![]() |
Cytat:
Masz coś jeszcze do powiedzenia na temat malkontentów? Jak nie to zamilcz. Nowa moda nadchodzi, "malkontenci, krytykanci, zawsze mają problem". |
Cytat:
|
Jezus Maria, co ten Kirm wyprawia?! Chlopak powinien odpoczac przez 2 mecze na lawce, bo sie kompletnie zablokowal.
|
Jako malkontent potwierdzam ze Jirsak gra dobry mecz....Brawo Tomasz! Brawo Maly ze nie dostroileś celownika do reszty Wislaków
|
Cytat:
|
Kirm jak Jirsak, słaby psychicznie chyba, Małecki go bardzo nie lubi, nawet nie cieszy sie z gola jego i nie idzie mu gratulować. ale Jirsak asysta. Małecki znowu strzela, dobry piłkarz, ale nie ten charakter.
|
"Jest niestety drugi gol" co to k.... ma być. Ten Jasina to chyba jakiś legionista.
|
Cytat:
Szkoda słów :-) |
Cytat:
|
Piast Kobylin - Gorsza strona tego miasta 1-1... ;/
|
ehhh wiadomo ,że w pucharach krajowych gra się na pół gwizdka z takimi przeciwnikami. takie stare powiedzenie puchary rządzą się własnymi prawami. o cholera Wisła 3:0 . Wisłą grać k... mać . Dokładnie - SZKODA SŁÓW
|
Małecki znowu... ciekawe kto teraz asysta ? moze znowu Jirsak bo ze srodka ;p ktos dobre piłki posyła, szkoda ze nie widac.
|
Jeb.. przez niektórych Małecki z 2 brameczkami i akcją wirutozo na 0-3.
|
Widzieliscie Kirma po drugim golu? wogole sie nie cieszył i mial mine jakby myslał: to ja biegne cale boisko leb w łeb z tym małym gnojkiem a ten zamiast mi podac zebym strzelił gola i sie odlblokował to gwiazdorzy.
ps1 - powinnismy miec procent od nastepnego transferu bramkarza druzyny przeciwnej w meczach z niższą klasą ps2 - to najbardziej jednostronny i beznadziejny komentarz meczu jaki chyba słyszałem w życiu |
Te komentarze na TVP to jakaś kpina.
Czuję się jakbym oglądał TV Zamość. Co to ma być? Profesjonalizm? Dno. -- Druga połowa lepsza w naszym wykonaniu, Małecki wszedł na boisko i głównie jego skuteczności i szybkości zawdzięczamy gładkie zwycięstwo. Wszyscy piłkarze zagrali dobrze bądź poprawnie. Jedynie Kirm mi się nie podobał ale to chyba była kwestia dziwnego ustawienia go na boisku przez Skorżę. Grał jakby do końca nie wiedział co ma na boisku robić. Szkoda też zmarnowanych sytuacji Diaza. |
Cytat:
Na 0:3 asyste miał chyba Brozio :P |
Co nie zmienia faktu ze 2 połowa bardzo fajna :) moze cos dołozymy jeszcze.
|
powiem tak mecz bez historii, gry nie bede komentował .
|
A jak tam drabinka, z kim next?
Czy znow losowanie? |
Tak na szybko, to in plus:
- ofensywna gra do końca - skuteczność Małeckiego In minus natomiast: - duża nieskuteczność reszty zespołu - mnogość niedokładnych podań - niestety postawa Jirsaka, bo myś lalem ze bedzie gryzł trawe i starał sie udowodnic swoją wartość, a tego nie widzialem - Kirm - postawa Skorży, gdzie zamiast dać pograć młodym zawodnikom, wpuszcza od początku prawie "żelazną 11". Chociaz jako że jestem pod wrażeniem Arsenalu to może wymagam za dużo... |
Cytat:
|
Po 1. tak jak wczesniej kilka osób zauważyło: Czy to Zamojska TV? o.O
Po 2. Czy mi się wydawało czy ten cały Jasina [czy jak mu tam] się w pierwszej połowie je*nął jeśli chodzi o istnienie naszego klubu [lata] ?? o.O Po 3. Również z I połowy-> jak można 3 razy podczas tej samej akcji (akcja+ ze 2 powtórki) pomylić KIRMa z DIAZem ?! o.O A poza tym to fajnie nasza gra wyglądała w tym meczu, tylko, jak zwykle zawiodła: skuteczność... :| Ale przeciez nie będziemy chyba jednak narzekać po meczu, który wygraliśmy 3:0 :D jesteśmy w kolejnej rundzie i jedziemy z tym koksem! Mam ogromną nadzieję i chrapkę na podwójną koronę ;) pasowałoby w końcu . . . ^,- Noi tego bramkarza moznaby poobserwować, bo wrażenie robił dobre. Fajnie, że w końcówce wszedl chociaż Papież choć liczyłam, że pokaże się ktos jeszcze. Tak czy inaczej, co mielismy zrobić to zostało wykonane. A TVP niech wyje*ie tego komentatorka, bo nie pierwszy raz miał wpadki. |
Cytat:
Zgadzam się w 100% z wyjątkiem Arsenalu... Może nie gramy jak Arsenal ale za to sytuacje marnujemy równie "skutecznie":rotfl: |
Cytat:
Mecz denny. Niczego innego się nie spodziewałem. Skorża ładnie to rozegrał, zmęczył Hatman i na pod męczonych rywali wpuścił napastników. Super. Dobrze mieć tak wybitnego taktyka na ławce. |
Skuteczność to jednak mamy jak Kambodżański czołg i trzeba to poprawić bo grając z bardziej wymagającym rywalem sytuacji będzie kilka i trzeba je wykorzystywać. Martwi mnie trochę Kirm chce grać ale drużyna z nim jakoś nie... Szkoda bo chłop ma zdolności i pokazywał to wielokrotnie w reprezentacji. Mam wrażenie że drużyna nie przepada za nim, zwłaszcza mały który zdecydowanie przesadza w niektórych momentach chociaż bardzo go szanuję i cenię za to że stale identyfikuję się z klubem.Cóż mam nadzieję że Andraż zacznie grać z drużyną a i sama drużyna poprawi grę.
|
Cytat:
Stały widoczny element. |
Byłem na meczu, mecz mi się podobał i oczywiście moja Wisełka :D Gdyby nie poprzeczka Kirm'a i kilka celnych strzałach m.in.Diaza było by spokojnie 4-0.Co do Jasiny pracuje w Lublinie i w tym meczu był za Hetmanem.Hetman ładnie grał i należała nam się bramka no ale cóż jak marnuje się sytuacje....Najbardziej mnie zabił doping: Kibice Hetmana kto wygra mecz(cisza)kibice Wisły: Wisła Kraków :lol: Podobał mi się Mały wszedł i strzelił 2 gole :)
|
Ten mecz dało się oglądać od 75 minuty. Wcześiej to było typowe walenie głową w mur. Mecz podobny do tego z levadią tyle, że trochę skuteczniej. Łobodziński dla mnie najgorszy na boisku. Zaś Kirm skoro z 7 metrów trafił w spojenie a miał pustą bramkę to nie wiem jakiej potrzebuje sytuacji.
|
co do meczu to zdecydowanie najsłabszy Kirm, grał dziś najgorzej odkąd przyszedł do Wisły. Słabo również Jop (w pierwszej połowie), Cantoro. Mecz wygrany na stojąco, szkoda, że nei dał szansy Burlidze, przecież to on trenuje cały czas z 1 drużyną, a nie Papież, który nie jest gwiazdą w młodej.
|
Szczerze to nie myślałem, że może być jakiś gorszy komentator od Szpakowskiego, ale ten dzisiejszy to, aż przykro się robiło. Jeśli chodzi o grę to bardzo słabo, chcieli wygrać najmniejszym kosztem i tym razem się udało.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl