Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5503)

unpredictable_wislaczka 14.03.2009 19:51

No nie wiem...zobaczymy
pewnie będzie z Pawłem wywiad po meczu także będzie może coś więcej wiadomo

martinius028 14.03.2009 19:52

Ćwielong przesunął się do ataku po zejściu Pawła i Rafała? Garguła nawet sam zszedł z boiska więc to że Paweł siedzi na ławce niczego nie wyjaśnia będziemy wiedzieć coś więcej dopiero po specjalistycznych badaniach.Może mu zrobią rezonansem badanie

luke1906 14.03.2009 19:55

klepiemy tą piłkę i gówno z tego wynika, jak nie wygramy tego meczu to będzie megafrajerstwo

cuul 14.03.2009 19:56

Coś jeszcze od siebie apropo badań... Z kolanem jest tak, że dopóki się kolana nie otworzy, nie ma 100% pewności co się stało. Nawet na rezonansie, chociaż daje on największe prawdopodobieństwo co i jak.

Acapelo 14.03.2009 19:56

Jak się nie strzela takich jakie miał Sobol to czego wymagą zwycięztwa?

ciacho 14.03.2009 19:56

No proszę Łobo wchodzi. To odmieni naszą grę. Rozniesiemy ich w pył..

4fan_player 14.03.2009 19:57

Bez Pawła nie wygramy. Mam wrażenie że w zespole mamy prawie same 'miękkie faje'.

Daro&Mysłowice 14.03.2009 19:57

prosze was....

<Crasch> 14.03.2009 19:57

K***a niech oni już strzelą tą bramke...........

kohprzem'68 14.03.2009 19:59

Nie grają źle mają pecha przy sytuacjach podbramkowych , Bełchatów cały czas cofnięty .

piotrek chicago 14.03.2009 20:02

wchodzimy w nich jak w maslo a nic z tego nie ma taka okazja na odrobienie pkt a oni leca w kulki

ichigo 14.03.2009 20:02

To wygląda jak mecz ŁKSem u nas w tamtej rundzie, i pewnie się tak samo skończy :/ Walenie głową w mur.

CH. 14.03.2009 20:02

mecz wygrany remisujemy.. kontuzja Pawła... pech i niefart.


cóż z tego meczu, jak się okaże że u Pawła wiązadła to po sezonie.

Daro&Mysłowice 14.03.2009 20:03

jak patrze na ten mecz to nie wierze ludzie co tam sie dzieje...

ja_ka_ 14.03.2009 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cuul (Post 692457)
Coś jeszcze od siebie apropo badań... Z kolanem jest tak, że dopóki się kolana nie otworzy, nie ma 100% pewności co się stało. Nawet na rezonansie, chociaż daje on największe prawdopodobieństwo co i jak.

O czym Ty piszesz? Wystarczy punkcja czyli wbicie igły i ściągnięcie płynu (jeśli będzie krew to coś urwał, jeśli płyn to tylko naciągnięcie). Rezonans może ale nie musi jednoznacznie odpowiedzieć co się stało, podobnie jak usg. Doktor Urban jest znany raczej od dobrej strony w tych sprawach więc trzeba poczekać do jutra na badanie. Sam zerwałem więzadło przednie i dużo mniej groźnie to wyglądało. Bądźmy dobrej myśli ale przyznam że strasznie to wyglądało...

damianol1991 14.03.2009 20:05

W radiu zet podobno mowili że Brożek pojechał prosto do szpitala i że kontuzja na 6 miesięcy
przecież on na ławce siedzi i mecz ogląda? z tego co widziałem na C+?

Joaquin 14.03.2009 20:08

wychodzi na to, że jeden gol w meczu wystarczy. Tym razem jest to Janusz Gol :/

juz mnie jakiś sarkastyczny humor dopada :|

SuperTSW 14.03.2009 20:08

Naszym piłkarzom moge tylko powiedzieć jedno: "PO CO WY GRACIE ,JAK WY AMBICJI NIE MACIE"

Aimable 14.03.2009 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 692470)
O czym Ty piszesz? Wystarczy punkcja czyli wbicie igły i ściągnięcie płynu (jeśli będzie krew to coś urwał, jeśli płyn to tylko naciągnięcie). Rezonans może ale nie musi jednoznacznie odpowiedzieć co się stało, podobnie jak usg. Doktor Urban jest znany raczej od dobrej strony w tych sprawach więc trzeba poczekać do jutra na badanie. Sam zerwałem więzadło przednie i dużo mniej groźnie to wyglądało. Bądźmy dobrej myśli ale przyznam że strasznie to wyglądało...

Cuul ma rację... !00% pewność co się dzieje w kolanie daje wyłącznie artroskopia czyli wejście do kolana. 2 w kolejności wiargodności badanie to rezonans.

spartan 14.03.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SuperTSW (Post 692473)
Naszym piłkarzom moge tylko powiedzieć jedno: "PO CO WY GRACIE ,JAK WY AMBICJI NIE MACIE"

O tym meczu mówisz ? :shock: :shock: :shock:
To tak jakby powiedzieć, po co ty piszesz jak ty ortografii nie znasz?

FredzIo 14.03.2009 20:13

Do dzis mialem jeszcze nadzieje, jednak po tym meczu nie mam zludzen, ze mistrzostwa nie bedzie.

tofik 14.03.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SuperTSW (Post 692473)
Naszym piłkarzom moge tylko powiedzieć jedno: "PO CO WY GRACIE ,JAK WY AMBICJI NIE MACIE"

Co Ty pier..haha. Oni NIE POTRAFIĄ! Przecież Bełchatoów gra na swojej połowie i jakby mogli to by już dawno strzelili ile w 1 połowie było okazji. Jak się nie ma skuteczności to tak jest.
Dlatego pisałem, po co się interesować innymi meczami, jak nie wygrywamy swojego?

Dani 14.03.2009 20:13

No i stracilismy 2 punkty , pozostaje trzymać kciuki jutro za Górnik

SuperTSW 14.03.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 692476)
O tym meczu mówisz ? :shock: :shock: :shock:
To tak jakby powiedzieć, po co ty piszesz jak ty ortografii nie znasz?

A ty o czym mówisz ? O dreptajacych pilkarzach Wisly atakujacych slaniajacych sie na nogach pilkarzy GKS ?

Nalokson 14.03.2009 20:14

No i jesteśmy w dupie. Jeśli Lech wygra z Górnikiem, to raczej po mistrzostwie...

Acapelo 14.03.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SuperTSW (Post 692473)
Naszym piłkarzom moge tylko powiedzieć jedno: "PO CO WY GRACIE ,JAK WY AMBICJI NIE MACIE"

co ty gadasz zamurowali, nasi nie strzelali w takich sytuacjach- podziękować Sobolewskiemu gorącej głowie... to nie kwestia ambicji tylko braku aż takich umiejętności żeby strzelić bramkę takim betonom z Bełchatowa

Wasiu 14.03.2009 20:14

Z taka gra to my sobie mozemy z Cracovia o utrzymanie walczyc. Te miernoty nie pokazuja zadnych umiejetnosci jesli chodzi o gre ofensywna. Przez kilkanascie lat trenowania robili jedno wielkie gowno. Mistrza nie bedzie, nie zaslugujemy na niego. Jak Lecha nie trawie to trzeba przyznac, ze teraz sa najlepsi i zasluzenie zdobeda trofeum. Ciagle jestesmu w grzeo o 2gie miejsce. Kontuzja Broznka moze nawet nie taka straszna jak na lawke wrocil.

ichigo 14.03.2009 20:14

Ehh tyle sytuacji w pierwszej połowie :/ A mogliśmy się zrównać z Legią punktami, no ale oni nigdy nie umieją wykorzystać potknięć rywali. Jutro jeszcze Kuchenkorz nam odjedzie i będzie koniec marzeń o tytule :/ Bez Pawła to jednak nasz atak nie istnieje, aż się boję sobie wyobrazić co będzie, jeśli będzie musiał pauzowac przez dłuższy czas. Pierwsza połowa mi się podobała, było widać walkę i ambicję, no ale ta skuteczność...

Przemoo 14.03.2009 20:15

jedyne słowo, które przychodzi mi na myśl to dziadostwo...
cały mecz graja tak jakby byli pewni, że wygrają i w końcu strzela wręcz zamaist konstruować akcje to sobie chodzili i podawali na połowie... żałosne...
bez Brożka bedzie smutno...

Ogryzek 14.03.2009 20:15

Niestety, to było do przewidzenia, bez Pawła 0-0 - jakby Paweł grał pewnie wymęczylibyśmy jakieś 1-0.

A tak straciliśmy 2 punkty. Jutro się okaże po meczu Górnik-Lech czy gramy jeszcze o MP czy też już tylko o puchar UEFA


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl