![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zarówno Kibice, jak i Jego Ojciec robią Chłopakowi tylko krzywdę nastawiając Go przeciwko trenerowi i utwierdzając w Jego "pokrzywdzeniu". Gdyby Klimek Był w lepszej formie to z pewnością pojechałby na Igrzyska, jak również warunki na MŚJ nie byłyby Mu straszne. |
Nie ma się co spinać, że powołał tego a nie wziął tamtego. Na pewno nie wybierał tak żeby było źle. Wyszło jak wyszło i teraz każdy może powiedzieć, że Kruczek zrobił źle nie biorąc Murańki albo dając w konkursie Żyłę zamiast Kubackiego. Ale to nie ma sensu bo nigdy się nie dowiemy co by było gdyby.
To jest sport, życie. Stało się tak jak się stało i tyle. Po szkodzie to każdy mądry ale kto przed IO ze 100% pewnościa powiedziałby "powinieneś wziąć Murańkę bo na 101% wypadnie lepiej od Żyły/Kubackiego". No kto? Nikt by się nie odważył takich tez stawiać gdyby miała na nim odpowiedzialność selekcji ciążyć bo gdyby ten Murańka nie wypalił to by później zjedzono taką osobę. To wszystko jest po prostu nie do przewidzenia i nie ma sensu gdybać co by było gdyby wziął zawodnika A zamiast B bo równie dobrze to można by podać 5 innych nazwisk, które mógł wybrać i wyjść z założenia, że jeśli Murańce, Żyle czy Kubackiemu by poszło źle w konkursie drużynowym to było brać Hulę lub kogo innego bo może akurat im by wyszły skoki dobre. To jest zaklinanie rzeczywistości i takie oszukanie przeznaczenia. Nie można po fakcie się cofać i dopiero po nim próbować zmienić element wydarzenia. Gdyby nie wziął Stocha to wtedy by można mówić, że mu odwaliło ale jak wybierał między porównywalnymi osobami to cóż. |
Mamy jeszcze jakieś realne szanse medalowe na tych igrzyskach?
|
Panczeniści i panczenistki w sztafetach i Justyna na 30km
|
Może biathlonistki...
|
Gwizdoń szczególnie...
|
Jeszcze w środę biega Justyna z Sylwią w sprincie drużynowym - to raczej nie jest szansa na medal, ale na pewno jakaś ciekawostka. :) Ja przynajmniej czekam z niecierpliwością na ten start.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale beka. Ruskie odpadli w hokeja w ćwierćfinale :)
A już myślami byli w ogródki i już witali się z gąską ... |
http://www.youtube.com/watch?v=vcFg9nRwbvk
Pussy Riot w Soczi |
Cytat:
Nie znam się na hokeju ale chyba za dużego balonika nadmuchano odnośnie tych Rosjan |
Pięknie się meczyk RUS-FIN oglądało ;)
|
Koniec pewnej epoki i piękne zakończenie trenerskiej kariery :)
Cytat:
|
I dwie kolejne sztuki :)
W sporcie, który jak większość jest olewany przez ministerstwo sportu jako niszowy :) |
To już chyba można podsumować nasz całkiem niezły dorobek medalowy :)
6 medali, w tym aż cztery złote, po jednym brązowym i srebrnym! To nam daje 11 miejsce w klasyfikacji medalowej, brawo! :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl