Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=826)

janko04 28.10.2008 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 620757)

:-/
pomiędzy żartem a wyśmiewaniem jest jednak różnica :-)

\\

to byla ironia :) ja naszego Pawła Szanuje :) Najlepszy zawodnik w tej Polskiej Lidze

Prezydentowa 28.10.2008 20:56

Malvi, nie widzisz, że to wszystko raczej dla jajców? :)

Chorynatrzykolory 28.10.2008 21:01

no właśnie:) ciekawe jak by Brożek wyglądał ,jakby był łysy :D

Prezydentowa 29.10.2008 06:44

Może i fajnie i można sprawdzić, ale to sobie można osobny temat założyć, bo ten służy do czego innego i go niestety troche zaśmieciliśmy :P Jak modowie by mogli tego nie usuwać tylko wrzucić do jakiegoś nowego temetu (w HP czy testowym)

dynek.pl 31.10.2008 13:44

Kumpel, ktory kibicuje Hutnikowi mi to przyslal -> http://img266.imageshack.us/img266/5017/piesxz4.jpg
i do tego zapytal czy kupilem juz sobie puszeczke :)

Na wszystko trzeba uwazac ale faktycznie taka reklama tu byla na forum.

Ar222 02.11.2008 22:09

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...802#post622802

Nie odmówię sobie przyjemności polecenia Wam tego tematu, zwłaszcza flaga autorstwa qqbaa'y miażdzy :)

Jeżyk 06.11.2008 20:28

Cytat:

No nie co za dzieci pralki. Dobrze jest wśród nich renifer :D pfu łoś :D
Sensej w temacie Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn o Lechu:D

rafalek 23.11.2008 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubus223
hehe.sory że się nie przedstawiłem ale mój nick pierwszy który używałem został zbanowany przez admina i zarejestrowałem się na drugi nick

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I jeszcze o tym mówi...heh

Szymek_R22 23.11.2008 20:15

Przepraszam, że się wetnę, kto jak kto, ale ty chyba nie masz prawa się czepiać o podwójne konto :D

Gucio25 23.11.2008 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 633318)
Przepraszam, że się wetnę, kto jak kto, ale ty chyba nie masz prawa się czepiać o podwójne konto :D

eh, wyprzedziłeś mnie. :)
moze kubus223 to trzecie konto rafalka i chłopak chciał sam siebie do Łapu-Capu wsadzić?

mic 26.11.2008 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo
Gdyby nie ta czerwona nieodpowiedzialnego Clebera to by nie było kontuzji Głowackiego

:D
<pincset slow>

kot_dżinks 26.11.2008 20:12

W temacie ''Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009'' po remisie z Cracovią.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 634500)
Wywalić to powinien Cupiał sam siebie za to, że sępi pieniędzy. Bo nie wierzę, że jest głupi i oczekuje sukcesów przy takich nakładach na zespół.

Krótko i zwięźle =)

konrad1991tsw 27.11.2008 19:58

Cytat:

Cytat:
Cytat:

Gdy w 68. minucie piłkarz Cracovii Marcin Łuczak kontuzjowany opuszczał boisko, kibice Wisły skandowali "Do pieca, do pieca". Później kolejne antysemickie okrzyki

Przepraszam bardzo... Jeśli "do pieca" to antysemityzm, do aż boje się iść podłożyć żeby nie zgasło.... :lol:
Jak dla mnie tekst roku :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kriz69 27.11.2008 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic
Albo to taki rewanz z ich storny, jak dostali w....... od naszych klopow i pisuarow.

MIC o aferze piecowej

mic 27.11.2008 22:25

I ciag dalszy
Cytat:

Pierwotnie napisane przez fst
A że na boisku rady nie dają to szukają innych sposobów niż walka czysto sportowa i w efekcie mamy choćby pierwsze w Polsce kible, które są w stanie pobić człowieka.

:D

WINDEK 28.11.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 635522)
Uważam, że nasz Tomas ma większy potencjał niż on, Garguła po ziemi to praktycznie nie gra, a Tomas potrafi zagrać sklepy, posłać prostopadłą. .

10 znaków :lol: :)

Ar222 29.11.2008 00:12

Temat o ostatnich derbach. Najpierw gorzkie żale For_FuNa:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 635287)
Debili ze stadionow powinno sie usuwac..."pare" osob powinno dostac po takim wystepie zakazy stadionowe przynajmniej do konca sezonu. Nie mozna tolerowac chamstwa, rasizmu i antysemityzmu. A pilkarze naszej Wisly(nie mowie o obcokrajowcach, bo ci pewnie nie mieli pojecia o czym spiewaja kibice) powinni dostac duze kary finansowe...klaskac po takiej przyspiewce?! Nie dziwota, ze poziom kibicowania lezy.

a odpowiedź Cichego mnie zniosła z krzesła :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cichy (Post 635299)
zagryź chałwą i zastanów sie chwilę, a potem nic nie pisz. Jeżeli dla Ciebie krzyknięcie w kierunku kibca Pasów "ty żydzie" jest przejawem antysemityzmu, to w takim razie chłopcy ubrani na biało-czerwono w pionie są w Twoim rozumieniu notorycznymi dręczycielami zwirzerząt i zoofilami, bo co mecz im sie chce "psa jebać". A problem jest większy bo Lechia chce "jebać śledzie" z Gdyni. Nie brakuje też przejawów rasizmu, bo jak powszechnie wiadomo "CZARNE koszule to ciule". A co na nasze próby "wrzucenia do morza kolejorza" powiedzą związki zawodowe kolejarzy?


Kurt 29.11.2008 11:24

Użytkownik fuss w temacie Wisła Kraków - Mizo Pecs 18.30 03.12.08r...

Cytat:

Czy na tym meczu będzie organizowana zadyma?


:shock::shock::shock:

kms 01.12.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 636891)
czy jeśli ma się neostradę + tv można dokupić pojedyncze kanały?
bo nie ma ani dicovery, ani comedy central, ani anal +, czyli trzech jedynych kanałów które oglądam. :D

bolesna literowka ..... ;)

Kurt 02.12.2008 11:22

Yaro1984 napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Skoro narod zydowski tak bardzo niektorym z was przeszkadza to jak pogodzili sie z faktem ze wasz klub miesci sie na terenach gdzie kiedys rozgrywal swe mecze prawdziwy(!) zydowski klub-Jutrzenka Krakow?
I szybka riposta Bóg Trybun (objawion):

OMG:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


A nie przeszkadza ci, że cię pochowają kiedyś w ziemi, którą nie raz i nie dwa zrosiły psy?

maTyS. 05.12.2008 23:50

z cyklu masło maślane :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiselka1906PBZ (Post 638415)
pokazaliśmy że potrafimy. POKAŻMY ŻE POTRAFIMY


medyk 06.12.2008 21:13

Z cyklu 'nigdy nie dostałem od Mikołaja o co prosiłem'

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 639115)
jakąś wieśniacką kamizelkę, której pewnie nigdy nie założę.

hehehe

mic 07.12.2008 17:13

Z tematu "Gdybym byl Bednarzem..."

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quicker
3. Czy Pan Cupiał lub Bednarz wbijają na to forum (bynajmniej ten temat)?


Podobno nie ma glupich pytan :D

DrewniaQ 07.12.2008 19:10

Co dostałeś od Świętego Mikołaja:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharkTS (Post 639661)
Ja dostałem szal Wisły, jakieś słodycze i 2kg bananów;/
Nie wiem czy myślą że ja małpa czy jaki inny tarzan jestem...

Frustracja z prezentu :lol:

picasso 08.12.2008 22:06

jachting napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Cytat:

Okienku tuż,tuż
Jest ktoś gotowy aby zorganizować zbiórkę pieniędzy,jakieś konto i porozumieć się z klubem ?Chyba warto podyskutować na ten temat,sami sprawilibyśmy sobie prezent....
1000000 zł spokojnie by się uzbierało,każdy przelałby tyle ile może od 5 zł w górę ,co o tym myślicie ?
gigant Przedawkowałes jak nic.


ale to jeszcze nie koniec znowu
jachting
Cytat:

z sumą pojechałem czy w ogóle z pomysłem ?

i teraz który z nich przyjdzie mi monitor powycierać?cały zaplułem:-)

pio 08.12.2008 22:12

z dragami :D

kms 10.12.2008 19:28

pytanie..
Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 640823)
mam pytanie do troche kumatych w tej dziedzinie.
z jakiego materiału robione są sektorówki takie jak np.Gdzie Wisła plynie... lub God save the Queen ?

odpowiedz..
Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 640825)
I może jeszcze podać sklep i ile kosztuje metr??

Ludzie zastanówcie się... są informacje które na forum pojawiać się nie mogą...

co by bylo jak by sie pejsy dowiedzialy l!?!?! wyczyscili by caly Kraków z tego boskiego materialu : )

_ukoL 13.12.2008 20:51

emsi, kłaniam się w pas mistrzu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 642079)
A jak z kumplami wyczailiśmy bazę koleżanek z podwórka to, wszystko fruwało w powietrzu i na koniec postawiliśmy po klocku i zostawiliśmy kartkę z tekstem: Tu byliśmy - Trzej Amigos :wstyd:

:lol:

maTyS. 16.12.2008 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 643430)
macko19 twój kumpel robi dobrze.

w temacie "weźcie się do roboty" :P

Kobieta_Wislak 19.12.2008 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 644670)
Święta są fajne , szczególnie te Bożonarodzeniowe :)

Mają swój specyficzny klimat :)
Ja np. po wigilii wraz z rodziną siedzimy jeszcze tak do 23a później ubieramy się i na pasterkę , w następny dzień jedziemy zazwyczaj do babci a w 2 dzień świąt jeździmy oglądać szkopki :)
W tym roku oby był śnieg :)

hmm... szkopki ... :-) ciekawa tradycja :-)

gris 19.12.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 644678)
hmm... szkopki ... :-) ciekawa tradycja :-)

Pogrubiłbym jeszcze to, że się ubierają :shock:

_ukoL 19.12.2008 22:42

Mądre pytanie...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 644723)
czy ktos moze opisac co łysy mowil na spotkaniu??

znalazlem dzieki

...i mądra odpowiedź:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 644729)
Że mu włosy urosną :)

:lol:

bigi333 21.12.2008 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysztofff (Post 645259)
a ja wam powiem,ze Dawid Newak to klasa wyzej niz Pawel Brozek,co to by pokazal Brozinho w Belchatowie?przy jego skutecznosci strzelilby moze 5,6 bramek

A ja wam powiem że Paweł Brożek to klasa wyżej niż Torres. No bo co by taki Torres strzelił w Wiśle jakby miał jedną sytuację na mecz? Może 5,6 bramek na sezon

mic 22.12.2008 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kakadu
Szymek, Skawina. Na Wisłę jeżdżę już trochę, kibicuję od małego. Na forum jestem od marca, ale nie pisałem postów, teraz zaczynam. : )

i odpowiedz
Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso
ja kibicuję Wiśle od "stóp do głów",a ty od małego do góry czy na dół?


MicK 23.12.2008 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 646127)
i chyba powinno być ,,bałuwanom"

Z cyklu "Słownik Języka Polskiego"

devios 23.12.2008 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 646244)
Z cyklu "Słownik Języka Polskiego"

Ja to zrozumiałem jako celowa ironia.

Precel z makiem 23.12.2008 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 646757)
- jak nie mgoe rozkminic stsa to tazram sie po lozku

z cyklu dziwne przyzwyczajenia
:D

WiselkaMLP 24.12.2008 01:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gumi1906 (Post 646866)
apropo ToTylkoJa
punkt 9

-musze miec przyciete wlosy [wiadomo gdzie] na trwniczek i jakis wzorek, gole tak czesto jak zarost
jakby mi przyszlo zagrac w jakims pornosie to zebym dobrze wyszedl:)

pornograficzna kariera go czeka ;)

putinm 24.12.2008 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 646961)
http://i43.tinypic.com/34q38ew.jpg to jest pracka najmłodszych, w zasadzie szkic, była ładnie poprawiona, żeby na następny dzień z rana byc zamalowana przez właścicieli,jaky ktoś jednak miał fotkę przypadkiem, to dawać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAS (Post 647046)
czy to czasem nie jest na azorach...;>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WRzŚ (Post 647048)
na bieżanowie podobno :lol:

Sam już niewiem:lol:

Będą miały pejsy teraz rozkminke na święta:lol:

ja_ka_ 24.12.2008 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WisłaŚledziejowice (Post 647107)
- Jak wchodzę do pokoju to zawsze włączam telewizor,laptopa i ampituner a i tak zawsze siedzę na kąpie ;)
- Gdy widze jakiegoś żydka mam mu ochote wyjebać...
- dobra kończe bo wigilia zaraz xD I życzę wam wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ! ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 647110)
ja tam na dupsku siedzę ... zazwyczaj :shock:

:D

<lol2>
10 znaków


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl