Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Vancouver 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6841)

flamengista 16.02.2010 14:37

Chciałem zauważyć, że owszem Kowalczyk jest świetna, utalentowana i pracowita. Owszem, w zeszłym roku miała fantastyczne sukcesy, w tym również. Do tego to miła dziewczyna. Wszystko fajnie.

Ale olimpiada jest raz na 4 lata i prawdziwi mistrzowie muszą utrafić z formą właśnie na nią. I co by nie napisać, jeśli Kowalczyk nie zdobędzie złota na tych igrzyskach, to będzie to odebrane jako porażka. W końcu do 2 złotych medali była typowana przez zagranicznych ekspertów, nie przez Polaków.

Kowalczyk jest promowana przez Europsport jako gwiazda igrzysk - chyba nie bez powodu.

Natomiast faktem jest, że poniedziałkowy dystans to nie jest to, w czym Kowalczyk się specjalizuje. Więc 5 miejsce to jeszcze nie tragedia.

martin_TSW 16.02.2010 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 855326)
Chciałem zauważyć, że owszem Kowalczyk jest świetna, utalentowana i pracowita. Owszem, w zeszłym roku miała fantastyczne sukcesy, w tym również. Do tego to miła dziewczyna. Wszystko fajnie.

Ale olimpiada jest raz na 4 lata i prawdziwi mistrzowie muszą utrafić z formą właśnie na nią. I co by nie napisać, jeśli Kowalczyk nie zdobędzie złota na tych igrzyskach, to będzie to odebrane jako porażka. W końcu do 2 złotych medali była typowana przez zagranicznych ekspertów, nie przez Polaków.

Kowalczyk jest promowana przez Europsport jako gwiazda igrzysk - chyba nie bez powodu.

Natomiast faktem jest, że poniedziałkowy dystans to nie jest to, w czym Kowalczyk się specjalizuje. Więc 5 miejsce to jeszcze nie tragedia.

Jeżeli chodzi o ocenę igrzysk w wykonaniu Justyny, to poczekajmy do ich zakończenia. Justyna była 5 w konkurencji, w której nie jest najmocniejsza. To co ma powiedzieć wielki faworyt Norwegów Northug, który wczoraj był w 5 dziesiątce ? Justyna jest obecnie zawodniczką najlepszą na świecie i pochodzi z kraju, w którym biega kilkanaście zawodniczek i nie ma tras biegowych z prawdziwego zdarzenia.

Jeśli Kowalczyk nie zdobędzie żadnego medalu (w co bardzo wątpię), to faktycznie będzie to jej dużą porażką. Jest jednak wielu wybitnych sportowców, którzy nie zdobyli żadnego medalu olimpijskiego indywidualnie (np. Ahonen), a są tacy "wybitni", jak Bystol, Soininen, czy nasz Wojciech Fortuna, którzy byli mistrzami olimpijskimi. Oczywiście mistrzowie powinni być przygotowani perfekcyjnie na olimpiadę, ale to jest tylko sport i wszystko jest możliwe.

Ela 16.02.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 855320)
a) aaa widzisz, miałam okazję "poznać" Kowalczyk. Osobistej styczności z nią. I z tej perspektywy to piszę (co zaznaczałam co najmniej 3 razy).
b) tak Małysza też poznałam, "sto lat temu", w czasach jego największych sukcesów.
c) wiem jak media potrafią przekręcić wiele spraw, sama w nich "siedzę". Ale wiem też, że nie bierze się nic z niczego.
d) widziałam całą rozmowę dot. kurtki, nikt się tam nie pytał sam z siebie "a czy przypadkiem kurtka nie jest za cienka" :lol:
e) sprawa na prawde nie tyczy się kurtki/kombinezonu. To tylko przykłady.
f) fanką Małysza nie jestem (wyrosłam z bycia fanką kogokolwiek :rotfl:). Chociaż nie, moge powiedzić, że jestem fanką Stocha :D
g) po tym co piszesz widać, że zupełnie mnie nie znasz więc może skończmy próby oceniania mnie, robienia analizy psychologicznej czy czegokolwiek.
h) napisałam już parę razy - szanuję Wasze zdanie, nie obrażam Was ani nic. Więc bądź łaskawa uszanować moje, bo mnie nie przekonasz. Mam taki charakter że wyrabiam sobie zdanie o kimś/czymś sama.
i) kibicujemy Kowalczyk, życzymy jej jak najlepiej - niech zdobędzie złoto dla POLSKI. To nas łączy. Różnimy się tym, że Ty przy okazji ją lubisz (jesteś jej fanką), a ja niekonicznie. Tyle. Mamy do tego prawo. (tak, żeby zrozumieć - kibicuje Wiśle, jako Wiśle życze jak najlepiej, ale są zawodnicy których nie lubię. Jedno drugego nie wyklucza)

Pisałam o Kowalczyk a nie o Tobie więc nie rozumiem wzmianki o ocenianiu Ciebie i analizy psychologicznej.
Być może chodzi Ci o to ,iż napisałam, że się uprzedzilaś. Więc wyjaśniam, że jak dla mnie atakowanie jej i mówienie o sodowce na podstawie "afery kurtkowo - kombinezonowej " jest uprzedzeniem.
Zwłaszcza, że tak jak piszesz, kibicujesz jej tylko dlatego, że jest Polką, zdając się nie dostrzegać jej postawy, pracowitości, braku wymowek gdy jej nie idzie itp i zamykasz uszy na argumenty.
Piszesz też o tym jak to sama się przekonalaś, jak to jej sodowka uderzyła, gdy ją osobiście poznałaś a jednak nie dajesz przykladów czepiając się na siłę tej kurtki i kombinezonu.
Wiem, że Cię nie przekonam i Ty mnie oraz wiekszości wpisujących się w tym temacie kibicow sportów zimowych, więc faktycznie - masz rację, lepiej skończyć temat :)
Ja rownież nie jestem fanką kogokolwiek - umiem jednak docenić ciężką, pracę, mistrzostwo, odwagę i siłe charakteru. A te cechy widzę u Justyny.

p.s.
Jestem pewna, że w jutrzejszym sprincie Kowalczyk da z siebie wszystko. W tym sezonie zauważyłam u niej taką przypadłość, że gdy w danym starcie pójdzie jej trochę gorzej - w następnym wygrywa.
Jestem optymistką i trzymam kciuki. Będzie złoto !

John1906 16.02.2010 17:45

Wg mnie nie nam oceniać ,czy jej sodówka uderzyła, czy nie, bo większość z nas nie znała jej wcześniej i nie znamy jej osobiście teraz, więc jak to ocenić ? Bo chyba nie z gazet...
Żmijka ma swoje zdanie i ma do tego prawo tyle w temacie.

flamengista 16.02.2010 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_TSW (Post 855342)
Jeżeli chodzi o ocenę igrzysk w wykonaniu Justyny, to poczekajmy do ich zakończenia. Justyna była 5 w konkurencji, w której nie jest najmocniejsza.

Jasne, przecież piszę to samo.

Cytat:

To co ma powiedzieć wielki faworyt Norwegów Northug, który wczoraj był w 5 dziesiątce ?
Że dał ciała, bo zawalił występ na najważniejszej imprezie.

Cytat:

Justyna jest obecnie zawodniczką najlepszą na świecie
Była najlepsza rok temu, na Mistrzostwach Świata. Teraz jest olimpiada i najlepsi są mistrzowie olimpijscy. Pozostaje tylko liczyć, że Kowalczyk dołączy do tego grona.

Cytat:

i pochodzi z kraju, w którym biega kilkanaście zawodniczek i nie ma tras biegowych z prawdziwego zdarzenia.
Rozumiem, że Martina Sáblíková jest z kraju który jest łyżwiarską potęgą? A Amman z kraju, gdzie co drugi obywatel to skoczek narciarski?

Cytat:

Jest jednak wielu wybitnych sportowców, którzy nie zdobyli żadnego medalu olimpijskiego
No niestety, nie ma sprawiedliwości na tym świecie...

Cytat:

są tacy "wybitni", jak Bystol, Soininen, czy nasz Wojciech Fortuna, którzy byli mistrzami olimpijskimi.
Owszem, wybitni. I bez ironii. Mistrz olimpijski to mistrz olimpijski - jeden sukces Fortuny jest niestety więcej warty niż wszystkie medale olimpijskie Małysza.

martin_TSW 16.02.2010 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 855410)
Była najlepsza rok temu, na Mistrzostwach Świata. Teraz jest olimpiada i najlepsi są mistrzowie olimpijscy. Pozostaje tylko liczyć, że Kowalczyk dołączy do tego grona.

Jeżeli już patrzyć, że przez pryzmat wyników pierwszej konkurencji olimpijskiej, to najlepsza była jeszcze przed igrzyskami :-D

Cytat:

Rozumiem, że Martina Sáblíková jest z kraju który jest łyżwiarską potęgą? A Amman z kraju, gdzie co drugi obywatel to skoczek narciarski?
Chodzi mi o to, że w kraju w którym biegi narciarskie są dosyć egzotycznym sportem, ostatnie sukcesy Justyny jeszcze bardziej zasługują na uznanie.

Cytat:

Owszem, wybitni. I bez ironii. Mistrz olimpijski to mistrz olimpijski - jeden sukces Fortuny jest niestety więcej warty niż wszystkie medale olimpijskie Małysza.
Fakt, mistrzostwo olimpijskie jest najważniejsze. Jednak ta impreza jest raz na 4 lata i wg mnie nie można oceniać klasy zawodnika tylko po tym, czy był mistrzem olimpijskim czy nie. O przypadkowych mistrzach mówi się z ironią, a o wybitnych zawodnikach z żalem, np. że nie mają w kolekcji tylko mistrzostwa olimpijskiego. Fortunę pamięta się tylko jako jedynego polskiego mistrza olimpijskiego, a Małysza będzie się pamiętać za długie lata sukcesów, wspaniałych chwil, wielką klasę sportową i żałować, że nie zdobył mistrzostwa olimpijskiego (chociaż jeszcze przed nami konkurs na dużej skoczni !).

WislakWiDoK 16.02.2010 21:18

http://sport.tvp.pl/vancouver2010/dy...usz-czerkawski

Panowie i Panie tutaj macie mecz hokeja.

rocco_1906 16.02.2010 21:37

hokej takze trwa na eurosporcie:) w 2.tercji bedzie biathlon ale 3.tercja w calosci:) a rano na zywca mecz Rosji

fialo 16.02.2010 22:42

Czy może mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć dlaczego w TVP zamiast emocjonującego meczu hokeja lecą eliminacje(!) snowcrossu, w którym nie mamy żadnych reprezentantów, zawodniczki leża na dupach co chwilę, ogólnie nic się nie dzieje?

UniaTarnówZKS1928 16.02.2010 23:11

Bardzo dobry występ Sikory. Szczególnie Biegowo.

PvD 16.02.2010 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 855538)
Czy może mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć dlaczego w TVP zamiast emocjonującego meczu hokeja lecą eliminacje(!) snowcrossu, w którym nie mamy żadnych reprezentantów, zawodniczki leża na dupach co chwilę, ogólnie nic się nie dzieje?

pewnie dlatego aby każdy z nas nie mogąc oglądać bardziej emocjonujących wydarzeń IO zdecydował się na zakup TVP Sport

Cetnik 16.02.2010 23:19

Ewentualnie żeby musiał wejśc na strone TVP i tam sobie oglądał. Dobrze że jest jeszcze Eurosport.

A co do występu Tomka..oby w biegu na 20 km był choc w 5-tce..bo jak nie to występ w biegu ze startu wspólnego jest wykluczony i obrona srebrnego medalu z Turynu.

Żmijka 17.02.2010 00:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 855378)
(...)

Podpunkt dot. analizy i oceniania tyczy się Twoich wzmianek o zazdrości jako "fanki" Małysza, tego że nie mogłam kogoś znac czy nie itd. Dla mnie to ocenianie mnie czy też "analizowanie" a jak piszę - nie znasz mnie i akurat te "argumenty" są nie trafione, więc sugeruję darowanie sobie.

I kończymy temat, ale znów wciskasz mi swoje zdanie i próbujesz postawić się wyżej ode mnie (ja nie potrafię docenić, a Ty tak) - że nie dostrzegam pracy (ciekawe gdzie?), nie doceniam postawy (?) ect. Litości, gdzie tak napisałam, ze czegoś nie doceniam? Czy nie pisanie że doceniam oznacza od razu, że nie doceniam?!
Nic nie pisałam o jej postawie sportowej, o pracy czy jej braku itd. Pisałam tylko, że przez sodówkę (w moim mniemaniu) nie jestem jej w stanie lubić. Jej jako jej. Nie sportowcai. Jest bardzo dobrą zawodniczką (na wybitną chyba jeszcze za wcześnie), osiąga świetne rezultat, na które musiała zapracować wieloma h treningów. Nikt temu nie przeczy. I kibicuje jej jako Polce (bo jako komu mam jej kibicować? Jako JK? Wybacz, ale tak mogę kibicować jakiemuś chorwatowi (whatever), bo mi sie podoba. Tak samo kibicuje reprezentacji POLSKI w szczypiorniaka, kosza, skoczkom, hokejistom czy kij wie komu jeszcze). Każdy z nich reprezentuje POLSKĘ i dlatego im kibicuję. A nie dlatego, że X czy Y jest pracowity albo fajny. Kocham Polskę i dlatego kibicuję reprezentantom Polski.
Kogoś mogę przy okazji lubieć czy też nie, ale to nie jest warunek kibicowania tej osobie. Kibicuje siatkarzom, rycze na hymnie jak zdobyli medal, ale np. z tej ekipy nie lubię Ignaczaka (zraziłam się - osobiście). I tak samo jest z tą nieszczęsną Kowalczyk. Reprezenuje Polskę, wiec życzę jej jak najlepiej, ale do jasnej cholery nie musze jej lubić jako osoby. Dla mnie to zrozumiałe i oczywiste ...

I proszę Cię, spróbuj zrozumieć to co piszę. Wyłączyć na chwilę opcję "ona atakuje Justynkę, nie lubi jej trzeba to zmienić i położyć swoje na wierzchu" i przeczytać dokładnie to co piszę :-)

A jtro (tzn już dziś) obie będziemy ściskać kciuki, żeby zdobyła medal! I tego się trzymajmy. Pozdrawiam

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 855400)
Żmijka ma swoje zdanie i ma do tego prawo tyle w temacie.

Halleluja! Dzięki, że ktoś to w końcu zauważył! :p

P.S Przepraszam, za zastraszającą ilość literówek ect, ale bolące ręce w połączeniu ze średnio dziłającą klawiaturą to marna opcja :)

!!IRIVER!! 17.02.2010 00:28

Po ch.. o tym wszystkim piszecie miłe Panie?
Co tu kogo interesują prywatne sympatie i antypatie? Lubisz to dobrze, nie lubisz to też dobrze. Igrzyska to taki czas, że wszelkie docinki wobec nawet nielubianych zawodników trzeba odłożyć na bok i cieszyć się z każdego dobrego występu naszych reprezentantów, zwłaszcza, że tych dobrych występów na razie jak na lekarstwo, bo poza medalem Małysza i 5.miejscem Kowalczyk, ciężko nam wejść do 10. w czymkolwiek.

Illargui 17.02.2010 08:12

To są już normalnie jaja ....

http://www.sport.pl/vancouver2010/1,...ej_trasie.html

pan_premier 17.02.2010 09:09

organizacja tych Igrzysk to jak do tej pory wieś
a my się martwimy, czy "losowanie wypadło dobrze"

bardzo fajne wczoraj biegi biathlonowe

John1906 17.02.2010 10:04

Jak się nie mylę, to sędziowie są z różnych krajów, więc błędy sędziów nie są winą organizatorów.
Zaraz napiszecie, że zła pogoda to tez wina organizatorów:)

sandomingo 17.02.2010 10:19

TVP realizując swoją misję publiczną ociera się o propagandę sukcesu.
Wczoraj usłyszałem że miejsce jakichś naszych reprezentantów (snowbord, łyżwiarstwo ? nie jestem pewny) gdzieś w 3 dziesiątce były spowodowane "silną obsadą konkurencji". Powiedział to goguś Kurzajewski.
Tego jeszcze nie słyszałem.
Bardzo jestem ciekawy czy oni mają odgórne zalecenia w tej sprawie?!

panew 17.02.2010 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 855625)
Wczoraj usłyszałem że miejsce jakichś naszych reprezentantów (snowbord, łyżwiarstwo ? nie jestem pewny) gdzieś w 3 dziesiątce były spowodowane "silną obsadą konkurencji"

ciekawe czego należy się spodziewac na olimpiadzie jak nie mocnej obsady
wczoraj i tak najbardziej rozwalił mnie Wszoła który myślał że niebieskie linie na trasach zjazdowych i snowcrosie są animowane w tv przez komputery :)
wogóle ci "eksperci" są zajefajni w tvp

ciacho 17.02.2010 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 855625)
TVP realizując swoją misję publiczną ociera się o propagandę sukcesu.
Wczoraj usłyszałem że miejsce jakichś naszych reprezentantów (snowbord, łyżwiarstwo ? nie jestem pewny) gdzieś w 3 dziesiątce były spowodowane "silną obsadą konkurencji". Powiedział to goguś Kurzajewski.
Tego jeszcze nie słyszałem.
Bardzo jestem ciekawy czy oni mają odgórne zalecenia w tej sprawie?!

Ja do tej publicznej TV to mam taki uraz, że jakby to były ostatnie kanały w TV to i tak bym tego szajsu nie oglądał. Zero profesjonalizmu, włażenie w d... komu się da i ogólnie towarzycho wzajemnej adoracji. I nie chodzi tylko o sport. Nawet jak przypadkiem uda im się tam czasem puścić jakiś fajny film to i tak dla zasady go nie oglądam. Jak dla mnie to to całe "Woronicza" to mogą zamknąć na cztery spusty, podłożyć materiały wybuchowe i zrównać z ziemią to stojące tam straszydło.

Fuks 17.02.2010 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panew (Post 855686)
wczoraj i tak najbardziej rozwalił mnie Wszoła który myślał że niebieskie linie na trasach zjazdowych i snowcrosie są animowane w tv przez komputery :)
wogóle ci "eksperci" są zajefajni w tvp

hahahaha widze ze mnie duzo omija przez ogladanie tylko eurosportu :D
TVP to jest parodia, to prawda ze przy transmisji Małysza był tekst do tej aktorki z Kryminalnych w stylu " twoj syn urodził sie rok tem, rowno w pierwsza rocznice zaczyna sie olimpiada, co o tym myslisz? " ? :D:D

Ela 17.02.2010 15:10

Żmijko - tekst o Małyszu - wyraźnie zaznaczyłam , że to żart, na wypadek, gdyby ten znaczek => ;) , było mało.

Cieszę się, że doszłyśmy do pewnej wspólnej płaszczyzny i że doceniasz osiągnięcia Kowalczyk, jej postawę sportową, ambicję i ciężką pracę.
Moja reakcja wiązala się z sarkastycznymi słowami o kombinezonie, sugerującymi, że Justyna tym tłumaczy / tłumaczyła swoj gorszy wynik. Co w moim odczuciu było dla niej bardzo niesprawiedliwe. gdyż nic takiego w jej przypadku nie miało miejsca.
Zwłaszcza, że Twoje słowa wypowiedziane zostały tuż po starcie, gdzie na ostatnim kilometrze stracila medal, co z kolei sugerowało,iż sprawia Ci ten fakt satysfakcję.

Miło mi słyszeć, że tak nie jest :-)


P.S.
Gdy Justyna dziś przegra, to będzie też wina Małysza, który w wywiadzie po zdobyciu srebra, powiedział, że ma nadzieje , że tym medalem otworzył dla naszych sportowców puszkę Pandory :D
Oczywiście to też żart ;)
P.S.2
Tomek Sikora zaliczył wczoraj calkiem dobry start. Mam nadzieję, że to jakaś prognoza przed biegiem indywidualnym. Choć akurat w biathlonie na tych IO z każdym startem wszelknie prognozy biorą w łeb.

Illargui 17.02.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 855758)
Gdy Justyna dziś przegra, to będzie też wina Małysza, który w wywiadzie po zdobyciu srebra, powiedział, że ma nadzieje , że tym medalem otworzył dla naszych sportowców puszkę Pandory :D

:rotfl: No właśnie- powtarzał to kilkakrotnie podczas różnych wywiadów, że też nikt mu nie powiedział jakie jest znaczenie tego sformułowania ....

panew 17.02.2010 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 855621)
Jak się nie mylę, to sędziowie są z różnych krajów, więc błędy sędziów nie są winą organizatorów.
Zaraz napiszecie, że zła pogoda to tez wina organizatorów:)

ale tych błędów jest dość sporo
najpierw ten gruzin, przy narciarstwie jakiś sędzia ledwo zwiał z trasy sprzed zawodnika co jechał na dół, a potem zapomnieli o chorągiewce na jednej z bramek i stały tylko kije, wida ć było że zawodnik miał dylemat przez moment
potem ten biathlon i jakies wypuszczanie zawodników w nie tej kolejności , no i jakiś chłopina zalewający tor saneczkowy
tyle ja pamiętam a coś się jeszcze znajdzie
jak na Igrzyska sporo przypadków
co do pogody to czego się można spodziewać po klimacie oceanicznym i to powinno się brać pod uwage przy wyborze organizatora

Ela 17.02.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 855808)
:rotfl: No właśnie- powtarzał to kilkakrotnie podczas różnych wywiadów, że też nikt mu nie powiedział jakie jest znaczenie tego sformułowania ....

No pewnie, że nie gdyż większość dziennikarzy po pierwsze słucha tylko siebie i upaja się własnym głosem, podczas odpowiedzi zastanawiając się jak tu zabłysnąć następnym pytaniem a po drugie większośc tych,ktorzy zajmują się sportem nie posiada tego typu wiedzy.
Dla nich np Cuche i Quiche to jedno ;) ;)

felipe 17.02.2010 18:24

Czy też macie problemy z niektórymi transmisjami na vancouver.tvp.pl ?

Była cała kampania informacyjna, że wszystkie konkurencje transmitowane na żywo itd. A tym czasem wczoraj np nie dane mi było obejrzeć łyżwiarstwa szybkiego mężczyzn ("ograniczenia licencyjne dla twojego kraju"), teraz np nie można ogladać curlingu Szwajcaria - Szwecja...

EDIT - juz jest, ale 20-30 minut za późno.

WILU TS 17.02.2010 19:15

Te "igrzyska" to jedna wielka kpina,widzieliście przed chwilą upadek Majdić ? cud że nóg nie połamała...nie zabezpieczona dziura na zakręcie...tak fatalnej organizacji chyba nigdy nie było.
Wiadomo już że nie dostaną w przyszłości żadnej imprezy masowej.

qchar90 17.02.2010 19:21

przeraziło mnie to co zobaczyłem, jak ona wpadła w dół...
z 2 metry w dół...zamiast zabiezpieczyc...

martin_TSW 17.02.2010 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 855612)
organizacja tych Igrzysk to jak do tej pory wieś
a my się martwimy, czy "losowanie wypadło dobrze"

bardzo fajne wczoraj biegi biathlonowe

Dokładnie, organizacja igrzysk na razie słaba. Pokazywanie biegów to nieporozumienie. Przed chwilą Majdić wypadła z trasy w urwisko i jest konkretnie poobijana - trasa tam w ogóle nie była zabezpieczona.

Edit. Kogo oni w TVP do studia zapraszają. Hołowczyc o upadku Majdić: Nic się jej nie stało, tylko do dziury wpadła. Dać jej narty, niech zasuwa. Kolesiowi chyba biegi narciarskie z rajdem Paryż - Dakar się pomyliły. Masakra ;)

rocco_1906 17.02.2010 21:09

wypadek Majdic i kilku narciarzy plus seria powaznych upadkow w zjezdzie kobiet... no i do tego Gruzin... czy to przypadek czy Kanadyjczycy poza hokejem nie umieją zrobić czegoś porządnie??;/

WILU TS 17.02.2010 21:10

Już wiadomo czemu w South Parku tak nienawidzą Kanadyjczyków :D
Oglądam teraz zjazd,5 kraks i to poważne,coś jest nie tak !

igortsw 17.02.2010 21:36

W Calgary im się udało stworzyć naprawdę fajne igrzyska, ale ja już od początku czułem że Vancouver to nie będzie to samo. To prawda co mówicie Kanadyjczycy trochę po zaniedbywali parę rzeczy.

trial 17.02.2010 22:44

Wie ktoś o której dokładnie jest finał z udziałem Justyny?

flamengista 17.02.2010 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 855842)
Te "igrzyska" to jedna wielka kpina,widzieliście przed chwilą upadek Majdić ? cud że nóg nie połamała...nie zabezpieczona dziura na zakręcie...tak fatalnej organizacji chyba nigdy nie było.
Wiadomo już że nie dostaną w przyszłości żadnej imprezy masowej.

A dzisiejszy zjazd? To są kpiny, nie igrzyska olimpijskie.

qchar90 17.02.2010 22:47

finał przewidziany jest na godzine 22;52
trzymam kciuki za Justyne. Bjorgen mocna jest...juz sie denerwuje...

SpoXsteR 17.02.2010 22:49

Ja się tylko boje że upadnie przy tym koślawym zjezdzie.. jeśli nie to jestem spokojny.


Uff... jest pięknie. szkoda tego małego błędu przy drugim zjezdzie... ale i tak wielkie brawa, przecież sprint to nie jest jej domena.

WILU TS 17.02.2010 22:56

I było tak gadać Pani o wielka mistrzyni Kowalczyk ? trasa za prosta tak ? to czemu nie ma złota ? żeby dać szansę innym ?

Oczywiście cieszy srebro,ale wkurza to gadanie wszędzie,że praktycznie same złota,jak tu drugi finał i dopiero srebro.
Co prawda w dwóch następnych jeżeli nie będzie złota Kowalczyk to i nawet ja będę zaskoczony,ale po co takie czcze gadanie?

Żuczek 17.02.2010 22:57

Jest srebro... szkoda, że nie złoto, ale trzeba się cieszyć tym co mamy

Żmijka 17.02.2010 22:58

Gratulacje!
Ale tak, będę marudzić - złoto stracone na własne życzenie ... :/

trial 17.02.2010 22:59

Wilu Ty jesteś normalny? Powiedz mi, że żartujesz, bo zacznę wątpić w Twoją inteligencję..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl