Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   No to gramy!! Wszystko o graniu na PC (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=120)

<Crasch> 28.08.2008 13:26

Wpisz w oglach: Crack Need For Speed Undergrund i znajdziesz

WiślakNH 28.08.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 593418)
Wpisz w oglach: Crack Need For Speed Undergrund i znajdziesz

Ściągnąłem jakiegoś cracka z neta tyle,że ja nie wiem nawet jaką ja mam wersje,z resztą nie ważne już bo pierd*** mi sie przy instalacji coś,więc poszukam po necie i ściągne sobie grę.

EDIT !!!
Zna ktoś jakąś stronke z której można pobierać gry?Najlepiej w trybie : zapisz
Szukam po necie i nie moge nic ciekawego znależć
(chodzi mi o pełne wersje)

Wesoła_Tsw 28.08.2008 13:58

Gothic 4 wymiata . Moim zdaniem najlepsza gra w swoim rodzaju .... Polecam :)

_ukoL 28.08.2008 14:30

Ja tam uwielbiam ciupać w Civilisation III z dodatkiem Play The World. Niby wychodzą nowsze wersje, a dla mnie nadal Civ III pozostaje najlepsza. :p

_gilardino_ 28.08.2008 18:18

Grał ktoś w Summer Athletic :) ? Gra wyszła na igrzyska ale jest dostepna w sierpniowym CD Action i zastanawiam sie czy nie kupic specjalnie dla tej gierki gazety :D Można grac online cyz tylko w pare osób na jednym kompie?

dymek_nhs 29.08.2008 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wesoła_Tsw (Post 593442)
Gothic 4 wymiata . Moim zdaniem najlepsza gra w swoim rodzaju .... Polecam :)

jak by to jeszcze wyszedł gothic 4 i jakbyś w niego grał(a) to mówiłbyś/mówiłabyś ze giera wymiata

a polecać to sobie możesz na razie jak premiera +/- 2010

FajQ 30.08.2008 01:11

Nawet nie wiecie ile frajdy daje gra diablo 2 a zwłaszcza jak ktoś gra przez internet.Koszt mały za orginał 55 zł gra stara ale jara :)

Genio 03.09.2008 11:33

zapraszam do wiślackiej ligi MiniRacingOnline

www.mro-twsd.lua.pl

szczegółowe informacje w dziale 'Dołącz do gry'

MaG* 04.09.2008 00:00

Poleci ktoś jakąś nową dobrą strategie z statkami komicznymi i wojnami robotów coś w stylu STAR WARS ?

koyoot 04.09.2008 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 598227)
Poleci ktoś jakąś nową dobrą strategie z statkami komicznymi i wojnami robotów coś w stylu STAR WARS ?

na chwile obena nic ciekawego nie wychodzi. jedyne dwie gry warte uwagi niestety wyjda w 2009 roku dopiero. Hmmm a w zasadzie 3. Stormrise - projekt tworcow Serii total war tylko ze zupelnie inaczej zrealizowana walki i umiejscowiona kamera. Ci co grali w Full Spectrum Warrior wiedza czego sie spodziewac. Starcraft 2 - tu chyba nic nie trzeba mowic. No i moj czarny kon sposrod wszystkich tytulow: Warhammer 4000: Dawn of War 2. Gra ktora spelnia wszytskie moje marzenia. Przejscie z klasycznej konwencji RTS`a na gre typu RTW o znacznie mniejszej skali niz Total War i jemu podobne. Wzbogacony o elementy RPG(zbieranie i ulepszanie sprzetu ktory nosza jednostki). Jak dla mnie jest to jeden z nielicznych w tej chwili tytulow ktory A Must hav.

A jezeli zalezy ci na doskonalej strategii w klimatach SF to wyprobuj Supreme Commander`a. W tej chwili do kupienia za 60 zlotych:).

qazwsx123 05.09.2008 14:40

możecie mi polecić jakieś fajne strategie rozgrywajace sie od sredniowiecza do baroku na kompa o parametrach 1,8 procek i 512 ramu. ?

zloto 06.09.2008 21:06

Ostatni na wp.pl pojawily sie wymagania sprzetowe FIFY 09:

Procesor - 2,4 GHz lub szybszy (Single-Core)


Ja mam 1,6 procesor, reszta pasuje. Myslicie ze mi odpali??

<Crasch> 06.09.2008 21:41

byc może w spowolnieniu...albo na najniżsyzch detalch dobrze

kuba-wisla 06.09.2008 22:28

Procek jest zawsze ostro zawyżany, nawet ramy da się obejść chociaż powodują one często ściny w czasie gry. Moim zdaniem to co podają jako wymagania FIFY można spokojnie traktować jako "zalecane" a nie "minimalne" wymagania- wkońcu od 2003 karta GeForce 4 MX miała być nie obsługiwana a pykałem na niej do FIFY 2007 ;]

Nie wie ktoś może jakie różnice będą między wersją GTA 4 na konsole a na piec? Bo podobno wydanie na kompa jest później bo coś chcą zmienić.

dymek_nhs 06.09.2008 23:25

Graficznie GTA 4 na kompa ma być lepsze a o innych różnicach niż ta co podałem to nie słyszałem

MaG* 07.09.2008 00:36

hej pytanie do znawców

była taka gra na konsole co się chodziło gostkiem i naparzało
charakterystyczną jej cechą było to ,że podczas filmików odtwarzanych dokonywało sie wyborów które wpływały na scenariusz gry

tytuł brzmaił jakoś chyba szelmu czy jakoś tak ale nie mogę tego znaleźć

DominoForza 07.09.2008 03:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 593429)
Ściągnąłem jakiegoś cracka z neta tyle,że ja nie wiem nawet jaką ja mam wersje,z resztą nie ważne już bo pierd*** mi sie przy instalacji coś,więc poszukam po necie i ściągne sobie grę.

EDIT !!!
Zna ktoś jakąś stronke z której można pobierać gry?Najlepiej w trybie : zapisz
Szukam po necie i nie moge nic ciekawego znależć
(chodzi mi o pełne wersje)

www.peb.pl

tommiyacht 17.09.2008 16:29

Niedługo "nowy" Wiedzmin, (choc wersje obcojezyczną chyba juz mozna "dostac") Jak wiadomo, posiadacze dotychczasowego oryginału, zerejstrowanego na stronie gry, bedą mogli pobrac ową łatke za frajer bez kupowania jej. (cała gra z łatką kosztuje z 80 PLN, natomiast samo dodatek 20 PLN).

1) czy w takim media/empik bedzie mozna dostac sam dodatek?
2) na jakiej zasadzie to bedzie działac ? no bo tak, podobno sąto 2 nowe przygody, ale co, trzeba przejsc całą gre od nowa zeby w nie zagrac ? czy Geralt zaczyna z czystym kontem z zerowymi statami i gra sie tylko te przygody ? a moze trzebabylo zaimportowac sobie postac ? bo jak tak to lipa bo po przejsciu wiedzmina gierke usunolem.
3) czy przed wgranie łatki trzeba intsalną na czystą gre dotychczasowe uaktualnienia ?? (bodajze na 1.3 sie skonczylo).

poprosze o podpowiedzi. dzieki

w0lno. 26.09.2008 13:30

www.gamikaze.pl/PlayStation/Galerie/FIFA_Soccer_09_PS3_Galeria_2.aspx#0

Screeny z FIFY 09 na PS'a 3... co prawda tylko 2, ale z Wisełką i Legią.

Ps. Jak nam reklamę na koszulkach z `angielszczyli` ;)

EDIT: Ja na obu zdjęciach widziałem Singlara. Są 3 wyjścia: mam omamy / zbieg okoliczności / w Fifie będzie prawdziwy Singlar :D

rafalek 26.09.2008 13:34

Ten na drugim screenie bardzo podobny do Singlara...a właśnie...będą prawdziwe Face'y czy nie?

I ciekawe czy dużo gorsza grafika będzie na peceta

Tomek_TS 26.09.2008 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 608106)
Ps. Jak nam reklamę na koszulkach z `angielszczyli` ;)


http://www.tfcable.com/ moze dla tego.

dymek_nhs 26.09.2008 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 608108)
I ciekawe czy dużo gorsza grafika będzie na peceta

Grałem w demo graficznie zajebiste i menu fajne (w końcu nie muli :D) reszta to gówno to samo co FIFA 08 dodane tylko sterowanie myszką jakieś tam nowe fejsy i aktualne składy
I tak wole pesa

piter19 26.09.2008 18:25

jak ktos zainteresowany Fifą o8 to sprzedam uzywaną ale w bardzo dobrym stanie, za 60zł oryginał. Chętni na priv

koyoot 27.09.2008 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 599454)
Ostatni na wp.pl pojawily sie wymagania sprzetowe FIFY 09:

Procesor - 2,4 GHz lub szybszy (Single-Core)


Ja mam 1,6 procesor, reszta pasuje. Myslicie ze mi odpali??

Nie procesor w grach jest najwazniejszy a karta graficzna. Zreszta pisalem o tym wiele razy. Trend jest taki by to karta graficzna przejmowala obliczenia od procesora wiec...

michu-k 27.09.2008 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 608357)
Nie procesor w grach jest najwazniejszy a karta graficzna. Zreszta pisalem o tym wiele razy. Trend jest taki by to karta graficzna przejmowala obliczenia od procesora wiec...

Więc masz całkowitą rację, i potwierdzam to co napisałeś. Najważniejsza jest grafika.

W zestawieniu jakie posiadam, Intel Core Duo + GeForce 7300 jest zdecydowanie słabszy od AMD Sempron 3000 + GeForce 7600. Chociaż co prawda na pierwszym jest Vista a na drugim XP, pierwszy to laptop a drugi PC, ale to w tym wypadku nie ma znaczenia.

mic 27.09.2008 11:26

Nie wiecie czy w nowym PESie bedzie Wiselka ?

WINDEK 27.09.2008 11:31

Nie wiemy, ale patchmakerzy na pewno zrobią tak , że będzie :D Przecież w PESa 2008 już zrobili całą OE + 2.ligę :O :P

Kamson 27.09.2008 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 608374)
Nie wiecie czy w nowym PESie bedzie Wiselka ?

http://www.issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1221868414
Cytat:

Autorzy recenzji wspominają o 32 (jednak jest ich więcej...) drużynach w CL, które posiadają oryginalne stroje oraz nazwiska zawodników (być może wśród niż jest Wisła Kraków).
Czyli... niewiadomo.

Kurt 27.09.2008 12:29

Apropo PES'a ja jestem trochę rozczarowany bo po filmikach wychodzi na to że będzie to odświeżony PES 2008, jeżeli poprawią animacje (piłkarze się tak nie ruszają, ja nie wiem czy ludzie się w ogóle tak ruszają...), trochę tego gameplay'a poprawią to może mnie przekonają. A jak nie to zostanie gra w ostatniego wydanego prawdziwego PES'a 6 na patchu OE 5.0 (który będzie zapewne idealny, tak jak 3.0 czy 4.0). Poza tym w nowego PES'a to się w rzeczywistości grać dopiero da w styczniu, jak patchmakerzy się odrobią. Jeżeli dalej piszą, że Fifa jest gorsza to jest to pewien dramat... bo tzn. że realizm to cecha której tam się nawet nie szuka.

1.Teraz takie pytanie czy ta fifa next-genowa ma naprawdę fajną fizykę i naprawdę jest w stanie pokonać PES'a?

Cytat:

bo gdy EA Sports będzie pracowało, Konami nie będzie spało.
Na razie to mam wrażenie że Konami się cofa. ;p

michu-k 27.09.2008 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 608397)
1.Teraz takie pytanie czy ta fifa next-genowa ma naprawdę fajną fizykę i naprawdę jest w stanie pokonać PES'a?

Nie. Jeden rok nie wystarczy na napisanie całej gry od nowa, przetestowanie jej, wyłapanie błędów i ich skorygowanie. W fizyce i realizmie gry FIFA będzie za PESem jeszcze długi okres czasu, bo gdy EA Sports będzie pracowało, Konami nie będzie spało.

Kamil NH 27.09.2008 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 608397)

1.Teraz takie pytanie czy ta fifa next-genowa ma naprawdę fajną fizykę i naprawdę jest w stanie pokonać PES'a?

Bije na głowe tą antypiłke zwana PES 2009 vel dgrzewany kotlet. Nic prawie nie zmienili ;|
EA zrobiła naprawde WIELKI krok w kierunku idealnej gry pilkarskiej.

dymek_nhs 27.09.2008 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil NH (Post 608459)
Bije na głowe tą antypiłke zwana PES 2009 vel dgrzewany kotlet. Nic prawie nie zmienili ;|
EA zrobiła naprawde WIELKI krok w kierunku idealnej gry pilkarskiej.

hahahaha skąd możesz wiedzieć ze PES 2009 to odgrzewany kotlet jak nawet jeszcze nie było okazji w to grac bo dema jeszcze nie ma. A po filmikach i screenach to tez wiele się nie da wydedukować bo gra jeszcze w 100% mam taką nadzieje nie jest jeszcze ukończona
A FIFA to tak jak już mówiłem wcześniej wiem bo grałem w demo. Grafika zajebista i menu fajne gorzej już z fizyka gry bo to samo co w poprzednich tyle ze transfery uaktualnili i nic poza tym nie zmienione no może ciut lepsze ale to i tak nie jest to co chciałbym widzieć.
Na razie jedyna FIFA jaka mi się podobała to 2002 i 2002 WC. PES Rules.

A zresztą nie ma sensu się kłócić o pierdoły bo są gusta i guściki itd

Kurt 27.09.2008 20:37

Cytat:

hahahaha skąd możesz wiedzieć ze PES 2009 to odgrzewany kotlet jak nawet jeszcze nie było okazji w to grac bo dema jeszcze nie ma. A po filmikach i screenach to tez wiele się nie da wydedukować bo gra jeszcze w 100% mam taką nadzieje nie jest jeszcze ukończona
A FIFA to tak jak już mówiłem wcześniej wiem bo grałem w demo. Grafika zajebista i menu fajne gorzej już z fizyka gry bo to samo co w poprzednich tyle ze transfery uaktualnili i nic poza tym nie zmienione no może ciut lepsze ale to i tak nie jest to co chciałbym widzieć.
Na razie jedyna FIFA jaka mi się podobała to 2002 i 2002 WC. PES Rules.

A zresztą nie ma sensu się kłócić o pierdoły bo są gusta i guściki itd
Po kolei pisze ostatni raz bo zaraz będę twórcą napinkowej dyskusji, jaką można znaleźć wszędzie czyli dlaczego A jest lepsze od B (gdzie wg uznania wstawicie Fifę i PES'a.). Dla mnie w tym momencie najlepszą grą piłkarską jest PES 6 z OE Patche'm 4.0, a zaraz 5.0.

Do Kolegi wyżej jesteś pewien że grałeś w FIFE nexgen która jest tylko na PS 3 czy XBOX 360 (niepotrzebne skreślić)? bo w porównaniu do tej na PC to jest jak różnica między Wisłą, a Wisłą Jeziorzany, niby też Wisła tylko poziom trochę inny.

Apropo idealności gier piłkarskich to ja grałem kolejno w Fifę 2000 (piękna gra, jak na te czasy, z tymi licencjami, no w 98 nie miałem okazji grać więc się nie wypowiem ;) ), Euro 2000 (j.w.), Fifę 2002 (Ostatnia Fifa na duży +, coś sobą reprezentowała). Niestety nie miałem okazji grać w PES 3, więc grałem jeszcze w Fifę 2003 (ostatnia z bilansem korzystnym) 2004, Fifę 2005 i wtedy zobaczyłem PES 3 (który był dla mnie ideałem, bez względu na wszystko, brak licencji itp.), i dlatego odkąd mogłem gram w PES'a 6 którego uważam za najbliższe ideału dzieło z gatunku gier piłkarskich.

Ponieważ, aby zakończyć tą dyskusję, bo to rzecz gustów i guścikow. To czy dla kogoś, dla kogo przedewszystkim ważna jest, grywalność a co za tym idzie w moim przypadku realistyka i fizyka gry do poziomu maksymalnego, czy nextgenowa Fifa spełni wymagania zagorzałego fana PES'a?

Kamil NH 27.09.2008 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 608520)
hahahaha skąd możesz wiedzieć ze PES 2009 to odgrzewany kotlet jak nawet jeszcze nie było okazji w to grac bo dema jeszcze nie ma. A po filmikach i screenach to tez wiele się nie da wydedukować bo gra jeszcze w 100% mam taką nadzieje nie jest jeszcze ukończona

http://www.youtube.com/watch?v=YQIAHabdP4Q
i wiele innych testów zagranicznych magazynów

w skrocie co oni mowia po niemiecku
Cytat:

"Zaraz na poczatku rozmawiaja o prawach do LM i o tym, ze Konami wykupilo tylko niektore zespoly, tzn. nie ma Bayernu, Bremy i Schalke.

Ligi niemieckiej i hiszpanskiej nie ma. Dalej zagadka dla mnie jest liga wloska , ale mozna sie spodziewac, ze tez jej nie bedzie.

Porównują wyglad pilkarzy z korzyscia dla Fify i niestety jest rowniez mowa o bramkarzach, ktorzy ich zdaniem wcale sie nie zmienili w porownaniu z wersja 2008.

Panowie graja na X-boxie i oceniaja ogolna grafike gry za gorsza od Fify 09 na PC.

Praktycznie zadnych waznych zmian graficznych w porównaniu z zeszłoroczną edycja nie ma.

Wroce jeszcze do tych GK, poniewaz jeden z nich stwierdzil, ze z bramakrzami nie zrobiono kompletnie nic i dalej sa tacy slabi i "glupi" jak w 2008.

Komputer jest ich zdaniem troche lepszy, ale fizyka pilki jest czasem niezrozumiala. Widac to chyba nawet podczas rzutu roznego z ktorego pada gol.

Maja zastrzezenia co do kierowania zawodnikami i ogolnego gameplayu, ktory nijak ma sie do tego co wiedzieli w Fifa 09.

Ogolnie sprawiaja wrazenie niezadowolonych i rozczarwanych nowa pilka Konami."
Nie wiem czy grałes w FIFA09 na xbox360 lub ps3, wydaje mi sie ze oceniasz wersje na PC ktora jest totalnym dnem.
FIFA09 NEXTGEN(xbox360, ps3) bije na głowe PES 2009 a szkoda bo duzo czasu spedziłem grajac w PES 4 i 6 a tu taki zonk drugi rok z rzedu...

Dziekuje.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 608548)
Ponieważ, aby zakończyć tą dyskusję, bo to rzecz gustów i guścikow. To czy dla kogoś, dla kogo przedewszystkim ważna jest, grywalność a co za tym idzie w moim przypadku realistyka i fizyka gry do poziomu maksymalnego, czy nextgenowa Fifa spełni wymagania zagorzałego fana PES'a?

zdecydowanie tak, zreszta wielu graczy po 2 niedudanych tytułach przerzuca sie na FIFE NEXTGEN bo ilez mozna czekac na panow z Konami.
Grajac od paru lat w PESa klanowo definitywnie przezucilem sie na FIFE od numeru 08.

dymek_nhs 27.09.2008 20:40

Zwracam honor :D Macie racje Fifa na next geny jest dobra co nie można powiedzieć o grze na PC
Pospieszyłem się z uwagami myślałem że najeżdżacie na wersję komputerowe nie przeczytałem dokładnie posta

mic 27.09.2008 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 608550)
Zwracam honor :D Macie racje Fifa na next geny jest dobra co nie można powiedzieć o grze na PC
Pospieszyłem się z uwagami myślałem że najeżdżacie na wersję komputerowe nie przeczytałem dokładnie posta

Gralem FIFE 08 na ps3, gralem tez w PES2008 na ps3. Fifa to to co bylo wczesniej, schematy i tyle.

Maciejo 28.09.2008 10:30

FIFA08 na next gena, dokładniej na X'a360, to faktycznie był schemat jak to bywało wcześniej w FIFIE, była wolniejsza od PESA. PES w wersji 2008 dał ciała w porównaniu z poczciwą i dobrą 6.
ale jeśli chodzi o najnowszą odsłonę FIFY na X360 to jest to naprawdę miazga. widać konkretny krok do przodu ze strony EA.

na temat PESa 2009 się nie będę wypowiadał z wiadomych względów, bo przecież jeszcze go NIE MA!!! nawet dema, więc jakim cudem możecie powiedzieć, że FIFA jest lepsza od PESa? po zdjęciach, filmikach? to tylko pogratulować Wam.

moim zdaniem FIFA09 jest naprawdę świetną grą i mówię to na podstawie demo, które męczę od czasu do czasu :) poczekajmy na PESa i wtedy dopiero osądzimy, która z gier zdobędzie miano króla gier tego typu.

Pablo84 28.09.2008 10:52

Szkoda, że nie zwróciliście uwagi, że ten 2009 był testowany nawet niie na wersji Alfa (78% ukonczenia gry)

Jeśli chodzi o Fife 2009...

Ściągnełem demo tej gry, odpaliłem mecz i nawet nie skończyłem pierwszej połowy, bo grało się mi po prostu beznadziejnie....(grałem na padzie od ps2)
No ale być możę po prostu wersja na PC jest taka słaba.
Ogólnie to bardzo się rozczarowałem.

Pes2008 katuję do tej pory, mimo że jest gorszy od swojej poprzedniczki.Mam nadzieję, że może być już tylko lepiej

Kamil NH 28.09.2008 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 608710)
FIFA08 na next gena, dokładniej na X'a360, to faktycznie był schemat jak to bywało wcześniej w FIFIE, była wolniejsza od PESA. PES w wersji 2008 dał ciała w porównaniu z poczciwą i dobrą 6.
ale jeśli chodzi o najnowszą odsłonę FIFY na X360 to jest to naprawdę miazga. widać konkretny krok do przodu ze strony EA.

na temat PESa 2009 się nie będę wypowiadał z wiadomych względów, bo przecież jeszcze go NIE MA!!! nawet dema, więc jakim cudem możecie powiedzieć, że FIFA jest lepsza od PESa? po zdjęciach, filmikach? to tylko pogratulować Wam.

moim zdaniem FIFA09 jest naprawdę świetną grą i mówię to na podstawie demo, które męczę od czasu do czasu :) poczekajmy na PESa i wtedy dopiero osądzimy, która z gier zdobędzie miano króla gier tego typu.

bo pes2009 to pes 2008 po liftingu. Silnik ten sam wiec nie ma o czym gadac, nieporozumienie...
znowu Seabass bedzie sie tlumaczyl ze zrobili shita.
EA po dobrej 08 zrobila bardzo dobra 09 i tak trzymac

Maciejo 28.09.2008 12:07

http://www.gram.pl/news_8g3iG,C2_Zla...y_FIFY_09.html.


a jak ktoś chce mówić także o schematach w 09, to proponuję w menu meczu przestawić sobie wszystkie ustawienia na "ręcznie" i wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl