonania. Schafer to gość z innej bajki i innego świata. I bardzo dobrze. |
Ja bym postawiła na Bobo Kaczmarka.
|
Cytat:
|
młody dobry, bo głodny sukcesów, nowe pomysły na trenowanie i na prowadzenie drużyny, za to do starszego nie będą fikały i cwaniakowały nasze pseudogwiazdy
|
Cytat:
On jako trener Wisły - ta perspektywa mnie trochę przeraża (podobnie było z Liczką) - i może rzeczywiście trochę denerwuje, stąd problem z kredytem zaufania....... |
Cytat:
Bo mnie się wydaje, że on go zatrudnia, żeby wejść do LM. Dodam, ze jak zwykle z gołą dupą tam się bedziemy pchać. Nie uda się, zwolni go i przyjdzie jeszcze ktoś inny. Błąd jest jak zwykle popełniany odgórnie i chyba już się nic nie zmieni dopuki nie będzie właściciela typowego biznesmena z planem. |
Ludzie! Chciałem przypomnieć, że jesteśmy w Polsce nie w Niemczech czy nawet Ukrainie nasza liga to kompletna padaka, której to mistrz przegrywa z pól amatorami z Estonii żaden trener z sukcesami tu nie przyjdzie, bo tu nie ma kasy ani na jego pensje ani na stworzenie czegoś co by przypominało klub piłkarski z prawdziwego zdarzenia. Dlatego uważam, że ten szwab to dobry wybór ma sukcesy( i to nawet duże jak na nasza ligę) więc na pewno nie jest jakimś kompletnym parodystą jak np. Liczka do tego widać, że chce znowu zaistnieć w Europie, bo gdyby nie chciał to by dalej grzał dupę w słońcu Zjednoczonych Emiratów Arabskich i zgarniał za to dobrą kasę.
|
Cytat:
|
Cytat:
p.s wlasnie wychodzi twoja zaściankowość. Poźniej sie dziwimy, ze na zachodzie o nas mowią antysemici, czy rasiści. |
Cytat:
finalisty Pucharu Niemiec półfinalisty Pucharu UEFA .... |
Stefan Majewski ?:)
|
Oby skończyło się tak jak z Benhakerem 1 awansem do Mistrzostw Europy a w jego wypadku do ligi mistrzów.
ra |
Wcale się nie zdziwię jak zamieniliśmy Skorżę na Urbana, bo przecież z nim też prowadzone były kiedyś jakieś rozmowy...
Jak dla mnie nie dobry ruch w środku sezonu zwalniać trenera bądź co bądź lidera tabeli. Ja bym pogratulował piłkarzom bo w moim odczuciu to oni zwolnili Skorżę. Głupotą jest rozliczanie trenera za to że Brożek nie umie trafić do bramki Kirm strzela w słupek itp !! Panu Maciejowi życzę powodzenia w nowym klubie ( obstawiam że od nowego sezonu poprowadzi Legię Warszawa), dziękuje za 2 tytuły Mistrza Polski. Efekt nowej miotły zadziała 2-3 spotkania a potem dalej będziemy oglądać nędzną kopaninę w wykonaniu naszych pseudo gwiazdek o takiej a nie innej mentalności. Żebyśmy tylko nie żałowali tego ruchu. |
Kasperczak też zdobył puchar Francji z Fc Metz...
|
Cytat:
Zreszta, chodza głosy że to ma byc Polak... |
Cytat:
Cytat:
|
Żaden Urban nie będzie trenerem Wisły
On tak samo się skompromitował w Legii . WisłaZwe mogę się o 50 euro na cele charytatywne założyć że o 17 nie ujrzysz Urbana w Wiśle .... Nie róbmy już z naszego klubu bagna !!! |
Coniektórzy to by chcieli Mourinho, Guardiole, lub jeszcze kogoś tego pokroju, ale ludzie to nie film Sci-Fi tylko rzeczywistość. Nasza liga to padaka, nikt znany tu nie przyjdzie i nie chodzi tylko o kasę bo nawet jakby ją dostał to taki gość chciałby stworzyć od podstaw cały klub. Kasa na transfery, scauting, cały sztab ludzi a na to wszystko to już jeden Pan Cupiał nie wystarczy niestety.
|
Cytat:
|
Według mnie Kasperczak lub Sheafer.
Dziwne to wszystko, ciekawe co bedziemy pisac na koncu rundy... |
http://wisla-online.pl/news/winfried...pca-skorzy-932
Jest więcej inforamcji na temat nowego trenera w Wiśle. Zastanawiające, ze przy brakach w budżecie Niemiec będzie pobieral aż taką kasę... Zobaczymy co z tego wyjdzie, jesli to wszystko okaze sie prawda. |
Napewno Niemiec raczej !!!
Na dzień dzisiejszy trzeba dać mu popracować spokojne do końca rundy . Zobaczyć jakie ruchy będą w lecie . Powinniśmy spokojnie utrzymać miejsce pucharowe a może i więcej i zobaczyć co będzie się działo na Jesieni w walce w Pucharach. Jaką jakość ta tym grajkom nowy trener. |
Cytat:
Skądinąd wiadomo, że na ogół przy nowym trenerze Cupiał w pierwszym okienku transferowym kogoś mu kupuje. W lecie może być podobnie, choć szału nie można się spodziewać. Ot, jeden przyzwoity transfer. PS. co do kasy dla Schaefera - lepiej się zastanowić, ile stracilibyśmy wylatując z czołówki na koniec sezonu. To strata liczona w milionach złotych. Jeśli się Schaefer sprawdzi, to będą dobrze zainwestowane pieniądze. |
Mam maly cien nadziei na to, ze wlasciciel po meczu otwarcia na nowym stadionie znowu peknie w srodku i cos wylozy.
|
Wiec kolego Infiniti, to Twoje ostatnie godziny na tym forum.. :-)
|
Cytat:
|
Przecież dobrze napisał, że Skorża wyleci. Szofer i Heniek obydwaj siwe gołabki więc ja bym mu podarował :)
|
Ja jestem za angażem Winfrieda Schaefera
To doświadczony trener z sukcesami jako piłkarz oraz jako trener. Myślę , że to w tej chwili najlepszy kandydat na to stanowisko. Nie jestem za zatrudnieniem Polaka , wiadomo , że Smuda do nas nie przyjdzie. A Probierz czy Ulatowski to nie szkoleniowcy dla Białej Gwiazdy |
Ciekawe czy Niemiec zdaje sobie sprawę w co się pakuje.
1. Brak bazy treningowej (do Myślenic będzie często jeździł i do Bogusia na szkocką może wpadnie ) 2. Profesjonalizm naszych kopaczy - niech porozmawia z Danem Petrescu (niech mu żadne Hard Work do głowy przyjdzie bo strajk na treningu będzie) 3. Stadion w budowie i nie wiadomo czy lipcu będzie dokończony (a tam bez dachu można grać) 4. Podziwianie polskich obiektów sportowych np. stadion Hutnika, Polonii Bytom, Odry Wodzisław (Niemcy się umywają) Macie jeszcze jakieś pomysły ? Bo mam wrażenie że do bagnistej ekstraklasy będzie pasowała tylko osoba która wie co ją czeka. |
Ciekawe czy Sheafer po angielsku jako tako mowi?
|
Jestem z Wisłą od zawsze. Zawsze jej kibicowałem, zawsze w nią wierzyłem. Nawet jak przegrywali z Lechem 1:4 czy z Cracovią u siebie, ale jak zatrudnią Majewskiego to oficjalnie przestaje jej kibicować...
|
Cytat:
Dobrze a widziałeś poziom ligi naszej i kto grał w 2009 roku w zagranicznych dobrych klubach . Z roku na rok poziom naszej piłki się obniżał . Ot w rozgrywek w Polsce , po fakt że Krzynówkom,Smolarkom, Żurawskim ,Lewandowskim,Bronowickim skończył się Matusiak przybyło lat problemów i spadła forma ... ostatnim dobrym piłkarzem ofensywnym był Błaszczykowski ale jego akurat tępiły kontuzje. Nikt nie chcę kupować Polski piłkarzy do lig zachodnich bo są słabi przykład Pawła Brożka. Benhakerowi udało się wykrzesać w sezonie 2006/2007 wszystko najlepszego co mógł z Polskich piłkarzy. Zwycięstwo z Portugalią , remis na wyjeździe .... zwycięstwo z Belgią na wyjeździe i u siebie To nie są takie złe wyniki . Nie wiem czy z Polskim trenerem ówcześnie ten awans był możliwy . Natomiast jak mówię w 2009 roku i pół roku wcześniej na euro 2008 to już był obraz nędzy i rozpaczy ale też wynikał on z faktu kompletnego nieurodzaju w Polskim Piłkarstwie !!. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl