Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

rafkur 03.03.2016 19:23

Przecież logiczne jest dla każdego średnio rozgarniętego osobnika, że mecz z drużyną top3 ( tydzień temu liderem) jest meczem TOP.
Pomijam różnicę w postaci 10 zł która stanowi problem chyba tylko dla beja okupującego odwożenie koszyków pod Tesco.

Barti 04.03.2016 09:04

Jeżeli już koniecznie chcecie rozpatrywać sprawę w kategoriach handlowych i nie kierujecie się przywiązaniem do WISŁY, to weźcie pod uwagę następującą rzecz: Nie ma nic gorszego w handlu niż obniżka cen. Jeżeli teraz nastąpi re kalkulacja cen z uwagi na wyniki, to jak poczują się ludzie którzy kupili karnet na cały rok (była taka opcja) i myślą tymi samymi kategoriami co Wy? Podpowiem - wydymani. W obecnej sytuacji finansowej, nie liczyłbym na zwrot pieniędzy dla karnetowców.

Rustin 04.03.2016 10:31

Nie wiem jak inni, ale ja zwracałem uwagę na problem dezinformacji, nie samych cen. Ceny były ustalone na początku, ale nie każdy musiał interesować się lub pamiętać o tym, że mecz z Piastem jest w kategorii TOP. Wystarczyło sprawdzić klubową stronę i informacje dostępne w Strefie Kibica, żeby były aktualne i dla mnie temat byłby zamknięty. Sam sprawdzałem i nie było aktualizacji, nadal mieliśmy info o Jagiellonii jako mecz TOP. Słyszałem o osobach, które przyszły zakupić bilet i odeszły od kasy, ponieważ nie było informacji o tym, że na Piast jest "drożej". To, że "pożałowali" 10 złotych to inna kwestia, chyba doskonale zdajemy sobie sprawę, ile nas zostanie gdy polecimy ligę niżej. Na pewno nie 10 tysięcy, które już teraz jest ciężko zebrać.

Zienczuk8 04.03.2016 11:50

Czy promocja "pierwszy raz na stadionie za 5zł" nadal obowiązuje? Chciałem zabrać kilku znajomych.

LanceTS 04.03.2016 12:12

tak, wszyzstko jest na głównej
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_mecze_wisly/

przemonik 04.03.2016 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 1432471)
Czy promocja "pierwszy raz na stadionie za 5zł" nadal obowiązuje? Chciałem zabrać kilku znajomych.

tak ( 10 znaków)

Kryniu 08.04.2016 10:51

Panowie. Mam kartę kibica i chcę kupić bilet dla siebie i dla kolegi. Kolega nie ma karty kibica. Nie jesteśmy z Krakowa. Czy mogę przez online kupić dwa, czy jednak przy kasie?

Lupo 08.04.2016 10:57

Dla kolegi bez KK tylko przy kasie.

Coglin 29.06.2016 06:22

W sumie nie ma informacji na forum:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Już we wtorek (28 czerwca) o godzinie 11.00 startuje sprzedaż karnetów na mecze Wisły Kraków w nadchodzących rozgrywkach ligowych: na cały sezon, a także opcjonalnie na samą rundę jesienną. Kupując karnet SEZON, oszczędzasz nawet 35%

Karnety na rundę jesienną Ekstraklasy w sezonie 2016/17 dostępne będą już od 135 (ulgowe) i 210 (normalne) złotych. Z kolei karnety na całe rozgrywki można kupować od 190 (ulgowe) i 305 (normalne) złotych.

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...%202016-17.png

Sprzedaż karnetów rozpocznie się we wtorek (28 czerwca) o godzinie 11.00 w Strefie Kibica, a także w internetowym portalu biletowym bilety.wisla.krakow.pl.

Znane są również ceny biletów na domowe mecze Wisły Kraków w sezonie 2016/2017 Ekstraklasy. Ceny zaczynają się od 15 (ulgowy) i 25 (normalny), a także od 25 (ulgowy) i 35 (normalny) złotych na mecze „TOP”. Nowi kibice za pierwszy bilet zapłacą jedynie 5 złotych.

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...%202016-17.png

Niezmiennie karnety ze zniżką (wyłącznie) w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+: dzieci do 12. roku życia w cenach 10 (runda jesienna) i 18 (cały sezon) złotych, a dla osób od 13. do 24. roku życia w cenach ulgowych, za kwoty 50 (jesień) i 90 (sezon) złotych. Opiekunowie są uprawnieni do zakupu karnetu w cenach ulgowych.

Kibice, którzy zdecydują się na bieżące zakupy biletów będą mogli korzystać z 10-procentowej zniżki obowiązującej do 24 godzin przed terminem rozegrania meczu. Taka sama zniżka będzie przysługiwać przy sprzedaży internetowej do dnia meczu włącznie.

Pierwsza tura sprzedaży karnetów (w przedstawionych powyżej cenach) potrwa do zakończenia pierwszej połowy pierwszego spotkania przy Reymonta (16 lipca z Pogonią Szczecin).

Rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów - całosezonowego, jak również z rundy wiosennej - z sezonu 2015/2016 obowiązuje do 4 lipca, do godziny 23:59.

Karnety ulgowe przysługują:
- kobietom
- dzieciom i młodzieży uczącej się
- studentom do 26. roku życia
- seniorom powyżej 65. roku życia.
Dzieci, młodzież ucząca się, studenci oraz osoby uprawnione do zniżek zobowiązane są do okazania ważnej legitymacji zarówno podczas zakupu karnetu, jak i przy wejściu na stadion.

Dzieci do 6. roku życia wejście na wszystkie trybuny mają zapewnione bezpłatnie (na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwoje dzieci), ale bez gwarancji miejsca siedzącego.

DO ZAKUPU KAŻDEGO KARNETU NIEZBĘDNE JEST POSIADANIE AKTUALNEJ KARTY KIBICA.

Kupno karnetu SEZON lub JESIEŃ 2016 zapewnia czasową rezerwację miejsca przy zakupie karnetu na kolejną rundę.

Sprzedaż karnetów na sektory B11-12, B21-24, C1, C5, E11, E16, E21, E26, F11-12, F24, G2-3, H11 oraz H23 nie będzie prowadzona.

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...%202016-17.png


zim zum 29.06.2016 07:08

Ciekawe zestawienie: http://slasknet.com/?nr=21284

Don Donson 30.06.2016 06:45

no i klepnięty roczny karnet.
Ludzie wznawiać!!

kicur 30.06.2016 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1442185)
no i klepnięty roczny karnet.
Ludzie wznawiać!!

Namówił :)

Coglin 30.06.2016 13:41

Kolejny roczek stuknął.

Ale tłumy w kasach, lepiej się pospieszcie, bo może braknąć miejsc. :lol:

focusik09 30.06.2016 13:50

Mam i ja :-)
sztuk 3

Adenalix 05.07.2016 23:09

Roczny karnet x 3. Ja i dwa ziomki, z którymi chodzę na mecze od 1995. Nie będziecie sami :-)

_gilardino_ 08.07.2016 09:55

Czy karnet roczny obejmuje mecze w grupie mistrzowskiej/spadkowej?

WISŁAZWE 08.07.2016 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1442740)
Czy karnet roczny obejmuje mecze w grupie mistrzowskiej/spadkowej?


Tak.
Milion znaków.

krzaq12 08.07.2016 11:38

Ciekawe kiedy klub uruchomi sprzedaż biletów? Nawet nie chodzi o mnie, tylko mam paru znajomych, którzy czekają na to i chcą pozyskać już wejściówki na sobotnie spotkanie. Mecz za tydzień, klub mógłby już wystartować z tym.

kicur 08.07.2016 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1442745)
Ciekawe kiedy klub uruchomi sprzedaż biletów? Nawet nie chodzi o mnie, tylko mam paru znajomych, którzy czekają na to i chcą pozyskać już wejściówki na sobotnie spotkanie. Mecz za tydzień, klub mógłby już wystartować z tym.


Najpóźniej w poniedziałek, ale myślę, że już jutro ruszy sprzedaż biletów :)

wislakrakow124 08.07.2016 11:52

Pisalem do klubu i wlasnie pisali ze najpozniej w poniedzialek. Tez czekam na bilety bo mam akurat kumpla w Krk i kupilby mi bilety dla osob ktore zabieram pierwszy raz na mecz.

WISŁAZWE 08.07.2016 18:29

Bilety na mecz Wisła Kraków - Pogoń Szczecin:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...pogonia_19615/

wislakrakow124 11.07.2016 09:56

Wybiera sie moze ktos do kas po bilety? Niestety moj kumpel nie da rady skoczyc mi po bilety a w sobote nie chce mi sie stac w kolejkach. Wolalbym na spokoju dojechac i miec wszystko zalatwione

Bene Nati 14.07.2016 09:12

365 złotych.
Złotówka za każdy dzień.

darotsok73 09.08.2016 12:22

Siema. Mam do sprzedania dwa karnety na A 22 po 130 zł za sztukę i jeden karnet na C 2 za 110. Chętni pisać na priv. Sprawa pilna. Cena nie podlega negocjacji :D

felipe 09.08.2016 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 1446937)
Siema. Mam do sprzedania dwa karnety na A 22 po 130 zł za sztukę i jeden karnet na C 2 za 110. Chętni pisać na priv. Sprawa pilna. Cena nie podlega negocjacji :D

http://forum.niebiescy.pl/ tu też szukaj ;)

Gin 22.06.2017 20:57

Cisza w temacie; ja jutro idę kupić dwa karnety na cały sezon, resztę też zachęcam

regan 22.06.2017 22:02

To dobrze z twojej strony :)

R33 24.06.2017 12:44

https://widzew.com/-/widzew-ustanawi...edazy-karnetow

Bierzmy przykład.

Don Donson 25.06.2017 09:17

U mnie kupiony roczny karnet.
Polecam każdemu.
Wydatek większy raz, ale masz cały rok z głowy.

regan 25.06.2017 11:57

Panowie karnety sa teraz na raty, wiec kazdy moze sobie rozbic cene karnetu nawet na liczbe wejsciowek na caly rok, wiec wymowki ze nie mam kasy, ze za drogo, odpadaja w tej chwili.
Kupowac jak najwiecej

kasperr 02.07.2017 19:57

Ja wznowiłem karnety na cały sezon dla siebie i dla żony :)

Gin 02.07.2017 20:24

Jedziemy z koksem na chwałę Wielkiej Wisły

R33 02.07.2017 20:27

https://twitter.com/DamianDukat/stat...56768030089217

Wrzucajcie fotki i mamy Martina Kostala. ;)

Garret 05.07.2017 18:36

Czy ktoś miał problem z zalogowaniem się na konto w serwisie biletowym? Ciągle podaje mi informację - także przy opcji 'zapomniałem hasła' - że użytkownik nie istnieje w bazie. Ciekawe jakim cudem, skoro kupowałem już bilety/karnety iks razy i nawet na skrzynce wciąż mam potwierdzenie zakupu.

Próbowałem też skorzystać z maila, który podałem przy wyrabianiu nowej karty. Dalej nie działa.

Manhunt. 06.07.2017 08:13

Sprzedano mniej niż tysiąc karnetów...

regan 06.07.2017 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt. (Post 1474314)
Sprzedano mniej niż tysiąc karnetów...

Skad info?

jonaf 06.07.2017 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1474340)
Skad info?

Dukat nawet smutki wylewał na ten teamt ;)

Don Donson 06.07.2017 17:13

To się elitarny sezon szykuje...

PSYCHOLTSW 07.07.2017 08:18

macie wszyscy karnety, to się pochwalcie. Narzekać potrafi każdy ale jak przychodzi co do czego to słabo. to jest żenada, że wymagania ze strony kibiców są olbrzymie ale karnetów nie ma kto kupić. co do ceny, to moim zdaniem są spoko i jeżeli ktoś uważa, że 400 zł za karnet na D23, na cały sezon to dużo to niech się uderzy w pusty łeb. pozdrawiam

jonaf 07.07.2017 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1474441)
macie wszyscy karnety, to się pochwalcie. Narzekać potrafi każdy ale jak przychodzi co do czego to słabo. to jest żenada, że wymagania ze strony kibiców są olbrzymie ale karnetów nie ma kto kupić. co do ceny, to moim zdaniem są spoko i jeżeli ktoś uważa, że 400 zł za karnet na D23, na cały sezon to dużo to niech się uderzy w pusty łeb. pozdrawiam

nie wiem, czy to było picie do mnie, ale ja mam 2


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl