Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 kolejka] Cracovia - Wisla Krakow 31.08.08r 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4772)

radekogi 31.08.2008 19:25

łobodziński jest w tej chwili zdecydowanie najsłabszym skrzydłowym ligi, nie mówie tego pod wpływem emocji, taka jest prawda. W każdym meczu jest najsłabszy na boisku a mimo to gra. Lepiej grac w 10tke niż z nim. jak Boguskiemu czy Jirsakowi nie wyjdzie jeden mecz to odrazu siedza na ławie. Brożek zamiast wymachiwac rekami niech sie lepiej zajmie grą, bo narazie nic nie gra...

Raporter 31.08.2008 19:25

Jest straszna lipa. Jak dla mnie to Łobodziński i Diaz out Boguski i Niedzielan in

Wislak1906_TS 31.08.2008 19:26

Zmiany:

Boguski za Łobo


Mecz:

56 min.
Błąd obrony Cracovii Jirsak prostopadle do Pawła Brożka ten pokonuje Cabaja

78 min.
Zamieszanie w polu karnym Cracovii, obrońcy wykopują piłke... wprost pod nogi Jirsaka! Ten strzela! GOL!!!

:P :P


Ps. Myślałem, że Juszczyk obroni karnego i pokaże umiejętności, ale w końcówce nas będzie ratował :)

Maciej Skorża zmobilizuj piłkarzy i wpuść Boguskiego za Łobo :-)

A dalej pójdzie, po mojemu :)


Cleber: nie martw się zdarza się! (rym :P )

JAZDA, JAZDA, JAZDA
Biała Gwiazda!

gris 31.08.2008 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ozinho (Post 596139)
Za 10 minut punktów nie ma...:/
Baszczu wywiad,a z tyłu Baszczu ty ****o,Baszczu wypierdalaj.Kibice Cracovii to jednak zwierzęta...
Wchodzi Boguski,Niedzielan/Małecki i niech zejdzie Łobodzinski.


Doping cracovii opierał się do utraty przez nas bramki na wyzwiskach. Strzelili nam i już nie leczyli swoich kompleksów. Jak wyrównamy to znowu się zacznie...oby tylko tak się stało...

Alta84 31.08.2008 19:27

Na boisku narazie przegrywamy ale od strony kibicowskiej to wogóle porażka , tragedia czy wogóle są tam jacyś kibice Wisły
Cracovia nas miażdzy

gaciu 31.08.2008 19:27

Łobodziński gra piach! Trzeba mieć nadzieję, że Skorża go zmieni bo praktycznie gramy bez prawej pomocy, coś tam Singlar wyjdzie do przodu, ale on jest obrońcą i nie może latać za Łobo po boisku. Wierzę, że trener zmieni ustawienie, zawodników czy cokolwiek innego zrobi i wygramy to jeszcze.

michu-k 31.08.2008 19:27

Smutno mi. Ale cóż, taki jest sport.

45 minut przed nami, mam nadzieję na szybkiego gola i zaciętą walkę o każdy metr kwadratowy murawy.

W tym meczu w grę wchodzi tylko wygrana.

Jakiś słaby nasz doping...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alta84 (Post 596153)
Na boisku narazie przegrywamy ale od strony kibicowskiej to wogóle porażka , tragedia czy wogóle są tam jacyś kibice Wisły

Tak, jest tam "elita". Ci którzy męczą się śpiewając.

medyk 31.08.2008 19:27

co jak co ale to nie pozycja dla diaza to samo jirsak.. po co te eksperymenty w trakcie derbów?

WISŁA PANY

Watts 31.08.2008 19:28

E tam Małecki. To mój ulubiony piłkarz Wisły, ale szczerze mówiąc nie sądzę, żeby mógł zdziałać więcej niż Boguski albo Niedzielan.

R33 31.08.2008 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 596145)
Cleber - dziękuje za karnego! Wcześniej samobój z Bełchatowem teraz karny! (Niech szybko pojawi się ten nowy Brazylijczyk)

Oj chłopie, a widziałes wcześniejsze mecze Clebera?

tylko_na_kilka_dni 31.08.2008 19:28

Nie ma co gadac, ze Łobodziński nie jest w formie, ze trzeba mu czasu.. musicie zrozumiec, ze ON JEST ZA SŁABY NA WISŁE. Ja to wiedzialem od poczatku... teraz czas na was.

Nesta- swego czasu wyliczales zalety Łobodzinskieg ( i przekonywales wszystkich, ze jest duzo lepszy od Kosy) co powiesz dzisiaj?

Ciastek1 31.08.2008 19:29

jak tylko komentator powiedział ,że Skorża bedzie probował nowe ustawienie wiedziałem ,że będzie piach nie gra , Wisła w lidze musi grac ofensywnie , po przerwie zmiana ustawienia na 442 , takie ustawienie można próbować ale nie w meczu z zespołem słabszym o jedna klasę , poza tym Wisła w pucharach powinna tez grac 442 jak to było za czasów Henia

nesta 31.08.2008 19:29

Co to w ogole znaczy, zeby w derbach cos testowac ? A niech odpadna z tym Tottenhamem, bo przy takiej kadrze so slusznie ktos napisal, ze wiecej zlego z tych pucharow bedzie niz dobrego.

Dlaczego nie mozna wyjsc normalnym 442, wktorym chlopaki czuja sie najlepiej, z Boguskim na prawej pomocy i Niedzielanem w ataku ? Do tego srodek Cantoro - Jirsak i gra...
A ten albo nikogo nie zmieni a jak juz pomiesza z ustawieniem to tak, ze nie ma zadnej gry... Diaza robil srodkowym obronca, a teraz bedzie znowu na sile srodkowy pomocnik.

K_2 31.08.2008 19:30

Lobodzinskiego sie czepiacie a co gra reszta ? Zienczuk nie widoczny,Jirsak tez , Junior Diaz jako playmaker... Dalismy sobie narzucic styl gry i dlatego przegrywamy

R33 31.08.2008 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 596160)
Nie ma co gadac, ze Łobodziński nie jest w formie, ze trzeba mu czasu.. musicie zrozumiec, ze ON JEST ZA SŁABY NA WISŁE. Ja to wiedzialem od poczatku... teraz czas na was.

Nesta- swego czasu wyliczales zalety Łobodzinskieg ( i przekonywales wszystkich, ze jest duzo lepszy od Kosy) co powiesz dzisiaj?

Łobodziński miał czasem przebłyski w Wiśle np. wiosenne Derby... ale wiecie jakbyło z Zieniem - też sie odblokował... Coś sie obawiam ze Skorża może wylecieć(ale oby to sie nie sprawdziło)

Raporter 31.08.2008 19:30

Fajnie Lech przegrał a my przegramy z Cracovią zamiast odskoczyć na 6 pt. Brawo chłopaki!!

Wislak1906_TS 31.08.2008 19:30

Nie wiem po co jeździć po Cleberu zdarza się...
Zwłaszcza, że karny nie był znowu taki ewidenty, fakt trafił Cleber Dzudzica, ale dorzucił swoje 5 groszy, efektownie się wywalając :P

Chciałbym by Wisła wyrównała i w 90 minucie strzeliła piękną bramke :P :P

luke1906 31.08.2008 19:30

Wystarczyło, że przy Brożku non-stop 2 obrońców i cała nasza ofensywa nie istnieje. Co to w ogóle ****a za pomysł na taktykę - dzida i wyjazd?
Dlaczego nie możemy grać swojej piłki - klepać piłeczką, a tamci niech biegają?

Mają 45 minut na zmianę wyniku. I **** mnie obchodzą zwycięstwa z Barcelonami i innymi Tottenhamami - oni wiedzą, że najważniejsze są derby.

bulbasek 31.08.2008 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 596145)
Cleber - dziękuje za karnego! Wcześniej samobój z Bełchatowem teraz karny! (Niech szybko pojawi się ten nowy Brazylijczyk)

A po drodze taka rybka z Barceloną. Szczupak, zdaje się.

Co do sędziego, ten sam sędziował poprzednie derby, i dobry był, bo wygraliśmy.

Genio 31.08.2008 19:31

czy nikt nie widzi ze cale zlo i slaba gra lezy po stronie Cantoro? przeciez go brakuje wszedzie, o ataku nawet nie wspomne ale go nie m nawet w srodku kiedy Wisla idzie z akcją
kiedy Skorza znajdzie sobie innego pupila? tak nalezaloby sie zastanawiac

ozinho 31.08.2008 19:31

Jak na moje nie było karnego,ale cóż.Nie wiem,w lidze angielskiej za ch**a ,by tego nie gwizdnęli.Prawie nie było kontaktu,a Dudzic niemalże umarł,sędzia tez przyjemniaczek.Faul na Brożku pod polem karnym,a co tam będę gwizdał.Wejście Pawlusińskiego na czerwoną kartke(wyprostowane nogi,bez piłki),aj tam ledwo go musnął.Mam nadzieję,że wejdzie Boguski i rozrusza trochę chłopaków.

Raporter 31.08.2008 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 596164)
Łobodziński miał czasem przebłyski w Wiśle np. wiosenne Derby... ale wiecie jakbyło z Zieniem - też sie odblokował... Coś sie obawiam ze Skorża może wylecieć(ale oby to sie nie sprawdziło)

za co wylecieć? za porażkę w meczu ligowym?

Mel 31.08.2008 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomgoo (Post 596138)
Proponuje wsytawić więcej defensywnych pomocników i jeszcz Brożka ściągnąć by nie mieszał w ataku...
Juz zaraz po bramce Skorza powin wprowadzić 2 napastnika i zmodyfikować taktyke na 442,
Długie piłki cały czas walą do przodu, co to za gra?!? Wstyd i nic więcej... Niedzielan, Boguski na boisko...

Świetny pomysł, w 25 minucie zmianę robić. Szybko się zaczęło to zrzędzenie na Skorżę - nie minął tydzień od zwycięstwa z Barcą. To nie Skorża sobie zmontował brak rezerwowych.

Mareq 31.08.2008 19:33

Cytat:

A po drodze taka rybka z Barceloną. Szczupak, zdaje się
Ciul z Barceloną
Wolałbym żeby tej rybki nie strzelał niż gdybyśmy mieli przegrać dzisiejszy mecz przez tego karnego , którego z własnej głupoty(braku koncentracji) sprowokował .

Wislak1906_TS 31.08.2008 19:33

Najbardziej nie lubie, tego systemu z 1 napastnikiem...
Brożek jest wielki, ale czasem rady sam sobie nie da... :(

TRZEBA WIERZYĆ!!!

tylko_na_kilka_dni 31.08.2008 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ozinho (Post 596170)
Jak na moje nie było karnego,ale cóż.Nie wiem,w lidze angielskiej za ch**a ,by tego nie gwizdnęli.Prawie nie było kontaktu,a Dudzic niemalże umarł,sędzia tez przyjemniaczek.Faul na Brożku pod polem karnym,a co tam będę gwizdał.Wejście Pawlusińskiego na czerwoną kartke(wyprostowane nogi,bez piłki),aj tam ledwo go musnął.Mam nadzieję,że wejdzie Boguski i rozrusza trochę chłopaków.

oczywiscie, ze karnego nie bylo. Czy w jakims innym sektorze boiska za walke bark w bark ( choc ciezko to nazwac walka.. pasiasty sie wylozyl) sedzia dyktuje faul? zenada.

Ala1955 31.08.2008 19:33

Znajomy, który siedzi pośród pasiaków zadzwonił przed chwilą i mówił, że na poiczątku nasi próbowali śpiewać, ale doping miejscowych jest bardzo głośny i +/- 350 osób nie ma prawa się przebić z dopingiem.

nesta 31.08.2008 19:34

Nikt tu nie zrzedzi na Skorze, ale jego wina jest taki sklad i ustawienie z kosmosu.

Styk83 31.08.2008 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 596143)
Mówcie co chcecie ale od początku sezonu Jirsak mnie kompletnie nie przekonuje...

nie tylko Ciebie

K_2 31.08.2008 19:34

Cantoro z meczu na mecz biega wolniej :lol: Za niedlugo go beda popychac zeby sie rozpedzil


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl