![]() |
Cytat:
to byla ironia :) ja naszego Pawła Szanuje :) Najlepszy zawodnik w tej Polskiej Lidze |
Malvi, nie widzisz, że to wszystko raczej dla jajców? :)
|
no właśnie:) ciekawe jak by Brożek wyglądał ,jakby był łysy :D
|
Może i fajnie i można sprawdzić, ale to sobie można osobny temat założyć, bo ten służy do czego innego i go niestety troche zaśmieciliśmy :P Jak modowie by mogli tego nie usuwać tylko wrzucić do jakiegoś nowego temetu (w HP czy testowym)
|
Kumpel, ktory kibicuje Hutnikowi mi to przyslal -> http://img266.imageshack.us/img266/5017/piesxz4.jpg
i do tego zapytal czy kupilem juz sobie puszeczke :) Na wszystko trzeba uwazac ale faktycznie taka reklama tu byla na forum. |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...802#post622802
Nie odmówię sobie przyjemności polecenia Wam tego tematu, zwłaszcza flaga autorstwa qqbaa'y miażdzy :) |
Cytat:
|
Cytat:
I jeszcze o tym mówi...heh |
Przepraszam, że się wetnę, kto jak kto, ale ty chyba nie masz prawa się czepiać o podwójne konto :D
|
Cytat:
moze kubus223 to trzecie konto rafalka i chłopak chciał sam siebie do Łapu-Capu wsadzić? |
Cytat:
<pincset slow> |
W temacie ''Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009'' po remisie z Cracovią.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
I ciag dalszy
Cytat:
|
Cytat:
|
Temat o ostatnich derbach. Najpierw gorzkie żale For_FuNa:
Cytat:
Cytat:
|
Użytkownik fuss w temacie Wisła Kraków - Mizo Pecs 18.30 03.12.08r...
Cytat:
:shock::shock::shock: |
Cytat:
|
Yaro1984 napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Skoro narod zydowski tak bardzo niektorym z was przeszkadza to jak pogodzili sie z faktem ze wasz klub miesci sie na terenach gdzie kiedys rozgrywal swe mecze prawdziwy(!) zydowski klub-Jutrzenka Krakow? I szybka riposta Bóg Trybun (objawion): OMG:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: A nie przeszkadza ci, że cię pochowają kiedyś w ziemi, którą nie raz i nie dwa zrosiły psy? |
z cyklu masło maślane :
Cytat:
|
Z cyklu 'nigdy nie dostałem od Mikołaja o co prosiłem'
Cytat:
|
Z tematu "Gdybym byl Bednarzem..."
Cytat:
Podobno nie ma glupich pytan :D |
Co dostałeś od Świętego Mikołaja:
Cytat:
|
jachting napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Cytat:
ale to jeszcze nie koniec znowu jachting Cytat:
i teraz który z nich przyjdzie mi monitor powycierać?cały zaplułem:-) |
z dragami :D
|
pytanie..
Cytat:
Cytat:
|
emsi, kłaniam się w pas mistrzu.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mądre pytanie...
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:D |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Będą miały pejsy teraz rozkminke na święta:lol: |
Cytat:
Cytat:
10 znaków |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl