Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

pirat.z.karaibow 23.09.2009 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez goly78 (Post 796241)
Skeba oczywiscie ze macie narzekac ...macie bo jesteście malkontenci. Poprostu żle sie czujecie jak nie narzekacie .

Do przerwy prowadzimy 5:0. Wozimy drugoligowca z katastrofalnym bilansem bramek w lidze. W prawie podstawowym składzie. Oddaliśmy 20 strzałów na bramkę. Posiadanie piłki 70-30 dla nas.

Masz coś jeszcze do powiedzenia na temat malkontentów? Jak nie to zamilcz. Nowa moda nadchodzi, "malkontenci, krytykanci, zawsze mają problem".

mr_kwolf 23.09.2009 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kk23 (Post 796209)
Aby grać 2 napastnikami trzeba ich najpierw mieć:>

hmm, to po co trzymamy zespół Młodej Ekstraklasy skoro oni w wieku 20 lat nie nadają się do tego żeby dać im szansę w meczu z zespołem trzecioligowym?

For_FuN_ 23.09.2009 16:33

Jezus Maria, co ten Kirm wyprawia?! Chlopak powinien odpoczac przez 2 mecze na lawce, bo sie kompletnie zablokowal.

Pan Jotka 23.09.2009 16:37

Jako malkontent potwierdzam ze Jirsak gra dobry mecz....Brawo Tomasz! Brawo Maly ze nie dostroileś celownika do reszty Wislaków

DevilMayCry 23.09.2009 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 796267)
Do przerwy prowadzimy 5:0. Wozimy drugoligowca z katastrofalnym bilansem bramek w lidze. W prawie podstawowym składzie. Oddaliśmy 20 strzałów na bramkę. Posiadanie piłki 70-30 dla nas.

Masz coś jeszcze do powiedzenia na temat malkontentów? Jak nie to zamilcz. Nowa moda nadchodzi, "malkontenci, krytykanci, zawsze mają problem".

niewiele się pomyliłeś. strzały po 1 połowie 11 Wisły, posiadanie piłki 60-40 :P a wynik 2:0. ponarzekasz jeszcze?

HEDu 23.09.2009 16:38

Kirm jak Jirsak, słaby psychicznie chyba, Małecki go bardzo nie lubi, nawet nie cieszy sie z gola jego i nie idzie mu gratulować. ale Jirsak asysta. Małecki znowu strzela, dobry piłkarz, ale nie ten charakter.

kk23 23.09.2009 16:39

"Jest niestety drugi gol" co to k.... ma być. Ten Jasina to chyba jakiś legionista.

pirat.z.karaibow 23.09.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 796272)
niewiele się pomyliłeś. strzały po 1 połowie 11 Wisły, posiadanie piłki 60-40 :P a wynik 2:0. ponarzekasz jeszcze?

Tak. 11 to nie 20, również kilka bardzo dobrych akcji przeciwnika do których dojść NIE POWINNO.

Szkoda słów :-)

mr_kwolf 23.09.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kk23 (Post 796275)
"Jest niestety drugi gol" co to k.... ma być. Ten Jasina to chyba jakiś legionista.

Zazwyczaj w takich meczach osoby neutralny kibicują słabszym także nie mów że od raz legionista... chociaż muszę przyznać że śmiesznie to brzmi

StelmiOriginal 23.09.2009 16:42

Piast Kobylin - Gorsza strona tego miasta 1-1... ;/

DevilMayCry 23.09.2009 16:43

ehhh wiadomo ,że w pucharach krajowych gra się na pół gwizdka z takimi przeciwnikami. takie stare powiedzenie puchary rządzą się własnymi prawami. o cholera Wisła 3:0 . Wisłą grać k... mać . Dokładnie - SZKODA SŁÓW

HEDu 23.09.2009 16:43

Małecki znowu... ciekawe kto teraz asysta ? moze znowu Jirsak bo ze srodka ;p ktos dobre piłki posyła, szkoda ze nie widac.

aNouc 23.09.2009 16:44

Jeb.. przez niektórych Małecki z 2 brameczkami i akcją wirutozo na 0-3.

tommiyacht 23.09.2009 16:46

Widzieliscie Kirma po drugim golu? wogole sie nie cieszył i mial mine jakby myslał: to ja biegne cale boisko leb w łeb z tym małym gnojkiem a ten zamiast mi podac zebym strzelił gola i sie odlblokował to gwiazdorzy.

ps1 - powinnismy miec procent od nastepnego transferu bramkarza druzyny przeciwnej w meczach z niższą klasą

ps2 - to najbardziej jednostronny i beznadziejny komentarz meczu jaki chyba słyszałem w życiu

MCX 23.09.2009 16:47

Te komentarze na TVP to jakaś kpina.
Czuję się jakbym oglądał TV Zamość.
Co to ma być? Profesjonalizm?
Dno.
--

Druga połowa lepsza w naszym wykonaniu, Małecki wszedł na boisko i głównie jego skuteczności i szybkości zawdzięczamy gładkie zwycięstwo. Wszyscy piłkarze zagrali dobrze bądź poprawnie. Jedynie Kirm mi się nie podobał ale to chyba była kwestia dziwnego ustawienia go na boisku przez Skorżę. Grał jakby do końca nie wiedział co ma na boisku robić. Szkoda też zmarnowanych sytuacji Diaza.

Tylko_Wisła! 23.09.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 796280)
Małecki znowu... ciekawe kto teraz asysta ? moze znowu Jirsak bo ze srodka ;p ktos dobre piłki posyła, szkoda ze nie widac.


Na 0:3 asyste miał chyba Brozio :P

HEDu 23.09.2009 16:49

Co nie zmienia faktu ze 2 połowa bardzo fajna :) moze cos dołozymy jeszcze.

Gin 23.09.2009 16:50

powiem tak mecz bez historii, gry nie bede komentował .

JrQ- 23.09.2009 16:51

A jak tam drabinka, z kim next?
Czy znow losowanie?

krasny 23.09.2009 16:59

Tak na szybko, to in plus:
- ofensywna gra do końca
- skuteczność Małeckiego

In minus natomiast:
- duża nieskuteczność reszty zespołu
- mnogość niedokładnych podań
- niestety postawa Jirsaka, bo myś lalem ze bedzie gryzł trawe i starał sie udowodnic swoją wartość, a tego nie widzialem
- Kirm
- postawa Skorży, gdzie zamiast dać pograć młodym zawodnikom, wpuszcza od początku prawie "żelazną 11".

Chociaz jako że jestem pod wrażeniem Arsenalu to może wymagam za dużo...

tommiyacht 23.09.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 796294)
- postawa Skorży, gdzie zamiast dać pograć młodym zawodnikom, wpuszcza od początku prawie "żelazną 11".

wiec zacznij mu teraz dziekowac ze tak zrobił, bo nie wiem czy teraz bysmy mieli lepsze humory niz po Levadii

masterlag 23.09.2009 17:02

Po 1. tak jak wczesniej kilka osób zauważyło: Czy to Zamojska TV? o.O
Po 2. Czy mi się wydawało czy ten cały Jasina [czy jak mu tam] się w pierwszej połowie je*nął jeśli chodzi o istnienie naszego klubu [lata] ?? o.O
Po 3. Również z I połowy-> jak można 3 razy podczas tej samej akcji (akcja+ ze 2 powtórki) pomylić KIRMa z DIAZem ?! o.O
A poza tym to fajnie nasza gra wyglądała w tym meczu, tylko, jak zwykle zawiodła: skuteczność... :| Ale przeciez nie będziemy chyba jednak narzekać po meczu, który wygraliśmy 3:0 :D jesteśmy w kolejnej rundzie i jedziemy z tym koksem! Mam ogromną nadzieję i chrapkę na podwójną koronę ;) pasowałoby w końcu . . . ^,-
Noi tego bramkarza moznaby poobserwować, bo wrażenie robił dobre. Fajnie, że w końcówce wszedl chociaż Papież choć liczyłam, że pokaże się ktos jeszcze. Tak czy inaczej, co mielismy zrobić to zostało wykonane.
A TVP niech wyje*ie tego komentatorka, bo nie pierwszy raz miał wpadki.

arsfan90 23.09.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 796294)
Tak na szybko, to in plus:
- ofensywna gra do końca
- skuteczność Małeckiego

In minus natomiast:
- duża nieskuteczność reszty zespołu
- mnogość niedokładnych podań
- niestety postawa Jirsaka, bo myś lalem ze bedzie gryzł trawe i starał sie udowodnic swoją wartość, a tego nie widzialem
- Kirm
- postawa Skorży, gdzie zamiast dać pograć młodym zawodnikom, wpuszcza od początku prawie "żelazną 11".

Chociaz jako że jestem pod wrażeniem Arsenalu to może wymagam za dużo...


Zgadzam się w 100% z wyjątkiem Arsenalu... Może nie gramy jak Arsenal ale za to sytuacje marnujemy równie "skutecznie":rotfl:

Marszałek 23.09.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 796281)
Jeb.. przez niektórych Małecki z 2 brameczkami i akcją wirutozo na 0-3.

Z tak słabym rywalem strzelić dwie bramki. Wyczyn nie lada.



Mecz denny. Niczego innego się nie spodziewałem. Skorża ładnie to rozegrał, zmęczył Hatman i na pod męczonych rywali wpuścił napastników. Super. Dobrze mieć tak wybitnego taktyka na ławce.

FajQ 23.09.2009 17:12

Skuteczność to jednak mamy jak Kambodżański czołg i trzeba to poprawić bo grając z bardziej wymagającym rywalem sytuacji będzie kilka i trzeba je wykorzystywać. Martwi mnie trochę Kirm chce grać ale drużyna z nim jakoś nie... Szkoda bo chłop ma zdolności i pokazywał to wielokrotnie w reprezentacji. Mam wrażenie że drużyna nie przepada za nim, zwłaszcza mały który zdecydowanie przesadza w niektórych momentach chociaż bardzo go szanuję i cenię za to że stale identyfikuję się z klubem.Cóż mam nadzieję że Andraż zacznie grać z drużyną a i sama drużyna poprawi grę.

pirat.z.karaibow 23.09.2009 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 796302)
Cóż mam nadzieję że Andraż zacznie grać z drużyną a i sama drużyna poprawi grę.

Jak Andraż może grać z drużyną jak szczyl Małecki mając możliwość podać do niego lub stracić piłkę, wybiera to drugie? :lol:

Stały widoczny element.

brylant17 23.09.2009 17:24

Byłem na meczu, mecz mi się podobał i oczywiście moja Wisełka :D Gdyby nie poprzeczka Kirm'a i kilka celnych strzałach m.in.Diaza było by spokojnie 4-0.Co do Jasiny pracuje w Lublinie i w tym meczu był za Hetmanem.Hetman ładnie grał i należała nam się bramka no ale cóż jak marnuje się sytuacje....Najbardziej mnie zabił doping: Kibice Hetmana kto wygra mecz(cisza)kibice Wisły: Wisła Kraków :lol: Podobał mi się Mały wszedł i strzelił 2 gole :)

PhantomRanger 23.09.2009 17:25

Ten mecz dało się oglądać od 75 minuty. Wcześiej to było typowe walenie głową w mur. Mecz podobny do tego z levadią tyle, że trochę skuteczniej. Łobodziński dla mnie najgorszy na boisku. Zaś Kirm skoro z 7 metrów trafił w spojenie a miał pustą bramkę to nie wiem jakiej potrzebuje sytuacji.

grogoriogreg 23.09.2009 17:29

co do meczu to zdecydowanie najsłabszy Kirm, grał dziś najgorzej odkąd przyszedł do Wisły. Słabo również Jop (w pierwszej połowie), Cantoro. Mecz wygrany na stojąco, szkoda, że nei dał szansy Burlidze, przecież to on trenuje cały czas z 1 drużyną, a nie Papież, który nie jest gwiazdą w młodej.

kamikaze 23.09.2009 17:31

Szczerze to nie myślałem, że może być jakiś gorszy komentator od Szpakowskiego, ale ten dzisiejszy to, aż przykro się robiło. Jeśli chodzi o grę to bardzo słabo, chcieli wygrać najmniejszym kosztem i tym razem się udało.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl