![]() |
Prawdę Wam powiem:
KSIĄŻ!!!!! :-D |
Cytat:
|
Okocim Mocne to chyba najlepszy ze strongów, przynajmniej mi bardzo smakuje.
|
fajna WARKA 1,5 litra wyszła!
|
Cytat:
|
czy w KRAKOWIE mozna kupic piwo BOSMAN? TAK POPULARNE NAD MORZEM?
|
Sprawdź w sklepach NETTO :) bo jak byłem w kilku miastach w tych sklepach to był Piast i Bosman :D a nad morzem to chyba najpopularniejszy jest SPECJAL :D przynajmniej w pomorskiem najwięcej go schodzi :D
|
ja to z mocnych piw najbardziej lubię Lecha,a ogólnie to Perła Chmielowa i Export moje faworytki:)
piwa z plastikowych butelek mi osobiście nie podchodzą |
Cytat:
nie kojarze tego sklepu na poludniu naszego pieknego kraju ;) e: pawel, ano faktycznie, kilka sie na liscie na poludniu znalazlo, aczkolwiek to bardzoo maly procent wszystkich ich sklepow |
Laicy! :D
Noteckie niepasteryzowane. Warki, Żubry, Tyskie, Okocimie to pseudowyroby z proszku.. fuj! Sam nie wierzyłem, puki nie spróbowałem tego. Jest to piwo wyrabiane w jakimś mniejszym zakładzie w Wielkopolsce. W Krakowie istnieje jedyny sklepik z tym rarytasem. Sklep Maria na ul. Kobierzyńskiej. Znajdują się tam inne przednie gatunki. Ciechan to drugie preferowane. Polecam zajrzeć. Świat niebędzie już ten sam.. Może wątek rozbłyśnie :P |
Niedawno jadąc bulwarem wiślanym zauważyłem puste butelki po piwie Koźlak. Próbowałem kiedyś to piwo i było Ok, wiem też że nie jest to wyrób "w proszku" jak napisano powyzej. Gdzie można kupić to piwo w Kraku?
|
Market Netto znajduje się m.in w Gdowie, zatem ta sieć występuje i tu.
E: Za to Specjale i Bosmany występuje tylko na północy, więc nawet nie szukajcie. |
Koźlak ponoć dobry jest, ale z Amber.
|
Bosmana jakis czas temu mozna bylo kupic w Lidlach. zreszta tak jak i Wroclaskiego Piasta za ktorym przepadam :)
|
Cytat:
|
ogarnijcie BROWAR FORTUNA i Piwo SMOK występuje smok SREBRNY, CZERWONY, CZARNY i ZŁOTY.
Niebieski to jasny pełny. Piwa droższe bo ok 7 zł ale w końcu to temat dla smakoszy. Ze sklepówek masówek to Perła i Łomża teraz są lux. Cytat:
BTW Polecam knajpę przy RAJSKIEJ 22 jest tam aż 56 rodzajów piwa (wszystkie inne) |
W sklepach Alma jest wyjątkowo duzy wybór piwa. Różne zagraniczne i polskie specyfiki. Zalecam jednak rozwagę, bo niektóre podchodzą po 10zł za 0.5l, a w smaku niespecjalne.
Z dostępnych tam, to z czystym sercem mogę polecić Zlotego Bazanta, Budweisera w białej, jak i złotej etykiecie oraz Faxe. |
Dobry jest PIAST, ze strongów najlepsze OKOCIM..ale i tak najbardziej lubię pić Desperadosa ;)
|
Najlepsze jak dla mnie FAXE i KELT, potem BROK, z popularnych TYSKIE.
|
Koźlaki są dobre ale tylko te z browaru Amber!!
To moje ulubione piweczko - wczoraj widziałem je w M1 Naprawdę polecam - ale kupujcie tylko ten z browaru Amber [z jasnymi kapslami (beżowe, kremowe, czy jakoś tak...)] |
Nie wiecie gdzie w Krakowie można zakupić piwo Palm??
Kiedyś zdarzało mi się spotkać je w Tesco, ale już dawno nie ma. |
Cytat:
To jest piwna liga mistrzow Dodalbym jeszcze Grolscha w zielonej butelce z tym metalowym zamknieciem i Amstel-a |
Oj tak, Zloty Bazant to rzeczywiście pozytywne piwo;) Ile razy wyjeżdzam na źródła na Slowacje- tyle razy musze skosztować tego złotego trunku;)
|
na ruczaju mamy bardzo dobry piwny sklep, dostępny praktycznie każdy rodzaj piwa dostępnego w polsce, plus kilkanaście rodzajów piw niemieckich, czeskich, czy nawet ukraińskich. Ponad 100 rodzajów piwa- te popularne jak tyskie, piast, czy specjal jak i mniej znane niepasteryzowane piwa typu ciechan i inne.
|
Cytat:
Cytat:
|
Jak by ktos wybieral sie do Chorwacji to polecam piwo KarloVacko na prawde dobre.
A takie pytanie czy EB i 10,5 jest jeszcze produkowane? czy tylko w malopolsce nie mozna ich dostac |
to ulica Kobierzyńska, numeru nie znam dokładnie, ale zaraz przy głównej ulicy, na przeciwko STS, zaraz obok skrzyżowania z ulicą Miłkowskiego.
|
Ostatnio kupiłem sobie OKOCIMIA zielonego, a dawno go nie piłem i normalnie zmiażdzył mi głowe!:)Zjebisty jest;]Zaraz ide po 4-pak okocimia i trzeba sie szykować do meczu:)
|
Cytat:
|
Lech smakuje mi i to bardzo najlepsze z butelki, ale z puchy też dobre :) dalej to:
Carlsberg Tatra Heineken Warka Tyskie |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl