Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7214)

pawelwislak 30.04.2010 20:53

Jeżeli można wygrać mistrza bez napastników to jest jeszcze dla nas szansa :P

plus konkurencja musi być totalnymi frajerami

fond 30.04.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 891312)
Jeżeli można wygrać mistrza bez napastników to jest jeszcze dla nas szansa :P

plus konkurencja musi być totalnymi frajerami

I bez bramkarzy dodajmy jeszcze.

Maciuś 30.04.2010 20:54

Zgadza sie, jesli dzis przegraja albo zremisuja to z Legia musza koniecznie wygrac.

As 30.04.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 891304)
As proszę Cię nie gadaj znowu głupot na sędziego, bo się kompromitujesz... Na początku meczu powinien być karny dla Korony i czerwona dla Piotrka, więc pomyśl zanim coś napiszesz

Czyli teraz probuje sie zrehabilitowac? Kazda sporna sytuacje gwizdze w druga strone.

Wujor 30.04.2010 20:55

Podsumowując ,w sumie to dobrze się stało że w dupe dostali. Teraz mecz z Legią będzie meczem o wszystko, szansą na wymazanie tych 6 kompromitacji z tego sezonu + s****ienia się w Pucharach. Teraz naprawde zobaczymy na co stac tych panów....

jkw 30.04.2010 20:56

drugie karnego tez nie odgwizdał dla korony, wiec sedziego zostawcie w spokoju... nasze grajki zawalily i tyle.

For_FuN_ 30.04.2010 20:56

Kompromitacja!!!

Trzeba wygrac wszystkie spotkania do konca. Mecz z Legia bedzie meczem o MP.

barteqTS 30.04.2010 20:56

Fajnie że Kasperczak zrobił tylko dwie zmiany. Boguski grał super nie trzeba było go przecież zdejmować.

damian4892 30.04.2010 20:57

Jeżeli Amica nie straci punktów w meczu ze Śląskiem to duży wpływ na mistrzostwo będzie miał mecz z Legią. Krótko mówiąc, trzeba ten mecz po prostu wygrać...

Kamson 30.04.2010 20:57

FRAJERZY

Skoro chce wam sie grać tylko ostatnie 10 min to pokazuje wam serdecznego wała.

Dziękuje za całkowite zjebanie mi humoru na wieczór.


Jak z Legią nie wygracie do domu Z BUTA wracacie!

wislacki 30.04.2010 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 891298)
No i dobra!!!! Chcą być mistrzami to z Legią wygrają, ale pewnie nie chcą... Matko Boska Łobo...

Taka postawa mi się podoba, mecz z Legią pokaże, czy na tego mistrza naprawdę zasługujemy

chociaż po 6 porażkach w sezonie... to i moralność nakazuje tego mistrza nie przyjąć :-P

Eleusis 30.04.2010 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Plastman (Post 891308)
Wygląda mi na to, że w tym sezonie, w dużej mierze dzięki postawie naszych piłkary, nikt nie zdobędzie Mistrza Polski. Będzie za tylko Majster Polski

Zamilcz proszę.

kibicwisły1906 30.04.2010 20:59

Nasze "gwiazdki" odstawiły chujnię z grzybnią...

igortsw 30.04.2010 20:59

Ciśnie się tylko jedno zdanie na usta - Nie mamy ofensywy. Co zrobił dzisiaj Brożek, co Boguski?

Ruch remisuje z Legią, Lech wygrywa ze Śląskiem my remisujemy z Legią i po mistrzostwie.

iiYama 30.04.2010 20:59

Jeszcze słowo, skoro Brożek jest w tak ****...wej formie, to może niech sobie odpocznie i Mały za niego zagra w ataku.

Nosz qrwa jakie t nieporadne wszystko :(

Heero 30.04.2010 21:00

Nie mogłem być dziś na meczu z powodu pracy, więc słuchałem transmisji w radio i powiem wprost - doping fatalny. Zamiast jechać cały czas z Jazda, Jazda, Jazda lub Walczyć, Wisła Walczyć mieliśmy fantastyczny pokaz mruczanek - tak to można śpiewać jak się prowadzi z 3:0, ale dziś drużyna potrzebowała wsparcia i go nie otrzymała...

Faveks 30.04.2010 21:00

Prawda jest taka, że wykorzystaliśmy margines błędu. Trzeba liczyć na to, że nasi Bracia ze Śląska nam pomogą i nie dadzą Lechowi wygrać. Legia- Ruch to musi być remis, inaczej będzie naprawdę ciasno w czubie. Po meczach z Legią i Cracovia, a potem z Bełchatowem i Arką byłem pewny, że Wisła już swoje w tym sezonie przegrała, ale jak widać to jeszcze nie wszystko. Jeśli ktoś szuka pozytywnych aspektów tego meczu to Marcelo i Diaz nie dostali kartki, więc zagrają z Legią.

MaG* 30.04.2010 21:00

Kim my ****A GRAMY ???

Wszyscy powinni iść na korepetycje do Issy Ba.
Żaden nie potrafi przyjąć dobrze piłki , rozegrać spokojnie, wrzucić w pole karne, oddać celny strzał, przedryblować .
Jak dla mnie połowa kładu po sezonie do wywalenia !

bridgeburner 30.04.2010 21:00

brawa za granie na remis z Lechem
w dupe z mistrzostwem jak nas połowa ligi ogrywa
4 porażka u siebie to jakis swoisty rekord jest Wisły zdaje sie

Kosa93 30.04.2010 21:00

Małecki? Co on robi? Czy on potrafi się tylko "kiwać", choć i tak nie umie... Gramy cały sezon na wyjeździe, ale to już któraś porażka 0-1.. ŻE-NA-DA, nie z powodu wyniku, a gry.

masterlag 30.04.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 891314)
Zgadza sie, jesli dzis przegraja albo zremisuja to z Legia musza koniecznie wygrac.

Tak jasne. Nasi kopacze juz nie raz pokazali jak to oni "muszą" . . .
Tak myślę, że mamy te 4 pkty przewagi nad Lechem, pewnie w niedziele będzie to już tylko punkt. Boję się by to co im zabrał los w zeszłym sezonie teraz nie oddał :evil:
Mimo tego, że nasi grali ogromny piach, to mieli okazje w drugiej części by zremisować albo i wygrać. No cóż, niestety Sobol nie zawsze będzie nam ratował tyłki, a Łobo wygrywać nam mistrza ma zamiar chyba już tylko w Gdańsku.
Masakra.. Przed tak trudną końcówką oni sobie zawalają koncertowo mecz z Koroną. Nie ma jak profesjonalizm (podejście) w naszej lidze.
Co do Korony- dlaczego z nami a nie z Legią? :evil:

Co by się troszkę odluzować:
`Jak to dobrze, że skończył się już
Ten podły mecz, co mi Cię* zabrał
Ciężko było tak po prostu z porażką pogodzić się
I usłyszeć, że to może być koniec... `
*Cię- tu: Mistrzostwo PL ;)
Taki mały edit Iry

TymonPRO 30.04.2010 21:01

Brożek Paweł dziś nie istniał !!! Coś jest nie tak ,mimo wszystko nie graliśmy fatalnie

szprotson 30.04.2010 21:01

Gra sie do konca, wiec jeszcze 3 kolejki.
Co z was za kibice, którzy pisza ze dzis tracimy mistrza? Taka jest wasza wiara? ojejku, wracajcie oglądac Barcelone, ona wygrywa 95% swoich meczy.

Boguski jest dziewczyna. tyle.

robertos 30.04.2010 21:01

To spotkanie pokazało jaka WISŁA jest naprawdę ,ale kolejka jeszcze nie skończona więc może nie bedzie tak żle :)

Plastman 30.04.2010 21:02

Lidera mamy, za ... go oddamy! ...oddamy ... oj oddamy

SpoXsteR 30.04.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 891330)
Nie mogłem być dziś na meczu z powodu pracy, więc słuchałem transmisji w radio i powiem wprost - doping fatalny. Zamiast jechać cały czas z Jazda, Jazda, Jazda lub Walczyć, Wisła Walczyć mieliśmy fantastyczny pokaz mruczanek - tak to można śpiewać jak się prowadzi z 3:0, ale dziś drużyna potrzebowała wsparcia i go nie otrzymała...

trzeba bylo pojechac na stadion i dopingowac, na pewno zrobilbys to lepiej

IncognitoTSW 30.04.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barteqTS (Post 891319)
Fajnie że Kasperczak zrobił tylko dwie zmiany. Boguski grał super nie trzeba było go przecież zdejmować.

Fajnie, że zrobił dwie. Paweł Brożek przecież grał.

johny96 30.04.2010 21:03

A ja powiem tak, to nie wina Henia tylko mentalność naszych kopaczy. Tu nawet Mourinho nic nie da. Rozgonić to towarzystwo, tak jak legła 9 kolesi out, tak i u nas.

szczebrzeszcz 30.04.2010 21:04

w tej chwili to Lech ma większe szanse na mistrzostwo
Wisła nie może nawet zremisować
trzy wygrane? w tym z Legią w Wawie i derby, możliwe ale cholernie ciężkie do wykonania
a Lech w takim wypadku może nawet zremisować jeden z czterech meczy,
gra z Ruchem... ale tenże gra non stop, ma mecze w PP, tydzień przed gra z Legią a następnie Pogonią w Szczecinie... a potem dopiero Lech...


...teraz pozostała już tylko wiara :(

i ja wierzę


PS. nie mam pretensji o całość sezonu do piłkarzy (to nie ich wina że są słabi(o umiejętnościach mówię) ale do osób które zarządzały czy decydowały w klubie, ich długofalowej polityki... gdyby mieć dwóch dobrych piłkarzy lub choćby kadrę bez dziur... to już byśmy świętowali

Wujor 30.04.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Faveks (Post 891331)
Prawda jest taka, że wykorzystaliśmy margines błędu. Trzeba liczyć na to, że nasi Bracia ze Śląska nam pomogą i nie dadzą Lechowi wygrać.....

Ja bym tam nei liczył na nikogo. Żeby byc MP trzeba liczyc na siebie i własne umiejetności. Juz się nie mogę doczekac meczu z Legią. Jezeli nie wygramy - powinniśmy wszyscy, solidarnie pogratulowac Lechowi MP. No bo jak mozna byc MP przegrywając conajmniej 6 meczów i to z takimi klubami jak Korona czy Arka. Naprawdę dobrze się stało...wspomnicie moje słowa :)

wolfy 30.04.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Faveks (Post 891281)
Jest 30 kwietnia, 21.33. Nie będziemy Mistrzami Polski

Chciałbym tu zaznaczyć, że tak żałosnych płaczków, pseudokibiców jacy się pojawiają w naszych tematach meczowych to nie ma chyba nigdzie. Żałuje, że nie mogłem być na meczu, przez co zmuszony jestem na trzeźwo czytać takie komentarze.

Przegraliśmy mecz, po słabej grze. Bywa. Wciąż mamy minimum punkt przewagi i sprawa mistrzostwa jest otwarta. To jest realna ocena sytuacji.

To, co wy tutaj tworzycie to jest żałość i żenada. Rzygać mi się chce, kiedy czytam takie komentarze jak ten zacytowany. Zgadza się w nim tylko data i godzina - reszta to już jakieś emo-wynurzenia. Coś mi mówi, że niektórzy bardzo źle trafili...

pozowski 30.04.2010 21:04

Straszna padlina gdyby nie to że gra Wisła po 20 minutach dałbym sobie spokój z oglądaniem. Korona w I połowie powinna prowadzić wyżej w II połowce gra Wisły lepsza ale niewystarczająca na scyzorów. Zastanawia mnie czy naprawdę Christov jest tak słaby, że nawet nie wpuścił go Kasperczak za Boguskiego?? Cracovia, Legia, Arka teraz Korona wszystke te mecze takie same,gra Wisły to totalna padaka bez żadnej płynnej. szybkiej akcji.

vivral 30.04.2010 21:05

Kalectwo w 100% postaci, usilna gra skrzydłami, bezsensowne wrzutki, nieudane kontry, przerwane podania, brak dłuższej gry klepką, brak siły, Wisła się po prostu ośmieszyła i pokazała swoją niemoc,
Legia wygrywa z Koroną na wyjeździe a My nie możemy nawet u siebie, coś mi pachnie batami od Legii, które dostanie w mieście w którym mieszkam (fatum meczów z Legią), oby Legia jutro nie wygrała z Ruchem.

Karherop 30.04.2010 21:05

Mecz tragiczny , ale nie najgorszy w tym sezonie . Podobnych było juz z 7-8 .

Mecz z Legią pokaże , czy naprawde zasługujemy na mistrzostwo Polski . Jeśli przegramy , to do nikogo nie możemy miec pretensji - tylko do siebie .

Co do samego meczu :

tragiczny mecz rozegrali zawodnicy środka pola wraz z napastnikami , szczególnie słabo zagrał Sobol

Kirm nie powinien się już pojawić na boisku w tym sezonie , niech już zacznie zwiedzać RPA
Małecki niech przestanie drzec ryja , bo to on psuje większość akcji swoimi boskimi dośrodkowaniami

nie ma żadnego wytłumaczenia na tak słabe spotkanie , zawodnicy już zaczeli świętować MP czy obchody 1 maja ?

GBO 30.04.2010 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Faveks (Post 891301)
Małkowski mecz życia.

Jaki mecz życia? To jest zwykła różnica jaką robi prawdziwy bramkarz w odróżnieniu od naszych pacynek

w0lno. 30.04.2010 21:07

W jakiej formie musi być Christow, skoro Brożek grając tak żenująco [a raczej symulując grę] spędza 90 minut na boisku?
Szkoda, że od początku nie graliśmy tak, jak przez ostatnie 10 minut. Ale przynajmniej "liga będzie ciekawsza"...

TymonPRO 30.04.2010 21:07

6 porażka w sezonie ale mimo to trzeba wierzyć w mistrzostwo !!! Lament i płacz nic tu nieda trzeba pokonać legie w Warszawie

pawelwislak 30.04.2010 21:08

tak naprawdę to nie było 6 przegranych tylko 6 porażek i trzeba podkreślić słowo porażka bo ja nie rozumiem jak można przejść obok meczu. wychodzą z nastawieniem 80 minut nic nie gramy przyciśniemy w ostatnich minutach wygramy. Niestety ja to tak widzę, bo tu nie ma walki przez 90 minut z Lechem jakoś mieli siłę na pressing i porządną grę tutaj nie. Podejście a to Korona przyjeżdża pewno Nikola znowu kartkę chwyci i jakoś to będzie. Druga sprawa to taka że jak można wygrywać jak się nie ma pewnych strzelców, nie wierzę żeby Christov był tak beznadziejny żeby nie było sensu go wpuścić na 20 minut za zajeżdżonych napastników bez formy. Bo jeśli faktycznie by było że jest takim lewusem to gratuluje wydania 130tys euro plus tego co dostaje w postaci pensji myślę że trzeba było dorzucić coś i kupić tego Kiełba.

Heero 30.04.2010 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 891343)
trzeba bylo pojechac na stadion i dopingowac, na pewno zrobilbys to lepiej

Typowe dla niektórych "kibiców" - zamiast rzeczowej dyskusji, mamy wycieczki osobiste.

Gra żenująca, doping fatalny, jedyny plus (jak wyżej ktoś wspominał) - brak kartek dla zagrożonych.

krzywy 30.04.2010 21:10

Boguski i z Małeckim najsłabsi. Kto małemu pozwala wykonywać stałe fragmenty gry!!!!!Jak pokazało ostatnie 10 minut meczu grać umieją tylko się im nie chce. W dwóch następnych meczach same chęci mogą nie wystarczyć w przeciwieństwie do dzisiejszego spotkania raczej już po mistrzostwie chyba że Lech i Legia to tacy sami frajerzy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl