![]() |
Assasin's Creed, Crysis (chociaż jest czasami nudnawy), Gears of War, Company of Heroes, Mass Effect
Pełno dobrych gier wyszło wszystko zależy od tego jakiego typu lubisz. Najlepiej wejdź sobie na www.gamespot.com i tam popatrz na ranking generalnie te wysokiej oceny są naprawde warte uwagi (nie to co na innych serwisach tego typu) a i generalnie dla wszystkich fanów CS-a polecam spróbować America's Army jeżeli oczywiście szukacie bardziej realistycznej gry ( jest darmowa ) do ściągnięcia z www.americasarmy.com |
Cytat:
|
Czy ktoś ma jakiś link do spolszczenia FM 08 ? Z góry dzięki
|
najnowsze screeny z FIFY09 (wersja PS3), graficznie prezentuje się znakomicie, ciekawe czy EA popracowała też w końcu odpowiednio przy modelu gry, bo co roku granie w ten sam sposób od 2003 już trochę nudzi
http://img359.imageshack.us/img359/4...sxbox36un4.jpg http://img295.imageshack.us/img295/1...sxbox36eu8.jpg |
Cytat:
|
Mam problem z FM-2008. Jestem w okresie przygotowawczym do nowego sezonu, gram sparing i przy przetwarzaniu juz po sparingu, gra się zacina i nic, nie reaguje..po prostu stoi. Wcześniej nie miałem tego problemu. Wie ktoś co to moze być??
|
Skąd można pobrać np. stadion Wisły, czy Celticu do FIFY 08? Jeśli ktoś zapodałby jakieś linki to byłbym niezmiernie wdzięczny. [Chodzi mi o stadiony za friko :)]
Pozdro. |
Cytat:
Ja w poprzednich wersjach (w 2008 nie gram) jak mi gre wywalało ewidentnie cały czas w jednym momencie, brałem urlop przez ten moment gry i działało dobrze dalej. |
Tylko zacina się zaraz po meczu. Jest to podsumowanie(po pomeczowej rozmowie motywacyjnej) i daję dalej i staje...ale spróbuję. Dzięki wielkie.
|
Cytat:
|
Jeśli ktoś lubi gry z serii Total War niech zassa i wypróbuje grę Mount & Blade. Gra grafiką nie powala ale ma dużą grywalność. Na razie programiści wypuścili kilka wersji beta i można testować. Są też na necie craki do odblokowania gry (normalnie można grac tylko do levelu 6). Akcja gry toczy się w średniowieczu. Coś jak Gothic tyle że bardziej realistyczna bez czarów i magi. Można najmować żołnierzy, bohaterów itp. Walczymy o względy lordów i Króla wykonując rozmaite zadania bądź pomagając w wojnach. Jeśli komuś wytrzyma komputer na mapie może walczyć 1000 żołnierzy. Wielkim plusem jest to że nie tylko możemy nimi kierować poprzez komendy a samemu uczestniczyć w bitwach.
Jeśli ktoś zna podobne gry niech napisze. Tylko żeby było bez żadnych czarów i magii. |
Jeśli chodzi o Serię total war to dobry jest medival 2 Total War + dodatek ale najlepiej mi sie gralo w Rome Total War + dodatek. A jesli chodzi o gre ze sredniowiecza to przypomina mi sie Joanna D'arc
|
mam zainstalowaną grę simsy 2 i chcę doinstalować do tego dodatki jak to zrobić i jak później uruchamiać ?
|
Pojawił się pomysł zorganizowania ligi, w której udział wzięliby tylko użytkownicy tego forum. Liga byłaby oparta na wyścigach formuły 1, a rywalizowalibyśmy za pomocą małej [13mb], ale jakże grywalnej gry wyścigowej MiniRacingOnline.
Zamieszczam kilka 'na szybko' zrobionych screenów z gry: - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...97d5011991dc74 - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...bae82191365c50 - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...e0b1ad153be5c6 - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...ae92fa36d44e9f - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...aa7f30bd695d1d - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...8e3b2d4ecdfff5 - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...6c261c1e73ef12 - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...2186075bd49b3b - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...79bf55bf78bd07 - http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...b2cf7f9525a689 Oficjalna strona ligi MRO TWSD www.mro-twsd.lua.pl zapisy nieograniczone |
Wolfenstein Enemy Territory
Witam Serdecznie.
Szukam osób grających w grę Wolfenstein Enemy Territory... Jeżeli jest ktoś taki to bardzo bym prosił aby się do mnie zgłosił czy to na priv czy w tym temacie... Szukam ekipy WIŚLAKÓW do tej gry. Stworzylibyśmy teem ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY i promowalibyśmy nasz klub :P Jeżeli będą chętni (przynajmniej 5 osób) to podam szczegóły. A jeśli ktoś ma pytania to na każde chętnie odpowiem. Czekam na odpowiedzi. Pozdro! |
Jest ktoś chętny zagrać sparing w FIFE 08? Jak coś to napiszcie na p.w. bądź w temacie.
Jeśli byłoby kilku chętnych moglibyśmy zrobić jakieś mały turniej :) |
Ja okresowo gram w Wolfa. Jakieś dwa lata temu zacząłem potem przerwałem i kiedyś znów wróciłem. Teraz gram troszke w Lineage II. Ale wolf ciągle zainstalowany na kompie.
|
Cytat:
|
Eeeta PS bez obrazy, ale śmierdzi :D Only FIFA!
To jest ktoś chętny zagrać w FIFĘ!? |
Ja gram w Wolfensteina Enemy Territory. Niestety teraz rzadziej ze względu na brak fajnych serwerów, ale gram:) Mój nick JacobusTSW jak coś...
|
Cytat:
|
Cytat:
w fife to gralem tylko do 2002 wc a potem jak sie z*****a to na calego i tak w kolko to samo co roku tylko sklady aktualne moze 2009 bedzie lepsza ale watpie ONLY PES Ale nigdy nie zapomne slynnej Fify 2002 z Frankowskim na okladce w polskiej wersji A jeszcze lepszy pes 6 z Zurawiem ale juz w barwach celticu |
W Fife gram od wielu lat i już się po prostu nie przestawię na PES-a.
A grałeś na konsoli w FIFE 08? To jest dopiero gra! Nie ma porównania pomiędzy PC, a konsolą! |
Cytat:
Cytat:
Grałem w obie i obie są jak z dupy :lol: nie ma to jak New Star Soccer :D |
Witam!Co do komputerów i gier ,to od ~~5 lat z przerwami gram w cs 1.6(mam steam,jak by ktos chcial dodac do frends to przosze o pw ) (zapraszam na stronę serwera NS www.ledsplej.net ) ,a tak to różne gry przewijają się na konsoli od NFS sów po NBA , teraz gram na ps2 w DBZ:BUDOKAI 3- polecam dla fanow dbz ;]
|
Jeśli chodzi o turniej w fife to byłbym chętny.
Co do dyskusji co lepsze... fifa jest lepsza jeśli chodzi o gre przez neta oraz o ilość licencjonowanych lig i drużyn, natomiast PES ma lepsza grafike i silnik gry. Ja tam dlatego gram w fife prez neta, a w PESa sam na kompie :D PS. Jesli ktos lubi grac bardziej turnieje w fife to zapraszam na www.forum.efifa.pl :) |
Witam... zainstalowałem grę...utworzył się skrót na pulpicie w który wchodzę i wyskakuje mi komunikat ze zly dysk...chore
|
Oryginalna?
Jak nie to crack. |
Jeszcze jest opcja z montowaniem obrazu płyty (np. daemonem).
|
Program mam Alcohol ....po pojawieniu się i wypakowaniu gry pojawił się plik który mogłem zgrać za pomocą programu "nero" po uprzednim kliknięciu na owy plik...ten plik to "nero disc image" i co ja mam zgrać to na płyte czy jak?
|
Ściągnij Daemon Tools lub PowerISO. Po włączeniu programu kliknij opcję Mount Image, wybierz plik do zamontowania i zatwierdź. Uruchom grę i graj :)
|
Nie wiem czy zbyt skąpo to wytłumaczyłeś...podpowiem że zgrałem program PowerISO.:p może przybliżysz tą czynność w tym programie ?
|
Ja polecam Daemon Tools. Dajesz wirtualne napędy cd/dvd room-> Napęd 0->zamontuj obraz
|
gral ktos w Beijing 2008 na PC ?
Jak tam sie steruje do cholery ? W opcjach nie mozna ustawic przyciskow RT i LT... |
Po zainstalowaniu gry klikam w skrót na pulpicie...i wychodzi taki komunikat...:/
http://img58.imageshack.us/my.php?image=tabelkabz1.png Dodam że plik montowałem w Deamonie |
Cytat:
|
Skąd takiego cracka można sobie zpaożyczyć...?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://rapidshare.com/files/63618629...r_08_crack.rar |
Orientuje sie ktoś pod jaką nazwą kryje sie crack w NFS Underground ?
Nie pamiętam jak spory czas temu go znalazłem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl