![]() |
Można jechać po sędzim bo sędziował, źle ale gdyby nasi nie grali na poziomie II ligi to ten mecz powinniśmy wygrać. Wisła grała tragicznie zero zrozumienia zgrania wyprowadzania akcji. Dno dno dno. Mecz z Odense i Śląskiem jakoś wyglądał Widzew i Polonia to były chyba najgorsze mecze w tym sezonie.
|
Cytat:
A tak serio...Gil-żałosny "kalosz" jakby powiedziały dzieci Nasza gra..cóż przy tylu ubytkach, ( Sobolewski,Chavez), przy tylu piłkarzach jeszcze bez formy,( Melikson,Małecki,), bez sił, (Iliev)-bez nadzieii na poprawę,(Kirm,Jirsak)-a tylko z JEDNYM WALCZAKIEM-WILKIEM-niestety nie rokuje dobrze w środę.... Ale,że po Saragossie nic nie jest pewne-w środę zapominamy o przekręcie Gila i ...............;) |
Ewidentnie odstawalismy szybkościowo i fizycznie, zwłaszcza w I połowie. Popełniono chyba jakis błąd w przygotowaniach w przerwie letniej. "Ciężkie nogi" widać było już w trakcie meczu z Rapidem, miała przyjść świeśość, ale tak naprawde nigdy nie przyszła. Jestesmy zawsze spóżnieni, o pół sekundy za późne podanie, za póżno wystawiona noga.
Sędzia. Jak na mój gust inteligentnie zrobiony wałek. Niby mylił sie na dwie strony. Pewnie ze swoich decyzji sie wybroni. Nie mam specjalnej ochoty analizowac poszczególnych decyzji. Ale wyczuwanm różnice pomiedzy meczami, gdzie sędzia się myli, robi nawet olbrzymie błędy, a gdzie sędziuje tak, aby było ... Oglądając ten mecz z pozycji trybun, miałem poczucie, że mecz jest bardzo inteligentnie drukowany. Może on po prostu nas nie lubi. Gdybyśmy jednak zagrali dobrze, sędzia by nam nie zaszkodził. Dobrze, że ta runda już się kończy. |
http://www.malopolskatv.pl/wstrzasni...ozgu-paljicia/ - moskal o stanie zdrowia paljcia
|
Cytat:
A po drugie Lechia, Podbeskidzie. |
Sedzia byl dzisiaj fatalny (chleb powszedni w naszym "pieknym" grajdolku), ale, kto jak kto, my na sedziowanie skomlec nie powinnismy. LKS? Jagielonia? Panowie, troche obiektywizmu. Byc moze sedzia swoimi decyzjami zabral nam dzis punkcik czy trzy, ale tak samo moze powiedziec LKS czy Jagielonia myslac o meczu z nami. Take easy. Nie jestesmy nisko w tabeli bo sedziuja przeciw nam. Jestesmy nisko w tabeli bo gramy w tej rundzie fatalnie. Dzisiaj nie bylo inaczej. Gralismy slabo, nawet grajac jeszcze w 11. Widze pewna, ale subtelna, analogie miedzy nami a Legia, ta z poprzedniego sezonu. Mianowicie pelno u nas "niby graczy". W Legii rok temu byly te wszystkie Cabrale, Knezevice, Okbuki, Mezengi, itd. U nas teraz mamy Lameyow, Diazow, Kirmow, Bunozow, itd. Ja wiem ze nasza liga slaba, ale nie oszukujmy sie, z takimi graczami daleko nie zajdziemy, nawet w naszej lidze. Jestesmy w czarnej dupie, bo naprawde potrzebujemy powaznych wzmocnien by myslec o czyms powaznym (LM?). Pytanie teraz tylko... skad... za co? Szkolki nie mamy, wiec my takiego Wolskiego sobie nie wyciagniemy. Zostaja transfery, ale biorac pod uwage ograniczony budzet, ciezko bedzie znalesc + - 3 klasowych graczy niemal za darmo. A, i jeszcze Bitonowi i Nunezowi koncza sie wypozyczenia. Czyzby efekty polityki "na juz" uwidacznialy sie w pelnej krasie?
P.S Cholera, a mialem sobie zrobic przerwe z forum do 2012 roku. Slaba wole mam :P |
11 brudasow i drwali przyjechalo kosic i dawac po ryju,tylko tyle potrafią.
Przypomniala mi sie ta stara Polonia z jej naczelnymi chamami,Kaliszanem i Golaszewskim ,dzis Sadlok czy Trałka wiernie ich nasladowali. Plus za walke naszych do konca ale jak sie gra przeciwko 12 to ciezko wygrac. I plus za doping zwlaszcza w drugiej polowie,pokazalismy fanatyzm. |
Panowie wyluzujcie
|
Jak z Tym arbitrem nic nie zrobia to bedzie to skandal na wysoka skale.
|
Cóż można napisać po kolejnym odcinku serialu - chce ale nie nie mogę.
(Pomijam sędziego). 1. Polonia była lepiej przygotowana fizycznie niż my. 2. Nie mamy w repertuarze żadnych stałych fragmentów gry dopracowanych (Melikson, Małecki, Iliev, Jirsak - każdy z nich bił rożne, wolne i co jeden to gorzej) Można powiedzieć ze potrafimy grać z zespołami które nie murują bramki a są na naszym poziomie. (Jak twierdzą niektórzy - nie ja). Jest tylko 1 taki zespół w lidze czyli Amica. Zatem za słabi na Legie - baty Za dobrzy piłkarsko na Podbeskidzie, Górnika, Lechie itd - baty No to jak my chcemy zdobyć MP ja umiemy grac zespołem który nam pozwala na wszystko (Amica)? Z innymi już nie umiemy. Bezcenna jest ta spuścizna Maaskanta. Na koniec o trenerze. Ładnie Kaziu został wpuszczony na minę. I niestety poległ. Nie mam wątpliwości - 2 porażki u siebie to slaby wynik. Gra była równie słaba. Nam potrzeba takiego Petrescu, a jak nie ma kasy na takiego trenera, to chociaż trenera który dopracuje stałe fragmenty, dobrze przygotuje fizycznie, bo inaczej to się do Europy nie doczołgamy. Będą może kiedyś lepsi piłkarze, to wtedy niech przychodzi specjalista od ładnej gry. Teraz potrzeba nam specjalisty od ciułania punktów. |
Cytat:
Tak się bawią LUDZIE!!! :D Cytat:
Dzisiaj ja bym nie upatrywał winy w tym, że piłkarze słabo grali, tylko w tym, że zwyczajnie nie szło, że sędzia co chwile wybijał nas z rytmu i ta czerwona kartka... Ciężko się gra poł godziny w 10. Bramka przypadkowa, znów nie wiem, czy tam powinien być faul. Kartka dla Wilka za czysto wybitą piłke spowodowała, że gość nie mógł na 100% w środku boiska walczyć. To był mecz z tych zwyczajnie po.......... zaczęło się zajefajnie w 4 minucie... to już czułęm, że "oooo znowu się zaczyna"... |
Nie łudźmy się, że będziemy odgrywali jakąkolwiek rolę w pucharach. Ludzie ..... 10 lat na to czekamy a zanosi się, że mamy kolejny stracony sezon. Miała być wielka holenderska Wisła, została spuścizna. Wszystko trzeba zaczynać od początku, czyli wszystko po staremu.
Może i późno, ale dopiero teraz widzę, że jednak Europy przez długie lata nie dogonimy bo polityka naszego klubu ma się nijak do profesjonalnego prowadzenia klubu. Gdyby wypisać Wasze uwagi dot. Wisły uzbierała by się zatrważająca lista. Cieszmy się z górnej połówki tabeli, może w przyszłym roku znowu będzie jakiś chwilowy zryw. W naszej lidze i tak mamy najlepszą sytuację w ostatnich latach. A, że działania włodarzy nie prowadzą do uzyskania czegokolwiek w Europie to już wiemy od 10 lat więc nic nowego. |
Panowie ostrzeżenia i nawet bany już poszły, ja wiem że emocje i w ogóle ciśnienie ale no nie obrażajmy my się nawzajem!
Szanujmy się! |
Kilka podsumowań rundy:
- bardziej niż nowego lepszego trenera potrzebujemy nowych lepszych piłkarzy, - obecni kopacze nie są warci drogiego szkoleniowca ponieważ większość zblazowanych gości interesuje tylko trzepanie kasiory a nie możliwość rozwoju, - sezon można jeszcze uratować praktycznie tylko poprzez wygranie Pucharu Polski, - Maor przewyższa każdego kopacza w drużynie i chłopaka trochę szkoda, żeby się tu marnował jak ma to tak dalej wyglądać, - polityka klubu wygląda tak, że Legia ma potencjalnych 6 piłkarzy w kadrze, którzy mogą się załapać na Euro a Wisła jednego, w porywach dwóch... gratulacje za szkolenie młodzieży... - to Basałaj a nie Maaskant wypowiedział najgłupsze zdanie w tej rundzie, a dokładnie na jej początku: "Powraca moda na Wisłę". To falstart na poziomie Listkiewicza bredzącego o 1 czarnej owcy... - drużyna jest rozbita i trzeba budować wszystko od nowa lub na jej zgliszczach, choć druga opcja może się nie powieść, - z potencjalnymi 10 pkt. straty na 13. kolejek przed końcem, i zimowaniu np. na prawdopodobnym 6 miejscu, ciężko mydlić oczy, że gramy o MP, więc leżymy na każdym polu, marketingowym, finansowym itd... = mniej argumentów dla nowych piłkarzy, który mieliby być wzmocnieniami, - Kirm potwierdził swoją kluczową rolę w rozmontowaniu zespołu samobójem. Niestety to Jop zostanie zapamiętany jako ten zły, najgorszy... a nie Kirm, który prawie przez całą rundę grał tak aby Wiśle zaszkodzić jak tylko się da. Pod tym względem pobił Jopa o kilka długości. Szkoda, że Kazek go wpuścił i pozwolił mu "dokończyć dzieła"... Śmiem twierdzić, że w wielu meczach Wisła wyszłaby lepiej grając w 10-tkę (a dzisiaj nawet 9-tkę) gdyby Kirma nie było na boisku. - z sędziami jesteśmy w tej rundzie do przodu: Ruch, Jaga, Fulham, ŁKS vs Polonia. Jeśli już sędziowie mają się mylić to oby proporcje były takie w każdej rundzie... chociaż oczywiście wolałbym, żeby piłkarze sami wywalczyli te punkty. |
"Gil sędziował tragicznie ale nie przekręcił Wisły ona się sama przekręciła"
cały artykuł http://deplus.pl/news.php?readmore=39 |
Może sędzia, może to piątek, może za pozna godzina?
Ale jak do jasnej cholery mamy wygrać mecz skoro oddajemy jeden celny strzał w światło bramki! |
Wisła może porywająco nie zagrała ale do k.nędzy chyba każdy z was widział że w tym meczu sędzia był 12 zawodnikiem Polonii.A Sadlok powinien wylecieć już w pierwszej połowie po kolejnym ostrym wejściu w Meliksona.
|
Taktyka Zielińskiego była proosta .Grać ostro ciąć Maora i siedzieć na Ivicy.Jak widać po jednym naszym strzale opłaciło się
|
Dobrze ze ta runda juz sie skończyła. Az zal było patrzeć na to co nasi kopacze graja. Dno i 1000000 ton mułu. Szacunek dla pana Kazia Moskala ale nam trzeba trenera z jajami coś w typie Leńczyka który poukłada drużynę.
PS. Nie ma co zwalać na sedziego. Zamiast grać w piłkę nozna to ja widziałem kopaninę i rugby. |
Irsak przy Jrżu wypadł bardzo blado.Takich NUNEZÓW TO W NASZEJ LIDZE JEST NA PĘCZKI.(Brzyski Trałka itp)A temat Kirma przemilcze
|
Trzeba się pozbyć szrotu z zagranicy i stawiać na Polaków. Nawet Biton zawiódł na całej lini. Gdzie te czasy jak był Szymkowiak,Kosowski,Żurawski i Frankowski. Lige wygrywaliśmy w cuglach ehhh Sam Wilk nie wygra nam meczu
|
Dobry trener i przeczyszczenie składu w zimie by się przydało.
Tylko że za dziadów dostaniemy czapkę gruszek, a nowi, dobrzy będą kosztować. Wątpię czy np. Świerczok (o ile dojdzie w zimie) czy bracia Mak wystarczą nam do wskoczenia na 3 miejsce wiosną. |
nie wiem czy to było ale kompromitacja goni kolejnąhttp://www.weszlo.com/fotonews/13234...20w%202013.jpg
|
Dobrze ze więcej nie dostaliśmy
|
Cytat:
hahaha. Bez Komentarza |
Cytat:
|
Fajnie zagrał Bunoza. Dużo walczył, grał z zębem i w obronie i w ataku. Podoba mi się jak operuje piłką.
|
|
Jeden komentarz odnośnie frekwencji.
Basałaj, masz stadion na trzydzieści tysięcy. O tym że bilety się ch....wo sprzedają i nie będzie kompletu wiedziałeś od poniedziałku. Co ci chłopie szkodzi ufundować bilety dla dzieciaków z gimnazjów i podstawówek i dać szkołom, domom dziecka etc. z dwa sektory na dole E. I tak całe E jest otwarte więc płacisz za ochronę, media etc. Niech nawet zapłacą po symbolicznej złotówce, a może ufunduj, miej gest. Nawet 5000 wejściówek. Co ci szkodzi? Dzieciaki miały by radochę, po przegranym meczu miał byś dobrą prasę. Czy to taki wysiłek dla ciebie? I mógłbyś się pochwalić wyższą frekwencją niż 13000. |
Cytat:
Moskal - jest jaki jest. Pisałem już dawno, że od "trenera - strażaka", wiecznego asystenta cudów wymagać nie można. A zwłaszcza autorytetu wśród piłkarzy. |
podbijam
10 znaków! |
Czemu ....a Gienek nie zagrał ?
|
Cytat:
Zresztą niedługo twoje marzenie się spełni i nie będzie żadnego Polaka w kadrze Wisły. Wtedy pewnie będziesz pisał że polscy kibice przeszkadzają Diazowi w grze i trzeba ich wymienić na zagranicznych lepsiejszych. Ale teraz chociaż udawałabyś obiektywnego a nie zwalał wszystko na resztki Polaków w składzie! |
Małecki nie grał jakoś specjalnie źle, widywałem jego gorsze spotkania, gdzie np wygrywaliśmy więc się nikt nie czepiał :)
|
Ogryzek, znowu wpadasz w skrajności.
Nikt nie mówi, że przez Małeckiego przegraliśmy mecz, na Boga! Nie pojmuję, dlaczego tak żonglujesz czyimiś postami... Fakt jest taki, że Mały zagrał słabo i koniec. Nic więcej na ten temat. A Ty od razu wyskakujesz, że nie chcemy Polaków w składzie. Bardzo ciekawie i logicznie wyprowadzasz te swoje wnioski. |
Cytat:
Bardzo ładnie napisane. No cóz pora pozbyc sie Jaliensów,Lameyów,Kirmów i kupic młodych zdolnych POLAKÓW tak jak to było za czasów Kasperczaka był Żurawski młody,był Kosowski młody Frankowski,Szymkowiak,Głowacki,Baszczyński itd i budować od nowa zespół od młodych zdolnych POLAKÓW. A są zdolni Polacy tylko trzeba poszukać. Trzeba tylko chcieć. |
Cytat:
|
Cytat:
Jakoś mam jeszcze trochę odruchów patriotycznych lub stadnych (jak kto woli) i Czekajowi czy Małeckiemu mogę wybaczyć kopanie się po czołach, ale najemnikom którzy przybyli z całego świata już nie mam zamiaru. Przybyli tu za ciężka kasę sprzedawać nam swoje umiejętności a dostajemy gówno w większości wypadków |
OGARNIJCIE SIĘ z tymi 'młodymi, zdolnymi Polakami' bo już są na forum posty, które połowę pierwszej ligi nam do składu wciskają! Pozbądźmy się szrotu i kupmy zdolnych graczy! Wiek i narodowość są tu najmniej ważnymi kryteriami (no dobra wiek jest ważny bo można potem takiego odsprzedać z zyskiem).
|
co wy macie z tymi mlodymi Polakami?
pokazcie mi w lidze kogos kto sie wyroznia z tych mlodych? po drugie jesli jakis mlody jest dobry to kosztuje w naszych realiach kupe kase, z milion euro trzeba dac czesto jest tak ze zachwycamy sie jakims mlodym zagra pol roku, potem sie kupuje go za duza kase i jest wtopa ilu juz takich bylo Jacek Kowalczyk, Kwiek przyklady u nas Chrapka kupili do Lecha po jednej rundzie i dupa krol strzelcow pierwszej ligi odszedl do Energi Cotbuss Nwagou i jeszcze nie zagral tam minuty ale Legia ma mlodych to Wisla gorsza byc nie moze |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl