![]() |
Dobrze, ze remis a nie przegrana bo to byłaby dopiero siara
|
Na miejscu Kulawika zamiast wystawiac Sikorskiego, wolabym juz zasiasc na lawce nagi od pasa w dol i w przebraniu klauna od pasa w gore, bo to jednak mniejszy wstyd.
|
Wiecie co jest przykre ?
Przykre jest to, że normalny, uczciwy człowiek musi skończyć ciężkie studia, podczas których zdobywa ogromną wiedzę, robi po nocach projekty, siedzi na uczelni od rana do wieczora, później ciężko tyra w pracy i co... I nie zarobi 1/10 tego co dostaje Sikorska za coś co podobno jest grą w piłkę. Ten sam przeciętny człowiek ma zapewne podobne "umiejętności" piłkarskie i jakby wsadzić go do ataku Wisły zamiast Sikorskiej to nic by się nie zmieniło i tak. Życie nie jest sprawiedliwe, to jasne, ale takim pseudo talentom w stylu Sikorskiej życze szybkiego zjazdu w swojej pożal się Boże karierze i mam szczerą nadzieję, że "piłkarskie Eldorado" skończy się wraz z koncem kontraktu w Wiśle. Ten gość ma pstro w głowie, o czym świadczą te fikuśne fryzurki jakie sobie godzinę przed meczem układa. Ten zawodnik podobnie jak Iliev i kilku innych powinien być nieustannie wyszydzany na R22 przez okrągłe 90 minut. |
Cytat:
Tez o tym pomyslalem.Oni wygladaja wolno,same ruchy bez pilki-wszytscy stoją.Wiec to chyba nie sa ploty.... jeden Kosa wygladajak tako-wrzutki hehe nic tylko zeby tam mu Franek stał,albo Maciek. Ogolnie to zal ogladac ten zespoł.ale to nawet nie jest zespol.Czegos mysmy to sie doczekali....... |
Cytat:
Chciałbym żeby grupa ultrasów coś zademonstrowała podczas meczów na R22 na temat tego co się dzieje,nie chodzi o wojne z klubem ale żeby coś ruszyło bo 3 taki sezon z rzędu może być bardzo zły dla tego klubu |
Cytat:
|
jeżeli Wisła nie zmieni ustawienia na 4-4-2 to wszystkie mecze będą wyglądać tak jak do tej pory ,tylko to ustawienie wyleczy chorą grę <P.S dzięki Sobol za dobra grę
|
Cytat:
</offtopic> |
Czyli co mistrzem nie będziemy?
|
Cytat:
|
Cóż, nie sądziłem, że to kiedyś powiem:
Punkt z Podbeskidziem biorę w ciemno. |
Cytat:
|
Szczerze mówiąc, początkowo oglądając ten mecz wmawiałem sobie, że nie będę się wdawał w pomeczowe dyskusje na forum, chociażby skały srały, a Wisła przegrała, po nędznej grze. Jednak w związku z tym, co zobaczyłem. Tym, co przerosło moje najśmielsze oczekiwania, jestem zmuszony dorzucić od siebie dwa grosze i skomentować tę Sodomę i Gomorę.
Zaczynając po kolei moją subiektywną ocenę skupię się na tym, co było widać gołym okiem i co było jednym z głównych przyczyn dzisiejszego dna, które mieliśmy "przyjemność" obejrzeć. Mianowicie przygotowanie fizyczne. Nasz zespół porusza się jak muchy w smole, nie mają siły na kilka beztlenowych akcji, po tak długim i ekskluzywnym okresie przygotowawczym!? No dajcie panowie spokój. Jeśli okres przygotowawczy ma tak wyglądać i mają być z tego tak relatywnie marne wyniki, to lepiej dać sobie na wstrzymanie, zostać w kraju i tutaj spokojnie przygotowywać się w górach, co może być kluczem do wydolności. Przechodząc do samego spotkania, no to umówmy się szczerze, każdy widział jak było. Spotkały się dwie drużyny, walczące o utrzymanie. Z taką grą nie mamy szans na żadne wyższe lokaty. Brak jakiegokolwiek rozmysłu taktycznego, żadnej "boskiej" ręki trenera. Wręcz przeciwnie, martwiliśmy się przez większą część spotkania, żeby nam ta przypadkowa zbieranina chłopaków z MESY i juniorów z Bełchatowa nie wtłukła, obnażyła i ośmieszyła. Nic się przez ten okres przygotowawczy i wakacje, chłopaki nie nauczyli. Po kolei : Skala ocen : 1-10 Pareiko 7 - Wszystko w porządku, zrobił swoją robotę. Jednak wciąż problemy z wprowadzaniem nogą piłki do gry. Głowacki 4 - do momentu, w którym nie otrzymal czerwonej kartki, wydawało się, że gra praktycznie nienagannie. Jednak w tym przypadku zachował się jak dziecko, bezradne dziecko. Czerwień jak najbardziej zasłużony i z tym nie ma się co tutaj sprzeczać. Sobolewski 5 - Calkiem solidnie jak na pierwszy oficjalny występ na środku obrony, próbował czytać akcje, jednak w sytuacji, w której czerwień dostał Głowacki, mógł się lepiej zachować, a nie lecieć do przodu. Jaliens 5 - Niby bramka żadna nie padła, ale to właśnie z jego strony było najwięcej akcji, największe zagrożenie napływało właśnie z tamtej strony. Jovanovic 3 - Wytłumaczcie mi, co ten facet robi. Specjalnie przyglądając się jego grze, nie odnotowałem do 92 minuty ŻADNEGO celnego dośrodkowania, zresztą zbyt wiele razy jako boczny obrońca nie zawitał pod pole karne przeciwnika. Wilk 6 - Solidnie, jednak momentami chaotycznie. Ważne, że całe serducho zostawia dla Wisły, bez żadnych kalkulacji. Iliev 4 - Samolubnie, niedokładnie, gwiazdorsko. To nie jest ten Ivica, którego lubimy. Dużo zmarnowanych sytuacji, źle wprowadzał piłkę do gry, no i oczywiście po raz kolejny brak wydolności już po 45 minutach. Małecki 6 - Początkowo ospale, niewidoczny. Wraz z upływem czasu wchodził do gry coraz lepiej i widać było, że jest chyba najlepiej fizycznie przygotowany do sezonu. Kosowski 6 - Pomimo swojego wieku, pozostało mu jedno - DOŚRODKOWANIA na naprawdę solidnym poziomie! To może być nasz atut w walce o ligowy byt. Chrapek 5 - Ambicja i serducho to nie wszystko, jednakże jeszcze brakuje mu obycia, ogrania meczowego. Sikorski 4 - Walczył o górne piłki, zastawiał się, solidnie grał, jednak piłka od niego dalej odskakuje. Boguski, Genkow( lepiej, żeby jednak siedział na tej ławce, aniżeli miał dalej tak grać), Chavez - za krótko na boisku, żeby oceniać. Podsumowując, drodzy bracia po szalu. Czeka nas runda bardzo ciężka i specyficzna, dla ludzi o mocnych nerwach, kto nie ma odwagi, niech lepiej już teraz odpuści ;) |
słabo się przygladałeś: główka Sobola pod koniec meczu była po dośrodkowaniu Jovanovicia
|
^^ No ładnie, średnia ocena 5/10.Czyli nie było źle :mysli:
|
Jak tam mecz?:rotfl:Sadzac po reakcjach to furory nie zrobilismy:D
Tak patrze w tabele i jedno mnie zastanawia. Taki Widzew. Bieda az piszczy, kadra to ligowi przecietniacy plus anonimy z zagranicy plus mlode chlopaki "znikad". Gdzie sa w tabeli? No wlasnie. A my? Zbieranina przepalacanych "gwiazdorow" plus zagraniczny kontyngent z krajow trzeciego swiata gdzie mysla, ze pilka jest kwadratowa i zero stawiania na mlodziez. Przyszlosc Wisly? Nie ma jej.Wisla tonie a Cupial z Bednarzem ciagna ją za nogi. W tym sezonie pewnie sie jeszcze utrzymamy, bo troche jesienia punktow naciulalismy. Jednak w kolejnym sezonie jestesmy kandydatem nr 1 do spadku Kulawikowi dalbym spokoj. Wystarczy, ze mu krzywde wyrzadzili Cupial z Bednarzem mianujac go trenerem pierwszego zespolu w sytuacji kiedy sie do tego nie nadaje. Wiadomo, ze nie odmowil bo pewnie chcial sprobowac. Cudow nie ma sie co po nim spodziewac bo jakie on ma CV trenerskie? Kazdy sie bedzie znecal nbad Kulawikiem a mi chlopa szkoda, bo robi tyle na ile go stac. On i tak bedzie kozlem ofiarnym bo zwolnic go i obarczyc wynikami jest najlatwiej. Tak jak i wczesniejszych trenerow. Tyle ze jak wiadomo ryba psuje sie od glowy a kto jest glowa wiemy. Poki w tym klubie nie bedzie normalnego wlasciciela, zarzadu, prezesa, doradcow itp to bedziemy swiadkami kolejnych patologii. |
Cytat:
|
@DeadOrAlive
Naprawdę oceniasz grę Sikorskiego lepiej niż grę Genkowa? Ja wiem, że jedno i drugie to dno, ale bez przesady. Pastwienie się nad Sikorskim nie ma sensu, to jasne, jednak przykro na niego patrzeć. W ogóle - oceny chyba z kosmosu. Wilk dostał 6/10!? Cholera, może skala jest dwudziestostopniowa! |
Nie oglądałem meczu, ale generalnie wynik mnie nie zaskoczył. Mamy potężne problemy w ofensywie nie od dziś. Generalnie to spodziewałem się porażki, bo popatrzcie, my z dwoma najgorszymi ekipami ligi, czyli Podbeskidziem i GKSem w poprzedniej rundzie kolejno: ledwo co zremisowaliśmy i ledwo co wygraliśmy. Oj do czego to doszło, że Podbeskidzie przyjedzie za tydzień nas lać...
PS: była tu kiedyś taka dziewczyna na forum, nie pamiętam nicka, co twierdziła, że Melikson jest nam zbędny, bo i tak nic nie daje zespołowi i się nie przykłada. Dziś to było widać :lol: |
Cytat:
Skoro po takim meczu większość ocen jest w przedziale 4-6, to ja nie mam pytań jak trzeba zagrać aby zasłużyć na 1-2 :shock: Wilk 6? Proszę cię, Wilk był obok Sikorskiego najgorszy na boisku. Fatalny motorycznie, beznadziejny taktycznie, surowy technicznie jak zawsze. Ten mecz był w jego wykonaniu iście FATALNY. |
Podbeskidzie leje nas reguralnie, wiec porazka z nimi nie bedzie sensacja.
|
Najlepszym podsumowaniem tego meczu jest statystyka strzałów AŻ 3 Celne ! o zgrozo ,taki bilans powinien nastąpić w dobrych czasach po jakiś 5 minutach gry Wisły...pyta straszna zero pomysłu na grę ,sikorski to jest już w ogóle dno jakiego nie widziałem w życiu,znalazłbym lepszych chłopaków na podwórku od niego...jak z młodą Gieksą nie potrafimy to ja już na prawdę nie widze nawet utrzymania...przykre to wszystko,jakby oni jeszcze coś grali ale oni nie potrafią wymienić nawet 3 szybkich podań,wszystko jest przewidywalne... za pare kolejek będziemy mieli nową przyśpiewke ; Nigdy Nie spadnie Wisełka nigdy nie spadnie ;)
|
Po dzisiejszym mecz stwierdzam,że nie posiadamy w naszym klubie napastnika.Czy nie lepiej byłoby dać szansę Małeckiemu z przodu?Iliev jak dla mnie jest skończony w tym klubie.Wolny...kiwa się bez sensu...zupełnie jak amator ! Kosowski to chyba...nasza najjaśniejsza postać... Gdybyśmy dziś grali z kimkolwiek innym skończyłoby się pogromem naszej drużyny.Nie martwi mnie już ten wynik ale...zero koncepcji gry.Nic się nie zmieniło.Spaść raczej nie spadniemy.Ale jeśli nic się nie zmieni w przyszłym sezonie jesteśmy głównym kandydatem do spadku.Boże jakich my czasów doczekaliśmy.
|
Cytat:
|
W tym sezonie się utrzymamy. Chyba, że Podbeskidzie będzie lało wszystkich jak wczoraj :D Ale w przyszłym sezonie, jeśli dalej będziemy tak grać, to będziemy faworytem do spadku.
|
Pierwsza połowa bardzo słaba.
Druga połowa, początek słaby, potem było może z 15 minut gdzie cisnęliśmy i dało się to oglądać. A potem to już w ogóle bez komentarza - graliśmy totalną chujnię z grzybnią. Miałem jakąś nadzieję, że coś się zmieni. Eh. W dodatku ta taktyka masakryczna, praktycznie cały czas 4 obrońcami na własnej połowie. To jak my mamy niby te bramki strzelać? Już bym wolał porażkę 2:3 po bardziej otwartej grze, bo mimo zrywu Podbeskidzia, chyba jednak spadek nam nie grozi. |
Jest dobrze, w razie zdobycia takiej samej liczby punktów co GKS mamy korzystniejszy bilans w meczach bezpośrednich -> 2-1 i 0-0.
|
Po co wystawiać Sikorskiego licząc, że się przełamie. Nawet jak się przełamie to niech mi ktoś mądrzejszy napisze jaką on miał serię meczów z golami w przeszłości? Kiedy mu się zdarzyło zdobyć gole w 2 - 3 kolejnych meczach o stawkę? Przecież to jest sabotaż. Można wystawiać Genkowa licząć na przełamanie, bo już grając w Wiśle potrafił strzelać brameczki jedna za drugą. Ale Sikorski? Czemu służy wystawianie tego gracza?
|
Cytat:
I krycie/pressing jest meeega dramatyczne. Niech mi ktoś powie dlaczego im się biegać nie chce? I to wszystkim. |
Cytat:
|
Sam nie wiem co o tym myśleć. Dobry i ten jeden punkt. Grając na tym poziomie to ja sobie nie potrafię wyobrazić by ta drużyna była w stanie wygrać z kimkolwiek w lidze...
|
Cytat:
Kiedy Doktor Kołek trafiał "bramkę za bramką"? Oni wraz z Sikorską są siebie warci, tylko tyle że Drewnialdo Cwetan zarabia pewnie z trzy razy więcej :) Ten sam poziom żenady, my nie mamy pół napastnika w tym momencie. |
Cytat:
Testy zawiodły czy ich interpretacja? Kto spaprał robotę? To ze oddychają rękawami musiało mieć przecież odbicie w owych sławnych testach. Kulawik przed meczem tryskał optymizmem a po nim nie wiedział już z kim grał. Ewidentnie nie panuje nad rzeczywistością. Tylko mi nie mów ze to wina Bednarza - nie maczał tutaj palców. |
A miało nie być gorzej... zawsze może być
Ch.. wie o co chodzi. Wygląda to na totalnie zje..ny okres przygotowawczy. Są zajechani. Albo grają pytę bo nie dostają kasy albo nie rozumieją trenera albo... nie wiadomo co... Bo chyba stać ich na znacznie więcej. |
Trzeba było wejść w gazie tylko w pierwsze mecze rundy aby mieć zapewniony spokojny byt. Bardzo łatwy terminarz ale widać że ewidentnie coś jest spieprzone. Nie rozumiem tego... tylu doświadczonych zawodników po niby dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym na zielonej trawie jest gorsza nie znacznie ale moim zdaniem jest od dzieciaków z Bełchatowa.
Kulawik perfekcyjna gra aktorska nie ma jak to przelewanie pewności siebie na zawodników i spokój na konferencji... jeśli trenera bierze panika już po pierwszym meczu rundy to znaczy że jest źle. |
Cytat:
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=19390&id_sezon=79 mam dla Ciebie złe wiadomości bo Cwetan jak strzelał to seriami |
Cytat:
|
Znalazła się przyczyna takiego wyniku jaki zastaliśmy, Bełchatów zaskoczył Wisłę walką. Wszystko wyjaśnia.
|
Abstrahując od postawy całej drużyny, Ja chciałem tylko zapytać, prosić .. Czy nie dało by się jakoś rozwiązać kontrakt z Panem Danielem ,,Leo” Sikorskim, może wszyscy zrobimy zbiórkę opłacimy temu parodyście resztę kontraktu, i niech już nigdy nie zakłada koszulki Wisełki. I jeszcze jakoś wykreślić jego nazwisko ze wszystkich możliwych dokumentów tak aby każdy mógł zapomnieć, że kiedykolwiek tu grał. Boże, co za WSTYD !!!
|
To był dramat i jedyny pozytyw, że udało się zachować 'status quo' z GKS. Naprawdę, nie ma się co skupiać nad pucharem polski i walczyć o awans, dokładając sobie kilka meczy, bo nasz "mecz sezonu" to za tydzień z PBB...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl