Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Temat dla smakoszy piwa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1328)

Jarza 14.07.2009 12:15

Prawdę Wam powiem:

KSIĄŻ!!!!! :-D

saklak1906 14.07.2009 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 761586)
Moim nowym-starym faworytem jest Okocim Mocne. Prosto z lodówki oczywiście. Kto pił ten wie :D

Zdecydowanie po trzeciej butelce cos dziwnie mi sie kolana uginaja. Zeczywiscie tylko dla orlow, jak nie lubie piw mocnych tak to zdecydowanie mi podeszlo

AYALA 14.07.2009 18:57

Okocim Mocne to chyba najlepszy ze strongów, przynajmniej mi bardzo smakuje.

węgorz2 14.07.2009 19:00

fajna WARKA 1,5 litra wyszła!

lodecki 14.07.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 761876)
Okocim Mocne to chyba najlepszy ze strongów, przynajmniej mi bardzo smakuje.

Perła Mocna jest bardzo smaczna :) zreszta Perła mocna czy nie jest najlepsza

węgorz2 14.07.2009 19:11

czy w KRAKOWIE mozna kupic piwo BOSMAN? TAK POPULARNE NAD MORZEM?

JoeyLG 14.07.2009 19:19

Sprawdź w sklepach NETTO :) bo jak byłem w kilku miastach w tych sklepach to był Piast i Bosman :D a nad morzem to chyba najpopularniejszy jest SPECJAL :D przynajmniej w pomorskiem najwięcej go schodzi :D

LuKaS TSW 14.07.2009 19:21

ja to z mocnych piw najbardziej lubię Lecha,a ogólnie to Perła Chmielowa i Export moje faworytki:)

piwa z plastikowych butelek mi osobiście nie podchodzą

Kamil 14.07.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JoeyLG (Post 761897)
Sprawdź w sklepach NETTO :) bo jak byłem w kilku miastach w tych sklepach to był Piast i Bosman :D

no tak, ale netto przeciez to glownie polnoca polska jezeli dobrze pamietam ;)
nie kojarze tego sklepu na poludniu naszego pieknego kraju ;)

e: pawel, ano faktycznie, kilka sie na liscie na poludniu znalazlo, aczkolwiek to bardzoo maly procent wszystkich ich sklepow

DrewniaQ 14.07.2009 19:23

Laicy! :D


Noteckie niepasteryzowane.
Warki, Żubry, Tyskie, Okocimie to pseudowyroby z proszku.. fuj! Sam nie wierzyłem, puki nie spróbowałem tego. Jest to piwo wyrabiane w jakimś mniejszym zakładzie w Wielkopolsce. W Krakowie istnieje jedyny sklepik z tym rarytasem. Sklep Maria na ul. Kobierzyńskiej. Znajdują się tam inne przednie gatunki. Ciechan to drugie preferowane. Polecam zajrzeć. Świat niebędzie już ten sam..
Może wątek rozbłyśnie :P

podszywacz 14.07.2009 19:28

Niedawno jadąc bulwarem wiślanym zauważyłem puste butelki po piwie Koźlak. Próbowałem kiedyś to piwo i było Ok, wiem też że nie jest to wyrób "w proszku" jak napisano powyzej. Gdzie można kupić to piwo w Kraku?

PauL 14.07.2009 19:29

Market Netto znajduje się m.in w Gdowie, zatem ta sieć występuje i tu.

E: Za to Specjale i Bosmany występuje tylko na północy, więc nawet nie szukajcie.

DrewniaQ 14.07.2009 19:36

Koźlak ponoć dobry jest, ale z Amber.

lodecki 14.07.2009 19:38

Bosmana jakis czas temu mozna bylo kupic w Lidlach. zreszta tak jak i Wroclaskiego Piasta za ktorym przepadam :)

bondTSW 14.07.2009 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 761912)
Niedawno jadąc bulwarem wiślanym zauważyłem puste butelki po piwie Koźlak. Próbowałem kiedyś to piwo i było Ok, wiem też że nie jest to wyrób "w proszku" jak napisano powyzej. Gdzie można kupić to piwo w Kraku?

Jest taki sklep na Kazimierzu, a dokładnie na Miodowej i nazywa się "Kocyk". Jest tam Koźlak i masa innych ciekawych piw, śliwkowe, portery etc.... jest w czym wybierać!

PaluchTSW 14.07.2009 19:58

ogarnijcie BROWAR FORTUNA i Piwo SMOK występuje smok SREBRNY, CZERWONY, CZARNY i ZŁOTY.
Niebieski to jasny pełny. Piwa droższe bo ok 7 zł ale w końcu to temat dla smakoszy.

Ze sklepówek masówek to Perła i Łomża teraz są lux.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 761912)
Niedawno jadąc bulwarem wiślanym zauważyłem puste butelki po piwie Koźlak. Próbowałem kiedyś to piwo i było Ok, wiem też że nie jest to wyrób "w proszku" jak napisano powyzej. Gdzie można kupić to piwo w Kraku?

możesz się go napić w lokalu przy Rajskiej 22

BTW Polecam knajpę przy RAJSKIEJ 22 jest tam aż 56 rodzajów piwa (wszystkie inne)

PauL 14.07.2009 20:14

W sklepach Alma jest wyjątkowo duzy wybór piwa. Różne zagraniczne i polskie specyfiki. Zalecam jednak rozwagę, bo niektóre podchodzą po 10zł za 0.5l, a w smaku niespecjalne.

Z dostępnych tam, to z czystym sercem mogę polecić Zlotego Bazanta, Budweisera w białej, jak i złotej etykiecie oraz Faxe.

Wisła V 15.07.2009 14:01

Dobry jest PIAST, ze strongów najlepsze OKOCIM..ale i tak najbardziej lubię pić Desperadosa ;)

leszekpw 15.07.2009 14:09

Najlepsze jak dla mnie FAXE i KELT, potem BROK, z popularnych TYSKIE.

Jarza 15.07.2009 14:13

Koźlaki są dobre ale tylko te z browaru Amber!!

To moje ulubione piweczko - wczoraj widziałem je w M1

Naprawdę polecam - ale kupujcie tylko ten z browaru Amber [z jasnymi kapslami (beżowe, kremowe, czy jakoś tak...)]

puzzy 15.07.2009 14:34

Nie wiecie gdzie w Krakowie można zakupić piwo Palm??

Kiedyś zdarzało mi się spotkać je w Tesco, ale już dawno nie ma.

saklak1906 15.07.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL (Post 761951)

Z dostępnych tam, to z czystym sercem mogę polecić Zlotego Bazanta, Budweisera w białej, jak i złotej etykiecie oraz Faxe.


To jest piwna liga mistrzow

Dodalbym jeszcze Grolscha w zielonej butelce z tym metalowym zamknieciem i Amstel-a

KamAr 15.07.2009 14:44

Oj tak, Zloty Bazant to rzeczywiście pozytywne piwo;) Ile razy wyjeżdzam na źródła na Slowacje- tyle razy musze skosztować tego złotego trunku;)

Oress 15.07.2009 15:13

na ruczaju mamy bardzo dobry piwny sklep, dostępny praktycznie każdy rodzaj piwa dostępnego w polsce, plus kilkanaście rodzajów piw niemieckich, czeskich, czy nawet ukraińskich. Ponad 100 rodzajów piwa- te popularne jak tyskie, piast, czy specjal jak i mniej znane niepasteryzowane piwa typu ciechan i inne.

Mlody Wislak 15.07.2009 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puzzy (Post 762289)
Nie wiecie gdzie w Krakowie można zakupić piwo Palm??

Widziałem je jakoś tydzień temu w Almie na Salwatorze bądź Bomi w Solvaju :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oress (Post 762311)
na ruczaju mamy bardzo dobry piwny sklep, dostępny praktycznie każdy rodzaj piwa dostępnego w polsce, plus kilkanaście rodzajów piw niemieckich, czeskich, czy nawet ukraińskich. Ponad 100 rodzajów piwa- te popularne jak tyskie, piast, czy specjal jak i mniej znane niepasteryzowane piwa typu ciechan i inne.

Dasz dokładniejszy adres ?:>

saklak1906 15.07.2009 15:20

Jak by ktos wybieral sie do Chorwacji to polecam piwo KarloVacko na prawde dobre.

A takie pytanie czy EB i 10,5 jest jeszcze produkowane? czy tylko w malopolsce nie mozna ich dostac

Oress 15.07.2009 16:28

to ulica Kobierzyńska, numeru nie znam dokładnie, ale zaraz przy głównej ulicy, na przeciwko STS, zaraz obok skrzyżowania z ulicą Miłkowskiego.

bartek89TS 15.07.2009 16:38

Ostatnio kupiłem sobie OKOCIMIA zielonego, a dawno go nie piłem i normalnie zmiażdzył mi głowe!:)Zjebisty jest;]Zaraz ide po 4-pak okocimia i trzeba sie szykować do meczu:)

podszywacz 15.07.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 762317)
Jak by ktos wybieral sie do Chorwacji to polecam piwo KarloVacko na prawde dobre.

A takie pytanie czy EB i 10,5 jest jeszcze produkowane? czy tylko w malopolsce nie mozna ich dostac

Jak dla mnie Karlovacko to były szczochy. Lepiej mi podchodziło Ożujsko a Czrnyje Ożujsko to już niebo w gębie. Ale każda piwo na obczyźnie smakuje jakoś tak dziwnie...

brylant17 15.07.2009 17:02

Lech smakuje mi i to bardzo najlepsze z butelki, ale z puchy też dobre :) dalej to:

Carlsberg
Tatra
Heineken
Warka
Tyskie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl