Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 kolejka] Cracovia - Wisla Krakow 31.08.08r 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4772)

ozinho 31.08.2008 19:55

25 minut
EDIT:
JEEEEEST!I kto?Boguski!!!!!Łobo na ławę!

zloto 31.08.2008 19:59

A kto podawal??? Ten na ktorego polowa forum pluje, Zienczuk:)


PS: Ozinho, jaki Piotrek?? Brozek:)

ozinho 31.08.2008 19:59

20 minut....Jedziemy...W końcu się obudzili,w końcu.

K_2 31.08.2008 19:59

Ja .......e ale Wisla przyspieszyla ,momentami gramy na niezlym speedzie

IndykTSW 31.08.2008 20:00

Ufff kamień spadł z serca. Teraz trzeba dobić ich drugą bramką

Bronex 31.08.2008 20:01

No i gol Ciekawe czy nasi się podniosą i wydrą (?)Żydom zwycięstwo..... Do boju , do boju , do boju Wisełka.... !!!!!

Żuczek 31.08.2008 20:01

No i miejmy nadzieję, że Cracovia nie będzie już miała okazji, aby pokonać Juszczyka. Chociaż mnie tam remis nie zadowala, ma nadzieje, że jeszcze Broziu się o brameczkę jakąś pokusi, tak jak to w każdym z dotychczasowych meczów robił.

Watts 31.08.2008 20:01

hm, oddawać karnego, złodzieje

ozinho 31.08.2008 20:02

A co do Zieńczuka to bardziej asysta Radwańskiego.Ręka w polu karnym!Ja p.......Juszczyk rugbista

K_2 31.08.2008 20:03

Sedzia robi niezle waly

kpn 31.08.2008 20:03

haha sedzia... juz nie gadajcie, ze Wisla gra piach, bo to co sedzia wyprawia to PARODIA!!!!!!

Styk83 31.08.2008 20:05

Brozki to sie zadziory zrobily,uwielbiam jak sie sprzeczaja z przeciwnikiem,za duzo kartek!!!aby to sie nie odbijo pozniej

Żuczek 31.08.2008 20:08

Nie za dużo tych żółtych kartek? Boje się, że niedługo jakaś czerwona poleci... (oby nie dla Wisełki)

K_2 31.08.2008 20:09

Dawidowski wchodzi o k**wa

gris 31.08.2008 20:09

Joker wchodzi:D

K_2 31.08.2008 20:11

Jak widze Dawidowskiego,Maleckiego to tesknie za Paulista

Styk83 31.08.2008 20:12

Juz lepiej Maleckiego zamiast Dawida

Daro&Mysłowice 31.08.2008 20:12

mowie wam dawid strzeli w 92
:)

zloto 31.08.2008 20:17

Ciekawostka, jak narazie bylo 31 fauli i 8 kartek :/

Daro&Mysłowice 31.08.2008 20:19

dawid ma na koncie narazie dw stzraly:)i strate aha i sprint

gris 31.08.2008 20:22

No to remis eh :(

Ricken 31.08.2008 20:22

tak się zastanawiam czy dawidowi urwało lewą nogę przecież lepiej jest wywalic w kosmos niz podać do bramkarza ;-/

K_2 31.08.2008 20:23

Ech nie udalo sie .Szacunek za 2 ga polowe ,bo momentami grali jak wichura ;)

kpn 31.08.2008 20:24

szkoda.... ale nic sie nie stalo:)

Żuczek 31.08.2008 20:24

Trudno, nic takiego się nie stało, remis także się może zdarzyć. Zobaczymy jak za dwa tygodnie pójdzie nam z Lechem.

Shizuke 31.08.2008 20:25

Brakuje nam klasowego napastnika, ktory wykorzystal by takie sytuacje jakie mial Dawidowski

marcinarsenal 31.08.2008 20:25

Dawidowski większy drewniak od Rasiaka!

Sędzia? Nic nie mówię, bo mnie zbanujecie :)

Wynik powinien być większy dla gości, uciekły 2 karne, fajne akcje, itd.

Z uwagi, że przegrywaliśmy, to nie jest taki zły rezultat na wyjeździe, ale wierzylem w zwyciestwo do konca. trudno...

Daro&Mysłowice 31.08.2008 20:26

powime tak szkoda bo bylismy o tych czopow lepsi kartki dla clebera nie bylo dudzic jest frajerem caly mecz sie podkladal niby to cwane ale frajerskie...dlanas byl jeden karny 100% a drugi mogl podyktowac...sedzia byl daremny gubil sie i szkoda słów

Zwitter 31.08.2008 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 596258)
Ech nie udalo sie .Szacunek za <b>2 ga polowe</b>,bo momentami grali jak wichura ;)

Drugą, na miłość boską drugą...

Co do meczu to lipa, stracony punkt, co prawda na trudnym terenie, ale liczyłem na zwycięstwo. O mistrza i tak się nie boje, ale derby to derby...

pawelos84 31.08.2008 20:27

Dobrze że ten remis wyszedł, bo 4 zwycięstwa to by było za idealnie. Może to da trochę do myślenia Cupiałowi, żeby jakiegoś jednego czy drugiego dobrego ofenswynego piłkarza jutro załatwił.

gaciu 31.08.2008 20:27

Ehh, troszkę szkoda bo mogliśmy po II połowie z nimi wygrać, ale remis jest i trzeba się cieszyć, nie przegraliśmy i to się liczy.

Barbarossa 31.08.2008 20:28

Remis u nich też dobry, nie wygrają z nami przed spadkiem za korupcję :) Skoro drukAreczka dała rady leszkowi to my również.

Mareq 31.08.2008 20:30

Nie można tak było od pierwszej połowy ?
Brawo Rafał !

gris 31.08.2008 20:31

Czyli w Krakowie bez zmian... Wisła nadal rządzi :)

K_2 31.08.2008 20:31

W drugiej polowie Wisla wlaczyla piaty bieg to iskry lecialy :-D Szkoda ze nie ma 3 punktow ale wszystkiego nie mozna miec

hudinho 31.08.2008 20:31

Cytat:

O mistrza i tak się nie boje, ale derby to derby...
po tym co zobaczylem w 1 połowie to zaczynam sie bać, w drugiej totalny brak skutecznosci, wykonczenia

brawo dla Łobo:rotfl:

kuba-wisla 31.08.2008 20:31

Sory za głupie pytanie ale czemu Pawełek nie bronił? Kartki, kontuzja czy o co chodzi? bo troche nie przygotowany przystąpiłem do oglądania meczu. I jeszcze jedno pytanie Diaz gra jako obrońca czy pomocnik? Bo ja mimo wszystko cały czas żyłem z przekonaniem że jest defensorem.

Wasiu 31.08.2008 20:32

Szkoda bardzo tego wyniku, ale lepszy remis niż porażka. Wreszcie trafił Rafał, moze sie przebudzi. Szkoda, ze od poczatku tak nie gralismy bo spokojnie mozna bylo wygrac.
Sedziego nie ma co obwiniac bo jego najwiekszym bledem jest to, ze nie wyrzucil Clebera. Troche duzo glupich kartek.

sq - nie, ma dopiero 3 kartki.

Raporter - faul na karny bezdyskusyjny. Kartka raczej też. Scial go równo z trawa i to zupelnie niepotrzebnie, bo przy samej lini.

sq 31.08.2008 20:33

Pytanko... Cleber czasami u was nie pauzuje w meczu z Leszkiem?

Raporter 31.08.2008 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 596274)
Szkoda bardzo tego wyniku, ale lepszy remis niż porażka. Wreszcie trafił Rafał, moze sie przebudzi. Szkoda, ze od poczatku tak nie gralismy bo spokojnie mozna bylo wygrac.
Sedziego nie ma co obwiniac bo jego najwiekszym bledem jest to, ze nie wyrzucil Clebera. Troche duzo glupich kartek.

Tyle że czy przy karnym Cleber zasłużył aż na kartkę i dlaczego? W sumie faul moim zdaniem przypadkowy o ile wogóle był.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl