![]() |
Wisła Kasperczaka to miała Żurwskiego, Frankowskiego i momentami Kuźbę.
My mamy (mieliśmy?) jednego skutecznego napastnika. Taka drobna różnica. W poprzednim sezonie obok Brozia bramki strzelał seryjnie Zieńczuk. Teraz takiego drugiego strzelca brakuje. Przecież sytuacje były, tylko skuteczność do bani. Niestety, wydaje się że jest pozamiatane. A jeśli z Brożkiem będzie źle, to nawet o pudło może być trudno. |
Cytat:
Ze skrajności w skrajność Cytat:
|
http://i44.tinypic.com/9uvlp4.png http://i39.tinypic.com/307uc8g.png GKS Bełchatów - Wisła Kraków Xvid | 528x304 | Canal+ Sport L!VE http://www.ekstraklasa.org/i/tv/cplus.gif Kontuzja Brożka Kod:
http://www.mediafire.com/?jyddmymt5zd |
Qurwa jak ogladalem ten meczmnie chciala CH***** trafic !!! Sobolewski jak zwykle Qurwa marnuje bardzo wazna sytuacje cwielong wogole widac golym okiem ze ta druzyna potrzebuje klasowego rozgrywajacego....i wogole takie prezenty od losu ze ja pierdziele a my ich nie wykorzystujemy????!!!!!!! do Ch*** waclawa!!!!! nie widzialem takeigo zaangazowania i wiary jak w meczu z Polonia...Co oni sobie Qurwa mysleli!!!!!!! ze to Belchjatow to po nich pojada jak chce bez zaangazowania?!!!!!! jak im wpojony do glowy ze mecz z polonia to walak o zycie to kazdy Qurwa zarl trawe wypruwal flaki...a dzisiaj??????!!!!!!!zero.....Qurwa tak wQurwiony to bylem 3 lata temu jak zajelismy 8 miejsce....amica wygrywa i mamy 6 pkt straty !!!! Qurwa no nic tylko isc sie dzisaj urznac jak swinia....i zaloze sie ze po tym meczu albo po nastepnym Skorza poleci bo Pan Cupial nie wytrzyma cisnienia....QURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Teraz czekają nas chwile prawdy jak zareaguje drużyna na kontuzje Brozia i ile warci są następcy do gry w ataku, koszmarnie wyglądała jego kontuzja noga wygięła sie w kolanie do tyłu i na zewnętrzna strone a jego reakcja nie wrózy zbyt dobrze .Kolejny raz okazuje sie że są problemy ze strzelaniem bramek a mimo tej obrony Cżestochowy jaką prezentował Bełchatów coś powinno wpaść .
|
Był jakiś wywiad z Brożkiem po meczu? Bo przez ostatnie minut miałem istny pokaz slajdów i wyłączyłem zaraz po gwizdku
|
Cytat:
|
Wisła walczyła i widać było tą wściekłość gdy goli nie strzelili. Liczę na strate punktów Lecha i zostajemy w grze bo Wisła się rozkręca. Co do sytuacji to brakło szczescia np przy strzale Ćwielonga czy Beto który z kilkoma obrońcami ładnie sobie wypracował szanse bo sytuacja Sobolewskiego to już nie brak szczęscia a profesjonalizmu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W 44 minucie walka o mistrzostwo się chyba dla nas skończyła. Jeśli się nie wykorzystuje tylu sytuacji w meczu i nie wykorzystuje przede wszystkim potknięć rywali to o mistrzostwie można zapomnieć. Ciężko mi to powiedzieć, ale my na to mistrzostwo po prostu nie zasługujemy....
Nie chce mi się wierzyć aby Lech tej całej serii potknięć rywali jutro nie wykorzystał. O dziwo zagraliśmy chyba najlepsze 90 min w całej rundzie. ALe zabrakło kropki nad i. Pozytywem jest poprawa jakości gry, minusem kontuzja Brożka. Oby Heniek i spółka pozwolił nam jutro marzyć ciągle o mistrzostwie. |
Cytat:
|
Strata punktów, strata kluczowego zawodnika najpewniej do końca rundy.
Miały być 3 punkty w niezłym stylu, a jest dramat. |
Mizeria straszna, zwłaszcza z przodu. Fakt, że Bełchatów bronił się w 11 na własnej połowie, ale my raziliśmy nieskutecznością. Niby mieliśmy więcej z gry, niby mieliśmy więcej strzałów, ale... Statystyki nie grają. Miejmy tylko nadzieję, że Pawłowi nie stało się nic poważnego.
|
Nie chce mi się nic pisać po takim meczu, ale coś skrobnąć trzeba. Walczyli, pod koniec pierwszej połowy wreszcie te akcje zaczęły się zazębiać i nagle, jak grom z jasnego nieba spadła na nas kontuzja Brożka, która totalnie nas rozbiła. Beto ładnie przytrzymywał piłkę, miał pecha w obu sytuacjach bo raz w ostatniej chwili wybiłl mu piłkę Gol, a poźniej za lekko strzelił i bramkarz złapał.
Nie chcę zwalać winy na jednego piłkarza, ale jak dla mnie winny straty punktów jest Sobol. 5 metrów do bramki, trzebabyło przyjebać po krótkim, albo pod poptrzeczke albo w ogole gdzies i tak by był gol, wszystko by się otworzyło i jestem pewny, że wygralibyśmy ten mecz. Poźniej fantastyczna interwencja Sapeli po strzale Ćwielonga.... Boli, bardzo boli strata tych dwóch punktów w obliczu kontuzji Brożka ale trzeba wierzyć w Górnika.Możebędą 4 punkty a może 5, a może niestety już 7 punktów straty do Lecha, ale trzeba jeszcze wierzyć... |
Cytat:
|
Piłka po prostu nie chciała wpaść widać nieporadność naszych pod bramką rywala, umiejętności to oni mają jednak w sytuacjach to nagle gorące głowy się robią. Następny mecz - derby tu musimy wygrać. Zobaczymy jak jutro Amica sobie poradzi bo znając życie taktyka Górnika będzie podobna jak dziś Bełchatowa
|
Nie można odmówić im ambicji i zaangażowania. Stworzyli 4-5 setek, największy żal do Sobola, czemu nie zamknął oczu i nie huknął z całej siły?
Moje oceny Pawełek - bez oceny bo był bez roboty, chyba pierwszy mecz w sezonie bez kiksu (jedyny pozytyw :) ) Baszczu - 6 Brożek - 7 - na prawdę, dziś forma blisko z tej z Beitaru Głowa - 6 Marcelo - 8 - dobrze że obrona bez kartek Ćwielong - 6 - próbował, dużo lepszy od Małego i Łoba Sobol - 5 (gdyby nie ta sytuacja dostalby 7) Diaz - 8 - z Marcelo byli najlepsi Zieniu - 2 - niestety, dzis nie umiał dograć dobrej piłki Boguski - 1 - on jest bez formy, najgorszy na boisku z naszych Brożek - bez oceny wiadomo dlaczego Beto - 4 zastawienie się i nic poza tym Łobo - grał za krótko, a ten jego piękny półwolej... Mały - 1 - kolejny zupełnie bez formy |
Cóż od dzisiaj walczymy w zasadzie o wyprzedzenie Polonii Warszawa. W zasadzie w PP już odpadliśmy i jeżeli nie powalczymy to może być katastrofa(brak pucharów). Mam nadzieję że jakimś cudem 4 miejsce da puchary(do tego potrzeba finału PP z uczestnikami z 1 czwórki). Po sezonie pożegnać Łobodzińskiego jak najszybciej i kupić ze 3 piłkarzy.
++++ są takie że pewnie Brożek zostanie na następny sezon(kontuzja) i że Garguły kontuzja jest poważna ale mniej poważna niż się baliśmy i prawdopodobnie na początku przyszłego sezonu wróci do treningów. TRZEBA WYGRYWAĆ U SIEBIE chociaż to już będzie coś. w przyszłym sezonie walczymy w Tarnowie w pucharze UEFA+ wywalczamy mistrzostwo, odbudowana forma Pawła Brożka i Garguły i już na nowym stadionie walczymy o Ligę Mistrzów. Viva Wisełka!!! Ostatnio edytowane przez Acapelo : Dzisiaj o godz. 20:29. http://wislakrakow.com/forum/images/buttons/sendpm.gif http://wislakrakow.com/forum/images/buttons/find.gif http://wislakrakow.com/forum/images/misc/progress.gif http://wislakrakow.com/forum/images/buttons/edit.gif http://wislakrakow.com/forum/images/buttons/quote.gif http://wislakrakow.com/forum/images/...iquote_off.gif http://wislakrakow.com/forum/images/...quickreply.gif |
Cytat:
|
Bardzo szkoda Pawła Brożka. Jeżeli Paweł nie zagra do końca sezonu z powodu tej kontuzji to przy takiej grze reszty zespołu miejsce z przedziału 4-6 będzie dla nas jak najbardziej realne.. Jak się patrzy na Ćwielonga czy Beto to można tylko zapłakać.... ale czy tylko nad ich grą???? Powolutku na Reymonta kończy się czas Bednarza i Skorży. Takie rezultaty (a raczej ich brak) mogą zagwarantować inni ludzie za znacznie mniejsze pieniądze. Skoro nie dokonujemy transferów to szanowny panie Cupiale , Rado Nadzorcza po co nam Bednarz.
|
Cytat:
|
Panowie, jak widziałem to co wyprawiają nasi kopacze w sytuacjach podbramkowych, to myślałem, że wy.......e telewizor przez okno. Ileż ****a moża partaczyć sytuacji. tam nikt nie umie strzelic oprucz Brożka, no chyba, że Boguskiemu zejdzie piłka z nogi. "gramy dobrze, tylko brakuje nam skuteczności", "byliśmy lepsi od przeciwnika, ale zremisowaliśmy" - czasami sie zastanawiam czy Baszczyński wie na czym polega piłka nożna. Żenada
|
Cytat:
|
Płakać się chce...
Nie dość, że straciliśmy 2 bardzo ważne punkty, to jeszcze kontuzja Pawła. Niestety nie było mi dane oglądać tego spotkania, ale jak przeczytałem o kontuzji Brożka to po prostu mnie ścięło z nóg. Straciliśmy okazję na dojście Legii. Szkoda... Niestety, ale jeśli potwierdzą się najczarniejsze scenariusze, to uważam, że nie obronimy tytułu. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce... EDIT: Ciekawe jak sobie poradzimy bez Pawła? Kto będzie strzelał bramki? |
Cytat:
|
Żal zmarnowanych szans przez Wisłę, niestety strata do Lecha jest duża jednak ja wierze jutro w Górnik Zabrze, a przede wszystkim wierzę w WISŁĘ KRAKÓW.
Co do GKS-u to widzimy jakim jest "dnem" bez Łukasza Garguły. Teraz najprawdopodobniej(niestety - osłabienie Wisły, albo stety - Brożek i tak zapewne odchodzi za pół roku z Wisły) zobaczymy jaką drużyną bez Pawła Brożka jest Wisła. btw. chciałbym zobaczyć Lecha bez np. Stilicia czy Lewandowskiego. |
I po raz kolejny drużyny, które sa przed Nami tracą punkty, My tego nie potrafimy wykorzystac. Jeszcze znając życie jutro lech przegra. Co do meczu, to zaangażowania nawet im nie brakowało, sytuacje mieli żeby zdobyć zwycięską bramke, ale niestety nie strzeli. Zastanawia mnie tylko teraz, kto bedzie bramki strzelał, jezeli kontuzja Pawała okaże sie poważna ??!!
Co do Beto, po oglądnieciu paru meczy z jego udziałem, uważam ze na chwile obecną nie jest dla Nas żadnym wzocnieniem. Jedynie co potrafi to sie dobrze zastawić, kolejny mecz bez gola i strzału na bramke a z tego będzie sie go rozliczac. Którys z komentatorów C+ powiedział, że według statystyk Beto przez 4 czy 5 sezonów w Brazylii strzelił chyba 5 goli ( to pozsotawie bez komentarza, ale do Wisły był sprowadzany, z myslą o strzelaniu bramek). Jeden z większych plusów tego meczu to jest, że żadnen z Naszych stoperów nie dostał żółtej kartki i nie bedzie pauzował w derbowym meczu. |
Cytat:
No nie, chyba inny mecz oglądaliśmy. Jak widziałem te zagrywki Brożka na wolne pole - do zawodników Bełchatowa, albo na aut to miałem dość. Baszczu podłączał się w akcje ofensywne, harował na całej lini. Coś mi się wydaje że jakby Paweł nie był taki dobry to na Piotrka nikt by nie spojrzał :/ |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Uff..skręcenie....wiedzę medyczną mam kiepską...ale przynajmniej to nie więzadła..
|
Cytat:
|
mnie **** strzela jak widze Diaza na środku... ****a ten gosc jest dobry ale nie na środku kazda akcja spowalniana zero klepki, fajny gracz ale nie na swojej pozycji... nie da sie grac z ultradefensywą bokami skrzydłami ja widziałem ze srodkiem mozna bylo jechać cały czas. Czasem bylo tak ze tamci wogole srodka nie mieli... a my i tak do boku... Mógł Jirsaka za Zieńczuka i diaza na lewą... boguski dramat, po **** sciągnął cwielonga? beto fajny gosc ale on musi grac z brozkiem, bo on nie ma sie z kim uzupełniac
|
Beto-człowiek nieporozumienie,koszykarz, chłopaczek wygrany w Lejsach on jest beznadziejny :/
Wystep dobry ale brak gola!!! |
Taka mała dedykacja dla płaczków , nikt nie gwarantuje samych zwycięstw i mistrza co sezon bo jesteśmy Biała Gwiazda z Krakowa taką mamy drużynę na obecną chwilę i nawet Boguś Cupiał nie ma na to wpływu że mytlana z przeciętnymi kopaczami z Bełchatowa wyglada jak wygląda , mimo walki i zaangażowania .
Nam i tak nic innego nie pozostaje jak przyjść na mecz w dużęj ilości bez względu na ostatnie wyniki i pokazać dopingiem że jesteśmy z tymi co walczą o jak najlepszą pozycję naszego klubu . |
Przez jaki czas sie pauzuje po skręceniu stawu?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Czego Ty sie spodziewałeś? Ze wbiegnie i na wstępie 2 bramy walnie? Tak bardzo na bramkach i zwycięstwach Ci zależy? W tej rundzie ŁKS nieźle daje czasu jak na razie, więc może sie przerzuć- Ty będziesz szczęśliwy na pewno, a na forum będzie jednego płaczka mniej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl