Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5287)

ToTylkoJa 25.01.2009 16:02

SZMAL i wszystko jasne. Jak tak dalej będzie grał, to może zostanie bramkarzem turnieju :D

noonelikeus 25.01.2009 16:05

jest jakas transmisja na necie?

Galileo 25.01.2009 16:06

Polska - Serbia 21:7 do przerwy,
nie wyobrażam sobie, żebyśmy tego meczu nie wygrali...ciąg dalszy bardzo dobrej dyspozycji naszej drużyny, czy wystarczy tego animuszu jeszcze na mecz z Norwegami...oby.

kibic sukcesu 2007 25.01.2009 16:06

Podreperujemy sobie bilans bramkowy, a te mogą się liczyć w ostatecznym rozrachunku.

Bobic 25.01.2009 16:09

Panowie a jak to w koncu jest co sie liczy besposredni mecz czy bramki??
No bo jak pokazują tabele to Polska jest przed Macedonią

Kibic_1906 25.01.2009 16:09

Odszczekuję to co napisałem wcześniej (że Polacy są bez formy).To co w bramce wyprawia Szmal to jest nie do pojęcia!!:) Tylko po przerwie spokojnie wyjść na boisko i grać tak jak do przerwy!!

Wiślak_ostrowiak 25.01.2009 16:11

Pierwsza połowa rewelacja!!! oby tak dalej!!

sharkey 25.01.2009 16:14

Pierwsza połowa z Serbią jeszcze lepsza niż z Danią oby druga była tak samo dobra BRAWO SZMAL znowu grają jak należy:D:D:D

Galileo 25.01.2009 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez noonelikeus (Post 662429)
jest jakas transmisja na necie?

www.tvp.pl

jeżeli będziemy grać tak jak w pierwszej połowie wynik można być spokojnym...

impreza 25.01.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez noonelikeus (Post 662429)
jest jakas transmisja na necie?

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale
zjedz sobie do godziny 15.30 i tam masz
oby nasi tak drugą połówke zagrali to bedzie ekstra...załuje tylko ze do sts'a nie poszedlem dzisiaj bo mialem przygrac za wieksza kase ale sie nie wyrobilem:-/
Cała druzyna bardzo ładnie, aż chce sie ogladac takie akcje :D

ToTylkoJa 25.01.2009 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sharkey (Post 662439)
Pierwsza połowa z Serbią jeszcze lepsza niż z Danią oby druga była tak samo dobra BRAWO SZMAL znowu grają jak należy:D:D:D

teraz to brawo Szmal :lol: przeczytaj swoje wcześniejsze posty, między innymi o kłodzie :rotfl:

grzechu1991 25.01.2009 16:17

Masakra;)) Tak dalej panowie:))

Żuczek 25.01.2009 16:18

Nasi na razie świetnie sobie radzą. Żeby tylko nie spoczeli na laurach, jak wczoraj po pierwszej połowie z Danią i przynajmniej utrzymali to wysokie prowadzenie.

Gucio25 25.01.2009 16:19

to jest nie do przegrania.
kapitalny mecz naszych, teraz tylko liczmy na innych, aby wyniki były dobre dla nas.
gdybyśmy mimo takich meczów jak wczorajszy, lub dzisiejszy odpadli, to byłaby wielka porażka.
gramy panowie swoje i do końca, żeby jak najlepszy wynik wyciągnąć.

ps. na pewno liczą się bezpośrednie spotkania, a nie bilans bramek?

Agnieszka 25.01.2009 16:29

Ale jedziemy z nimi :D tak szczerze po tym jak oglądałam mecz Serbia - Niemcy to myślałam, że dziś będzie bardzo ciężko i jest lecz nie Nam a Serbom:-D
Szmal - i wszystko jasne. Ale to nie on (póki co dziś) bramek nie strzela więc należy całą drużynę pochwalić, co prawda mecz trwa ale...każdy wynik widzi :D oby tak dalej :D

Proud 25.01.2009 16:30

Tłuczyński na moje oko ma szanse na najlepszego skrzydłowego...ładnie bramek sieka...i do tego 100% skuteczności...:)

darotsok73 25.01.2009 16:31

To jakaś masakra , żebyśmy się tylko nie wystrzelali...

Agnieszka 25.01.2009 16:32

Jaszce wystrzelanie nie grozi..

Hudy 25.01.2009 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 662446)

ps. na pewno liczą się bezpośrednie spotkania, a nie bilans bramek?

tak bylo na ostatnich mistrzostwach
1 Polska

+15
8pkt
2. Niemcy

+19
8pkt

i dzieki wygranej z Niemcami bylismy na 1 miejscu bo jak widac bramek mniej na plusie mielismy

tommiyacht 25.01.2009 16:47

jakby w bramce postawic grabie to by Jaszka w nie trafił

Tiramisu 25.01.2009 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 662459)
Jaszce wystrzelanie nie grozi..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 662467)
jakby w bramce postawic grabie to by Jaszka w nie trafił

Buhahahaha. Widzę dziś ze Szmala na Jaszkę się przenieśli malkontenci. Brawo.

kibic sukcesu 2007 25.01.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 662467)
jakby w bramce postawic grabie to by Jaszka w nie trafił

Ale akurat mieli rację. Bo mógł się chłopak dziś przełamać mając taki wynik, a walnął chyba z 5 razy w bramkarza w dobrych sytuacjach.

Agnieszka 25.01.2009 16:53

Ja to nadaje na Jaszkę od samego początku i jego pierwszego meczu ^^ więc... :D no ale przyznaje chłopina ma ciężkie zadanie by stanowić taki trzon drużyny jakim bym Tkaczyk.

Tiramisu 25.01.2009 16:54

Spoko spoko, jak się przełamie to się przeniosą na Bieleckiego albo Jurasika. Bez obaw. Taki typ musi mieć jakiegoś kozła ofiarnego, na którego można ponarzekać, stale lub zmiennie.

Co do meczu,, Kolejne potwierdzenie, że u naszych leży psychika (Niemcy) i koncentracja (Dania, Serbia). Mimo to, za dzisiejszą grę oklaski.

sharkey 25.01.2009 16:55

No niestety końcówkę spotkania trochę zawalili ale cały mecz zagrali dobrze:)

Galileo 25.01.2009 16:56

Polska - Serbia 35:23
koniec meczu i druzgocząca wygrana naszych szczypiornistów, wcześniej pisałem, że było by bardzo dobrze, gdyby w drugiej rundzie udało nam się wygrać dwa mecze, no i stało się, plan minimum został wykonany :) szkoda, że jest dzień przerwy, bo "jesteśmy w gazie" obu tego gazu wystarczyło również we wtorek.
noo i czekamy na pomyślne dla nas rozstrzygnięcia w pozostałych pojedynkach.

dynek.pl 25.01.2009 16:56

Jestem zalamany. Co oni graja ??
Nie poznaje tej druzyny. Nie ogladalem meczu z Danią.
Nie wierzylem jak czytalem relacje po powrocie do domu.
Qrwa dlaczego tak pozno.
Pierwsza polowa rewelacja.
Szkoda roztrwonienia przewagi pod koniec ale i tak roznice mamy dobra.
Nawet jak odpadna to mogą wracac z podniesioną głową.
Brawo za charakter.
Boje sie, ze zabraknie tego punktu z Macedonią.
Qrwa dlaczego tak pozno.

Niewiem komu teraz kibicowac, tyle jest opcji, ze ciezko przewidziec.
Chyba Norwegii i Maceodnii w dzieisjzych meczach.

darotsok73 25.01.2009 16:57

A Sławek Szmal zostaje ..meczem.. , red, Starowicz przechodzi sam siebie.

Wiślak_ostrowiak 25.01.2009 16:59

Brawa dla naszych świetny mecz zagrali!!!!

pysio 25.01.2009 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 662486)
A Sławek Szmal zostaje ..meczem.. , red, Starowicz przechodzi sam siebie.

czepiasz się..
od razu się poprawił przecież :|

hoho 25.01.2009 17:10

Polacy graja jak nowonarodzeni odkad na ławie siedza Bielecki i Jurasik

mcovalski 25.01.2009 17:15

http://www.atdhe.net/ kanał wc handball live 1 mecz Niemców można oglądnąć

Aro1234 25.01.2009 17:16

Oczywiście, że dopingować Norwegię i Macedonię! Przede wszystkim jednak zwycięstwo Norwegów nas pcha do wielkiej nadziei na wtorek. Ależ będą emocje :D Wielka wielka Polska! Brawo cała drużyna! :)

piter116 25.01.2009 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 662460)
tak bylo na ostatnich mistrzostwach
1 Polska

+15
8pkt
2. Niemcy

+19
8pkt

i dzieki wygranej z Niemcami bylismy na 1 miejscu bo jak widac bramek mniej na plusie mielismy

Z tym ,że teraz się zmienił ten cały system. Nie ma ćwierćfinałów. Kij wie jak jest z tymi bramkami. Nie wiadomo komu kibicować dziś czy Danii czy Macedonii.

FajQ 25.01.2009 17:45

A właśnie co z Tkaczykiem ?

dynek.pl 25.01.2009 17:45

"Przepraszamy. Wystąpił błąd podczas lokalizacji materiału wideo." - dziala komus ITVP ?

Rany ale gówno.

Gucio25 25.01.2009 17:46

w każdym razie, zwycięstwo dziś Norwegii to dla nas otwarta droga do półfinału..?

Aro1234 25.01.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 662537)
w każdym razie, zwycięstwo dziś Norwegii to dla nas otwarta droga do półfinału..?

Tak, a gdyby tak jeszcze Duńczycy zremisowali... wtedy to już bajka...:-D Norwegia - Niemcy na razie 7:7

Bo w przypadku remisu Danii i porazki Niemiec mamy:
Niemcy & Dania 5
Polska & Norwegia 4
Serbia & Macedonia 3

ostatnia kolejka:

Niemcy-Dania
Polska-Norwegia
Serbia-Macedonia

Nasze zwycięstwo wówczas bez względu na wynik Dania-Niemcy daje nam awans.

Sytuacja bardziej realistyczna, że Dania jednak wygrywa z Macedonią oznacza, że
Dania 6
Niemcy 5
Polska & Norwegia 4
Serbia 3
Macedonia 2

i wówczas nie może być remisu w meczu Niemcy-Dania.

Niemiecki bramkarz mnie mocno wkur..denerwuje... ;/

brasilia79 25.01.2009 17:50

jaki wynik niemcy - norwegia?

Aro1234 25.01.2009 17:52

http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm

Niemcy zrypali grę w przewadze i wynik 9:7 dla Norwegii :) Super :D


Edit: Niestety już 9:9 ale Norwegowie mają karniaka :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl