Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

Marcelo97 22.09.2011 19:08

Byłem na meczu i jak patrzałem na Gargułę, to mnie już buzowało. Każda strata to leży i nawet nie raczy się wrócic. Fajna zmiana Tomasa, piękna gra Bitona i super wyglądał Marko :) mam nadzieje, że te dwa zwycięstwa dadzą nam troche pewności i wkońcu zaczniemy grac w piłkę nożną.
PS: trochę nie fajnie wygląda jak Robert wybiega z tej ławki i drze się cały czas do sędziów. Tak go tam jechali, że mi się żal zrobiło.

dadek 22.09.2011 19:41

zauważyliście że nasz rezerwowy bramkarz poczynił zauważalny postęp? bardzo poprane występy naszego zmiennika... Sprawcą Primel?

Antystenes 22.09.2011 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dadek (Post 1168181)
zauważyliście że nasz rezerwowy bramkarz poczynił zauważalny postęp? bardzo poprane występy naszego zmiennika... Sprawcą Primel?

Ile Jovanic popełnił błędów będąc w Wiśle? Tyle co Pawełek w jednym meczu?
To, że wolfy sobie ostrzy na nim zęby w co drugim poście nie znaczy, ze to zły golkiper.

Aldek 22.09.2011 19:55

Scenariusz meczu bardzo dobry lepszy taki mecz niz łatwe 3-0 dla Wisły były emocje a Wisła w 2 połowie zagrała jak klasowa drużyna wyszła na drugą połowe i na luzie odrobiła straty.

dadek 22.09.2011 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1168189)
Ile Jovanic popełnił błędów będąc w Wiśle? Tyle co Pawełek w jednym meczu?
To, że wolfy sobie ostrzy na nim zęby w co drugim poście nie znaczy, ze to zły golkiper.

apeluje o to co wielu.... o czytanie ze zrozumieniem, nie napisałem "nie popełnia już błędów" a że "zrobił postęp" a konkretnie - ma bardzo pewne interwencje, zapamiętałem go z dużej nerwowości i braku pewności siebie...

fan01 22.09.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1168069)
Panowie - pierwszo-ligowca Twente pojechalo 8-1 a Wisla wygrala po mekach 4-2 a to tylko pokazuje klase krajową.

za 90minut.pl:
"Odense Boldklub, rywal krakowskiej Wisły w Lidze Europy, przegrał 0-1 (0-1) z drugoligowym FC Fredericia w wyjazdowym meczu III rundy DBU Pokalen (Puchar Danii)."

A jak tu jest różnica klas krajowych! Szkoda, że na boisku ta różnica do dupy była...

Wojtas 22.09.2011 21:28

Ci ze Swinoujscia chyba nie przeszli ewolucjii,bo te ciagle ryki i jakies dziwne odglosy daja do myslenia czy z ZOO jakies małpy im nie znikneły.Wyjatkowe prymitywy.

Mecz nie najgorszy ,z tym ze to jakas kpina zeby tak sie ustawiac przy stalych fragmentach.Rok temu tak zalatwilo nas Podbeskidzie ,i co Maaskant nie wyciaga wnioskow?

Mocny 22.09.2011 21:33

eh smieszy mnie to nadawanie na gargule (choc oczywiscie teoretycznie macie racje = gra piach!)

ale winny jest klub ktory sciaga pilkarzy kilka lat po czasie

cofnijmy sie pamiecia wstecz do "poznego petrescu"

mlodsi forumowicze pewnie nie pamietaja ale dosc duzo jest tu starszych i pamietaja sezon zwlaszcza po wywaleeniu dana czyli 2006-2007 gdy w lidze rządziło zegłebie czesia i belchatow lenczyka

otoz wtedy w temacie o transferach , byly 4 nazwiska marzenia MARZENIA , 2/3 forum sie spuszczalo nad nastepujaca 4 pilkarzy i pozadalo ich w wisle bardziej niz kogokolwiek innego

byli to :

iwanski/lobodzinski oraz matusiak/gargula czyli dwa pierwszoplanowe duety w dwuch najlepszych teamach tamtego sezonu

i co ?

dostalismy z tej 4ki , trzech (poza iwanskim) , ale ja sie pytam kiedy dostalismy ? czy w 2007 jak byli w top formie ?

nie , po latach , gdy byli juz calkiem bez formy

polecam pod rozwage

wolfy 22.09.2011 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1168247)
eh smieszy mnie to nadawanie na gargule (choc oczywiscie teoretycznie macie racje = gra piach!)

ale winny jest klub ktory sciaga pilkarzy kilka lat po czasie

cofnijmy sie pamiecia wstecz do "poznego petrescu"

mlodsi forumowicze pewnie nie pamietaja ale dosc duzo jest tu starszych i pamietaja sezon zwlaszcza po wywaleeniu dana czyli 2006-2007 gdy w lidze rządziło zegłebie czesia i belchatow lenczyka

otoz wtedy w temacie o transferach , byly 4 nazwiska marzenia MARZENIA , 2/3 forum sie spuszczalo nad nastepujaca 4 pilkarzy i pozadalo ich w wisle bardziej niz kogokolwiek innego

byli to :

iwanski/lobodzinski oraz matusiak/gargula czyli dwa pierwszoplanowe duety w dwuch najlepszych teamach tamtego sezonu

i co ?

dostalismy z tej 4ki , trzech (poza iwanskim) , ale ja sie pytam kiedy dostalismy ? czy w 2007 jak byli w top formie ?

nie , po latach , gdy byli juz calkiem bez formy

polecam pod rozwage

No wiesz, jak ktoś trzyma formę do pół roku - jak Łobo - to cholernie trudno się wstrzelić. Najlepiej takich w ogóle nie kupować...

grogoriogreg 22.09.2011 22:35

Ej, ale Łobo chociaż czasem jakiegoś gola zdobył, kogoś na zamach kiwnął, wolnego wywalczył, czy wrzucił piłkę na nos. Garguła gra tak żenująco, że ciekaw jestem, czy najlepszy ofensywny pomocnik młodej Wisły poprzedniej rundy, Chrapek (nie liczę Riosa ;] ), jak wróciłby w zimie do Wisły, czy prezentowałby poziom wyższy od Garguły, bo chyba o to nie trudno, a jakoś nawet w Lechu i legii trenerzy potrafią zaryzykować swoje posady stawiając na młodych.

A co do meczu, to ja już z kolegami zakłady stawiam, że np. Wisła pierwszą groźną akcje zrobi najwcześniej w 25 minucie, pierwszy strzał odda rywal itd. Czy to jest wina rozgrzewek, czy to psychiki piłkarzy to nie wiem. Lepiej by było gdyby wina leżała w przygotowaniu fizycznym do meczu, bo trochę głupio by wyszło, gdyby okazało się, że bez porządnego ochrzanu nie da się normalnie grać.

Jovanović wygląda bardzo obiecująco, nawet tym meczem pokazał, że jego zaletą jest duża uniwersalność, jego rajdy z piłką są czymś naprawdę potrzebnym dla zespołu, który raczej dość wolno i ze zbyt małym polotem rozgrywa akcje w środku pola, takie wejścia wprowadzają niepewność w szeregi wroga i robią miejsce pomocnikom. Indywidualnie zganiłbym przede wszystkim parę Nunez - Wilk, która po raz kolejny (mecz z Widzewem) zagrała fatalny mecz. Sobol może już nie gra na świetnym poziomie, ale potrafi ustawić takiego Nuneza, że ten gra świetne mecze. Wilk i Argentyńczyk stracili wiele piłek, w pierwszej połowie odebrali raptem kilka piłek, raczej akcje kończyły się na defensorach.
Biton w tym meczu akurat zagrał w końcu to czego wymaga się od takiego napastnika w systemie 4-51 (4-3-3). Utrzymywanie się przy piłkę, dokładne odegrania i mnóstwo wygranych pojedynków. W tym meczu zagrał na takim poziomie, że nie zawahałbym się go wykupić, gdy jeszcze ze 2 razy zagra na podobnych obrotach.

Pora na Limanovię!

Gordian 23.09.2011 04:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1168247)
eh smieszy mnie to nadawanie na gargule (choc oczywiscie teoretycznie macie racje = gra piach!)

ale winny jest klub ktory sciaga pilkarzy kilka lat po czasie

cofnijmy sie pamiecia wstecz do "poznego petrescu"

mlodsi forumowicze pewnie nie pamietaja ale dosc duzo jest tu starszych i pamietaja sezon zwlaszcza po wywaleeniu dana czyli 2006-2007 gdy w lidze rządziło zegłebie czesia i belchatow lenczyka

otoz wtedy w temacie o transferach , byly 4 nazwiska marzenia MARZENIA , 2/3 forum sie spuszczalo nad nastepujaca 4 pilkarzy i pozadalo ich w wisle bardziej niz kogokolwiek innego

byli to :

iwanski/lobodzinski oraz matusiak/gargula czyli dwa pierwszoplanowe duety w dwuch najlepszych teamach tamtego sezonu

i co ?

dostalismy z tej 4ki , trzech (poza iwanskim) , ale ja sie pytam kiedy dostalismy ? czy w 2007 jak byli w top formie ?

nie , po latach , gdy byli juz calkiem bez formy

polecam pod rozwage

Zlitujże się... Shift nie działa na klawiaturze?

Pomijając już wszystko inne to za napisanie "wisła" powinno się banować...

mitmichael 23.09.2011 06:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1168241)
Ci ze Swinoujscia chyba nie przeszli ewolucjii,bo te ciagle ryki i jakies dziwne odglosy daja do myslenia czy z ZOO jakies małpy im nie znikneły.Wyjatkowe prymitywy.

Mecz nie najgorszy ,z tym ze to jakas kpina zeby tak sie ustawiac przy stalych fragmentach.Rok temu tak zalatwilo nas Podbeskidzie ,i co Maaskant nie wyciaga wnioskow?

Ogladajac mecz w telewizji czulem sie jakbym byl w ZOO - ciekawe jak ten jazgot wytrzymywali Nasi kibice, ktorzy byli w Swinoujsciu.

bukaj22 23.09.2011 13:53

Generalnie , to był słaby mecz Wisły. Niby wygrana , ale przebieg meczu bardzo dziwny. To co mnie najbardziej dziwi , to fakt ile wysiłku kosztuje Wisłę wygrania z jakimkolwiek rywalem. Będę się upierał , ze ten zespół nie jest przygotowany do sezonu i to jest dość dziwne... W sumie nadal nie widać pomysłu w grze Wisły poza akcją indywidualna i strzałem. Zwycięstwo powinno podnieść morale , ale jak tak dalej pójdzie , to nie będzie Wiśle kim grać , bo każdy praktycznie mecz okupują mniejszymi lub większymi urazami. Jeszcze raz się potwierdziło , ze Wisła nie ma dwóch składów i mimo , ze i tak mecz z Flota był jednym z lepszych pod względem motywacyjnym , to męczarnie i zmęczenie było ogromne. Jestem ciekaw jak Wisła będzie się prezentowała fizycznie w meczu z Ruchem. Ciężko sobie wyobrazić o co by grała Wisła , gdyby nie Biton...

Mocny 23.09.2011 14:14

nie wiem skad płacze czy wy naprawde nie rozumiecie ze Flota to dobra druzyna , i z gory bylo wiadomo ze mecz bedzie ciezki ?

wynik OK , mecz OK

Semper Fidelis 1985 30.09.2011 11:24

O 20 dziś losowanie.
Fajnie było by trafić Limanową bo blisko i rewanż za Braci z Gdańska

o kur.wa nawet derby możliwe!

River 30.09.2011 11:50

My pewnie dostaniemy wyjazd z jakims Gornikiem, Polonia W. czy Ruchem zeby za latwo nie bylo lub z Arka co by za blisko nie bylo.
Legia murowany rywal to Limanowa, Kluczbork czy Zdzieszowice.


I dlaczego do ....y nedzy losowanie odbywa sie na stadionie Legii i dokonuja go dziennikarze eNki? Przeciez to smierdzi na kilometr.
Jeszcze nie widzialem, by w Anglii losowanie PA odbywalo sie na Old Trafford czy na Emirates Stadium. W Hiszpanii CdR nie losuja na CN czy SB. Czy u nas nawet taka .......a musi budzic mieszane uczucia?

Pisze o tym bo widzilem losowanie poprzedniej rundy i byla to komedia. Losowanie nie bylo losowaniem tylko wyciaganiem wczesniej ulozonych w czarze kuleczek.

brylant17 30.09.2011 19:03

Gramy z Limanovią :D zmiażdżyć,rozstrzelać i przejechać jak walec :P

P.s Majewski kuleczek nie umie otwierać :D

rychu 30.09.2011 19:04

Blisko i nie wydaje się trudnno ;)

KRIS22 30.09.2011 19:05

Trafiliśmy super nie dość że rywal do obrania i najsłabszy z możliwych to jeszcze blisko :)

jaro1985r 30.09.2011 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1171656)
My pewnie dostaniemy wyjazd z jakims Gornikiem, Polonia W. czy Ruchem zeby za latwo nie bylo lub z Arka co by za blisko nie bylo.
Legia murowany rywal to Limanowa, Kluczbork czy Zdzieszowice.


I dlaczego do ....y nedzy losowanie odbywa sie na stadionie Legii i dokonuja go dziennikarze eNki? Przeciez to smierdzi na kilometr.
Jeszcze nie widzialem, by w Anglii losowanie PA odbywalo sie na Old Trafford czy na Emirates Stadium. W Hiszpanii CdR nie losuja na CN czy SB. Czy u nas nawet taka .......a musi budzic mieszane uczucia?

Pisze o tym bo widzilem losowanie poprzedniej rundy i byla to komedia. Losowanie nie bylo losowaniem tylko wyciaganiem wczesniej ulozonych w czarze kuleczek.

River daj spokój

krakow2009 30.09.2011 19:08

Majewski nie umie czytać :D Typ wyciągał karteczkę i nawet nie umiał przeczytać co na niej pisze he mniejsza o to Derby Małopolski :)

Edson 30.09.2011 19:09

Jak trafialiśmy na Dinamo, Levadie, Karabach i Podbeskidzie też się cieszyliśmy :)

masterlag 30.09.2011 19:10

No... To trzeba pomścić Lechię :)

Swoją drogą... Ja wiem, że Puchar Polski nie ma takiego prestiżu jaki mieć powinien, ale to jest porażka... Beznadziejna ta oprawa tego losowania, jakaś anonimowa (w świecie piłki) pani i niezdara przy wyciąganiu piłeczek. Przecież tego Majewskiego to w ogóle do TV się nie powinno wpuszczać x)
Chciałabym by KIEDYKOLWIEK PP był podobnie traktowany jak w Anglii FA Cup.
Ja tam chcę, by Wisła walczyła w nim do końca, a już na pewno by nie odpadała z drużynami spoza Eklasy.

No, cieszmy się, że w ogóle gdzieś w TV można było oglądnąć te PIĘC MINUT relacji.

Btw. O co chodzi z tą Limanovią i Cegielską? o.O

EDIT:
@Aldek- gospodarzem jest drużyna:
1. z niższej ligi
LUB
2. (jeśli pojedynek Eklasowy) ta, która pierwsza była wyciągnięta z koszyka

Aldek 30.09.2011 19:13

Na jakiej zasadzie losowano gospodarzy?

krakow2009 30.09.2011 19:13

masterlag- o ile się nie myle to ona jest z Limanowej i kibicuje Limanovej jbc to niech ktoś mnie poprawi

CH. 30.09.2011 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1171952)
Jak trafialiśmy na Dinamo, Levadie, Karabach i Podbeskidzie też się cieszyliśmy :)


Ja .......e.
bez przesady .. takie coś się przejezdza niczym walcem.
zaraz będziemy dmuchać na zimne przed zespołem z klasy C bo przecież.. nigdy nic nie wiadomo. Rezerwy Podbeskidzia są wiecej warte niż 1 skład Limanovej. I gówno mnie obchodzi że Lechia się zbłażniła, zresztą Lechia a Wisła w ogólnym rozrachunku to 2 poziomy niżej.

Wyjazd niedaleko, mozna przejąć cały stadion.


Taki Jaliens czy Diaz robiłby tam za 60% siły drużyny i gwiazdę drużyny. My nie trafiliśmy na Polonię Bytom czy Widzew Łódz zeby się móc troszkę obawiać i na Lecha czy Legię żeby być świadom że czeka nas trudniejsza przeprawa tylko na gości którzy składają się na autokar żeby pojechać na wyjazd i w wolnych chwilach dla rozrywki grają sobie w piłkę, a normalnie zarabiają pieniądze jako stolarze czy kucharze. Litości..

wiertar 30.09.2011 19:26

Lechia faktycznie przeje3chala ich jak walec.... takimi tuzami obrony jak Jaliens czy Diaz to każda drużyna jest groźna

markowywislak 30.09.2011 19:37

tak mamy ich przejechać i nie ma jakis pieprzen ze to będzie trudny mecz prosze was levadia by ich pojechała z 4-0!!!

brylant17 30.09.2011 19:56

A co mamy zrobić według was? położyć się? poddać mecz?

Aldek 30.09.2011 20:05

Wystarczy taki skład jak z Flotą i spokojnie wygramy wysoko ,Lechia dała się zaskoczyć Wisła nie popełni takiego błędu .Robert po Podbeskidziu już nikogo nie zlekceważy facet zapamiętał wpadke nawet wczoraj wspominał Podbeskidzie;) z pamiętenego dwumeczu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl