Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8921)

s1mone 26.11.2012 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1288467)
A Widzew na początku sezonu to szedł na mistrza.
Nie dodam nic więcej, bo i tak nie zrozumiesz.

Wcale się nie napalam na nic wielkiego, ale nadal myślę, że jest szansa na miejsce w piątce - stąd też moje uśmieszki, których chyba nie zauważyłeś:) Także był to zupełnie niepotrzebny prostacki przytyk.
Przykro mi jeśli nasza 'broniąca się przed spadkiem Wisła' znowu Cię zaskoczy. Poczekamy zobaczymy i tyle. Potencjał jakiś jest, na mistrzostwo nie, na puchary chyba też raczej nie, ale na piątkę jak najbardziej.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1288467)
P.S. Co do Mielcarskiego - jak go nasz właściciel potraktował w swoim stylu, to trudno żeby pałał do Wisły jakimś szczególnym uczuciem. Moskala potraktowano jak szmatę tak że miał wszystkiego dość, to czego oczekujecie od kogoś kto nie miał z Wisłą żadnych innych związków?
Mielcarski niby powinien być obiektywny jako komentator, ale tu akurat potrzeba klasy.

Ja tam się cieszę, że Mielcarskiego już nie ma, więc płakać nie będę.

Adenalix 26.11.2012 23:36

Napiszę Wam, że dziś mam radość podwójną. Zawsze rano jadąc do pracy miło kupuje się Przegląd Sportowy wiedząc, że Wisła wygrała. Kiedyś t było normą, od czasu do czasu człowiek musiał obejść się bez gazety w tramwaju gdy Nasi przegrali. Teraz drugi poniedziałek z rzędu mogłem bez ryzyka zakupić PŚ i cieszyć michę w transporcie zbiorowy. Oczywiście artykuł z dzisiaj był SĘDZIA OSZUKAŁ RUCH, FAWORYZOWAŁ WISŁĘ. Dla mnie to był podwójny powód do radości. Nie dość, że wygraliśmy to jeszcze jakiejś marnej warszawskiej dziennikarzynie skoczył gul z tego powodu. Bo jak było każdy widział. Wypaczony to co najwyżej był próg w szatni Wisły. Jazda na Górnik!!

thechris 26.11.2012 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1288405)
Chris- błagam, przepowiadaj wyniki do końca sezonu. Przy takim typowaniu będziemy mistrzami... Chyba czas zamówić canal + ponownie... B/O

Po wygraniu z jakimiś ogórkami :haha: ? Fajnie, że wygrali, generalnie całkiem przyzwoite 15 minut pierwszej połowy i całkiem przyzwoita druga połowa. Przyzwoita jak na to co widziałem w poprzednich kolejkach. Bo tak ogólnie to bryndza dalej... po prostu rywal żenująco słaby. A co do C+ to rezygnacja już poszła... Trzy miesiące wypowiedzenia. No i oczywiście po to aby nową umowę wziąć na lepszych warunkach... ;) Akurat koło lutego więc idealnie :> Ale nie dlatego, że wygrali z Ruchem... Po prostu jak człowiek oglądał tyle lat to trudno się odzwyczaić. Choć w tym sezonie już odpuściłem sobie nawet w TV mecze z Lechią (z premedytacją, wiedziałem, że będzie nuda na maxa) i z Koroną (przypadkiem... dawniej było to nie do pomyślenia a teraz czasem zapominam sprawdzić kiedy Wisła gra w weekend).

Jagul 27.11.2012 11:45

Jeszcze niedawno niektórzy spuszczali nas do pierwszej ligi, a teraz słychać przebąkiwania o pucharach :D.
Mecz jak mecz. Szału nie było ale 3 pkt są, mamy ostatnio w miare dobrą passe ale tak naprawde żadne zwycięstwo nie było w pełni przekonujące. Teraz gramy z dwoma drużynami, które moim zdaniem prezentują się lepiej od naszych ostatnich rywali i okaże się czy ta Wisła jest jeszcze coś w stanie ugrać.

wolfy 27.11.2012 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1288574)
Mecz jak mecz. Szału nie było ale 3 pkt są, mamy ostatnio w miare dobrą passe ale tak naprawde żadne zwycięstwo nie było w pełni przekonujące.

Nie ma co liczyć na "w pełni przekonujące zwycięstwa".
Nie mamy piłkarsko żadnej przewagi nad resztą ligowców, więc wszystkie wygrane będą na styku, chyba że się nam mecz jakoś super ułoży. Ale - na dobrą sprawę - nie potrafiliśmy zdominować Korony grając z przewagą dwóch zawodników...

Ale tak szczerze - która drużyna u nas wygrywa w pełni przekonująco?

JrQ- 27.11.2012 12:32

żadna

ale gdyby nie początek sezonu i fakt, że grajki grali przeciw trenerowi i przegrywali jak leci, to mielibyśmy z 8-9 pkt więcej i bilibyśmy się o mistrzostwo

jak dla mnie ten sezon niczym się nie różni od poprzednich, czy nawet mistrzowskiego, jeśli chodzi o grę - może trener był bardziej ogarnięty (Maaskant) i kilka meczy na styku wygraliśmy, choć nie musieliśmy (Polonia, Zagłębie, Cracovia - jesień Maaskanta)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl