![]() |
Cytat:
|
.......enie to jest ludzi...
....a o zesrane 10 zl którym można sobie dupe podetrzeć wielkie halooo... 10 zl to co mecz powinniscie zostawić extra dla klubu... |
Cytat:
Trafiłeś w sedno. Ja też takie wrażenie odniosłem na spotkaniu otwartym z kibicami w okrąglaku na początku stycznia, ale zwalałem to na karb tego, że pracuje dopiero kilka dni. Teraz pracuje już ponad miesiąc i nadal mam wrażenie, że pewnych spraw nie ogarnia. Oby nie ogarniał jeszcze, bo na razie niektóre wypowiedzi, działania są trochę naiwne, delikatnie mówiąc. Mam nadzieję, że brakuje właśnie doświadczenia w zarządzaniu klubem sportowym, obycia w środowisku Ekstraklasy, w realiach krakowskiego magistratu, środowisku kibicowskim Krakowa i polskiej sceny kibicowskiej ogółem. I że za kilka-kilkanaście tygodni po prostu się ogarnie, bo aż kłuje w oczy i uszy to, że gość przyszedł z innego świata (Czechy i Węgry, a do tego zupełnie inne branże). |
Cytat:
problem z KK jest taki, że nie można sobie tego gówna wyrobić przez neta i tu mam zastrzeżenia do wywiadu ekipy TSWD z Gaszyńskim, że nie zwrócili na to problemu tylko uczepili się jakiejś śmiesznej kwoty... Gwiaździsty - sprawa WISŁY KRAKÓW jest najważniejsza! Mówi ci to coś? WISŁA KRAKÓW DUMA POLSKI! Kibic łaski nie robi, albo jest kibicem zawsze albo udaje wtedy kiedy "rządy" są dobre... Karnety należy kupować i zgadzam się z tobą, że od każdego Wiślaka czy to z krwi i kości czy najemnego, należy wymagać 100% zaangażowania w rozwój klubu. Tyle, żeby wymagać 100% zaangażowania pierw trzeba zacząć od siebie! Z tego co mówi licznik biletów z meczu z Zawiszą karnetów na ten moment poszło 3200. |
sprzedam voucher-karnet na A za 120 zeta priv
|
Cytat:
Na razie marna frekwencja jak na nas, w meczu z Pogonią, teraz jak piszesz słaby wynik sprzedaży karnetów (ciekawe o ile gorszy w porównaniu z jesienią 2014 ?). A teraz pogłówkuj dlaczego ? |
Cytat:
Kiedyś nie było internetu, były karty kibica za które się płaciło i kolejki 400 metrowe do 2 kas... i nie było problemu z chęcią bycia na meczu. Więc odrzucam argumentację, że to sprawy techniczne wpływają na frekwencje. Po prostu kto chce być to będzie. Wynik sprzedaży karnetów to na razie 4000. I masz jeszcze przed sobą 2 etapy sprzedaży. Poprzedni wynik sprzedaży karnetów to efekt tego, że klub podczas sprzedaży biletów na Legię, która szła w ekspresowym tępie, wyłączył 2 sektory tylko na sprzedaż karnetów, dzięki czemu okazało się, że jeśli ktoś chce zobaczyć ten mecz musi zakupić karnet. Niema nad czym główkować. |
Cytat:
Czyli obecny wynik 4 tys. na przestrzeni wielu ostatnich sezonów jest ma naszym tradycyjnym poziomie ? Cytat:
Co do kas to nigdy nie było ich 2, a znacznie więcej niż obecnie, zarówno z jednej jak i drugiej strony stadionu. Popytaj starszych kolegów chodzących na stadion. Podpowiem też coś co jest normą w cywilizowanym świecie. Bilety można kupić w wielu miejscach na mieście, nie trzeba jechać na stadion. Nie wpadł ktoś w klubie na to ? A kiedy wpadnie na to, ze do kibica przyjeżdża znajomy, który chce iść z nim na mecz i nie moze bo kibic ma już karnet wykupiony na konkretne miejsce, a obok już są zajęte. Do dziasiaj klub nie rozwiazał tego prostego tematu a podobno potrzebuje pieniędzy. Przykładów można mnożyć. Inne czasy i marketing i zdrowe myślenie powinno działać w klubie, a nie rzewne apele. |
1) Mamy jeszcze cały 2 i 3 etap sprzedarzy. Może poczekajmy do końca sprzedaży i wtedy będziemy porównywać wyniki. Nie śledziłem struktury sprzedaży karnetów wcześniej jak w minionej rundzie. W porównaniu do poprzedniej rundy jest póki co podobnie.
2) Nie wiem, u mnie w ramce dalej wisi taka złota karta kibica wydawana na stulecie klubu, na którą nabijałem karnet 4 lata. Chyba mi się nie przewidziało. 3) To nie wiem o jakich ty kasach mówisz, bo na pewno nie o tych dwóch okienkach w starej hali do których pamiętam kolejki ciągły się dość spore. Potem dostawili jakieś baraki jak nam stadion powiększyli do 21 tys. Przypomnij sobie kolejki na mecze z Amiką i Legią, w 2007 roku czy nawet kolejki krótko po otwarciu całego stadionu w 2010, kiedy nie było internetu ;) Dało się? I frekwencja nie spadała poniżej 15 000 :) 4) Po co klub ma rozporowadzać bilety w wielu miejscach i ponosić tego koszty, jak ma internet? 5) Jedyne udogodnienie jakie mógłby wprowadzić, to możliwość wyrobienia KK przez internet i zlikwidować faktycznie dla tych co nie chcą kupować karnetów. Być może KK powinien przerobić na jakiś system lojalnościowy promocyjne ect. gdzie się punkty nabija, placi w sklepach itp. 6) Zresztą ja pamiętam płacz i lament jak klub nie wprowadził internetowej sprzedaży i argumenty jak to podniesie frekwencje i czemu głupi klub tego nie robi jeszcze? I co się okazało? Że to było zwykłe opowiadanie bzdur. Frekwencja zamiast rosnąć spadła... co daje jasny argument, że problemu należy szukać gdzie indziej. Zresztą to wszystko dla kibica to są jakieś dodatki. Normalny kibic nie patrzy na jakieś szczegóły, tylko robi wszystko, żeby być na meczu. Nawet jakby po bilet miał do piekła się udać i potem z niego wrócić. |
Gwiaździstemu chodzi o czasy wcześniejsze jeśli chodzi o kasy. Stadion miał wtedy łuki itd. Były od strony Reymonta i Al. 3 Maja w ilości bodajże 6 z każdej strony.
|
Pomijając terminologię kibicowską każdy chyba zdaje sobie sprawę, iż frekwencja nie jest "nabijana" przez osoby aktywnie uczestniczące w meczu, tylko pozostałe. Ci z kolei nie są wcale ani wielkimi fanami Wisły, ani nawet sympatykami futbolu a po prostu idą tam gdzie będzie taniej/lepiej/ciekawiej. Niestety na dzień dzisiejszy Wisła niczym takich osób nie jest w stanie skłonić do przyjścia na mecz, nie mówiąc już o kupnie karnetu. Karty kibica to tylko jedna kropla w morzu potrzeb jeśli chodzi o zmiany. Niestety na większość z nich potrzeba pieniędzy a jak u nas z nimi jest - wiadomo.
|
Orientuje się może ktoś czy w dniu meczu z Zawiszą będzie można zakupić karnet? Bo np. biletów na Derby nie można.
Sprzedaż internetowa nie wchodzi w grę. |
kupisz bez problemu
|
Kupując bilety na Zawisze i Derby pamietajcie o szaliku cegiełce!!!!
|
Jest możliwość zamiany karnetu z droższego sektora na tańszy, akceptując rzecz jasna utratę z różnicy ceny?
Straszna pyta jest na tym D23. |
nie ma, ale warto pytać gdzieś tam w klubie. Pyta jest, bo tzw. "stara gwardia" też olewa i bawi się w podchody. Na derbach tam będzie luxior ;)
|
Hehe, a widzieliście wczorajszą kolejkę do strefy kibica po kartę kibica? Niektórzy się po prostu nie uczą na błędach, doświadczeniach przeszłości i koniec.
|
Ja wchodząc w 3 minucie na mecz (korki kurrrwa...) mijałem kolejkę, która kończyła się w połowie drogi od kas do Reymonta... Nie do końca wiedziałem czy współczuć czy nazywać debilami po doświadczeniach z Pogoni.
|
nic dziwnego skoro bilety wydaje 10 osob a na dodatek jeden bilet w 5 minut juz nie mowie o tym ze zamiast wydac bilet to bawi sie telefonem. Ja sam wszedlem dopiero na 2 polowe.... czekajac od 14:00!!! a na derby bilet kupilem dzisiaj przez internet. Szkoda ze nikt w naszym klubie nie mysli o zwyklych kibicach....
|
To ja nie wiem jak stales w tej kolejce bo bylem z kumplem ktory karty nie mial waznej o 14 i zdazylismy wyrobic karte, a potem jak stal w kolejce to wszedl jakos w 5minucie moze.
|
no jak sie pewnie wj...al w srodek kolejki to wszedl
|
Są dwa tygodnie zazwyczaj przed meczem by wrobić kartę albo kupić bilet. Więc nie narzekajcie. Skoro wiecie że nie dacie rady kupić biletu wcześniej to ogarnijcie się i przyjedźcie wcześniej. Wczoraj przed 14 jeszcze praktycznie nie było kolejek.
|
Cytat:
Co wy dzieci jesteście, że wam zawsze trzeba tłumaczyć, że przed meczem zawsze są mega kolejki? |
Do sprzedania voucher na karnet Runda Wiosenna SEKTOR C. Cena: 80 zł Dzwonić: 571 457 207
|
skąd na C pojawiły się vouchery i od kogo?
A potem się dziwimy że... |
vouchery z policji ;)
|
z telefoniki
|
Jak ma być w tym klubie normalnie ? Wychodzimy z bardzo fajną akcją a marketing nie istnieje.
Przy kasach dalej ani jednego plakatu o akcji. Aż się prosi zawiesić ze 2-3 plakaty pod kasami i na wejściu. Do tego poinstruować dziewczyny z obsługi o obecnej akcji i odzew byłby dużo większy. Na takim meczu jak z żydami,czy Ległą jest masa osób,których na co dzień na stadionie nie uświadczysz i nie mają pojęcia,że jest jakikolwiek szalik-cegiełka. Więc jak niby ten szalik mają kupić? |
Czasami właśnie wydaje mi się, że połowa tego forum byłaby w stanie lepiej prowadzić pion marketingowy za drobne, niż osoby które biorą za to dobre pieniądze w klubie.
|
UFA ma pion. Ten pion DO UFY NALEŻY.
|
To że marketing podlega pod UFA nie znaczy, że Wisła nie może wywiesić kilka plakatów w strefie kibica.
Przecież sprzedaż tysiąca szalików cegiełek to jest PORAŻKA. Ta akcja powinna być bombardowana przez klub na fb, twitterze, instagramie, na stronie i gdziekolwiek się jeszcze da. W ogóle sam szalik to za mało, pod koniec tamtego roku już powinien być w przygotowaniu wiślacki kalendarz na 2015 rok, wiele osób z chęcią by taki kalendarz kupiło bo to jest dużo praktyczniejsze niż szalik, bo każdy kibic szalik ma, w dodatku wiele osób ma ich po kilka lub kilkanaście. Mamy mega wielką trybunę wschodnią i zachodnią i nie wierzę, że nie ma tam miejsca na prawdziwy wiślacki sklep. Jesteśmy najstarszym klubem w Polsce, jednym z najbardziej utytułowanych a nie mamy sklepu z prawdziwego zdarzenia. Ja nie mówię, że to musi być od teraz, ale jakieś starania w tym kierunku powinny być czynione. Wiślacki Świat to porażka, o sklepiku w strefie kibica nie wspominam nawet bo wstyd. Czasami nie trzeba dużo pieniędzy ale chęci. Jak nikomu w klubie się tego nie chce zrobić to można się do kibiców zwrócić, jest wśród nich pewnie masa osób które by to ogarnęły, osoby wykształcone, po studiach, marketing też pewnie "kilku" studiowało. Temat rzeka, ale po co ja się będę produkował jak nikt z klubu tego nie przeczyta, a nawet jeśli to mają to głęboko gdzieś. Smutne ale takie właśnie osoby w tym klubie pracują, że nawet nie ma kto przekazać pracownikom w strefie kibica, że na C nie ma miejsc siedzących, tam się stoi i kibicuje. |
Prezes na spotkaniu tłumaczył, że Marketing i promocja to dwie odrębne sprawy, i że rzekomo promocja jest w kwestii klubu... Szkoda tylko, że jej nie widać...
|
Cytat:
Trzeba pieniędzy, chęci same nie wystarczą. Stadion nie należy do Wisły, tylko do miasta. Wynajęcie miejsca pod trybuną niestety kosztuje. |
czy na D22, D23, D24 nie mozna kupic biletow ?? wszystko karneciarze ? rezerwacja ? caly czas na C , wiec raz przyszla mi ochota na naroznik , ale na stronie kupic nie mozna, wie ktos, cos, gdzies ?
|
Nie wiem jak przez net, ale w kasie można kupić spokojnie
|
Cytat:
|
sory - moj blad- wpis i pytanie do usuniecia ...ale ok skoro jestesm to jeszcze jedno pytanie : czy na D 22, D23, D24 jest przestrzegany numer siedzenia ?? czy podobnie jak na C ??? mam sie spodziewac AWANTURY o miejscowke ?? pytam bo mam ochote wziasc na mecz kumpla z synem ktorzy akurat beda wizytowac w Polsce
|
to zależy od wyglądu,, ale raczej nie..:-D
ale jak idziesz z synem polecam sektory F i chyba taniej wyjdzie. :-# |
Do sprzedania voucher na karnet na sektor C (w tym na derby). 80 zł. Dzwonic, pisac: 571 457 207
|
Mam do sprzedania 2 bilety na sobotni mecz. Bilety wygrałem w konkursie totolotka.Poprzednim razem gdy także wygrałem w tym konkursie był to sektor A11. Cena do uzgodnienia prosze pisac na maila [email protected]
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl