![]() |
Po dzisiejszej przegranej TBB w zasadzie wypisuje się z walki o utrzymanie.
|
Piast wyciągnął punkt u pustaków. Oby w nastepnej kolejce wygrali, jak również Pogoń zainkasowała 3 pkt. Wtedy nic innego, tylko na pełnej krzyczymy "Kvrva mac, Widzew grac"
|
Patrzę na tabelę i wygląda na to, że spadek jednej z ekip: Widzew, Pogoń czy sąsiadka jest całkiem możliwy. Byłoby zabawnie w każdym razie.
|
Najlepiej jakby spadly BBT, Arka i Korona (lub Pogon).
Byloby by ekstremalnie chujowo gdyby po naszym awansie spadla Cracovia i/lub Legia bo czlowiek 4 lata ogladal kopanine w 1 lidze czekajac na Derby i starcia z warszawskimi zeby sie teraz z nimi minac. |
Na ten moment Arka wydaje się być murowanym kandydatem do spadku.
Ich najbliższe dwa mecze to Górnik Zabrze i Lech Poznań, czyli najprawdopodobniej 0 punktów. Potem zostaną im dwa spotkania rozpaczliwej walki o utrzymanie (z BBT i na koniec Raków), a już teraz mają 3 punkty straty do bezpiecznego miejsca. |
Widze, ze w nastepnej kolejce Legia - Widzew.
Nie ogladalem Ekstraklasy od spadku ale ten mecz chyba sobie obejrze. |
Arka raczej na pewno poleci i bardzo dobrze, niech świniaki trafią do pierwszoligowej rzeźni.
Legia nie spadnie, tego jestem pewny. Natomiast generalnie to piszę o tym ostatnim, trzecim spadkowiczu. Ja tam bym wcale derbów nie żałował, gdyby sąsiadka poleciała na ryj. Ale spadek Widzewa czy Pogoni byłby równie zabawny, zwłaszcza mając na uwadze otoczkę wokół tych klubów. W Widzewie to właściciel się nie wycofa ale w Pogoni chyba mogłoby być różnie, bo ten chłop to wygląda na mocno niestabilnego emocjonalnie. |
Cytat:
Powtórka z 1997 mile widziana. ;) |
Cytat:
Jako ze napisałeś ze nie oglądasz esa to moge od siebie napisac: absolute cinema. Co tydzień będą mecze wywołujące emocje. Poziom poszedl bardzo wysoko w górę. Szczególnie intensywność i indywidualny poziom zawodników. A kto poleci? Bruk bet - 99% Arka - 95% Trzeci sie wylosuje. Wszyscy (włacznie) od Radomiaka w dół są zagrożeni i tak będzie do 32 kolejki. Wszystko wskazuje na to ze przed ostatnią kolejka nawet 5-6 druzyn nie będzie jeszcze pewnych utrzymania. Zadecyduja mecze 34 kolejki - Cracovia- Korona, Widzew - Piast, Legia - Motor |
Cytat:
Otoz strace kolejny rok czekajac na derby. Liczba debrowych pojedynkow oraz emocji, ktore bede mogl doswiadczyc w zyciu spadnie conajmniej o 2. Z mojej perspektywy i dla mojej rozrywki te dwa ancymony musza sie utrzymac. |
Cytat:
Oczywiście czas jest cenny, ale z racji ze nie stoi w miejscu to szybko znowu sie spotkamy (o ile jednak ktos z w/w spadnie, w co jednak wątpię). |
Cytat:
Z calym szecunkiem do pierwszoligowych rywali ale mecz z Odra Opole to nie to samo co mecz z Cracovia. Rywalizacja z Polonia Warszawa to nie to samo co mecz z Legia. Warszawscy moga nie chciec sie do tego przyznac ale i dla nich mecz z Wisla Krakow to innego kalibru przezycie niz mecz z Wisla Plock. |
Jak dla mnie to mogą spaść Legia razem z parchatymi ale taki scenariusz już jest mało realny.
|
Cytat:
W esa masz od groma rywali ktore zrobia u nas sold-out, wywolaja emocje i nie sa Odra Opole, także nie martw sie tak o losy elki/craxy, obie na raz nie maja szans spaść. |
Legia z Widzewem o utrzymanie? Ale się porobiło.
Niech wygra lepszy:) Ale spadek Legii się nie wydarzy. Byle to się nie zakończyło spadkiem jakiejś Korony czy Radomiaka. Niech leci jakaś większa "firma". Co prawda Śląsk pokazuje, że spokojnie można awansować rok po spadku, ale zawsze byłoby to ciekawe doświadczenie. |
Radomiak z zakazem transferowym to klub-bankrut więc spuszczenie go do 1 ligi by pomogło e-klapie.
|
Niestety, ale te zakazy transferowe to tylko straszaki. Pójdzie jakiś przelew + jakaś ugoda i będzie po zakazie.
|
A ja mam wrażenie, że większość kibiców C i L jakoś nie tęskniła za nami, i jeszcze podśmiewała się z naszych problemów. Jakiś mały czyściec i takie zderzenie z obecną 1 ligą by im nie zaszkodziło :-P
|
Cytat:
|
W sumie podoba mi się również i też ten powyższy wariant: zajmują miejsce spadkowe i sportowo spadają, ale oczywiście kombinacjami przy zielonym stoliku się utrzymują kosztem ziomali z Radomia, przy czym im bardziej niesprawiedliwe i ostentacyjne te machloje tym lepiej, bo spowodują powszechne oburzenie i ostracyzm - może jakiś ogólnopolski bojkocik? ;>
|
Moim zdaniem, powinny polecieć somsiadka i ladacznica ze stolycy.....powód logistyczny, za mały stadion mamy na w/w przeciwników...ale nawet abstrahując od powodów, nie płakałbym hskby te dzięki spadły.....
|
Uprzejmie przypominam że dzisiaj o 20:30 o spadek walczyć będą Legia z Widzewem.
|
Let them fight.
|
Cytat:
|
Cytat:
26 minut a jeszcze nie widziałem TRZECH (edit: w jednej akcji) porządnych progresywnych podań którejkolwiek drużyny. Nie wiem czy sędziowie coś tu będą mieli do mieszania. Ci ludzie mają problem żeby sensownie piłkę rozegrać. |
Też na to patrzę i straszna nędza. I jedni i drudzy zasługują na spadek.
|
Panowie, tak wygląda sporo meczów Ekstraklasy.
Obie drużyny schowane za podwójną gardą, czekanie na błąd rywala i SFG. Bo to po wrzutce z wolnego/rożnego można dziś spodziewać się największego zagrożenia. Dlatego fizycznie i Widzew i Legia by nas niestety zniszczyli ---> w przygotowaniu transferów pod Ekstraklasę mam nadzieję, że wzrost i gra w powietrzu są jednymi z kluczowych parametrów. |
Pierwszy raz od 4 lat obejrzałem mecz ekstraklasy. Jestem po pierwszej połowie meczu Legia - Widzew.
Co za kirwa dramat. Niektórzy turkaj piszą jak to poziom ekstraklasy nie poszedł do góry, ..... muje dzikie węże, że od razu po awansie spadniemy. Ja mówię CHOOJA SPADNIEMY! Być może czołówka ekstraklasy jest lata świetlenie lepsza od Legi i Widzewa, być może ale od tych dwóch zbieranin jesteśmy w tym momencie w naszej kiepskiej formie o wiele lepsi. Przecież Rodado w pełni zdrowy będzie regularnie gwalcił analnie obrony ekstraklasowych drużyn. |
Kapustka przy Dudzie to jakiś amator.
|
Szanuj Dudę swego, bo możesz mieć gorszego ;)
|
Cytat:
Kacper bierze trzech drwali na plecy i zagrywa prostopadłą. |
Nie przesadzajmy, Kacper może zostać tam zmiażdżony fizycznie, dlatego gdy Kacper jest na 10 musi mieć przy sobie w drużynie jakiegoś silnego twardziela w stylu dawnego Sobola.
|
Cytat:
Kacper by roz....ił ten mecz. Która z tych drużyn by chłopaka miała to wygrałaby ten mecz. Żaden że środkowych pomocników Widzewa czy Legii nie ma podjazdu do Kacpra. Nie ten poziom. |
No i eLka idzie na mistrza
|
eLka ma 0,8% szansy na 5 miejsce ,które najprawdopodobniej da puchary
|
Widzew spadek? W sumie ciekawie. Nawet bardzo.
|
Widzew:
Lechia u siebie wyjazd do Kielc Piast u siebie Wszystko w nogach , realne nawet 9pkt trzeba wygrać |
Realnie :
Arka jest już w 1lidze. ma wspaniały terminarz na pożegnanie ekstaklasy . Górnik ,Lech ,Raków+ Termalika 3pkt w tym meczu im dopisuję Radomiak: Lechia usiebie Kaufland - może spuści somsiadke Apotem rollecaster z walczącą o majstra Amica(86,3%szans na majstra ) i walczącym o mistrza Górnikiem(12% szans) jest jeszcze wiele ekip walczących o spadek ale zobaczymy. |
Trochę przykro że Legia psim swędem to wygrała.
Nie lekceważyłbym jednak na podstawie tego meczu poziomu Ekstraklasy. Obie drużyny zaczynały mecz z pełnymi pampersami, taka specyfika meczów o spadek. W normalnym meczu zmiażdżyliby naszych kurdupli w środku pola i nawalili nam bramek ze stałych fragmentów. Czyli to samo co robią nam w pierwszej lidze, tylko bardziej. |
Dobrzycki odczuł wczoraj w 96. minucie meczu kłucie w klatce piersiowej, nie zmyślam.
A tak zupełnie serio, to wczorajszym meczem Legia raczej się utrzymała. 100% spadek BBT, 95% Arka, co do trzeciego spadkowicza - nie zdziwiłbym się zupełnie, gdyby przy stoliku został zdegradowany Radomiak ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl