![]() |
Cytat:
|
Nie wiem po co utrzymujemy zawodników którzy nic nie wnoszą do gry od kilku lat.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Szkoda słow już na tą frajernie, którzy zakładają koszulki Wisełki.
Znicz jak ktoś słusznie napisał, mega chu.jowizna - spokojnie do zrobienia do przerwy 2-0, nawet przy naszych problemach kadrowych i przez każdy moim zdaniem poukładany zespół. Ten Węgier to moim zdaniem odpocznie sobie kilka meczów, patrząc na ton wypowiedzi Kazka - i bardzo kur.wa słusznie. Kolejny cymbał na poziomie naszego asa z wielkim kutasem czyli IQ77. Fakt faktem, że mamy 1 pkt po dwóch meczach i w końcu poważnych rywali przed nami w lidze. Czyli może się okazać, że na starcie ligi będziemy tracić ponad 10 pkt do czołówki i być na końcowych miejscach. Pomijam w....... z Trnavą po drodze.. Transfery kto wie, jak finalnie wyjdą - ale może być tak, że Mikulec, Zwoliński, Ci dwaj niegotowi i jak się okazuje w połowie głupi skrzydłowi, okażą się kopaczami na końcówkę 1 ligi a nie asami. Natomiast taki skład na połowę tabeli da radę, także w sumie bez spiny.. |
Cytat:
Tak czy inaczej, na walkę o awans to my w całej drużynie mamy może 5 graczy, z czego jeden ma kontuzje właściwie do końca sezonu. Środek tabeli to max przy tej kadrze. Z Królewskim jak co roku: co sezon, to gorzej. Teraz zatem szykujemy się na walkę o utrzymanie. |
Baenę należy zesłać za karę do klubu Kokosa i kazać mu biegać po Błoniach kilka godzin dziennie, a Alan Uryga z Igorem Sapałą powinni w tym czasie leżakować pijąc drinki, a przy okazji dopingować swojego kolegę z Hiszpanii w pokonywaniu kolejnych okrążeń.
|
Myślę, że dwie kartki Sapały z poprzedniego sezonu też są gdzieś wysoko w tym rankingu zaćmień umysłowych, czy subtelnych sabotaży, jak zwał, tak zwał.
|
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, że temu Kissowi jeszcze przed ujrzeniem pierwszej kartki jakieś styki już nie działały: najpierw wyraźnie po gwizdku odkopnął mocno piłkę (już wtedy zdziwiłem się że kartki za to nie dostał) a niedługo później, też po gwizdku, wziął piłkę w ręce i zamiast oddać przeciwnikowi to podrzucił ją dosyć wysoko do góry. Od dawna już takich zachowań raczej się nie spotyka u nas, więc rzucało się w oczy.
Co do meczu, to do tej feralnej czerwonej kartki wszystko wyglądało nadspodziewanie dobrze, nawet ten Kiss nieudane zagrania przeplatał całkiem przyzwoitymi. Niestety potem został odpalony protokół samozniszczenia i zakończyło się tradycyjnie. Ciężko będzie Kazkowi odbudować morale tej drużyny po tym w.......u w Wiedniu i takiej kretyńskiej porażce. |
Nie chce mi się szukać, ale po transferze ktoś na shoutboxie napisał, że według opinii znalezionych na węgierskich portalach Kiss to piłkarz nawet całkiem niezły, tylko czasami głowa nie dojeżdża. Długo nie musieliśmy czekać na potwierdzenie opinii. Może zamiast inwestować w AI warto by było zatrudnić człowieka do oceny transferów ?
A w ramach ciekawostki, nazwisk się co prawda nie tłumaczy ale jeżeli by szukać polskiego odpowiednika nazwiska Kiss to byłby to Małecki. Oczywiście cały czas mówimy o ciekawostce lingwistycznej. |
Ciekawe kiedy w tym klubie zorientują się, że granie na 0-1 mając w obronie parodystów pokroju Urygi, Jarocha czy Mikulca to proszenie się o remis lub porażkę. Ta czerwona kartka w mojej opinii tylko przyspieszyła to co było nieuniknione. To był typowy mecz na gol z dupy dla Znicza w 90 minucie.
|
Cytat:
1. Kiss ze Zniczem 2. Sapała z Odrą 3. Junca z Lechią (a raczej Rude który go nie zdjął mimo tego że cały stadion wiedział że za chwilę wyleci) 4. Satrustegi z Gieksa 5. Duda z Tychami 6. Carbo z TBB 7. Colley z Lechia 8. Biedrzycki z Polonią 9. Jaroch z Motorem |
Cytat:
Jak można takie bzdury opowiadać skoro prowadziliśmy grę, atakowaliśmy, tyle że - brakowało nie tyle szczęścia co umiejętności? Jak tak obserwuję Sukiennickiego to już wiem czemu Raków go odpalił, Baena ma w całej karierze poniżej 10-ciu goli chyba itp. itd. Tu naprawdę nie ma zaskoczenia że wszystko marnują. W Goku i Sobczaku straciliśmy piłkarzy którzy strzelili dla nas ponad 20 goli. Jedyna nadzieja że nowi ich jakoś godnie zastąpią, bo na razie jedem Rodado cokolwiek wykończa. Dlatego pisanie że odpuściliśmy Zniczowi jest nieprawdziwe i jest to pocieszanie się. Nawet ta jedna bramka była przypadkowa. |
Sukiennicki to przede wszystkim w każdym meczu gra na innej pozycji która jeszcze zmienia w trakcie spotkania. A przecież jest znacząca różnica między rola skrzydłowego, 10 czy 8. Pomijam już przeskok jaki dokonał i niestabilność formy. Poza Rodado, Cziczkanem, Mikulcem i Jarochem to wykręca max minut w drużynie. Ktoś powie że to początek sezon i czym tu być zmęczony, ale u nas nawet nie ma szans na normalną rotację zawodnikami.
Dopóki nie skończymy gry co 3 dni to oczy będą krwawić. Zapewne Moskal już czeka na wrześniowa przerwę na kadrę. Żeby przeprowadzić chociaż 3 normalne jednostki treningowe z rzędu. |
Kiedyś pisałem, że piłka to nie miejsce na bycie dobrym dla wszystkich wokół. Uczciwym owszem, trzeba być, ale nie robić każdemu dobrze, bo później rykoszetem dostaje klub. No i Królewski jak zawsze chce być uczynny, naprzedłużał kontuzjowanych zawodników (np. Łasicki), o którym Moskal teraz mówi, że nie wiadomo kiedy w ogóle wróci (jeśli kiedykolwiek). Przy takiej mizerii na środku obrony. No, ale albo się chce robić piłkę albo instytucję charytatywną.
|
@Karherop
Dlatego też priorytetem dla Wisły powinno być teraz odpadnięcie z wszystkich pucharów, w których i tak nic nie zwojujemy (na cud w PP drugi raz z rzędu nie liczę), póki jeszcze liga nie została oddana bez walki. Ja osobiście nie chcę przez następne kilka miesięcy oglądać kolejnych blamaży w lidze i heroicznych meczów w PP, przepychanych kolanem w 96 minucie. Chcę zobaczyć przepychanie kolanem meczów w lidze i Top3 w tabeli przed przerwą zimową. Moskal powinien siąść z JK i w męskich słowach wyjaśnić, że nie mamy głębi składu na walkę nawet na dwóch frontach. |
Cytat:
|
Cytat:
Dlatego liczę że Trnava nas szybko z nich wyrzuci i wrócimy na ziemię. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja nie wiem jak mysmy argumentowali odwolanie, ze kartka nie zostala cofnieta i Jaroch finalnie pauzowal. |
W tym sezonie będzie fajna wymówka że nie udało się awansować bo za dużo straciliśmy pkt na początku przez puchary.
Wyniki są na poziomie zarządzania Wisla. W klubie burdel i chaos, klub tworzony bez sensu to i wyniki bez sensu. |
za to gol Majewskiego moim zdaniem prawidłowy
a co do Kissa, to pamiętam w podstawówce się takie ręce robiło, żeby piłka za daleko nie s.......iła jak i tak miała wylecieć poza boisko, no ale wtedy mieliśmy po 14-15 lat |
Też uważam, że prawidłowy, przesada to jest z tymi spalonymi, że gość nie może być w okolicy lecącej piłki, bo od razu spalony. Jakby dotknął, to by był spalony, jak na moje, nie powinno się takich rzeczy gwizdać. Tak samo jak z tym golem Rodado z Widzewem w PP - komedia odwoływać tego typu bramki, gdzie nie ma kontaktu z piłką, nie ma kontaktu z bramkarzem, nie wiadomo po kiego czorta taki przepis.
|
prawidłowqo nie uznany gol. absorbował bramkarza.
|
Cytat:
- tworzymy mało sytuacji - te które tworzymy psujemy beznadziejnym wykończeniem. Taki Sukiennicki fajnie biega, ale ma stopy z drewna. Co z tego że minie kogoś skoro źle strzeli/poda. Baena - kolejny. Jedyny oprócz Rodado który coś realnie kreuje to Gogół - ma wrzutkę, ma strzał, ale na razie nic z tego nie wynika. Powtarzam - Goku i Sobczak dali ponad 20 goli i ok 10 asyst. Na razie nikt nie przejął od nich pałeczki. |
Cytat:
|
Cytat:
Bo w to że Sukiennicki coś dołoży nie wierzę, a Młyński, Starzyński i Olejarka to szrot który do kupy może zrobi z 6 punktów w kanadyjce, a może nie. Dodajmy jeszcze jeden problem który w tym sezonie pogłębiono - za mało doświadczonych piłkarzy. To że dostajemy małpiego rozumu i wpadamy w panikę wynika z dużej ilości niedoświadczonych piłkarzy na boisku. Młodzi Polacy to lep na frajerów, ale drużyny złożone z młodych piłkarzy nie wytrzymują presji. |
Tylko że bramki ze Zniczem zawalili przede wszystkim Jaroch i Uryga, a oni raczej najmłodsi nie są.
Nie maco lamentować wróci Carbo, Alfaro troche podniosą średnią wieku i doświadczenia. Znicz w Chorzowie jechał z Ruchem jak z furą gnoju. Przed meczem wszyscy wieszczyli gładki oklep, a przegraliśmy będąc lepszymi przez 90% meczu. Tylko przez własne frajerstwo. Tak jak pisał Królewski, wytrzymać w 10 przez 15 minut to nie jest jakiś wyczyn. Bramki straciliśmy po dwóch stałych fragmentach wrzutkach z okolic narożnika. Trudno tłumaczyć to grą w osłabieniu. Po prostu mamy w składzie leszczy którzy mając wytłumaczenie kładą lagę na wszystko. |
Cytat:
- słabych obrońców - panikę jaka ogarnia nasz zespół kiedy rywal przyciśnie. Kiedy zaczynamy rozpaczliwie się bronić wszystkie wady naszych piłkarzy w obronie są dodatkowo uwypuklone. |
No obrona jest do dupy tak jak i była od dawna. Nie wiem, dlaczego miałoby być inaczej. Jedyną różnicą na plus w obronie w tym sezonie był Colley...
|
acha
Królewski zafundował Wiśle marnych obrońców (Jaroch stoper, Uryga i Mikulec, który gra niestety tak jak się można było spodziewać po spadkowiczu...) jednocześnie twierdzi, że to nie problem wytrzymać 10-15 minut w 10 gdy w obronie drama i histeria przy tym jak rywal przyciska (a tak jest jak gra się w 10 panie prezesie) to się samo komentuje nic dodać nic ująć :haha::haha::haha::haha: :help: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciągle piszecie o słabej obronie. Formacja obronną formacja obronną ale czy problem z obroną nie zaczyna się już w linii pomocy? Zwyczajnie w defensywie cały nasz zespół jest chujowy więc pomocnicy nie pomagają wystarczająco obrońcom, a później ci słabi obrońcy tym bardziej się gubią w swojej formacji jak dzieci we mgle.
|
Cytat:
|
Tak, da się nadrobić słabą jakość obrońców bronieniem większą ilością zawodników (tzw autobus). Wiele klubów gra w ten sposób. Odbywa się to oczywiście kosztem gry ofensywnej i z tego co wiem (i co popieram) Wisła nie chce grać w ten sposób. Z tego też powodu nie ma zawodników pod taką grę (atletycznych przecinaków).
|
Cytat:
Jaroch wg mnie oblał test na ŚO. Nie wróżę mu przyszłości na tej pozycji w odróżnieniu do wielu bocznych obrońców schodzących do boku jak Wasilewski, Jędrzejczyk czy Stolarczyk. Myślę zresztą że to będzie jego ostatni sezon w Wiśle. Mikulec czy Szot prędzej czy później go wygryza. |
Moim zdaniem papiery na niezłego stopera ma Kutwa. Czy on kiedyś grał na stoperze?
|
Cytat:
....a to ze ktoś jest wysokim kołkiem i gra defensywnie nie oznacza ze będzie z niego stoper. |
Papiery to ma chyba żółte.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl