![]() |
A co my możemy jeszcze ugrać na tej imprezie?
Wie ktoś bo specem od ręcznej nie jestem. |
Co mozemy ugrac...?? przy dobrym ukladzie w naszej grupie jak wygramy wszystko to jest szansa na walke o medale, ale to jeszcze dalek i dluga droga do tego niestety...wszystko przez niespodziewana porazke z Macedonia
|
Cytat:
|
Nooo, Jurecki niemożliwy, z takim wynikiem to już chyba ciała nie damy.
Czyli że na złoto szans niema ? |
Po dotkliwych porażkach najpierw z Macedonią i później z Niemcami spowodowała, że Polska awansowała do drugiej fazy turnieju z zerowym dorobkiem punktowym, co bardzo skomplikowało sytuację naszych piłkarzy ręcznych. Aby awansować biało-czerwoni muszą wygrać wszystkie trzy mecze w grupie II: z Danią, Serbią i Norwegią.
W przypadku gdy Duńczycy, Serbowie i Norwegowie nie będą przegrywać z Niemcami i Macedonią Polacy mogą wyjść z grupy na drugim miejscu. za wp.pl |
Reasumując , jak zwykle żebyśmy zdobyli medal to musi "ktoś ,komuś , coś" czyli standartowo.
|
Teraz się chłopcy znowu spięli możliwością wygranej i zaczęli grać w swoim starym stylu czyli jak megapi.dy
|
jak tego nie wygramy to..aż brak mi słów...
o to będą tak zdolni jak siatkarze w pamiętnym meczu z serbia a jednak sie udało :D brawo ! |
Szmal gol:D
|
Już chyba karetka po naszego komentatora jedzie, chłop dał z siebie dzisiaj wszystko
|
Ale bramka!!! Ale nerwówa była pod koniec!
|
Polska - Dania 32:28 ufff, ależ nerwowo było w 2 połowie, całkowicie inne oblicze miała druga odsłona tego meczu, Duńczycy zdecydowanie lepiej zagrali i o mały włos udało by im się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, nasi zagrali bardzo niepewnie i chimerycznie, dobrze, ze w końcówce mieliśmy troszkę więcej szczęścia i Szmala w bramce, brawa dla nie go za zdobytą bramkę :)
|
Jutro też jest jakiś meczyk? Znacie terminarz?
Przy moim przeziębieniu i totalnej bryndzy w tv można by pokibicować. Gol Szmala to było to. Trzeba będzie sobie piwo zagrzać. |
Tak jutro jest mecz z Serbią
|
o 15:30 z Serbia
|
Piękny mecz ! Emocje niesamowite ale wynik świetny. Muszę przyznac że mnie zaskoczyła to pierwsza połowa, druga z przewagą Danii ale można się było spodziewac że Nasi nie zagrają całego meczu na tak wysokim poziomie. No a gol Szmala... cudowny.
|
widzac bramke Szmala przypomniala mi sie pewna bramka ze Stadionu Slaskiego jak to Kuszczak dostal taka za kolnierz...:lol:
Szmal najlepszym zawodnikiem naszej repry:) |
Brawa dla naszych!! dziś zagrali szczególnie w 1 połowie świetnie,druga słabsza ale najważniejsze że wygraliśmy:) Szmal rewelacja nie dość że broni to jeszcze strzela :D
|
Uff... co za emocje. Powiem szczerze, że przed spotkaniem nie wierzyłem w nasze zwycięstwo [pomińmy to, że po pierwszym gwizdku moje niedowierzanie minęło ;]. Kto by przypuszczał, że po tak kiepskim meczu z Niemcami nasi się odbudują i pokarzą prawdziwe oblicze. To, co zagrali dzisiaj w pierwszej połowie... czapki z głów. Nareszcie nasz trener, tak przywiązany do nazwisk wystawił najlepszy możliwy na tę chwilę skład.
Kuchczyński - po ostatnim meczu nieźle mu się ode mnie oberwało. Teraz zwracam honor. Zagrał dzisiaj mecz życia. O 9 zdobytych bramkach nie trzeba chyba wspominać. Szczególnie w pamięci zapadł mi jego przechwyt w bardzo ważnym dla nas momencie, po którym zdobyliśmy bramkę. Co tu dużo mówić - szacun za dzisiejsze spotkanie, oby tak dalej. Szmal - po raz kolejny pokazał, iż jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Jego obrony na początku spotkania pozwoliły nam wyjść na tak znaczące prowadzenie. Wybroniony karny, a następnie dobitka... Klasa światowa. To właśnie dzięki jego interwencjom w końcówce Duńczycy nas nie dogonili. Brawa należą się również za odważną próbę pokonania Hvidt'a, która zresztą zakończyła się powodzeniem. Reasumując w pierwszej połowie zagraliśmy fantastycznie [szkoda, że chociaż w połowie nie zagraliśmy tak w spotkaniu z Macedonią, czy Niemcami]. 8 bramek przewagi nad Duńczykami do przerwy - to zasługuje na szacunek. Szkoda, że w drugiej połowie wdarło się rozprężenie plus oczywiście bardzo dobra gra Skandynawów w obronie przez co mieliśmy niepotrzebną nerwówkę. Obyśmy grali tak dalej, a może dzięki pomocy Niemców dostaniemy się do tak upragnionych półfiinałów. Mam nadzieję, że w jutrzejszym meczu nie spuścimy z tonu i podtrzymamy dobrą grę. PS. Nie wiem jak Was, ale mnie wkurzył dziś Wenta. Czkekał z tym wzięciem czasu tak długo, że Dania o mały włos nas nie dogoniła. Osobiście powoli zaczynam zmieniać zdanie o naszym trenerze... PS2. Jakby każdy z naszych zawodników miał taką skuteczność jak Szmal xD... |
No brawo, brawo, tylko po co ta nerwówka do samego końca. Trzeba wygrać kolejne 2 ciężkie mecze no i liczyć na Niemców.... Pasowałoby podreperować bilans bramek, aby był korzystniejszy niż Duńczyków.
Wiara czyni cuda :) |
brawo panowie, choć nerwy w II połowie były.
jak Duńczycy zaczęli grać obroną 3-2-1, to ciężko było coś zagrać, powinniśmy nad tym popracować. teraz wszystko do końca wygrywamy, Niemcy jutro niech wygrają z Norwegią i we wtorek z Danią i wychodzimy z drugiego miejsca, jeśli będziemy mieć dobry bilans.. walczyć panowie, walczyć! |
Szkoda, że Niemcy nie przegrali.. Jutro pasuje wygrana Norwegów i jakieś minimalne zwycięstwo Danii, a najlepiej remis, wtedy by było Dania i Niemcy po 5, my 4, Norwegia 4 , Serbia 3 Macedonia 3... No i w ostatniej kolejce nasze zwycięstwo i wygrana którejś drużyny w meczu Niemcy-Dania... Jakoś mimo wszystko nie wierzę, że Niemcy klepną Duńczyków. No i my koniecznie wygrać z Serbami..!! Lepiej jakimś cudem wyruchać Niemców - ich dwie porażki - w to najprędzej uwierzę...
Dzisiejszy mecz niesamowity. Pierwsza połowa majstersztyk. Druga gorzej, ta nerwówka kiedy się zrobiła jedna bramka różnicy, byłem przerażony i pewny że przegramy. Na szczęście Kuchczyński i Jurecki... No i Sławek Szmal! Cuda się czasem zdarzają, oby zdarzyły się jeszcze jutro... |
Jakby nie porażka z Macedonią wszystko by inaczej wyglądało! Jutro bardzo ważny mecz z Serbią a potem z Norwegią trzeba to wygrac!
|
Co się w końcu pierwsze liczy? Bramki czy bezpośredni mecz ?
|
Cytat:
|
No to marzeniem jest jutro porażka Niemców i remis Danii... wtedy choćby skały srały, wygrana z Serbią i Norwegią daje awans. :)
|
ja to licze że Niemcy wygrają z Danią i Dania nie wygra z Macedonią (marzenie) my wygrywamy wszystko i wtedy wychodzimy z Niemcami...:D
ale to rozkminiłem co?:D |
No jakby nie było żeby wyjśc z grupy musimy wszystko wygrywac a dania przegrywac! Brzmi kosmicznie ;p
|
Właśnie słaba rozkmina, bo wszyscy jakoś dziwnie wierzą, że to Niemcy wywalą Danię i my jej kosztem przejdziemy dalej... A łatwiejsza droga wydaje się przez wywalenie Szkopów... ;] Prawdą jest, że jutro porażka Niemców i nawet wygrana Danii, oraz nasza wygrana daje wielkie szanse.
1) Dania 6 2) Niemcy 5 3) Polska 4 4) Norwegia 4 5) Serbia 3 6) Macedonia 2 wtedy Dania nie może sobie pozwolić na porażke, generalnie musi wygrać, bo jej porażka z Niemcami i nasze zwycięstwo to nasze wejście dalej. Tak samo Niemcy muszą wygrać, bo przy założeniu remisu Niemcy-Dania, Norwegowie mieliby z Niemcami zwycięstwo i ich wygrana z nami, daje wtedy awans Norwegom :lol: Paradoksem będzie jak Dania zremisuje z Niemcami, i my wygramy i będzie Dania 7, Niemcy 6, Polska 6.. bo wtedy mimo wszystko wyjdą i Dania i Niemcy.. opcji jest jeszcze tyle, że aż sam się gubię. Ps. Chyba nie sądzicie, że jak jutro Niemcy zapewnią sobie awans, a zwycięstwo nad Norwegią ten awans zapewni, to że na Duńczyków się zepną i zagrają na pełnej k.... co by im złoić dupy, tak żeby se Polaczków do 1/2 wpuścić..? Edit: Dafi jakby wchodziły 4 to byśmy tu nie robili takich kombinacji... ;] Więc odpowiedź chyba znasz... ;] |
Trochę się wetnę do tematu;) ile drużyn wychodzi z 2 fazy grupowej?? po 4 do ćwierćfinałów czy po 2 odrazu do półfinałów?? pzdr
|
tylko że jutro Niemcy raczej wygrają...a Macedonia ma szanse z Duńczykami...dlatego tak kminie...w wtedy będziemy kibicować Szwabom w meczu z Dania(szok!)
|
Tylko zauważ, że jak tak Macedonia wygra to to się jeszcze bardziej pokomplikuje i nie będziemy patrzeć na Dania - Niemcy, bo to bez znaczenia, tylko na Serbia - Macedonia... ;]
Niemcy 7 Macedonia 4 Polska 4 Dania 4 Serbia 3 Norwegia 2 i na koniec Macedonia gra z Serbią... to najgorszy scenariusz chyba ;] cóż, poczekajmy do dziś do godziny 21.45 mniej więcej... |
no właśnie, po tej kolejce będzie można zdecydowanie więcej ocenić...co i jak...oby korzystnie dla Polski :)
|
Scenariusz pesymistyczno-realistyczny: dziś Niemcy wygrywają z Norwegią, a Dania z Macedonią. Jutro Dania ogrywa Niemców i jest po ptokach. Taki scenariusz jest bardzo możliwy. Poza tym naszym ciężko będzie wygrać wszystko do końca przy tak nerwowej i niestabilnej grze jaką często prezentują. Nie ma więc co za bardzo pompować balonika...
|
No i jedziemy z nimi , powiększać przewage Panowie 8-2 !
|
czy ktoś nadal uważa, że w naszej bramce stoi kłoda?
FraMat Cytat:
Cytat:
Tak naprawdę nasza reprezentacja została skreślona po jednym słabym meczu (z Niemcami). Bo z Macedonią to była walka do końca. |
Przy takiej efektywnej grze całej drużyny tym bardziej żal meczu z Macedonią i niemocy strzeleckiej z Niemcami , obyśmy wyszli z grupy.
|
nigdy nie uważałem Szmala za kłodę, a jeżeli ktoś tak uważał, lub uważa, to nie rozumie w ogóle o czym mówi, początek idealny, teraz tylko pilnować przewagi i tak do końca...:)
|
Teraz można tylko zapytać: DLACZEGO ODWALILI TAKĄ KICHĘ Z NIEMCAMI I MACEDONIĄ????
|
Jugole chyba zastraszeni faktem że w Chorwacji grają , a Naszym wszystko wychodzi, chcą chyba mecz do przerwy rozstrzygnąć.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl