Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   3. kolejka, Znicz Pruszków - Wisła Kraków, 4 sierpnia 2024, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11025)

Jagul 08.08.2024 05:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631152)
Moim zdaniem papiery na niezłego stopera ma Kutwa. Czy on kiedyś grał na stoperze?

Na stopera też??

azor 08.08.2024 06:53

Kutwa na stopera :D to już może Czekaja podpiszmy, chyba wolny po rozpadzie Garbarni.

Drozd 08.08.2024 07:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1631158)
Kutwa na stopera :D to już może Czekaja podpiszmy, chyba wolny po rozpadzie Garbarni.

Różnica taka, że Czekaj ma 32 lata, a Kutwa 20. :D Ale co tam podpisz Czekaja :rotfl:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1631155)
Świetnie czyta grę, super sie ustawia, ma szybkość porownywalą chyba tylko z Uryga, w powietrzu wszystko wygrywa, gra wślizgiem perfekt, silny jak tur.

....a to ze ktoś jest wysokim kołkiem i gra defensywnie nie oznacza ze będzie z niego stoper.

Nie wiem czy pamiętasz Głowackiego jak miał 20 lat, był takim samym wysokim kołkiem jak Kutwa.

Ale ok, pogadamy za dwa lata :).

Karherop 08.08.2024 07:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631164)
Nie wiem czy pamiętasz Głowackiego jak miał 20 lat, był takim samym wysokim kołkiem jak Kutwa.

Ale ok, pogadamy za dwa lata :).

Ale co sugerujesz? Że Kutwa wyląduje na stoperze czy że ma talent na miarę Glowackiego? Co ma się w te dwa lata wydarzyć? Obrońca nigdy nie był, więc nie róbmy mu (i nam) lepiej krzywdy. Ważniejsze od parametrów fizycznych jest to gdzie zawodnik chce grać i się rozwijać. Równie dobrze lepsze parametry od Kutwy ma stopera ma Zwoliński na grę w obronie a jakoś go tam sobie nie wyobrażam :lol:

Patrząc na przepisy to za rok będzie na jego miejscu grał ktoś inny, bo już straci wiek młodzieżowca. Będziemy forować kogoś innego. Nie widzę w nim aż takiego talentu który miałby być w gronie tych kilku gości których będziemy ciągnąć za uszy kilka lat. Notabene większość naszych młodzieżowców to rocznik 2004 i za rok będzie dramat. Chyba że wygrzebiemy się z 1 ligi...

Patryko 08.08.2024 08:43

Na stoperze potrzebujemy kogoś z umiejętnościami, a nie na sztukę. To nie jest pozycja, gdzie przy warunkach panujących obecnie w Wiśle, młody może się bezstresowo uczyć fachu.

Karherop 08.08.2024 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1631166)
Na stoperze potrzebujemy kogoś z umiejętnościami, a nie na sztukę. To nie jest pozycja, gdzie przy warunkach panujących obecnie w Wiśle, młody może się bezstresowo uczyć fachu.

I dokładnie z tego powodu od początku mi się nie kleiło zainteresowanie Zarównym. Na miejscu tego młodego również bym wolał pograć jeszcze w Chrobrym, niż iść do nas na stracenie.

wolfy 08.08.2024 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1631166)
Na stoperze potrzebujemy kogoś z umiejętnościami, a nie na sztukę. To nie jest pozycja, gdzie przy warunkach panujących obecnie w Wiśle, młody może się bezstresowo uczyć fachu.

Dokładnie. Idealnie kogoś kto nie jest klocem jak nasz tercet Polaków na tej pozycji, dobrze też żeby nie miał długiej historii poważnych kontuzji.

Kutwa na stoperze to bardzo interesujący pomysł zważywszy ile smrodu zrobił w meczu ze Zniczem w środku pola...

FraMat 08.08.2024 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631189)
Dokładnie. Idealnie kogoś kto nie jest klocem jak nasz tercet Polaków na tej pozycji, dobrze też żeby nie miał długiej historii poważnych kontuzji.

Kutwa na stoperze to bardzo interesujący pomysł zważywszy ile smrodu zrobił w meczu ze Zniczem w środku pola...

Nie chcę tu forsować Kutwę na stopera, ale też nie zgadzam się co do tego smrodu.
Dla mnie zagrał powyżej oczekiwań.
Pewnie nigdy nie będzie czołowym środkowym, ale na razie am zadatki na solidnego grajka na tej pozycji.

El'kabat 08.08.2024 14:03

Ja bym go na napadzie głównie widział, bo póki co to się na drewno zapowiada albo drugiego Bruda.

AgresywnyChomik 08.08.2024 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1631165)
Ale co sugerujesz? Że Kutwa wyląduje na stoperze czy że ma talent na miarę Glowackiego? Co ma się w te dwa lata wydarzyć? Obrońca nigdy nie był, więc nie róbmy mu (i nam) lepiej krzywdy. Ważniejsze od parametrów fizycznych jest to gdzie zawodnik chce grać i się rozwijać. Równie dobrze lepsze parametry od Kutwy ma stopera ma Zwoliński na grę w obronie a jakoś go tam sobie nie wyobrażam :lol:

Patrząc na przepisy to za rok będzie na jego miejscu grał ktoś inny, bo już straci wiek młodzieżowca. Będziemy forować kogoś innego. Nie widzę w nim aż takiego talentu który miałby być w gronie tych kilku gości których będziemy ciągnąć za uszy kilka lat. Notabene większość naszych młodzieżowców to rocznik 2004 i za rok będzie dramat. Chyba że wygrzebiemy się z 1 ligi...

Krzyzanowski bedzie grał


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl