![]() |
Były wakacje to ja nie rozumiem jaki był problem odłożyć 100 zł na karnet ??
Teraz klub do karnetu dorzucił PP i to bardzo dobry ruch z klubu strony |
Cytat:
tak troche kultury by nam nie zaszkodzilo |
No to zapowiada sie ,że abonamenty przed kolejnym meczem przy Reymonta 22 rozejda sie szybko, najtansze karnety juz od 95 zl.. oplaca sie.
|
Cytat:
|
Kiedyś biulety na PP były po 10 zł a teraz najtańszy jest po 15 zł. Oj nie ładnie
|
Cytat:
|
Kiedyś było tak
http://stadionwisly.info/files/gallery/11/10.jpg A dziś jest tak http://galeria.wislakrakow.com/20100917/md/05.jpg Cieszcie się że ceny biletów mamy na poziomie niektórych drużyn z 1 czy 2 ligi , sprzedaż abonamentów wciąż trwa http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_abonamentow/ mecz z Legią coraz bliżej więc radzę się zaopatrzyć w abonament żeby nie było potem płaczu |
Mam pytanie.. czy nadal mozna kupowac abonamenty( Wisła + Legia) czy tylko zostala sprzedaz pojedynczych biletów? Jeśli tak, to czy jest możliwosc kupienia takiego abonamentu na G?
|
Tutaj masz wszystko napisane : http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...siaca_biletow/
|
No wlasnie nie do konca, bo na podanej przez Ciebie stronie jest odnosnik do informacji, której zawartosc jest nieaktualna..Bo jesli nie ma biletów na G, to czy jest mozliwosc kupienia abonamentu na ten sektor?
|
pomyśl.......
|
Witam, niedawno wrocilem do ojczystego Krakowai i jeszcze na nowym stadionie mojej Wisełki nie byłem i mam pytanie czy przechodzenie pomiędzy poszczegolnym podsektorami chodzi mi o F jest bezproblemowe?
|
Nie powinno być problemu. :) Mi do tej pory sie udawało.
|
Jak dojechac z A4 na stadion zeby nie bylo korków?? jakies skruty sa/??jak jade z wroclawia na krakow
|
http://maps.google.pl/maps?f=d&sourc...,0.158443&z=13
Zaraz za bramkami skręcasz w prawo na A4 w kierunku Rzeszowa. Po dosłownie 500 metrach odbijasz znów w prawo zjeżdżając z A4. Resztę masz na mapie. Przede wszystkim omijasz remontowane rondo Ofiar Katynia gdzie trzeba sporo postać, szczególnie w piątek. |
Z poprawką na zjazd z Balickiej na Armii Krajowej a nie jazdę Bronowicką. Bo tam też korki :)
|
Ewentualnie można z pod lotniska jechać Olszanicką a później Królowej Jadwigi na tej trasie korków nie będzie.
http://maps.google.pl/maps?f=d&sourc...69086&t=h&z=13 |
no i bedzie dzisiaj ten koniec biletow czy nie ?
|
Jest komplet :-D
|
Cytat:
|
Nie będzie kłopotów jeżeli na bilet na którym są dane kobiety,wejdzie mężczyzna?
|
Dzis dokupywałem bilety dla "wczesnie obudzonych" i w oparciu o info,że jest 1500 i kolejke,zakładałem ,ze góra o 14-15 będzie koniec.Także .albo wczorajsze info nie prawdziwe,albo dziś nikt nie doszedł do kolejki po 11(w co nie wierzę)
|
Dziś kupowałem bilety ok 15:00 była już tylko garstka na skrajne miejsca na dole sektora E i trochę na dół D. Także myślę, że wyszły do zera, ale najlepiej poczekać na oficjalne info.
|
|
Właśnie pojawiła się informacja na głównej że zostało 100 biletów ale nie to jest dziwne tylko to iż są to miejsca ( z ograniczoną widocznoscią) co pokazuje że stadion był projektowany przez laika jak mozna robic takie miejsca paranoja kto za to odpowie?
|
na każdym stadionie są miejsca z ograniczoną widocznością. jak informuje klub takie miejsca sa w naroznikach wiec przypada 50 miejsc na naroznik. w sumie naroznikow bedziemy miec 3 - czym jest 150 miejsc do 33000? 0,0045%.
zresztą wystarczy pomyśleć. kupujesz taki bilet a stajesz na schodach czy przy barierce i masz widok taki jak inni a za bilet zaplaciles mniej. |
ale ponoc trzeba siedzieć na swoich miejscach :lol:
|
Z innej beczki
Witam, mam pytanie do stałych bywalców. Udało mi się kupić bilet na spotkanie z Legią na sektor E22, mam miejsce w 24 rzędzie. Czy ten rząd jest bliżej murawy czy bardziej na tyle stadionu?
|
Cytat:
Ile dokladnie bylo miejsc na ten mecz? 18 czy 19 kola? Spokojnie mozna doliczyc przynajmniej tysiac dzieciaków do 12 lat, takze w piatek nadkomplecik sie nam szykuje :) |
a dzieciaki nie muszą wcześniej jakiegoś "bezpłatnego biletu" zamówić? hmm jeżeli nie to co by było gdyby tak przyszło 5tys dzieciaków? (tak mówiąc czysto teoretycznie) klub ma obowiązek wszystkich wpuścić?
tak w ogóle to jeżeli dziecko nie ma biletu to też nie ma miejsca(krzesełka) na stadionie to gdzie będzie przebywać skoro wszystkie miejsca siedzące będą zajęte (teoria) a stojące są niedozwolone w ekstraklasie ? |
u opiekuna na kolanach
|
Z tego co pamietam to chyba tylko legitke ochroniarz ma przylozyc do kamerki czy cos takiego..Nigdzie nie spotkalem sie na oficjalnej z informacja ze dzieci maja odbierac bezplatne bileciki,ale nie jestem tego pewien na 100 %.
Napewno jest tu ktos kto korzystal z tej opcji, wiec moze sie ktos wypowie.. |
Miejsca z ograniczoną widocznością to na bank skyboksy, bo ostatnio Majchrowski stwierdził że nie wszystko widać. Nic tylko kupować i żreć do bólu, aż dupa pęknie.
|
Cytat:
billboardów, który jeszcze nie tak dawno twierdził, iż mecz z Legią odbędzie się przy czterech trybunach zapełnionych kibicami. Ale po co, lepiej rozłożyć ciało w loży profesorskiej przy "bajorze" i doznawać kolejnych orgazmów wraz z chałaciarską sektą wybrańców. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://img834.imageshack.us/img834/7...010917f.th.jpg |
Cytat:
|
UWAGA - BILETY MECZ Z LEGIĄ
Wszystkie posty o charakterze ogłoszeniowym, dotyczącym sprzedaży biletów, odstąpienia karnetów oraz wymiany miejsc będą na tym forum usuwane. Autorzy, którzy będą powielać tego typu posty będą z forum usuwani poprzez bany i blokady dostępu. UWAGA: Podobnie eliminowane będą posty w stylu "chętnie kupię bilet na mecz z Legią, jakoś się dogadamy itp". Prosimy tego typu zapytań i ogłoszeń również nie zamieszczać na forum. Posty będą usuwane razem z autorami. |
nie bedzie problemu
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl