![]() |
A orientuje sie ktoś czy wraz ze sprzedaza mini karnetów ruszyła jaka kampania marketingowa?Chocby plakaty, informacje w gazetach, radio, billboardy, kronika czy bus TV? Bo jesli nic poza informacja na wislackich stronach to wyniki sprzedazy i tak mozna uznac za dobre..Ja przynajmniej nigdzie nie natrafilem na informacje o sprzedazy poza wislackimi stronami www.
Wszystkie te zabiegi zastosował Filipiak, dodatkowo ustalil ceny dwa razy nizsze niz u nas a i tak sprzedali dwa razy mniej karnetów prez miesiac(?) niz my w 3 dni..Troche to napawa optymizmem, patrzac na nasz 33-tysiecznik. PS.Mysle ze sprzedaz ruszy z kopyta, jak ludzie zaczna wybierac sie po bilety na Sląsk..Dobrze by bylo zeby na plakatach meczowych, pojawila sie informacja o karnetach. Jest juz projekt plakatu?Bo mecz za tydzien.. |
Cytat:
|
Jesteś tego pewien? Przeglądam temat i ktoś wcześniej napisał, że sprzedaż zacznie się od jutra, czyli soboty... Ale na stronie nie widzę żadnych informacji.
|
A wiadomo DO kiedy będą sprzedawane karnety ?
|
Do pierwszego meczu na nich zawartego lub, do wyczerpania zapasów
|
Nie wiecie może ile do dziś zeszło abonamentów?
|
pewnie później będzie informacja na oficjalnej
|
Cytat:
|
Mam pytanie - czy będą u nas kibice gości? (chodzi mi tu szczególnie o Legię i Zagłębie). Jeżeli tak, to na jakim sektorze?
|
Cytat:
|
Nie wiem czy był ten temat już poruszany, z ciekawości zajrzałem na ceny u koszernych i bilet na VIP kosztuje 60 złoty... a karnet na VIP jedynie 330, kobiety na jeden z sektorów wchodzą za przysłowiową złotówkę. To oczywiście tylko taka ciekawostka, bo nie ma co porównywać obu klubów - sytuacja sportowa Cracovii + ich frekwencja na trybunach oraz dążenia Filipiaka do zbudowania imperium z starozakonnych (co wiadomo jak narazie mu wychodzi :D )
|
Poprosiłem kolegę, nie-kibica, żeby kupił mi karnet. Nie ma sprawy, mówi, tylko powiedz gdzie. Dałem mu kartę kibica, napisałem jakie chcę miejsce, wytłumaczyłem gdzie iść i ostrzegłem - tym "gentleman'em" w Wiślackim świecie się nie przejmuj. Kolega wchodz, w sklepie kilka osób, w tym dwie kobiety, a obsługa gra sobie na komputerze. k...y i ch..e lecąaż miło, w końcu pan łaskawie wziął pieniążki i nabił karnet na kartę.
A wiecie, ten kumpel się zastanawiał, czy nie przyjść na choć jeden mecz, ale jakoś się zniechęcił... Moje pytanko kto jest za "porządek" w WŚ odpowiedzialny, i czy nie zdaje sobie sprawy, że jego pracownik ma obowiązek być w d..ę uprzejmy dla każdego klienta? Wiecie, karnety w rozsądnych cenach, nowy stadion, wiadomo, że jak ktoś chodził na Wisełkęw drugiej lidze, to przyjdzie i nie będzie sięprzejmował humorami subiekta w baraku, ale pomyślmy że 12-latek ubłagał ojca żeby go zabrał na mecz. Wchodzi tatuśz synkiem do sklepu i ... |
Witajcie, mam pytanie. Od kiedy będą sprzedawane bilety na mecz z Lechią? Chciałbym jak najszybciej zakupić bilet na sektor G. Kupiłbym karnet ale z pewnych powodów nie będę mógł iść na pozostałe mecze.
|
Zapewne po meczu z górnikiem zabrze
|
Cytat:
Gdy rozpocznie się sprzedaż odpowiednie info pojawi się na głównej. Przeważnie sprzedaż zaczyna się tydzień przed meczem w sobotę. |
Jak tam z ilością wejściowek na G? Wszystko przeznaczone na abonamenty czy jak?
|
Ci co kupują karnety wykupili większość miejsc na ten sektor na wszystkie mecze, dla tego pytam.
|
ja bym sie nastawiał na to ze na G na poszczególne mecze moze nie być biletów w sprzedazy, lub będą to pojedyncze sztuki.
http://......../news/show/5600__b_koncowka_na_g__b_ |
Cytat:
|
(Link który podałeś mi nie działa).
A z narożnikiem jak jest?? lub ewentualnie z sektorem E od strony narożnika? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak ktoś nie chce stać w kolejce po bilet to niech idzie i kupi sobie karnet i kłopot z głowy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pomyłki i niedociągnięcia są rzeczą normalną, ale trwanie w nich jest karygodne. Dlatego też cieszy szybka reakcja i zwiększenie ilości kas oraz zapowiedź wprowadzenia internetowej sprzedaży biletów. Warto jednak także obserwować otoczenie i analizować ich błędy. Zapowiadana jest zmiana kart kibica. Nasza sąsiadka wprowadziła megahipersuper nowoczesny system na swoim stadionie, który na wist okazał sie niewypałem (podwójne, nawet potrójne karnety na jedno miejsce, wiele osób system nie przepuścił mimo ważnego karnetu itd.). Warto by było by odpowiedzialni ludzie zastanowili się dlaczego tak się stało, zanim dokonany zostanie wybór systemu kart kibica u nas. Cytat:
|
|
Bardzo podoba mi sie decyzja o nie sprzedawaniu biletow na G ' ograniczy to liczbe Januszy y cala pewnoscia
|
to chyba bardziej taka wymuszona decyzja niz jakis przemyslany myk... po prostu sprzedalo sie pewnie ze 3 tys abonamentow na G, 2 tys jest dla FC no i gdzie zasiadzie Slask? Tez G? Wtedy mamy na G karnetowiczow, FC i Braci ze Slaska, w nastepnej kolejce to samo tylko Bracia sie zmieniaja ;p Na Legii moze bedzie kilkaset biletow do sprzedania?
|
Cytat:
a ja powiem szczerze że mi sie nie podoba ;/ ja nie mam kasy żeby wydac naraz to 70 zł tylko chcialem sobie to rozłożyc normalnie po 20 ;/ i teraz mnie c***j strzelił jak to zobaczyłem... |
Cytat:
|
jasne ze nie ma co gdybac, ja na szczescie moglem sobie pozwolic na zakup karnetu wiec jestems zczesliwy ze bede mial okazje razem z Wami stac na G i dopingowac. Stanley a Ty zawsze mozesz sie udac na naroznik czy nawet E, wiadomo drozej, gdzieniegdzie mniej fanatycznie ale z Korona dopingowal caly stadion wiec i tam mozesz sie bawic. A z takim obrotem sytuacji ze nie bedzie biletow na G albo beda bardzo bardzo trudne do zdobycia trzeba bylo sie liczyc, tym bardziej majac na uwadze mecz z Legia. Dlatego nie mozesz miec zalu do nikogo a tak naprawde 70 zl to nie jest duzo i byc moze gdybys sie uparl to bys kombinowal na karnet kase (?) nie wnikam w to ale 7 dych to jest jeden dzien roboty albo kilka dni oszczednosci na np fajkach, alkoholu czy jakichs innych zbednych wydatkach, dla chcacego nic trudnego
|
Cytat:
|
Jaroo - jako ze prowadze sportowy tryb życia to nie pije i nie pale ;) więc tutaj nie oszczedze ;) gdybym mial jak kase zalatwic to bym zalatwil, cala kasa teraz poszla praktycznie na ksiązki ;] wiec ciezko mi bylo jeszcze skadś wykombinowac 70 zl :] cóż.. bedzie trzeba cos wymyslic na nastepną runde :] a co do E/F to kumple byli na F i mowili ze "cholernie słabo" ;) Od małego zawsze bylem w sercu młyna ;)
|
Biorąc pod uwagę ceny jasne było, że najbardziej chodliwe będą bilety na G. Cokolwiek "ekipa zarządzająca sektorem" wymyśli, jest pewna grupa ludzi dla których liczy się tylko pieniądz, więc ekonomicznie są zmuszeni do zakupu tego karnetu.
Oczywiście zwraca uwagę średnia wieku na G, co nie jest niespodzianką i w większości nie przekracza 30stki, co jest raczej normą porównując z innymi młynami. Wspominano tutaj kłopoty z dystrybucją na Lechu Poznań - dobrze będzie jak nasi tzw. Prezesi wezmą sobie doświadczenia kuchennych do serca. Tam pięknie miało być, Pani rzecznik Dziok piała do radia jakie to olbrzymie zainteresowanie meczem z Salzburgiem, jakie kolejki..a problemów było kilka: - wycofano możliwość płacenia kartą, - wycofano się z decentralizacji dystrybucji, normalnie poza kasami było kilka innych kanałów sprzedaży, tym razem tylko kasy. - nawalił system rejestracji biletów on-line, - nawalił system transakcyjny WBK, I wszystko moi drodzy "jak na złość" stało się właśnie przed meczem z Salzburgiem . Najgorsze dla nich było to, że głównymi ofiarami systemu były osoby posiadające karnety, bo nie mogły podobno zrealizować przywileju pierwokupu. Lech wyszedł z zalożenia że lepiej sprzedać freelancerom, którzy i tak kupią bilet na Salzburg, niż dawać upusty karnetowiczom. Koniec o Lechu - to taka wypominka w stronę naszej góry aby mogła się napatrzeć zanim naważy nam piwa. Generalnie z moich obserwacji zauważam, że nie ma co jątrzyć. Natomiast jestem prawie pewien, że Wisła Kraków nie będzie miała stadionu pełnego z kilku innych przyczyn (nie mam na myśli administracji miasta), mianowicie: - przy tym poziomie sportowym, nikt nie będzie się chciał lansować na Wiśle (pamiętam akcje na FCB, Realach, Parmach, Lazio, na pierwszej Parmie), - logistyka i podejście ZIKiT to żelazna kula u stóp potencjału marketingowego tego klubu. Nie robią nic aby ułatwić przyjezdnym spoza miasta kibicom dotarcie na mecz - podam bardzo prosty przykład. Borek Fałęcki - zjechać się do niego mogą: - Kurdwanów, - Skawina, - Myślenice - nie wiem ....a co jeszcze. Można koło CH Zakopianka zrobić Park&Ride na pętli ustawić 2h przed meczem kilka autobusów. 2 dyskretnie ulokowane policyjne suki i zawieżć masę ludzi bezpiecznie na mecz i z powrotem. Taka inicjatywa mi się nasuneła. Oceńcie sami. Panowie - uprzejmie prosze o nie rzyganie na klatkach schodowych trybun, uprzejmie proszę o nie oddawanie moczu w narożnikach półpięter. Uprzejmie proszę o korzystanie z koszy na śmieci jak klub je już dostarczy po uświadomieniu sobie że ma do czynienia z ludźmi a nie z bandą idiotów, którzy użyją kosza na śmieci w innym celu (tam też proszę nie zostawiać ekskrementów). Dobranoc |
Cytat:
I tak jak mówiłem dziś oszczędzacie bo nie wiecie jak będzie, czy koledzy pójdą czy to czy tamto, a przed meczami będziecie płacić jak za zboże. To nie do Ciebie Stanley ale były takie głosy. Pozdrawiam |
Zboże dość tanie jest :)
|
Nie wie ktoś, czy można jeszcze kupic karnet na G. I ile ewentualnie kosztuje?
|
Z tego co wiem to już nie ma
|
Cytat:
Można, info od oficjalnej. Ceny http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_abonamentow/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl