Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=826)

szczebrzeszcz 28.10.2008 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 620316)
Z której strony pijesz?:> Bo z jednej strony wiadomo, że piłkarz jest od grania, a nie od wyglądu, czego przykładem jest naczelny goguś światowej piłki (każdy wie o kogo chodzi), ale z drugiej strony, to przyznasz, że jest on także zwykłym "ludziem" a pod tym względem to nie da się ukryć, że wygląd ma fatalny...


Bez napinki :)

oto trzeba zapytać autora postu, nie mnie :-)
ja się z postu śmieję nie z Pawła :)

Lemoniadowy Joe 28.10.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 620539)
ja się z postu śmieję nie z Pawła :)

My też nie z Pawła aż mi sie przypomniały czasy naszych orłów z odje... fryzurami może Paweł zrobił by sobie na blond :) co by godnie reprezentować Wisłę

może ktos zdolny zrobił by jakiś fotomontaż jak Pawłowi byłoby w nowym image :)

Prezydentowa 28.10.2008 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 620542)
może Paweł zrobił by sobie na blond :)

może ktos zdolny zrobił by jakiś fotomontaż jak Pawłowi byłoby w nowym image :)


Ależ proszę bardzo :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...1390092cd5.jpg ---------> http://i34.tinypic.com/2e6aruo.jpg

szczebrzeszcz 28.10.2008 18:44

nawet lepiej ogolony jest:lol:
brakuje jeszcze złotego łańcuszka na szyi

Coach 28.10.2008 18:50

Przestańcie bo zorobi sięz tego tematu zaraz to samo co tutaj ------> http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=614033 (ludzie przerabiają zdjęcie jednego typka już od 3 lat , i niezły jest z tego ubaw ;)

szczebrzeszcz 28.10.2008 19:05

a jest jakiś specjalistyczny program do takich przerobek ;) bo sie na Corelach itp za bradzo nie znam ;)

Prezydentowa 28.10.2008 19:12

Ty było pytanie? :>

Niee, 5 min w photoshopie :-)




Edit:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz
brakuje jeszcze złotego łańcuszka na szyi

\

Wedle życzenia :D

http://i34.tinypic.com/doxni9.jpg

Arteka1906 28.10.2008 19:45

jakis taki podobny do tego blondyna z "Ani mru mru" :D

janko04 28.10.2008 19:51

jeszcze dajcie mu takiego wielkiego kolczyka do nosa ( jak krowy maja)

taki joke;D

szczebrzeszcz 28.10.2008 19:53

8) hehe
tak mi się coś wydaje że najlepszy do przeróbek to byłby ...
... dyrektor sportowy :) :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 620754)
jeszcze dajcie mu takiego wielkiego kolczyka do nosa ( jak krowy maja)

taki joke;D

:-/
pomiędzy żartem a wyśmiewaniem jest jednak różnica :-)

janko04 28.10.2008 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 620757)

:-/
pomiędzy żartem a wyśmiewaniem jest jednak różnica :-)

\\

to byla ironia :) ja naszego Pawła Szanuje :) Najlepszy zawodnik w tej Polskiej Lidze

Prezydentowa 28.10.2008 20:56

Malvi, nie widzisz, że to wszystko raczej dla jajców? :)

Chorynatrzykolory 28.10.2008 21:01

no właśnie:) ciekawe jak by Brożek wyglądał ,jakby był łysy :D

Prezydentowa 29.10.2008 06:44

Może i fajnie i można sprawdzić, ale to sobie można osobny temat założyć, bo ten służy do czego innego i go niestety troche zaśmieciliśmy :P Jak modowie by mogli tego nie usuwać tylko wrzucić do jakiegoś nowego temetu (w HP czy testowym)

dynek.pl 31.10.2008 13:44

Kumpel, ktory kibicuje Hutnikowi mi to przyslal -> http://img266.imageshack.us/img266/5017/piesxz4.jpg
i do tego zapytal czy kupilem juz sobie puszeczke :)

Na wszystko trzeba uwazac ale faktycznie taka reklama tu byla na forum.

Ar222 02.11.2008 22:09

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...802#post622802

Nie odmówię sobie przyjemności polecenia Wam tego tematu, zwłaszcza flaga autorstwa qqbaa'y miażdzy :)

Jeżyk 06.11.2008 20:28

Cytat:

No nie co za dzieci pralki. Dobrze jest wśród nich renifer :D pfu łoś :D
Sensej w temacie Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn o Lechu:D

rafalek 23.11.2008 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubus223
hehe.sory że się nie przedstawiłem ale mój nick pierwszy który używałem został zbanowany przez admina i zarejestrowałem się na drugi nick

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I jeszcze o tym mówi...heh

Szymek_R22 23.11.2008 20:15

Przepraszam, że się wetnę, kto jak kto, ale ty chyba nie masz prawa się czepiać o podwójne konto :D

Gucio25 23.11.2008 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 633318)
Przepraszam, że się wetnę, kto jak kto, ale ty chyba nie masz prawa się czepiać o podwójne konto :D

eh, wyprzedziłeś mnie. :)
moze kubus223 to trzecie konto rafalka i chłopak chciał sam siebie do Łapu-Capu wsadzić?

mic 26.11.2008 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo
Gdyby nie ta czerwona nieodpowiedzialnego Clebera to by nie było kontuzji Głowackiego

:D
<pincset slow>

kot_dżinks 26.11.2008 20:12

W temacie ''Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009'' po remisie z Cracovią.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 634500)
Wywalić to powinien Cupiał sam siebie za to, że sępi pieniędzy. Bo nie wierzę, że jest głupi i oczekuje sukcesów przy takich nakładach na zespół.

Krótko i zwięźle =)

konrad1991tsw 27.11.2008 19:58

Cytat:

Cytat:
Cytat:

Gdy w 68. minucie piłkarz Cracovii Marcin Łuczak kontuzjowany opuszczał boisko, kibice Wisły skandowali "Do pieca, do pieca". Później kolejne antysemickie okrzyki

Przepraszam bardzo... Jeśli "do pieca" to antysemityzm, do aż boje się iść podłożyć żeby nie zgasło.... :lol:
Jak dla mnie tekst roku :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kriz69 27.11.2008 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic
Albo to taki rewanz z ich storny, jak dostali w....... od naszych klopow i pisuarow.

MIC o aferze piecowej

mic 27.11.2008 22:25

I ciag dalszy
Cytat:

Pierwotnie napisane przez fst
A że na boisku rady nie dają to szukają innych sposobów niż walka czysto sportowa i w efekcie mamy choćby pierwsze w Polsce kible, które są w stanie pobić człowieka.

:D

WINDEK 28.11.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 635522)
Uważam, że nasz Tomas ma większy potencjał niż on, Garguła po ziemi to praktycznie nie gra, a Tomas potrafi zagrać sklepy, posłać prostopadłą. .

10 znaków :lol: :)

Ar222 29.11.2008 00:12

Temat o ostatnich derbach. Najpierw gorzkie żale For_FuNa:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 635287)
Debili ze stadionow powinno sie usuwac..."pare" osob powinno dostac po takim wystepie zakazy stadionowe przynajmniej do konca sezonu. Nie mozna tolerowac chamstwa, rasizmu i antysemityzmu. A pilkarze naszej Wisly(nie mowie o obcokrajowcach, bo ci pewnie nie mieli pojecia o czym spiewaja kibice) powinni dostac duze kary finansowe...klaskac po takiej przyspiewce?! Nie dziwota, ze poziom kibicowania lezy.

a odpowiedź Cichego mnie zniosła z krzesła :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cichy (Post 635299)
zagryź chałwą i zastanów sie chwilę, a potem nic nie pisz. Jeżeli dla Ciebie krzyknięcie w kierunku kibca Pasów "ty żydzie" jest przejawem antysemityzmu, to w takim razie chłopcy ubrani na biało-czerwono w pionie są w Twoim rozumieniu notorycznymi dręczycielami zwirzerząt i zoofilami, bo co mecz im sie chce "psa jebać". A problem jest większy bo Lechia chce "jebać śledzie" z Gdyni. Nie brakuje też przejawów rasizmu, bo jak powszechnie wiadomo "CZARNE koszule to ciule". A co na nasze próby "wrzucenia do morza kolejorza" powiedzą związki zawodowe kolejarzy?


Kurt 29.11.2008 11:24

Użytkownik fuss w temacie Wisła Kraków - Mizo Pecs 18.30 03.12.08r...

Cytat:

Czy na tym meczu będzie organizowana zadyma?


:shock::shock::shock:

kms 01.12.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 636891)
czy jeśli ma się neostradę + tv można dokupić pojedyncze kanały?
bo nie ma ani dicovery, ani comedy central, ani anal +, czyli trzech jedynych kanałów które oglądam. :D

bolesna literowka ..... ;)

Kurt 02.12.2008 11:22

Yaro1984 napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Skoro narod zydowski tak bardzo niektorym z was przeszkadza to jak pogodzili sie z faktem ze wasz klub miesci sie na terenach gdzie kiedys rozgrywal swe mecze prawdziwy(!) zydowski klub-Jutrzenka Krakow?
I szybka riposta Bóg Trybun (objawion):

OMG:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


A nie przeszkadza ci, że cię pochowają kiedyś w ziemi, którą nie raz i nie dwa zrosiły psy?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl