Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

dostuffca 07.07.2015 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1406979)
no właśnie, pytanie czy jest to przepis, czy martwy przepis. Bo chciałbym skorzystać ten ostatni raz z ulgi

no to napisz do klubu.
i jak Ci odpiszą, że możesz to se zmniejsz, druknij odpowiedź i bierz ze sobą :)

R33 07.07.2015 10:33

Zdarzało się, że sprawdzali, ale już nie pamiętam kiedy.

domofon 08.07.2015 16:56

POSTAWIĘ KARNET MAŁOLATOWI
pisać

rafkur 08.07.2015 17:31

Karnet na cały sezon kupiony. Natomiast uwaga - powinni wszędzie "trąbić" o dodatku w postaci szalika cegiełki i vouchera na 55 zł do wykorzystania w sklepie.
Mnie osobiście szalik na nic bo takowy zakupiłem. Natomiast 55 zł mojego świata nie zmieniło ale było miłą niespodzianką. Zwłaszcza, że 20 min wcześniej miałem spotkanie z drogówką w cenie 200 zł i 6 pkt )))
Dodatki do karnetu wg mnie są słabo reklamowane a pewnie wielu osobom pomogłoby to podjąć decyzję. Ludzie lubią dostać coś "za darmo". Jeżeli ja, czyli osoba interesująca się sprawami klubu o tym voucherze nie wiedziałem ( myślałem, że będzie to jakaś zniżka do sklepu - czyli dodatek mniej interesujący niż voucher) to ilu z tych którzy nie śledzą informacji o tym wie?

kicur 08.07.2015 18:33

Rafkur. Skoro masz taki już szalik to weź go ze sobą na mecz z Lechią albo ze Śląskiem i wymień się z kimś z Gdańska albo z Wrocławia :)

LanceTS 08.07.2015 19:35

albo daj go jakiemuś dzieciakowi na rodzinnym :)

rafkur 08.07.2015 21:31

Szalik trafi we właściwe ręce )) Dobrze by było gdyby również informacja o "dodatkach" trafiała do właściwych odbiorców )))

PS. Podchodzę do okienka i mówię - " proszę karnet" . Odpowiedź " na rundę?" Noż k...a nie tak się to robi. Powinien od razu być atak - "kup pan na sezon to pan dostaniesz prezenty". Ja bym sprzedające panie wysłał na stację benzynową i kazał się uczyć. Jasne jest, że klubowi zależy na sprzedaży tych na cały sezon, więc czemu tak trudno nakazać pracownikom robić to co robią wszyscy inni chcący "upchnąć" jak najwięcej?

!!IRIVER!! 08.07.2015 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1407194)
Szalik trafi we właściwe ręce )) Dobrze by było gdyby również informacja o "dodatkach" trafiała do właściwych odbiorców )))

PS. Podchodzę do okienka i mówię - " proszę karnet" . Odpowiedź " na rundę?" Noż k...a nie tak się to robi. Powinien od razu być atak - "kup pan na sezon to pan dostaniesz prezenty". Ja bym sprzedające panie wysłał na stację benzynową i kazał się uczyć. Jasne jest, że klubowi zależy na sprzedaży tych na cały sezon, więc czemu tak trudno nakazać pracownikom robić to co robią wszyscy inni chcący "upchnąć" jak najwięcej?

To są proste chwyty sprzedażowe, które stosuje każdy rozgarnięty sprzedawca. U nas się jednak nie da, bo pracują tam praktycznie same dzidy + kolesie z WŚ, którzy swoim "profesjonalizmem" raczą nas już wieeele lat.

TSWthedues 09.07.2015 06:26

Dokładnie jak idziesz do Mac'Donalds albo KFC to Ci od razu proponują, żebyś wziął powiększony tak samo jest w przypadku kina, jeśli chodzi o popcorn.

LanceTS 09.07.2015 07:15

no ja już wspominałem jak poszedłem kiedyś z dziewczyną i mówimy 2 bilety na C, a babka "koło siebie?"

rafkur 09.07.2015 07:16

Niestety ten nasz klubowy "profesjonalizm" jest na poziomie GS'ów na jakimś zadupiu. W zasadzie to chyba nawet gorszy bo na tym zadupiu sprzedawca znał pewnie wszystkich klientów. U nas wygląda to na odrabianie pańszczyzny.

Są dziesiątki tysięcy studentów szukających pracy za "worek ziemniaków". Myślę, że po krótkim przeszkoleniu sprawdzaliby się o wiele lepiej. Zresztą aktualnym sprzedawcą też można dać szansę. Obstawiam tylko, że póki co nikt im nie kazał robić tego co jest standardem we współczesnym handlu. Owszem, są pewne zmiany. Idąc po karnet już nie czułem się jak intruz co i tak jest postępem.
To są niby takie drobne rzeczy i w zasadzie bez kosztowe a dalej nikt z klubu nie wpadł na pomysł żeby to zmienić?
Z tym jest tak samo jak z całym marketingiem. Na tym forum pojawiają się pomysły do wdrożenia od zaraz i w zasadzie za darmo a klub czeka na ch wie co.

herkules 09.07.2015 08:02

A ja kupilem karnet na sezon przez stronke.
Jak moge odebrac voucher oraz szalik ?

Rafal-SWL 09.07.2015 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1407212)
A ja kupilem karnet na sezon przez stronke.
Jak moge odebrac voucher oraz szalik ?

tez sie nad tym zastanawialem, z tego co mi napisali z klubu toi bedzie podany jakis tam termin, w ktorym trzeba bedzie przyjsc do klubu i sobie odebrac

mari339 09.07.2015 08:43

Nie wiem czy to strona z biletami źle pokazuje, ale na C sprzedanych 150 karnetów tydzień przed startem ligi.

Patryk_185 09.07.2015 10:29

No niestety chyba tak... Miejsca ktore zostaly zarezerwone zostaly dodane do puli. Wynika z tego ze na tydzien przed liga zostalo sprzedanych niecale 3 tys. karnetow, mniej nawet niz w tamtym sezonie.

luke1906 09.07.2015 10:36

Myślę, że ta liczba jeszcze wzrośnie. Sporo ludzi kupuje na ostatnią chwilę, w tym ja i kumple.
Przyznam bez bicia, że byłem w szoku jak zauważyłem, że już za tydzień mamy pierwszy mecz :) A wydawało mi się, że to jeszcze w uj czasu.

domofon 09.07.2015 11:29

Gratisy można odebrać w strefie kibica informując kasjerkę że karnet został zakupiony przez internet.

DeadOrAlive 09.07.2015 11:52

Ja osobiście karnet kupie po 10 sierpnia, po wypłacie :P

R33 09.07.2015 12:48

Pamiętajcie, że karnety sezonowe można kupić tylko do meczu z Górnikiem.

robby51 10.07.2015 15:35

Czy promocja :Bilet za 5zł" dla tych osob co jeszcze nigdy nie były na stadionie Wisły,jeszcze obowiazuje?

kicur 11.07.2015 14:28

robby51, pewnie obowiązuje :).

Mam pytanie. Ktoś wie ile karnetów już sprzedano ?

Sardyn 12.07.2015 08:23

Pytanie mam - biorę na mecz siostrzeńcow i czy do wyrobienia karty kibica rodzic musi być na miejscu w SK czy wystarczy że podpisze się na wniosku ?

Mario Nh 12.07.2015 08:25

Wystarczy podpis na wniosku.

eryk_cartman 12.07.2015 10:42

Witam pytanie krótkie. Zabieram swoją żone na mecz ( ma karte kibica ale juz nieaktualna) i chce teraz kupic bilety online. Czy moge normalnie dla niej kupic bilet a w dniu meczu wyrobic duplikat karty? Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam!

PiVoSH92 12.07.2015 11:05

Niestety system na to nie pozwala. Próbowałem tak robić w okolicach maja i musiałem kupować bilet na stadionie.

Pan Jotka 12.07.2015 18:40

http://weszlo.com/2015/07/12/na-zyle...ceny-karnetow/ Tak jak myślałem ceny karnetu w Krakowie są lekko przesadzone. 30-50 zł taniej byłoby zdecywanie bliżej rzeczywitości, a ta jest taka, że Wisła nie mieści się sportowo nawet w pierwszej piątce. Zresztą to widać to po wynikach sprzedaży karnetów.

ciomborek8 12.07.2015 18:45

No szkoda kur ... co wy macie z tym patrzeniem na inne kluby .. 2 paczki fajek mniej i masz karnet a dla naszego kochanego klubu to duzo !!!

fialo 12.07.2015 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1407495)
http://weszlo.com/2015/07/12/na-zyle...ceny-karnetow/ Tak jak myślałem ceny karnetu w Krakowie są lekko przesadzone. 30-50 zł taniej byłoby zdecywanie bliżej rzeczywitości, a ta jest taka, że Wisła nie mieści się sportowo nawet w pierwszej piątce. Zresztą to widać to po wynikach sprzedaży karnetów.

Jebnijmy sobie taką cenę jak klub meneli. Będzie spoko i za półdarmo jak mają ci podludzie. Myślałem, że w tym roku już nie bedziemy rozmawiac o cenach, ale jendak.

PiVoSH92 12.07.2015 19:04

Za drogo? To kupuj na cały sezon, wychodzi taniej. Jeden miesiąc bez fajek i masz cały rk z ukochaną drużyną + bonusy. Nie palisz? Nie pij. Nie pijesz? To co ty ....a z kasą robisz :D

inspektor erektor 12.07.2015 23:34

szczerze to w tym roku mamy zajebiste ceny. naprawdę nie ma do czego się przyczepić

Robbie92 13.07.2015 00:12

Starszyzna odmawia sobie czegoś jak mówi PiVoSH92, a młodzież? Wakacje sa, więc pożycza teraz pieniądze i idzie do roboty ( Tak po prawdzie karnet całoroczny to wynagrodzenie za 3-4dni pracy).. Inaczej się nie da..

ciomborek8 13.07.2015 05:35

Zawsze ktos znajdzie wymowke ... Jakby.byly tansze to byscie pisali co tak tanio ze żadnych gratisow....

63.5 Kg 13.07.2015 08:34

Ale narosło za tych kilka lat chorych ludzi....
Idzie na impreze rozwala ze 100zł...
Przepali za miesiąc a z 300 zł...
Kupi sobie ciuchow w miesiąc a za 200 zł...
Wyda jeszcze z pare stowek na picie,przekaski,zarcia ..... i muje...
Ale na karnet 200 zł NIE MA!!....

KARNETU NIE KUPUJESZ CO MIESIAC...

Pan Jotka 13.07.2015 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1407529)
Ale narosło za tych kilka lat chorych ludzi....
Idzie na impreze rozwala ze 100zł...
Przepali za miesiąc a z 300 zł...
Kupi sobie ciuchow w miesiąc a za 200 zł...
Wyda jeszcze z pare stowek na picie,przekaski,zarcia ..... i muje...
Ale na karnet 200 zł NIE MA!!....

KARNETU NIE KUPUJESZ CO MIESIAC...

Struktura twoich wydatków wskazuje, ze jednak masz niewielkie wymagania względem życia. Niestety jak się ma rodzinę to strltura wydatków NIECO się zmienia. Zgadza się-230 PLn to niewiele jak się ciuchy za 200 co miesiąc kupuje.

wściekłe pięści węża 13.07.2015 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciomborek8 (Post 1407527)
Zawsze ktos znajdzie wymowke ...

I to generalnie zamyka całą dyskusję na ten temat. Na pewno jest grupa osób, która rzeczywiście nie ma kasy, ale i tak zdecydowanej większość po prostu żal dupsko ściska, żeby płacić za karnet na mecze drużyny, której jawią się kibicami i jak jest napisane wyżej - zawsze znajdą wymówkę. A potem jednak parę groszy zawsze się znajdzie na wieczorne wyjście i inne rzeczy.

kicur 13.07.2015 09:27

Jak widzę ile jest wolnych miejsc na sektor C to nie wiem czy się śmiać czy płakać :/

MatiRbk 13.07.2015 09:42

Oficjalna liczbe sprzedanych karnetow bedzie mozna obliczyc przed nastepnym meczem ;) obecnie liczba karnetow maleje wraz z tym ze ktos zakupil bilet na najblizszy mecz na dane miejsce ;> wiec dopiero przed nastepnym meczem w czasie rozpoczecia sprzedazy online mozna zobaczyc ile jest rezerwacji typowo karnetowej

kicur 13.07.2015 09:51

5334 tyle jest wolnych miejsc na C. :/

ciomborek8 13.07.2015 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1407538)
5334 tyle jest wolnych miejsc na C. :/

To nakrecac znajomych , brac małolatów! Musimy byc 12 zawodnikiem ! Na prezentacji bylo nas naprawde sporo , nie spodziewałem sie ze nawet połowa z tego bedzie . Tylko ciekawe tez ile bylo tam przypadkowych osob...

kicur 13.07.2015 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciomborek8 (Post 1407541)
To nakrecac znajomych , brac małolatów! Musimy byc 12 zawodnikiem ! Na prezentacji bylo nas naprawde sporo , nie spodziewałem sie ze nawet połowa z tego bedzie . Tylko ciekawe tez ile bylo tam przypadkowych osob...


Ja już nakręciłem 4 osoby na mecz. Zjawimy się na C w 10 osób.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl