Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

DevilMayCry 23.09.2009 16:43

ehhh wiadomo ,że w pucharach krajowych gra się na pół gwizdka z takimi przeciwnikami. takie stare powiedzenie puchary rządzą się własnymi prawami. o cholera Wisła 3:0 . Wisłą grać k... mać . Dokładnie - SZKODA SŁÓW

HEDu 23.09.2009 16:43

Małecki znowu... ciekawe kto teraz asysta ? moze znowu Jirsak bo ze srodka ;p ktos dobre piłki posyła, szkoda ze nie widac.

aNouc 23.09.2009 16:44

Jeb.. przez niektórych Małecki z 2 brameczkami i akcją wirutozo na 0-3.

tommiyacht 23.09.2009 16:46

Widzieliscie Kirma po drugim golu? wogole sie nie cieszył i mial mine jakby myslał: to ja biegne cale boisko leb w łeb z tym małym gnojkiem a ten zamiast mi podac zebym strzelił gola i sie odlblokował to gwiazdorzy.

ps1 - powinnismy miec procent od nastepnego transferu bramkarza druzyny przeciwnej w meczach z niższą klasą

ps2 - to najbardziej jednostronny i beznadziejny komentarz meczu jaki chyba słyszałem w życiu

MCX 23.09.2009 16:47

Te komentarze na TVP to jakaś kpina.
Czuję się jakbym oglądał TV Zamość.
Co to ma być? Profesjonalizm?
Dno.
--

Druga połowa lepsza w naszym wykonaniu, Małecki wszedł na boisko i głównie jego skuteczności i szybkości zawdzięczamy gładkie zwycięstwo. Wszyscy piłkarze zagrali dobrze bądź poprawnie. Jedynie Kirm mi się nie podobał ale to chyba była kwestia dziwnego ustawienia go na boisku przez Skorżę. Grał jakby do końca nie wiedział co ma na boisku robić. Szkoda też zmarnowanych sytuacji Diaza.

Tylko_Wisła! 23.09.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 796280)
Małecki znowu... ciekawe kto teraz asysta ? moze znowu Jirsak bo ze srodka ;p ktos dobre piłki posyła, szkoda ze nie widac.


Na 0:3 asyste miał chyba Brozio :P

HEDu 23.09.2009 16:49

Co nie zmienia faktu ze 2 połowa bardzo fajna :) moze cos dołozymy jeszcze.

Gin 23.09.2009 16:50

powiem tak mecz bez historii, gry nie bede komentował .

JrQ- 23.09.2009 16:51

A jak tam drabinka, z kim next?
Czy znow losowanie?

krasny 23.09.2009 16:59

Tak na szybko, to in plus:
- ofensywna gra do końca
- skuteczność Małeckiego

In minus natomiast:
- duża nieskuteczność reszty zespołu
- mnogość niedokładnych podań
- niestety postawa Jirsaka, bo myś lalem ze bedzie gryzł trawe i starał sie udowodnic swoją wartość, a tego nie widzialem
- Kirm
- postawa Skorży, gdzie zamiast dać pograć młodym zawodnikom, wpuszcza od początku prawie "żelazną 11".

Chociaz jako że jestem pod wrażeniem Arsenalu to może wymagam za dużo...

tommiyacht 23.09.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 796294)
- postawa Skorży, gdzie zamiast dać pograć młodym zawodnikom, wpuszcza od początku prawie "żelazną 11".

wiec zacznij mu teraz dziekowac ze tak zrobił, bo nie wiem czy teraz bysmy mieli lepsze humory niz po Levadii

masterlag 23.09.2009 17:02

Po 1. tak jak wczesniej kilka osób zauważyło: Czy to Zamojska TV? o.O
Po 2. Czy mi się wydawało czy ten cały Jasina [czy jak mu tam] się w pierwszej połowie je*nął jeśli chodzi o istnienie naszego klubu [lata] ?? o.O
Po 3. Również z I połowy-> jak można 3 razy podczas tej samej akcji (akcja+ ze 2 powtórki) pomylić KIRMa z DIAZem ?! o.O
A poza tym to fajnie nasza gra wyglądała w tym meczu, tylko, jak zwykle zawiodła: skuteczność... :| Ale przeciez nie będziemy chyba jednak narzekać po meczu, który wygraliśmy 3:0 :D jesteśmy w kolejnej rundzie i jedziemy z tym koksem! Mam ogromną nadzieję i chrapkę na podwójną koronę ;) pasowałoby w końcu . . . ^,-
Noi tego bramkarza moznaby poobserwować, bo wrażenie robił dobre. Fajnie, że w końcówce wszedl chociaż Papież choć liczyłam, że pokaże się ktos jeszcze. Tak czy inaczej, co mielismy zrobić to zostało wykonane.
A TVP niech wyje*ie tego komentatorka, bo nie pierwszy raz miał wpadki.

arsfan90 23.09.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 796294)
Tak na szybko, to in plus:
- ofensywna gra do końca
- skuteczność Małeckiego

In minus natomiast:
- duża nieskuteczność reszty zespołu
- mnogość niedokładnych podań
- niestety postawa Jirsaka, bo myś lalem ze bedzie gryzł trawe i starał sie udowodnic swoją wartość, a tego nie widzialem
- Kirm
- postawa Skorży, gdzie zamiast dać pograć młodym zawodnikom, wpuszcza od początku prawie "żelazną 11".

Chociaz jako że jestem pod wrażeniem Arsenalu to może wymagam za dużo...


Zgadzam się w 100% z wyjątkiem Arsenalu... Może nie gramy jak Arsenal ale za to sytuacje marnujemy równie "skutecznie":rotfl:

Marszałek 23.09.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 796281)
Jeb.. przez niektórych Małecki z 2 brameczkami i akcją wirutozo na 0-3.

Z tak słabym rywalem strzelić dwie bramki. Wyczyn nie lada.



Mecz denny. Niczego innego się nie spodziewałem. Skorża ładnie to rozegrał, zmęczył Hatman i na pod męczonych rywali wpuścił napastników. Super. Dobrze mieć tak wybitnego taktyka na ławce.

FajQ 23.09.2009 17:12

Skuteczność to jednak mamy jak Kambodżański czołg i trzeba to poprawić bo grając z bardziej wymagającym rywalem sytuacji będzie kilka i trzeba je wykorzystywać. Martwi mnie trochę Kirm chce grać ale drużyna z nim jakoś nie... Szkoda bo chłop ma zdolności i pokazywał to wielokrotnie w reprezentacji. Mam wrażenie że drużyna nie przepada za nim, zwłaszcza mały który zdecydowanie przesadza w niektórych momentach chociaż bardzo go szanuję i cenię za to że stale identyfikuję się z klubem.Cóż mam nadzieję że Andraż zacznie grać z drużyną a i sama drużyna poprawi grę.

pirat.z.karaibow 23.09.2009 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 796302)
Cóż mam nadzieję że Andraż zacznie grać z drużyną a i sama drużyna poprawi grę.

Jak Andraż może grać z drużyną jak szczyl Małecki mając możliwość podać do niego lub stracić piłkę, wybiera to drugie? :lol:

Stały widoczny element.

brylant17 23.09.2009 17:24

Byłem na meczu, mecz mi się podobał i oczywiście moja Wisełka :D Gdyby nie poprzeczka Kirm'a i kilka celnych strzałach m.in.Diaza było by spokojnie 4-0.Co do Jasiny pracuje w Lublinie i w tym meczu był za Hetmanem.Hetman ładnie grał i należała nam się bramka no ale cóż jak marnuje się sytuacje....Najbardziej mnie zabił doping: Kibice Hetmana kto wygra mecz(cisza)kibice Wisły: Wisła Kraków :lol: Podobał mi się Mały wszedł i strzelił 2 gole :)

PhantomRanger 23.09.2009 17:25

Ten mecz dało się oglądać od 75 minuty. Wcześiej to było typowe walenie głową w mur. Mecz podobny do tego z levadią tyle, że trochę skuteczniej. Łobodziński dla mnie najgorszy na boisku. Zaś Kirm skoro z 7 metrów trafił w spojenie a miał pustą bramkę to nie wiem jakiej potrzebuje sytuacji.

grogoriogreg 23.09.2009 17:29

co do meczu to zdecydowanie najsłabszy Kirm, grał dziś najgorzej odkąd przyszedł do Wisły. Słabo również Jop (w pierwszej połowie), Cantoro. Mecz wygrany na stojąco, szkoda, że nei dał szansy Burlidze, przecież to on trenuje cały czas z 1 drużyną, a nie Papież, który nie jest gwiazdą w młodej.

kamikaze 23.09.2009 17:31

Szczerze to nie myślałem, że może być jakiś gorszy komentator od Szpakowskiego, ale ten dzisiejszy to, aż przykro się robiło. Jeśli chodzi o grę to bardzo słabo, chcieli wygrać najmniejszym kosztem i tym razem się udało.

aNouc 23.09.2009 17:37

bramki z meczu
http://www.youtube.com/watch?v=Tr7e7cSgxZc

Proud 23.09.2009 17:39

co do komentatora, to się nie dziwcie...zawsze tak jest, jak faworyt gra z kopciuszkiem, to się kibicuje słabszemu. Chciał sensacji po prostu. :)

ważne że zwycięstwo...teraz ciekawe kogo nam los przydzieli.

Cracovia gra dogrywke w Kobylinie :D

StelmiOriginal 23.09.2009 17:40

Kobylin - Gorsza strona Błoń - rzuty karne :)

Trzymajcie kciuki za Piaścika

DevilMayCry 23.09.2009 17:45

Śląsk odpadł :/

hudinho 23.09.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 796317)
co do komentatora, to się nie dziwcie...zawsze tak jest, jak faworyt gra z kopciuszkiem, to się kibicuje słabszemu. Chciał sensacji po prostu. :)

ważne że zwycięstwo...teraz ciekawe kogo nam los przydzieli.

Cracovia gra dogrywke w Kobylinie :D

nawet nie chodzi o to ze kibicował Hetmanowi

Zawodnicy mu się mylili, ale rozwalił mnie mowiąc ze Wisła istnieje od 93lat...:shock:

Proud 23.09.2009 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 796320)
nawet nie chodzi o to ze kibicował Hetmanowi

Zawodnicy mu się mylili, ale rozwalił mnie mowiąc ze Wisła istnieje od 93lat...:shock:

aaa...z tym się zgodzę :)

rzeczywiście, merytoryką to on nie grzeszył.

edit:

szkoda tego Kobylina, liczyłem na Nich w następnej rundzie. :lol:

StelmiOriginal 23.09.2009 17:47

Piast Kobylin odpadł

Kamson 23.09.2009 17:52

Śląsk odpadł z Dolcanem po karnych... :(

Dalej gra też Start Otwock, czy Bytovia Bytów :shock:

majson 23.09.2009 17:54

komentator to kompletna porażka. Często się mylił..A już nie powiem o operatorach kamer(często się przywieszali,a przy niektórych sytuacjach nie było widać rogu boiska.

jerry1990 23.09.2009 17:58

Cholera jasna ... Wisła ma 93 lata Diaz to Kirm i pare innych gaf ...
Ale piłkarzyków Hetmana jakoś nie mylił...

JAR0 23.09.2009 18:00

Ten cały Jasina, jest chyba z Lublina, więc nie ma co sie dziwić że kibicował drużynie ze swojego regionu.

MCX 23.09.2009 18:00

Dorzuciłby ktoś do ściągnięcia bramki Małeckiego?

--

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 796331)
Ten cały Jasina, jest chyba z Lublina, więc nie ma co sie dziwić że kibicował drużynie ze swojego regionu.

Kibicować to on sobie może w domu lub stadionie jako widz.
Jeżeli jest zatrudniony jako komentator w telewizji publicznej to zmienia postać rzeczy i chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć - żenada.

efi 23.09.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry1990 (Post 796330)
Cholera jasna ... Wisła ma 93 lata Diaz to Kirm i pare innych gaf ...
Ale piłkarzyków Hetmana jakoś nie mylił...

Sam jesteś piłkarzyk :)

JAR0 23.09.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 796332)
Kibicować to on sobie może w domu lub stadionie jako widz.
Jeżeli jest zatrudniony jako komentator w telewizji publicznej to zmienia postać rzeczy i chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć - żenada.

Masz racje, ale jaki profesjonalizm panuje w publicznej wiemy od dawna. Stąd przestały mnie już dziwić takie rzeczy.

Ogryzek 23.09.2009 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 796300)
Z tak słabym rywalem strzelić dwie bramki. Wyczyn nie lada.

To czemu Kirmowi znowu się nie udało chociaż 1 raz trafić jak to takie proste? A reszcie? Z twoich słów wnioskuję że byle kto po dwa gole powinien strzelić i powinniśmy wygrać hmmmm 10x2=20 tak 20 do 0 (bramkarza nie liczę) :D

Jesteś tak stronniczy że głowa boli, nie lubisz Małeckiego i za wszelką cenę umniejszasz wszystko co robi... nawet bramki. Dla mnie jest to żałosne.

(Małecki nie jest wybitny ale wypada sprawiedliwie oceniać jego grę)

DysoN 23.09.2009 18:18

Ogladalem tylko druga polowe, bo dopiero wrocilem z pracy.
Ja wiem ze to 2 liga, ze jakis Hetman, ze graja jak juniorzy itp ale ten brak zaangazowania to mnie w oczy klul.
Pilke nasi przyjmowali tak ze podskakiwala im na wysokosc brody i to zadne ostre podania nie byly tylko zwykle lenistwo i brak koncentracji. No chyba ze buty sobie lewe z prawymi pomylili...
Wisla zaczela grac jak Hetman z sil opadl, swoja droga jak opadl, to wygladal juz tragicznie. Grali jeszcze gorzej niz z Polonia Bytom.
Na plus 90 minut Jirsaka, Cebanu,i ze Alvarez moze grac i wystep Maleckiego - wygladal na jedynego ktoremu sie naprawde chcialo choc wiadomo ze wszedl swiezy gdy pilkarze Hetmana sie juz czolgali.

Marszałek 23.09.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 796341)

Jesteś tak stronniczy że głowa boli, nie lubisz Małeckiego i za wszelką cenę umniejszasz wszystko co robi... nawet bramki. Dla mnie jest to żałosne.

(Małecki nie jest wybitny ale wypada sprawiedliwie oceniać jego grę)

Nie,to nie kwestia lubienie czy nie lubienia. Tutaj rzecz rozchodzi się o umiejętności,ktorych gość za wielkich nie posiada. Dla Ciebie wyznacznikiem jest mecz z Hetmanem Zamość. Dla mnie to co widziałem w ostatnim meczu ligowym. Wybacz ale mecze sparingowe lub takie z Hetmanem to traktować można jak zabawę. Niech strzeli bramki w meczach ligowych z Legią lub Amiką i niech tam będzie wyróżniającym się piłkarzem,powkręca kliku kolesi,to wtedy pogadamy. Póki co to z ogórkami coś tam nastrzelał i wielkie halo. Niech w takich meczach coś pokaże. O ile wcześniej nie odejdzie do WHU rzecz jasna. Bo oki co jest przeciętniakiem a rozgłosu wokól niego co nie miara.

Poza tym jak naszych ligowców serio nie traktuje. Czy to Małecki czy nie. Wystarczy solidny obrońca i chłopak nie wiedziałby co robić.

aadrian321 23.09.2009 18:32

Mam pytanie: Jak tam kibicowsko wypadlismy i jaka liczba byla(nie ogladalem meczu)? Z gory dzieki

kamikaze 23.09.2009 18:37

Wg. strony Hetmana widzów: 8000 (300 z Krakowa)

aadrian321 23.09.2009 18:40

A ile biletow dostalismy ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl