![]() |
łobodziński jest w tej chwili zdecydowanie najsłabszym skrzydłowym ligi, nie mówie tego pod wpływem emocji, taka jest prawda. W każdym meczu jest najsłabszy na boisku a mimo to gra. Lepiej grac w 10tke niż z nim. jak Boguskiemu czy Jirsakowi nie wyjdzie jeden mecz to odrazu siedza na ławie. Brożek zamiast wymachiwac rekami niech sie lepiej zajmie grą, bo narazie nic nie gra...
|
Jest straszna lipa. Jak dla mnie to Łobodziński i Diaz out Boguski i Niedzielan in
|
Zmiany:
Boguski za Łobo Mecz: 56 min. Błąd obrony Cracovii Jirsak prostopadle do Pawła Brożka ten pokonuje Cabaja 78 min. Zamieszanie w polu karnym Cracovii, obrońcy wykopują piłke... wprost pod nogi Jirsaka! Ten strzela! GOL!!! :P :P Ps. Myślałem, że Juszczyk obroni karnego i pokaże umiejętności, ale w końcówce nas będzie ratował :) Maciej Skorża zmobilizuj piłkarzy i wpuść Boguskiego za Łobo :-) A dalej pójdzie, po mojemu :) Cleber: nie martw się zdarza się! (rym :P ) JAZDA, JAZDA, JAZDA Biała Gwiazda! |
Cytat:
Doping cracovii opierał się do utraty przez nas bramki na wyzwiskach. Strzelili nam i już nie leczyli swoich kompleksów. Jak wyrównamy to znowu się zacznie...oby tylko tak się stało... |
Na boisku narazie przegrywamy ale od strony kibicowskiej to wogóle porażka , tragedia czy wogóle są tam jacyś kibice Wisły
Cracovia nas miażdzy |
Łobodziński gra piach! Trzeba mieć nadzieję, że Skorża go zmieni bo praktycznie gramy bez prawej pomocy, coś tam Singlar wyjdzie do przodu, ale on jest obrońcą i nie może latać za Łobo po boisku. Wierzę, że trener zmieni ustawienie, zawodników czy cokolwiek innego zrobi i wygramy to jeszcze.
|
Smutno mi. Ale cóż, taki jest sport.
45 minut przed nami, mam nadzieję na szybkiego gola i zaciętą walkę o każdy metr kwadratowy murawy. W tym meczu w grę wchodzi tylko wygrana. Jakiś słaby nasz doping... Cytat:
|
co jak co ale to nie pozycja dla diaza to samo jirsak.. po co te eksperymenty w trakcie derbów?
WISŁA PANY |
E tam Małecki. To mój ulubiony piłkarz Wisły, ale szczerze mówiąc nie sądzę, żeby mógł zdziałać więcej niż Boguski albo Niedzielan.
|
Cytat:
|
Nie ma co gadac, ze Łobodziński nie jest w formie, ze trzeba mu czasu.. musicie zrozumiec, ze ON JEST ZA SŁABY NA WISŁE. Ja to wiedzialem od poczatku... teraz czas na was.
Nesta- swego czasu wyliczales zalety Łobodzinskieg ( i przekonywales wszystkich, ze jest duzo lepszy od Kosy) co powiesz dzisiaj? |
jak tylko komentator powiedział ,że Skorża bedzie probował nowe ustawienie wiedziałem ,że będzie piach nie gra , Wisła w lidze musi grac ofensywnie , po przerwie zmiana ustawienia na 442 , takie ustawienie można próbować ale nie w meczu z zespołem słabszym o jedna klasę , poza tym Wisła w pucharach powinna tez grac 442 jak to było za czasów Henia
|
Co to w ogole znaczy, zeby w derbach cos testowac ? A niech odpadna z tym Tottenhamem, bo przy takiej kadrze so slusznie ktos napisal, ze wiecej zlego z tych pucharow bedzie niz dobrego.
Dlaczego nie mozna wyjsc normalnym 442, wktorym chlopaki czuja sie najlepiej, z Boguskim na prawej pomocy i Niedzielanem w ataku ? Do tego srodek Cantoro - Jirsak i gra... A ten albo nikogo nie zmieni a jak juz pomiesza z ustawieniem to tak, ze nie ma zadnej gry... Diaza robil srodkowym obronca, a teraz bedzie znowu na sile srodkowy pomocnik. |
Lobodzinskiego sie czepiacie a co gra reszta ? Zienczuk nie widoczny,Jirsak tez , Junior Diaz jako playmaker... Dalismy sobie narzucic styl gry i dlatego przegrywamy
|
Cytat:
|
Fajnie Lech przegrał a my przegramy z Cracovią zamiast odskoczyć na 6 pt. Brawo chłopaki!!
|
Nie wiem po co jeździć po Cleberu zdarza się...
Zwłaszcza, że karny nie był znowu taki ewidenty, fakt trafił Cleber Dzudzica, ale dorzucił swoje 5 groszy, efektownie się wywalając :P Chciałbym by Wisła wyrównała i w 90 minucie strzeliła piękną bramke :P :P |
Wystarczyło, że przy Brożku non-stop 2 obrońców i cała nasza ofensywa nie istnieje. Co to w ogóle ****a za pomysł na taktykę - dzida i wyjazd?
Dlaczego nie możemy grać swojej piłki - klepać piłeczką, a tamci niech biegają? Mają 45 minut na zmianę wyniku. I **** mnie obchodzą zwycięstwa z Barcelonami i innymi Tottenhamami - oni wiedzą, że najważniejsze są derby. |
Cytat:
Co do sędziego, ten sam sędziował poprzednie derby, i dobry był, bo wygraliśmy. |
czy nikt nie widzi ze cale zlo i slaba gra lezy po stronie Cantoro? przeciez go brakuje wszedzie, o ataku nawet nie wspomne ale go nie m nawet w srodku kiedy Wisla idzie z akcją
kiedy Skorza znajdzie sobie innego pupila? tak nalezaloby sie zastanawiac |
Jak na moje nie było karnego,ale cóż.Nie wiem,w lidze angielskiej za ch**a ,by tego nie gwizdnęli.Prawie nie było kontaktu,a Dudzic niemalże umarł,sędzia tez przyjemniaczek.Faul na Brożku pod polem karnym,a co tam będę gwizdał.Wejście Pawlusińskiego na czerwoną kartke(wyprostowane nogi,bez piłki),aj tam ledwo go musnął.Mam nadzieję,że wejdzie Boguski i rozrusza trochę chłopaków.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wolałbym żeby tej rybki nie strzelał niż gdybyśmy mieli przegrać dzisiejszy mecz przez tego karnego , którego z własnej głupoty(braku koncentracji) sprowokował . |
Najbardziej nie lubie, tego systemu z 1 napastnikiem...
Brożek jest wielki, ale czasem rady sam sobie nie da... :( TRZEBA WIERZYĆ!!! |
Cytat:
|
Znajomy, który siedzi pośród pasiaków zadzwonił przed chwilą i mówił, że na poiczątku nasi próbowali śpiewać, ale doping miejscowych jest bardzo głośny i +/- 350 osób nie ma prawa się przebić z dopingiem.
|
Nikt tu nie zrzedzi na Skorze, ale jego wina jest taki sklad i ustawienie z kosmosu.
|
Cytat:
|
Cantoro z meczu na mecz biega wolniej :lol: Za niedlugo go beda popychac zeby sie rozpedzil
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl