Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   No to gramy!! Wszystko o graniu na PC (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=120)

spinnaker 29.07.2008 16:20

Assasin's Creed, Crysis (chociaż jest czasami nudnawy), Gears of War, Company of Heroes, Mass Effect

Pełno dobrych gier wyszło wszystko zależy od tego jakiego typu lubisz. Najlepiej wejdź sobie na www.gamespot.com i tam popatrz na ranking generalnie te wysokiej oceny są naprawde warte uwagi (nie to co na innych serwisach tego typu)

a i generalnie dla wszystkich fanów CS-a polecam spróbować America's Army jeżeli oczywiście szukacie bardziej realistycznej gry ( jest darmowa ) do ściągnięcia z www.americasarmy.com

michu-k 30.07.2008 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 574992)
no mam najnowszą, 8.0.2 cośtamcośtamcośtam.
To jest chyba najlepszy zawodnik (patrząc po atrybutach) w tej lidze. Trzeba wziąć pod uwagę że to dopiero trzecia liga i tutaj te atrybuty są naprawdę świetne. Ja w swoim zespole np. takiego grajka nie mam mimo że przed sezonem byłem typowany na zwycięzce ligi

W wolnej chwili przeglądnij wszystkie bramki strzelona przez niego w lidze, i powiedz ile z nich zdobył głową :)

konrad1991tsw 02.08.2008 09:25

Czy ktoś ma jakiś link do spolszczenia FM 08 ? Z góry dzięki

cahill 02.08.2008 11:22

najnowsze screeny z FIFY09 (wersja PS3), graficznie prezentuje się znakomicie, ciekawe czy EA popracowała też w końcu odpowiednio przy modelu gry, bo co roku granie w ten sam sposób od 2003 już trochę nudzi

http://img359.imageshack.us/img359/4...sxbox36un4.jpg
http://img295.imageshack.us/img295/1...sxbox36eu8.jpg

dymek_nhs 02.08.2008 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 578163)
Czy ktoś ma jakiś link do spolszczenia FM 08 ? Z góry dzięki

Poszukaj na www.portal24h.pl wyszukiwarkę masz w prawym górnym rogu stronki

kądzikowski 06.08.2008 11:42

Mam problem z FM-2008. Jestem w okresie przygotowawczym do nowego sezonu, gram sparing i przy przetwarzaniu juz po sparingu, gra się zacina i nic, nie reaguje..po prostu stoi. Wcześniej nie miałem tego problemu. Wie ktoś co to moze być??

w0lno. 06.08.2008 11:47

Skąd można pobrać np. stadion Wisły, czy Celticu do FIFY 08? Jeśli ktoś zapodałby jakieś linki to byłbym niezmiernie wdzięczny. [Chodzi mi o stadiony za friko :)]
Pozdro.

<Crasch> 06.08.2008 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 579983)
Mam problem z FM-2008. Jestem w okresie przygotowawczym do nowego sezonu, gram sparing i przy przetwarzaniu juz po sparingu, gra się zacina i nic, nie reaguje..po prostu stoi. Wcześniej nie miałem tego problemu. Wie ktoś co to moze być??

Spróbuj przez ten okres zrobić urlop.
Ja w poprzednich wersjach (w 2008 nie gram) jak mi gre wywalało ewidentnie cały czas w jednym momencie, brałem urlop przez ten moment gry i działało dobrze dalej.

kądzikowski 06.08.2008 17:26

Tylko zacina się zaraz po meczu. Jest to podsumowanie(po pomeczowej rozmowie motywacyjnej) i daję dalej i staje...ale spróbuję. Dzięki wielkie.

WHITE*STAR 06.08.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 580171)
Tylko zacina się zaraz po meczu. Jest to podsumowanie(po pomeczowej rozmowie motywacyjnej) i daję dalej i staje...ale spróbuję. Dzięki wielkie.

Zainwestuj w oryginała...

arigatou 06.08.2008 17:43

Jeśli ktoś lubi gry z serii Total War niech zassa i wypróbuje grę Mount & Blade. Gra grafiką nie powala ale ma dużą grywalność. Na razie programiści wypuścili kilka wersji beta i można testować. Są też na necie craki do odblokowania gry (normalnie można grac tylko do levelu 6). Akcja gry toczy się w średniowieczu. Coś jak Gothic tyle że bardziej realistyczna bez czarów i magi. Można najmować żołnierzy, bohaterów itp. Walczymy o względy lordów i Króla wykonując rozmaite zadania bądź pomagając w wojnach. Jeśli komuś wytrzyma komputer na mapie może walczyć 1000 żołnierzy. Wielkim plusem jest to że nie tylko możemy nimi kierować poprzez komendy a samemu uczestniczyć w bitwach.
Jeśli ktoś zna podobne gry niech napisze. Tylko żeby było bez żadnych czarów i magii.

dymek_nhs 06.08.2008 18:27

Jeśli chodzi o Serię total war to dobry jest medival 2 Total War + dodatek ale najlepiej mi sie gralo w Rome Total War + dodatek. A jesli chodzi o gre ze sredniowiecza to przypomina mi sie Joanna D'arc

maTyS. 17.08.2008 13:31

mam zainstalowaną grę simsy 2 i chcę doinstalować do tego dodatki jak to zrobić i jak później uruchamiać ?

Genio 19.08.2008 20:40

Pojawił się pomysł zorganizowania ligi, w której udział wzięliby tylko użytkownicy tego forum. Liga byłaby oparta na wyścigach formuły 1, a rywalizowalibyśmy za pomocą małej [13mb], ale jakże grywalnej gry wyścigowej MiniRacingOnline.
Zamieszczam kilka 'na szybko' zrobionych screenów z gry:
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...97d5011991dc74
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...bae82191365c50
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...e0b1ad153be5c6
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...ae92fa36d44e9f
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...aa7f30bd695d1d
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...8e3b2d4ecdfff5
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...6c261c1e73ef12
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...2186075bd49b3b
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...79bf55bf78bd07
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...b2cf7f9525a689


Oficjalna strona ligi MRO TWSD

www.mro-twsd.lua.pl


zapisy nieograniczone

WislaKrakowMulti 19.08.2008 22:29

Wolfenstein Enemy Territory
 
Witam Serdecznie.

Szukam osób grających w grę Wolfenstein Enemy Territory... Jeżeli jest ktoś taki to bardzo bym prosił aby się do mnie zgłosił czy to na priv czy w tym temacie... Szukam ekipy WIŚLAKÓW do tej gry. Stworzylibyśmy teem ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY i promowalibyśmy nasz klub :P Jeżeli będą chętni (przynajmniej 5 osób) to podam szczegóły. A jeśli ktoś ma pytania to na każde chętnie odpowiem. Czekam na odpowiedzi. Pozdro!

w0lno. 19.08.2008 22:42

Jest ktoś chętny zagrać sparing w FIFE 08? Jak coś to napiszcie na p.w. bądź w temacie.
Jeśli byłoby kilku chętnych moglibyśmy zrobić jakieś mały turniej :)

Q13SON 19.08.2008 23:37

Ja okresowo gram w Wolfa. Jakieś dwa lata temu zacząłem potem przerwałem i kiedyś znów wróciłem. Teraz gram troszke w Lineage II. Ale wolf ciągle zainstalowany na kompie.

dymek_nhs 22.08.2008 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 588239)
Jest ktoś chętny zagrać sparing w FIFE 08? Jak coś to napiszcie na p.w. bądź w temacie.
Jeśli byłoby kilku chętnych moglibyśmy zrobić jakieś mały turniej :)

Ja to jestem ciekaw kiedy cos takiego bedzie ze w pesika bedzie mozna ciupnac przez neta bez oryginalnej gry tak jak w fifke

w0lno. 22.08.2008 18:04

Eeeta PS bez obrazy, ale śmierdzi :D Only FIFA!

To jest ktoś chętny zagrać w FIFĘ!?

JacobusTSW 22.08.2008 18:28

Ja gram w Wolfensteina Enemy Territory. Niestety teraz rzadziej ze względu na brak fajnych serwerów, ale gram:) Mój nick JacobusTSW jak coś...

hez 22.08.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 590018)
Eeeta PS bez obrazy, ale śmierdzi :D Only FIFA!

To jest ktoś chętny zagrać w FIFĘ!?

Co PES-ik za trudny???Fifa jest dla dziesiecio-latkow i to dopiero jest smrod!

dymek_nhs 22.08.2008 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 590018)
Eeeta PS bez obrazy, ale śmierdzi :D Only FIFA!

To jest ktoś chętny zagrać w FIFĘ!?

Fifa to jest Arcade dla dzieci a pes to symulator ale dobra nie bede sie klucil bo tym wariatom co graja w fife nie da sie przemowic do rozumu

w fife to gralem tylko do 2002 wc a potem jak sie z*****a to na calego i tak w kolko to samo co roku tylko sklady aktualne moze 2009 bedzie lepsza ale watpie ONLY PES

Ale nigdy nie zapomne slynnej Fify 2002 z Frankowskim na okladce w polskiej wersji
A jeszcze lepszy pes 6 z Zurawiem ale juz w barwach celticu

w0lno. 22.08.2008 22:24

W Fife gram od wielu lat i już się po prostu nie przestawię na PES-a.

A grałeś na konsoli w FIFE 08? To jest dopiero gra! Nie ma porównania pomiędzy PC, a konsolą!

Gordian 22.08.2008 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 590157)
W Fife gram od wielu lat i już się po prostu nie przestawię na PES-a.

A grałeś na konsoli w FIFE 08? To jest dopiero gra! Nie ma porównania pomiędzy PC, a konsolą!


Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 590123)
Fifa to jest Arcade dla dzieci a pes to symulator ale dobra nie bede sie klucil bo tym wariatom co graja w fife nie da sie przemowic do rozumu

w fife to gralem tylko do 2002 wc a potem jak sie z*****a to na calego i tak w kolko to samo co roku tylko sklady aktualne moze 2009 bedzie lepsza ale watpie ONLY PES

Ale nigdy nie zapomne slynnej Fify 2002 z Frankowskim na okladce w polskiej wersji
A jeszcze lepszy pes 6 z Zurawiem ale juz w barwach celticu

bijcie się :lol: szczerze mówiąc dymek_nhs to raczej "tym wariatom" od PESa nie da się przemówić do rozsądku i taka prawda :-P

Grałem w obie i obie są jak z dupy :lol: nie ma to jak New Star Soccer :D

mb12 23.08.2008 10:31

Witam!Co do komputerów i gier ,to od ~~5 lat z przerwami gram w cs 1.6(mam steam,jak by ktos chcial dodac do frends to przosze o pw ) (zapraszam na stronę serwera NS www.ledsplej.net ) ,a tak to różne gry przewijają się na konsoli od NFS sów po NBA , teraz gram na ps2 w DBZ:BUDOKAI 3- polecam dla fanow dbz ;]

filip_wislak 23.08.2008 10:42

Jeśli chodzi o turniej w fife to byłbym chętny.
Co do dyskusji co lepsze... fifa jest lepsza jeśli chodzi o gre przez neta oraz o ilość licencjonowanych lig i drużyn, natomiast PES ma lepsza grafike i silnik gry. Ja tam dlatego gram w fife prez neta, a w PESa sam na kompie :D

PS. Jesli ktos lubi grac bardziej turnieje w fife to zapraszam na www.forum.efifa.pl :)

gse 23.08.2008 11:29

Witam... zainstalowałem grę...utworzył się skrót na pulpicie w który wchodzę i wyskakuje mi komunikat ze zly dysk...chore

pirat.z.karaibow 23.08.2008 11:36

Oryginalna?

Jak nie to crack.

filip_wislak 23.08.2008 11:42

Jeszcze jest opcja z montowaniem obrazu płyty (np. daemonem).

gse 23.08.2008 11:48

Program mam Alcohol ....po pojawieniu się i wypakowaniu gry pojawił się plik który mogłem zgrać za pomocą programu "nero" po uprzednim kliknięciu na owy plik...ten plik to "nero disc image" i co ja mam zgrać to na płyte czy jak?

pirat.z.karaibow 23.08.2008 12:15

Ściągnij Daemon Tools lub PowerISO. Po włączeniu programu kliknij opcję Mount Image, wybierz plik do zamontowania i zatwierdź. Uruchom grę i graj :)

gse 23.08.2008 13:17

Nie wiem czy zbyt skąpo to wytłumaczyłeś...podpowiem że zgrałem program PowerISO.:p może przybliżysz tą czynność w tym programie ?

wislak_92 23.08.2008 13:26

Ja polecam Daemon Tools. Dajesz wirtualne napędy cd/dvd room-> Napęd 0->zamontuj obraz

mic 23.08.2008 23:13

gral ktos w Beijing 2008 na PC ?

Jak tam sie steruje do cholery ? W opcjach nie mozna ustawic przyciskow RT i LT...

gse 27.08.2008 16:36

Po zainstalowaniu gry klikam w skrót na pulpicie...i wychodzi taki komunikat...:/
http://img58.imageshack.us/my.php?image=tabelkabz1.png
Dodam że plik montowałem w Deamonie

Wiślak_358 27.08.2008 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gse (Post 592956)
Po zainstalowaniu gry klikam w skrót na pulpicie...i wychodzi taki komunikat...:/
http://img58.imageshack.us/my.php?image=tabelkabz1.png

Wygląda na to że nie ma cracka

gse 27.08.2008 16:57

Skąd takiego cracka można sobie zpaożyczyć...?

Wiślak_358 27.08.2008 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 590687)
gral ktos w Beijing 2008 na PC ?

Jak tam sie steruje do cholery ? W opcjach nie mozna ustawic przyciskow RT i LT...

Coś znalazłem http://rapidshare.com/files/135594287/sterowanie.txt

Wiślak_358 27.08.2008 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gse (Post 592967)
Skąd takiego cracka można sobie zpaożyczyć...?

Z kopiuj plik do folderu z grą
http://rapidshare.com/files/63618629...r_08_crack.rar

WiślakNH 28.08.2008 12:17

Orientuje sie ktoś pod jaką nazwą kryje sie crack w NFS Underground ?
Nie pamiętam jak spory czas temu go znalazłem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl