![]() |
Wpisz w oglach: Crack Need For Speed Undergrund i znajdziesz
|
Cytat:
EDIT !!! Zna ktoś jakąś stronke z której można pobierać gry?Najlepiej w trybie : zapisz Szukam po necie i nie moge nic ciekawego znależć (chodzi mi o pełne wersje) |
Gothic 4 wymiata . Moim zdaniem najlepsza gra w swoim rodzaju .... Polecam :)
|
Ja tam uwielbiam ciupać w Civilisation III z dodatkiem Play The World. Niby wychodzą nowsze wersje, a dla mnie nadal Civ III pozostaje najlepsza. :p
|
Grał ktoś w Summer Athletic :) ? Gra wyszła na igrzyska ale jest dostepna w sierpniowym CD Action i zastanawiam sie czy nie kupic specjalnie dla tej gierki gazety :D Można grac online cyz tylko w pare osób na jednym kompie?
|
Cytat:
a polecać to sobie możesz na razie jak premiera +/- 2010 |
Nawet nie wiecie ile frajdy daje gra diablo 2 a zwłaszcza jak ktoś gra przez internet.Koszt mały za orginał 55 zł gra stara ale jara :)
|
zapraszam do wiślackiej ligi MiniRacingOnline
www.mro-twsd.lua.pl szczegółowe informacje w dziale 'Dołącz do gry' |
Poleci ktoś jakąś nową dobrą strategie z statkami komicznymi i wojnami robotów coś w stylu STAR WARS ?
|
Cytat:
A jezeli zalezy ci na doskonalej strategii w klimatach SF to wyprobuj Supreme Commander`a. W tej chwili do kupienia za 60 zlotych:). |
możecie mi polecić jakieś fajne strategie rozgrywajace sie od sredniowiecza do baroku na kompa o parametrach 1,8 procek i 512 ramu. ?
|
Ostatni na wp.pl pojawily sie wymagania sprzetowe FIFY 09:
Procesor - 2,4 GHz lub szybszy (Single-Core) Ja mam 1,6 procesor, reszta pasuje. Myslicie ze mi odpali?? |
byc może w spowolnieniu...albo na najniżsyzch detalch dobrze
|
Procek jest zawsze ostro zawyżany, nawet ramy da się obejść chociaż powodują one często ściny w czasie gry. Moim zdaniem to co podają jako wymagania FIFY można spokojnie traktować jako "zalecane" a nie "minimalne" wymagania- wkońcu od 2003 karta GeForce 4 MX miała być nie obsługiwana a pykałem na niej do FIFY 2007 ;]
Nie wie ktoś może jakie różnice będą między wersją GTA 4 na konsole a na piec? Bo podobno wydanie na kompa jest później bo coś chcą zmienić. |
Graficznie GTA 4 na kompa ma być lepsze a o innych różnicach niż ta co podałem to nie słyszałem
|
hej pytanie do znawców
była taka gra na konsole co się chodziło gostkiem i naparzało charakterystyczną jej cechą było to ,że podczas filmików odtwarzanych dokonywało sie wyborów które wpływały na scenariusz gry tytuł brzmaił jakoś chyba szelmu czy jakoś tak ale nie mogę tego znaleźć |
Cytat:
|
Niedługo "nowy" Wiedzmin, (choc wersje obcojezyczną chyba juz mozna "dostac") Jak wiadomo, posiadacze dotychczasowego oryginału, zerejstrowanego na stronie gry, bedą mogli pobrac ową łatke za frajer bez kupowania jej. (cała gra z łatką kosztuje z 80 PLN, natomiast samo dodatek 20 PLN).
1) czy w takim media/empik bedzie mozna dostac sam dodatek? 2) na jakiej zasadzie to bedzie działac ? no bo tak, podobno sąto 2 nowe przygody, ale co, trzeba przejsc całą gre od nowa zeby w nie zagrac ? czy Geralt zaczyna z czystym kontem z zerowymi statami i gra sie tylko te przygody ? a moze trzebabylo zaimportowac sobie postac ? bo jak tak to lipa bo po przejsciu wiedzmina gierke usunolem. 3) czy przed wgranie łatki trzeba intsalną na czystą gre dotychczasowe uaktualnienia ?? (bodajze na 1.3 sie skonczylo). poprosze o podpowiedzi. dzieki |
www.gamikaze.pl/PlayStation/Galerie/FIFA_Soccer_09_PS3_Galeria_2.aspx#0
Screeny z FIFY 09 na PS'a 3... co prawda tylko 2, ale z Wisełką i Legią. Ps. Jak nam reklamę na koszulkach z `angielszczyli` ;) EDIT: Ja na obu zdjęciach widziałem Singlara. Są 3 wyjścia: mam omamy / zbieg okoliczności / w Fifie będzie prawdziwy Singlar :D |
Ten na drugim screenie bardzo podobny do Singlara...a właśnie...będą prawdziwe Face'y czy nie?
I ciekawe czy dużo gorsza grafika będzie na peceta |
Cytat:
http://www.tfcable.com/ moze dla tego. |
Cytat:
I tak wole pesa |
jak ktos zainteresowany Fifą o8 to sprzedam uzywaną ale w bardzo dobrym stanie, za 60zł oryginał. Chętni na priv
|
Cytat:
|
Cytat:
W zestawieniu jakie posiadam, Intel Core Duo + GeForce 7300 jest zdecydowanie słabszy od AMD Sempron 3000 + GeForce 7600. Chociaż co prawda na pierwszym jest Vista a na drugim XP, pierwszy to laptop a drugi PC, ale to w tym wypadku nie ma znaczenia. |
Nie wiecie czy w nowym PESie bedzie Wiselka ?
|
Nie wiemy, ale patchmakerzy na pewno zrobią tak , że będzie :D Przecież w PESa 2008 już zrobili całą OE + 2.ligę :O :P
|
Cytat:
Cytat:
|
Apropo PES'a ja jestem trochę rozczarowany bo po filmikach wychodzi na to że będzie to odświeżony PES 2008, jeżeli poprawią animacje (piłkarze się tak nie ruszają, ja nie wiem czy ludzie się w ogóle tak ruszają...), trochę tego gameplay'a poprawią to może mnie przekonają. A jak nie to zostanie gra w ostatniego wydanego prawdziwego PES'a 6 na patchu OE 5.0 (który będzie zapewne idealny, tak jak 3.0 czy 4.0). Poza tym w nowego PES'a to się w rzeczywistości grać dopiero da w styczniu, jak patchmakerzy się odrobią. Jeżeli dalej piszą, że Fifa jest gorsza to jest to pewien dramat... bo tzn. że realizm to cecha której tam się nawet nie szuka.
1.Teraz takie pytanie czy ta fifa next-genowa ma naprawdę fajną fizykę i naprawdę jest w stanie pokonać PES'a? Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
EA zrobiła naprawde WIELKI krok w kierunku idealnej gry pilkarskiej. |
Cytat:
A FIFA to tak jak już mówiłem wcześniej wiem bo grałem w demo. Grafika zajebista i menu fajne gorzej już z fizyka gry bo to samo co w poprzednich tyle ze transfery uaktualnili i nic poza tym nie zmienione no może ciut lepsze ale to i tak nie jest to co chciałbym widzieć. Na razie jedyna FIFA jaka mi się podobała to 2002 i 2002 WC. PES Rules. A zresztą nie ma sensu się kłócić o pierdoły bo są gusta i guściki itd |
Cytat:
Do Kolegi wyżej jesteś pewien że grałeś w FIFE nexgen która jest tylko na PS 3 czy XBOX 360 (niepotrzebne skreślić)? bo w porównaniu do tej na PC to jest jak różnica między Wisłą, a Wisłą Jeziorzany, niby też Wisła tylko poziom trochę inny. Apropo idealności gier piłkarskich to ja grałem kolejno w Fifę 2000 (piękna gra, jak na te czasy, z tymi licencjami, no w 98 nie miałem okazji grać więc się nie wypowiem ;) ), Euro 2000 (j.w.), Fifę 2002 (Ostatnia Fifa na duży +, coś sobą reprezentowała). Niestety nie miałem okazji grać w PES 3, więc grałem jeszcze w Fifę 2003 (ostatnia z bilansem korzystnym) 2004, Fifę 2005 i wtedy zobaczyłem PES 3 (który był dla mnie ideałem, bez względu na wszystko, brak licencji itp.), i dlatego odkąd mogłem gram w PES'a 6 którego uważam za najbliższe ideału dzieło z gatunku gier piłkarskich. Ponieważ, aby zakończyć tą dyskusję, bo to rzecz gustów i guścikow. To czy dla kogoś, dla kogo przedewszystkim ważna jest, grywalność a co za tym idzie w moim przypadku realistyka i fizyka gry do poziomu maksymalnego, czy nextgenowa Fifa spełni wymagania zagorzałego fana PES'a? |
Cytat:
i wiele innych testów zagranicznych magazynów w skrocie co oni mowia po niemiecku Cytat:
FIFA09 NEXTGEN(xbox360, ps3) bije na głowe PES 2009 a szkoda bo duzo czasu spedziłem grajac w PES 4 i 6 a tu taki zonk drugi rok z rzedu... Dziekuje. Cytat:
Grajac od paru lat w PESa klanowo definitywnie przezucilem sie na FIFE od numeru 08. |
Zwracam honor :D Macie racje Fifa na next geny jest dobra co nie można powiedzieć o grze na PC
Pospieszyłem się z uwagami myślałem że najeżdżacie na wersję komputerowe nie przeczytałem dokładnie posta |
Cytat:
|
FIFA08 na next gena, dokładniej na X'a360, to faktycznie był schemat jak to bywało wcześniej w FIFIE, była wolniejsza od PESA. PES w wersji 2008 dał ciała w porównaniu z poczciwą i dobrą 6.
ale jeśli chodzi o najnowszą odsłonę FIFY na X360 to jest to naprawdę miazga. widać konkretny krok do przodu ze strony EA. na temat PESa 2009 się nie będę wypowiadał z wiadomych względów, bo przecież jeszcze go NIE MA!!! nawet dema, więc jakim cudem możecie powiedzieć, że FIFA jest lepsza od PESa? po zdjęciach, filmikach? to tylko pogratulować Wam. moim zdaniem FIFA09 jest naprawdę świetną grą i mówię to na podstawie demo, które męczę od czasu do czasu :) poczekajmy na PESa i wtedy dopiero osądzimy, która z gier zdobędzie miano króla gier tego typu. |
Szkoda, że nie zwróciliście uwagi, że ten 2009 był testowany nawet niie na wersji Alfa (78% ukonczenia gry)
Jeśli chodzi o Fife 2009... Ściągnełem demo tej gry, odpaliłem mecz i nawet nie skończyłem pierwszej połowy, bo grało się mi po prostu beznadziejnie....(grałem na padzie od ps2) No ale być możę po prostu wersja na PC jest taka słaba. Ogólnie to bardzo się rozczarowałem. Pes2008 katuję do tej pory, mimo że jest gorszy od swojej poprzedniczki.Mam nadzieję, że może być już tylko lepiej |
Cytat:
znowu Seabass bedzie sie tlumaczyl ze zrobili shita. EA po dobrej 08 zrobila bardzo dobra 09 i tak trzymac |
http://www.gram.pl/news_8g3iG,C2_Zla...y_FIFY_09.html.
a jak ktoś chce mówić także o schematach w 09, to proponuję w menu meczu przestawić sobie wszystkie ustawienia na "ręcznie" i wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl