![]() |
Cytat:
|
Kutwa na stopera :D to już może Czekaja podpiszmy, chyba wolny po rozpadzie Garbarni.
|
Cytat:
Cytat:
Ale ok, pogadamy za dwa lata :). |
Cytat:
Patrząc na przepisy to za rok będzie na jego miejscu grał ktoś inny, bo już straci wiek młodzieżowca. Będziemy forować kogoś innego. Nie widzę w nim aż takiego talentu który miałby być w gronie tych kilku gości których będziemy ciągnąć za uszy kilka lat. Notabene większość naszych młodzieżowców to rocznik 2004 i za rok będzie dramat. Chyba że wygrzebiemy się z 1 ligi... |
Na stoperze potrzebujemy kogoś z umiejętnościami, a nie na sztukę. To nie jest pozycja, gdzie przy warunkach panujących obecnie w Wiśle, młody może się bezstresowo uczyć fachu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Kutwa na stoperze to bardzo interesujący pomysł zważywszy ile smrodu zrobił w meczu ze Zniczem w środku pola... |
Cytat:
Dla mnie zagrał powyżej oczekiwań. Pewnie nigdy nie będzie czołowym środkowym, ale na razie am zadatki na solidnego grajka na tej pozycji. |
Ja bym go na napadzie głównie widział, bo póki co to się na drewno zapowiada albo drugiego Bruda.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl