![]() |
Cytat:
"My z Winfriedem na czele i jakoś to będzie" :X |
moze byc tak jak bylo za Kasperczaka, Liczka przejal i dociagnal do konca wozek zdobywaja 3 tytul a byla to zasluga Kasperczaka, tutaj nowy tez moze dociagnac wozek, nasi wreszcie zlapia swiezosc.
|
Cytat:
i znowu będzie jak kiedyś z Kasprem jak to Amica i Legia miały Go wziąć i miał nas co sezon ogrywać :) poza tym przez ostatnie półtora roku to Skorża prezentował dokładnie poziom Urbana tylko spory fuks spowodował że wygraliśmy z Jasiem MP |
Cytat:
na ktorych bedzie mozna zarobic (Marcelo, Kirma), a na nowy stadion bedzie swiecil pustkami. Cupial duzo ryzykuje ta decyzje. Szkoda, ze gdy trzeba bylo troche jeszcze zainwestowac,a LM byla na wyciagniecie reki to wtedy zabraklo mu jaj. |
czytałeś wywiad ze Skorżą? podkreślił że narazie chce odpocząć od ławki trenerskiej, więc teraz nie ujrzymy go raczej w lidze. Prędzej w wakacje po sezonie.
Borinho ale wiesz co Janas miał rację przecież to słaba drużyna, ze słabej ligii. Tylko że nasze pseudo gwiazdeczki pomyślały sobie że na stojąco ich pykną.. U nas jest potrzebna kadrowa rewolucja!! potrzebujemy ludzi z charakterem, nie musi to być wiruoz techniczny ale ktoś kto szarpnie i pociągnie ten wózek do zwycięstw |
Dziś o 17 konferencja proponuje obstawić Balice jak ma przylecieć Schafer no i może Libertow bo może Kasperczak bedzie wyruszał przed 17 na konferencje ?
|
Ktoś napisał ,że grajkom znowu się upiekło i wyrzucili trenera.Wiadomo ,że piłkarzy nie da się zwolnić i zatrudnić nowych w 1 dzień,wiec moze my kibice powinniśmy dać naszym gwiazdkom lekcje jak sie powinno grać , i zamiast spiewac "Nic sie nie stalo" gwizdać gdy graja jak patałachy
|
Największym błędem Skorży było przywiązywanie się do nazwisk. Przez długi czas do Łobodzińskiego, później do Pawełka i Diaza. Zabrakło takiej trenerskiej odwagi i posadzenia na ławce jednej z gwiazd, zabrakło mu chyba trochę "jaj". Wystawiania w bramce tego nieudacznika mu nie zapomnę...
|
Cytat:
Ruch ze strony władz chyba ok, jeśli chodzi o perspektywę długoterminową pod warunkiem, że trenerem zostanie ten Niemiec lub inny trener z nazwiskiem. Jeśli natomiast trenerem zostanie jakiś pionek to ta decyzja jest kompletną porażką. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze Maciej Skorża zasiądzie na stanowisku trenera Wisły, teraz niech z powrotem naładuję akumulatory bo widać, że ostatnio facet się trochę wypalił. Jeśli chodzi o mistrza w tym roku. Legia chyba wysiada z wyścigu z trenerem Białasem. My powalczymy z Lechem, pod warunkiem, że nie zatrudnimy żadnego innego Białasa. |
Cytat:
|
Brak mistrzostwa Polski w tym sezonie będzie porażką.
To kolejny rok kiedy droga do Ligi Mistrzów jest dla Mistrza Polski (oby nie majstra...) ułatwiona. Nerwowy ruch rady nadzorczej może to przekreslić. Przypominam, że polskie drużyny kwalifikujące sie do Ligi Europejskiej mają bardziej wyboistą drogę od Mistrza usiłującego zakwalifikować sie do LM. Moim zdaniem Skorża powinen był ten wózek do konca maja dociągnąć, a w tym czasie nowy trener mógł już sobie dobierać skład. Obym sie mylił |
A gdzie się odbędzie konferencja
Może jak z Kasperczakiem to w Loży :) |
Cytat:
10 znakow |
Trzeba nam młodego, ambitnego trenera z zagranicy, głodnego sukcesu w Europie odpornego na polskie bagno.
|
Niemiec mnie nie przekonuje, bo mam obawy, że może się okazać naszym odpowiednikiem Beenhakkera. Choć oczywiście jest to tylko moje zdanie, to jednak wolałbym zobaczyć na ławce trenerskiej kogoś młodszego - czyli szkoleniowca, który jeszcze naprawdę chce coś osiągnąć, a nie tylko dorobić sobie dodatkowo do emerytury.
Kasperczak? Czemu nie? Ale z zastrzeżeniem, że będzie to tylko i wyłącznie trener bez możliwości wpływania na politykę transferową klubu, bo jakoś nosa do zakupów to on chyba raczej nie ma - a w chwili obecnej dodatkowe obciążanie budżetu różnorakimi piłkarskimi szrotami kompletnie nie wchodzi w naszym wypadku w grę. P! |
Kluvi tylko nie zauważył że poziom naszej ligi z roku na rok się obniżał i nie widział z kim nasze druzyny przegrywały rok po roku w pucharach . My musimy do każdego meczu w pucharach nawet z Azerami , Maltańczykami podchodzić już poważnie bo nasze piłkarstwo jest na dnie i trzeba podejść do każdego meczu z pozycji jak równy z równym sprężyć się .... a nie farmazony wciskać że takich ogórków to z zamkniętymi oczami.
|
|
looool nie wierze w Kasperczaka panowie ... nie było prosto z nim się dogadać... kiedyś powiedział że Cupiał już z Wisły powinien odejść ........ po takim czymś on raczej nigdy pod egidą Cupiała nie wróci
|
Oby tylko nie poszedł do amici!!
|
Trenerem do końca roku zostanie młody Janas i tyle będzie rewelacji.
|
FraMat,
a moim zdaniem nie dało się dłużej czekać. Zwróć uwagę na to, że Cupiał i tak trzymał nerwy na wodzy, nie robił nerwowych ruchów. Pomijam już kwestię dramatu z Levadią i wpadek ligowych w zeszłej rundzie. Zespół zagrał 2 fatalne mecze w lidze, przegrywając oba i nie strzelając bramki. Cupiał dał Skorży jeszcze jedną szansę w Białymstoku. Ja ten mecz też bacznie oglądałem, usiłując rozpaczliwie zobaczyć jakieś przebłyski dobrej gry, które stanowiłyby jakiś argument za pozostawieniem Skorży. W końcu można było się łudzić, że zespół miał kiepski start, ale powoli się rozpędza. I z czasem będzie lepiej. Myślę, że tak też rozumował Cupiał. W Białymstoku było dramatycznie źle. Naprawdę ten mecz ostatecznie pogrzebał Skorżę. Trzeci mecz z rzędu bez strzelenia bramki, co więcej - bez żadnej stuprocentowej okazji. Dalsze pozostawienie Skorży na stanowisku to było zbyt duże ryzyko. Gorzej drużyna grać po prostu nie może, osiągnęliśmy dno. O zaangażowanie zawodników jestem pewny - przy nowym trenerze będą chcieli się pokazać. Więc w najgorszym wypadku będzie powtórka z Jagą. I to przy założeniu, że tak doświadczony fachowiec jak Schaefer nie jest nic w stanie poprawić. Cóż, moim zdaniem może. I pewnie poprawi. Czy to się przełoży od razu na punkty? Oby, choć nie będzie to łatwe. Niestety, Pan Maciej naprawdę spaprał przygotowanie do rundy i teraz będzie nam bardzo ciężko. |
Cytat:
Szkoda, że nie zastosowałeś się stosownie do cytatu w twoim podpisie, a tak wyszło jak wyszło. |
|
Chyba jednak ten Schaffer będzie mówiono o nim już o tym tygodnia negocjacje były.
z jego biografii nie pokoi mnie ten fakt ... ostatnio dorabiał u szejków w Dubaju (ZEA) ... gdzie zwolnili go po 5 porażkach z rzędu.... Dziwię się że chce mu się jeszcze za trenerkę brać skoro już dorobił u szejków miliony dolarów. Może jednak chce się jeszcze gdzieś sprawdzić ........Trudno cokolwiek powiedzieć jako trener z zagranicy wielkich sukcesów nie ma z Kamerunem w 2002 roku nie wyszedł z grupy. |
Cupiał dalej się bawi bez żadnego planu. Ot tego zwolnimy, ten wróci, tamten odejdzie, ten przyjdzie.
Gdzie baza treningowa ? Gdzie scouting ? Niech się ten chłop zastanowi czego chce. Jak chce sukcesu międzynarodowego to musiałby pompować tyle sary co Shaktar Donieck, a i oni przez wiele lat dostawali w łeb nawet kupując za miliony!! A jak chodzi o mistrza Polski to po **** drogi trener z zagranicy ? To tytułem wstępu. Bo nie wierze, że zatrudni sobie dajmy na to Shafera i nagle zmieni diametralnie podejscie do zarządzania klubem. W każdym razie czekam, jakiego kolejnego maga nam zaserwują.:) |
Wy tu wszyscy o tym Niemcu a to będzie jakaś niespodzianka i zagraniczny, nieznany trener :) ciekaw czy to info wyżej to plotka? czy sprawdzone info
|
Podobno Stefcio Majewski się szykuje na ławkę u nas. On wszystkich zawodników Wisły zna bardzo dobrze ;D
|
Dziś nie prima aprills michalo....
|
To z pożegnalnego spotkania Maćka najbardziej powinno zapaść w pamięci wszystkim tym którzy dobrze życzą Wiśle
Dziękuje kibicom i życzę im spotkania na Rynku w maju. Jeśli będę mógł to też przyjdę. Kurcze... szkoda, że zabrakło mi dwóch miesięcy do wykończenia kontraktu. Ale nadal kibicuję Wiśle. Powiedziałem piłkarzom, że trzymam za nich kciuki, by obronili tytuł. |
jak przyjdzie ten Niemiec to najbardziej ciekaw jestem jego reakcji na popisy Łobo :P
Przeciez to bedzie swoisty facepalm. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl