![]() |
Byłem na meczu i jak patrzałem na Gargułę, to mnie już buzowało. Każda strata to leży i nawet nie raczy się wrócic. Fajna zmiana Tomasa, piękna gra Bitona i super wyglądał Marko :) mam nadzieje, że te dwa zwycięstwa dadzą nam troche pewności i wkońcu zaczniemy grac w piłkę nożną.
PS: trochę nie fajnie wygląda jak Robert wybiega z tej ławki i drze się cały czas do sędziów. Tak go tam jechali, że mi się żal zrobiło. |
zauważyliście że nasz rezerwowy bramkarz poczynił zauważalny postęp? bardzo poprane występy naszego zmiennika... Sprawcą Primel?
|
Cytat:
To, że wolfy sobie ostrzy na nim zęby w co drugim poście nie znaczy, ze to zły golkiper. |
Scenariusz meczu bardzo dobry lepszy taki mecz niz łatwe 3-0 dla Wisły były emocje a Wisła w 2 połowie zagrała jak klasowa drużyna wyszła na drugą połowe i na luzie odrobiła straty.
|
Cytat:
|
Cytat:
"Odense Boldklub, rywal krakowskiej Wisły w Lidze Europy, przegrał 0-1 (0-1) z drugoligowym FC Fredericia w wyjazdowym meczu III rundy DBU Pokalen (Puchar Danii)." A jak tu jest różnica klas krajowych! Szkoda, że na boisku ta różnica do dupy była... |
Ci ze Swinoujscia chyba nie przeszli ewolucjii,bo te ciagle ryki i jakies dziwne odglosy daja do myslenia czy z ZOO jakies małpy im nie znikneły.Wyjatkowe prymitywy.
Mecz nie najgorszy ,z tym ze to jakas kpina zeby tak sie ustawiac przy stalych fragmentach.Rok temu tak zalatwilo nas Podbeskidzie ,i co Maaskant nie wyciaga wnioskow? |
eh smieszy mnie to nadawanie na gargule (choc oczywiscie teoretycznie macie racje = gra piach!)
ale winny jest klub ktory sciaga pilkarzy kilka lat po czasie cofnijmy sie pamiecia wstecz do "poznego petrescu" mlodsi forumowicze pewnie nie pamietaja ale dosc duzo jest tu starszych i pamietaja sezon zwlaszcza po wywaleeniu dana czyli 2006-2007 gdy w lidze rządziło zegłebie czesia i belchatow lenczyka otoz wtedy w temacie o transferach , byly 4 nazwiska marzenia MARZENIA , 2/3 forum sie spuszczalo nad nastepujaca 4 pilkarzy i pozadalo ich w wisle bardziej niz kogokolwiek innego byli to : iwanski/lobodzinski oraz matusiak/gargula czyli dwa pierwszoplanowe duety w dwuch najlepszych teamach tamtego sezonu i co ? dostalismy z tej 4ki , trzech (poza iwanskim) , ale ja sie pytam kiedy dostalismy ? czy w 2007 jak byli w top formie ? nie , po latach , gdy byli juz calkiem bez formy polecam pod rozwage |
Cytat:
|
Ej, ale Łobo chociaż czasem jakiegoś gola zdobył, kogoś na zamach kiwnął, wolnego wywalczył, czy wrzucił piłkę na nos. Garguła gra tak żenująco, że ciekaw jestem, czy najlepszy ofensywny pomocnik młodej Wisły poprzedniej rundy, Chrapek (nie liczę Riosa ;] ), jak wróciłby w zimie do Wisły, czy prezentowałby poziom wyższy od Garguły, bo chyba o to nie trudno, a jakoś nawet w Lechu i legii trenerzy potrafią zaryzykować swoje posady stawiając na młodych.
A co do meczu, to ja już z kolegami zakłady stawiam, że np. Wisła pierwszą groźną akcje zrobi najwcześniej w 25 minucie, pierwszy strzał odda rywal itd. Czy to jest wina rozgrzewek, czy to psychiki piłkarzy to nie wiem. Lepiej by było gdyby wina leżała w przygotowaniu fizycznym do meczu, bo trochę głupio by wyszło, gdyby okazało się, że bez porządnego ochrzanu nie da się normalnie grać. Jovanović wygląda bardzo obiecująco, nawet tym meczem pokazał, że jego zaletą jest duża uniwersalność, jego rajdy z piłką są czymś naprawdę potrzebnym dla zespołu, który raczej dość wolno i ze zbyt małym polotem rozgrywa akcje w środku pola, takie wejścia wprowadzają niepewność w szeregi wroga i robią miejsce pomocnikom. Indywidualnie zganiłbym przede wszystkim parę Nunez - Wilk, która po raz kolejny (mecz z Widzewem) zagrała fatalny mecz. Sobol może już nie gra na świetnym poziomie, ale potrafi ustawić takiego Nuneza, że ten gra świetne mecze. Wilk i Argentyńczyk stracili wiele piłek, w pierwszej połowie odebrali raptem kilka piłek, raczej akcje kończyły się na defensorach. Biton w tym meczu akurat zagrał w końcu to czego wymaga się od takiego napastnika w systemie 4-51 (4-3-3). Utrzymywanie się przy piłkę, dokładne odegrania i mnóstwo wygranych pojedynków. W tym meczu zagrał na takim poziomie, że nie zawahałbym się go wykupić, gdy jeszcze ze 2 razy zagra na podobnych obrotach. Pora na Limanovię! |
Cytat:
Pomijając już wszystko inne to za napisanie "wisła" powinno się banować... |
Cytat:
|
Generalnie , to był słaby mecz Wisły. Niby wygrana , ale przebieg meczu bardzo dziwny. To co mnie najbardziej dziwi , to fakt ile wysiłku kosztuje Wisłę wygrania z jakimkolwiek rywalem. Będę się upierał , ze ten zespół nie jest przygotowany do sezonu i to jest dość dziwne... W sumie nadal nie widać pomysłu w grze Wisły poza akcją indywidualna i strzałem. Zwycięstwo powinno podnieść morale , ale jak tak dalej pójdzie , to nie będzie Wiśle kim grać , bo każdy praktycznie mecz okupują mniejszymi lub większymi urazami. Jeszcze raz się potwierdziło , ze Wisła nie ma dwóch składów i mimo , ze i tak mecz z Flota był jednym z lepszych pod względem motywacyjnym , to męczarnie i zmęczenie było ogromne. Jestem ciekaw jak Wisła będzie się prezentowała fizycznie w meczu z Ruchem. Ciężko sobie wyobrazić o co by grała Wisła , gdyby nie Biton...
|
nie wiem skad płacze czy wy naprawde nie rozumiecie ze Flota to dobra druzyna , i z gory bylo wiadomo ze mecz bedzie ciezki ?
wynik OK , mecz OK |
O 20 dziś losowanie.
Fajnie było by trafić Limanową bo blisko i rewanż za Braci z Gdańska o kur.wa nawet derby możliwe! |
My pewnie dostaniemy wyjazd z jakims Gornikiem, Polonia W. czy Ruchem zeby za latwo nie bylo lub z Arka co by za blisko nie bylo.
Legia murowany rywal to Limanowa, Kluczbork czy Zdzieszowice. I dlaczego do ....y nedzy losowanie odbywa sie na stadionie Legii i dokonuja go dziennikarze eNki? Przeciez to smierdzi na kilometr. Jeszcze nie widzialem, by w Anglii losowanie PA odbywalo sie na Old Trafford czy na Emirates Stadium. W Hiszpanii CdR nie losuja na CN czy SB. Czy u nas nawet taka .......a musi budzic mieszane uczucia? Pisze o tym bo widzilem losowanie poprzedniej rundy i byla to komedia. Losowanie nie bylo losowaniem tylko wyciaganiem wczesniej ulozonych w czarze kuleczek. |
Gramy z Limanovią :D zmiażdżyć,rozstrzelać i przejechać jak walec :P
P.s Majewski kuleczek nie umie otwierać :D |
Blisko i nie wydaje się trudnno ;)
|
Trafiliśmy super nie dość że rywal do obrania i najsłabszy z możliwych to jeszcze blisko :)
|
Cytat:
|
Majewski nie umie czytać :D Typ wyciągał karteczkę i nawet nie umiał przeczytać co na niej pisze he mniejsza o to Derby Małopolski :)
|
Jak trafialiśmy na Dinamo, Levadie, Karabach i Podbeskidzie też się cieszyliśmy :)
|
No... To trzeba pomścić Lechię :)
Swoją drogą... Ja wiem, że Puchar Polski nie ma takiego prestiżu jaki mieć powinien, ale to jest porażka... Beznadziejna ta oprawa tego losowania, jakaś anonimowa (w świecie piłki) pani i niezdara przy wyciąganiu piłeczek. Przecież tego Majewskiego to w ogóle do TV się nie powinno wpuszczać x) Chciałabym by KIEDYKOLWIEK PP był podobnie traktowany jak w Anglii FA Cup. Ja tam chcę, by Wisła walczyła w nim do końca, a już na pewno by nie odpadała z drużynami spoza Eklasy. No, cieszmy się, że w ogóle gdzieś w TV można było oglądnąć te PIĘC MINUT relacji. Btw. O co chodzi z tą Limanovią i Cegielską? o.O EDIT: @Aldek- gospodarzem jest drużyna: 1. z niższej ligi LUB 2. (jeśli pojedynek Eklasowy) ta, która pierwsza była wyciągnięta z koszyka |
Na jakiej zasadzie losowano gospodarzy?
|
masterlag- o ile się nie myle to ona jest z Limanowej i kibicuje Limanovej jbc to niech ktoś mnie poprawi
|
Cytat:
Ja .......e. bez przesady .. takie coś się przejezdza niczym walcem. zaraz będziemy dmuchać na zimne przed zespołem z klasy C bo przecież.. nigdy nic nie wiadomo. Rezerwy Podbeskidzia są wiecej warte niż 1 skład Limanovej. I gówno mnie obchodzi że Lechia się zbłażniła, zresztą Lechia a Wisła w ogólnym rozrachunku to 2 poziomy niżej. Wyjazd niedaleko, mozna przejąć cały stadion. Taki Jaliens czy Diaz robiłby tam za 60% siły drużyny i gwiazdę drużyny. My nie trafiliśmy na Polonię Bytom czy Widzew Łódz zeby się móc troszkę obawiać i na Lecha czy Legię żeby być świadom że czeka nas trudniejsza przeprawa tylko na gości którzy składają się na autokar żeby pojechać na wyjazd i w wolnych chwilach dla rozrywki grają sobie w piłkę, a normalnie zarabiają pieniądze jako stolarze czy kucharze. Litości.. |
Lechia faktycznie przeje3chala ich jak walec.... takimi tuzami obrony jak Jaliens czy Diaz to każda drużyna jest groźna
|
tak mamy ich przejechać i nie ma jakis pieprzen ze to będzie trudny mecz prosze was levadia by ich pojechała z 4-0!!!
|
A co mamy zrobić według was? położyć się? poddać mecz?
|
Wystarczy taki skład jak z Flotą i spokojnie wygramy wysoko ,Lechia dała się zaskoczyć Wisła nie popełni takiego błędu .Robert po Podbeskidziu już nikogo nie zlekceważy facet zapamiętał wpadke nawet wczoraj wspominał Podbeskidzie;) z pamiętenego dwumeczu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl