Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   3. kolejka, Znicz Pruszków - Wisła Kraków, 4 sierpnia 2024, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11025)

wolfy 04.08.2024 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1630953)
Jeśli cokolwiek pozytywnego można po tym meczu powiedzieć, to fakt że Moskal potrafi być szczery do bólu i nie będzie pobłazania dla pewnych postaw. Kolejny na celowniku będzie zapewne Baena. To co wyprawia w tej rundzie przechodzi nawet wiosnę w wykonaniu Goku.

Przed Baeną są jeszcze parodyści Młyński i Starzyński. Baena chociaż potrafi kogoś minąć z piłką...

Merkury 04.08.2024 21:24

Nie wiem po co utrzymujemy zawodników którzy nic nie wnoszą do gry od kilku lat.

wolfy 04.08.2024 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1630959)
Nie wiem po co utrzymujemy zawodników którzy nic nie wnoszą do gry od kilku lat.

Część ma ważne długie kontrakty, część sami przedłużyliśmy :D

DysoN 04.08.2024 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1630959)
Nie wiem po co utrzymujemy zawodników którzy nic nie wnoszą do gry od kilku lat.

Od dawna kupujemy na zasadzie "kupmy 10 chłopa, moze 1-2 bedzie dobrych". Kiedyś udało się z Carlitiosem i z jakiegos powodu ciagle liczą w klubie na powtórkę.

El'kabat 04.08.2024 22:00

Szkoda słow już na tą frajernie, którzy zakładają koszulki Wisełki.


Znicz jak ktoś słusznie napisał, mega chu.jowizna - spokojnie do zrobienia do przerwy 2-0, nawet przy naszych problemach kadrowych i przez każdy moim zdaniem poukładany zespół.


Ten Węgier to moim zdaniem odpocznie sobie kilka meczów, patrząc na ton wypowiedzi Kazka - i bardzo kur.wa słusznie. Kolejny cymbał na poziomie naszego asa z wielkim kutasem czyli IQ77.


Fakt faktem, że mamy 1 pkt po dwóch meczach i w końcu poważnych rywali przed nami w lidze. Czyli może się okazać, że na starcie ligi będziemy tracić ponad 10 pkt do czołówki i być na końcowych miejscach.



Pomijam w....... z Trnavą po drodze..


Transfery kto wie, jak finalnie wyjdą - ale może być tak, że Mikulec, Zwoliński, Ci dwaj niegotowi i jak się okazuje w połowie głupi skrzydłowi, okażą się kopaczami na końcówkę 1 ligi a nie asami.
Natomiast taki skład na połowę tabeli da radę, także w sumie bez spiny..

Elendil 04.08.2024 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630861)
Nie przypiminam sobie większego kretyna od czasu jak ten murzyn (którego nazwiska nie pamiętam) zrobił karnego z płockiem siatkarskim zagraniem. Chociaż w sumie tamto było mniej głupie...

to był Manu i chociaż zagranie było idiotyczne, to to bije go na głowę


Tak czy inaczej, na walkę o awans to my w całej drużynie mamy może 5 graczy, z czego jeden ma kontuzje właściwie do końca sezonu. Środek tabeli to max przy tej kadrze. Z Królewskim jak co roku: co sezon, to gorzej. Teraz zatem szykujemy się na walkę o utrzymanie.

KOALIK 04.08.2024 23:05

Baenę należy zesłać za karę do klubu Kokosa i kazać mu biegać po Błoniach kilka godzin dziennie, a Alan Uryga z Igorem Sapałą powinni w tym czasie leżakować pijąc drinki, a przy okazji dopingować swojego kolegę z Hiszpanii w pokonywaniu kolejnych okrążeń.

viktor56 04.08.2024 23:37

Myślę, że dwie kartki Sapały z poprzedniego sezonu też są gdzieś wysoko w tym rankingu zaćmień umysłowych, czy subtelnych sabotaży, jak zwał, tak zwał.

masada 04.08.2024 23:56

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, że temu Kissowi jeszcze przed ujrzeniem pierwszej kartki jakieś styki już nie działały: najpierw wyraźnie po gwizdku odkopnął mocno piłkę (już wtedy zdziwiłem się że kartki za to nie dostał) a niedługo później, też po gwizdku, wziął piłkę w ręce i zamiast oddać przeciwnikowi to podrzucił ją dosyć wysoko do góry. Od dawna już takich zachowań raczej się nie spotyka u nas, więc rzucało się w oczy.

Co do meczu, to do tej feralnej czerwonej kartki wszystko wyglądało nadspodziewanie dobrze, nawet ten Kiss nieudane zagrania przeplatał całkiem przyzwoitymi. Niestety potem został odpalony protokół samozniszczenia i zakończyło się tradycyjnie.
Ciężko będzie Kazkowi odbudować morale tej drużyny po tym w.......u w Wiedniu i takiej kretyńskiej porażce.

Elefant 05.08.2024 05:22

Nie chce mi się szukać, ale po transferze ktoś na shoutboxie napisał, że według opinii znalezionych na węgierskich portalach Kiss to piłkarz nawet całkiem niezły, tylko czasami głowa nie dojeżdża. Długo nie musieliśmy czekać na potwierdzenie opinii. Może zamiast inwestować w AI warto by było zatrudnić człowieka do oceny transferów ?


A w ramach ciekawostki, nazwisk się co prawda nie tłumaczy ale jeżeli by szukać polskiego odpowiednika nazwiska Kiss to byłby to Małecki. Oczywiście cały czas mówimy o ciekawostce lingwistycznej.

Jagul 05.08.2024 07:28

Ciekawe kiedy w tym klubie zorientują się, że granie na 0-1 mając w obronie parodystów pokroju Urygi, Jarocha czy Mikulca to proszenie się o remis lub porażkę. Ta czerwona kartka w mojej opinii tylko przyspieszyła to co było nieuniknione. To był typowy mecz na gol z dupy dla Znicza w 90 minucie.

Karherop 05.08.2024 07:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1630971)
Myślę, że dwie kartki Sapały z poprzedniego sezonu też są gdzieś wysoko w tym rankingu zaćmień umysłowych, czy subtelnych sabotaży, jak zwał, tak zwał.

Ranking sabotaży:

1. Kiss ze Zniczem
2. Sapała z Odrą
3. Junca z Lechią (a raczej Rude który go nie zdjął mimo tego że cały stadion wiedział że za chwilę wyleci)
4. Satrustegi z Gieksa
5. Duda z Tychami
6. Carbo z TBB
7. Colley z Lechia
8. Biedrzycki z Polonią
9. Jaroch z Motorem

wolfy 05.08.2024 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630979)
Ciekawe kiedy w tym klubie zorientują się, że granie na 0-1 mając w obronie parodystów pokroju Urygi, Jarocha czy Mikulca to proszenie się o remis lub porażkę. Ta czerwona kartka w mojej opinii tylko przyspieszyła to co było nieuniknione. To był typowy mecz na gol z dupy dla Znicza w 90 minucie.

Nie graliśmy na 0-1. Nie wiem kiedy zrozumiecie że poza Rodado nie ma komu gola strzelić. Może jeszcze Gogół miał jakieś w miarę sensowne próby, ale bez szału.

Jak można takie bzdury opowiadać skoro prowadziliśmy grę, atakowaliśmy, tyle że - brakowało nie tyle szczęścia co umiejętności? Jak tak obserwuję Sukiennickiego to już wiem czemu Raków go odpalił, Baena ma w całej karierze poniżej 10-ciu goli chyba itp. itd. Tu naprawdę nie ma zaskoczenia że wszystko marnują.

W Goku i Sobczaku straciliśmy piłkarzy którzy strzelili dla nas ponad 20 goli. Jedyna nadzieja że nowi ich jakoś godnie zastąpią, bo na razie jedem Rodado cokolwiek wykończa.

Dlatego pisanie że odpuściliśmy Zniczowi jest nieprawdziwe i jest to pocieszanie się. Nawet ta jedna bramka była przypadkowa.

Karherop 05.08.2024 09:01

Sukiennicki to przede wszystkim w każdym meczu gra na innej pozycji która jeszcze zmienia w trakcie spotkania. A przecież jest znacząca różnica między rola skrzydłowego, 10 czy 8. Pomijam już przeskok jaki dokonał i niestabilność formy. Poza Rodado, Cziczkanem, Mikulcem i Jarochem to wykręca max minut w drużynie. Ktoś powie że to początek sezon i czym tu być zmęczony, ale u nas nawet nie ma szans na normalną rotację zawodnikami.

Dopóki nie skończymy gry co 3 dni to oczy będą krwawić. Zapewne Moskal już czeka na wrześniowa przerwę na kadrę. Żeby przeprowadzić chociaż 3 normalne jednostki treningowe z rzędu.

wierność83 05.08.2024 09:30

Kiedyś pisałem, że piłka to nie miejsce na bycie dobrym dla wszystkich wokół. Uczciwym owszem, trzeba być, ale nie robić każdemu dobrze, bo później rykoszetem dostaje klub. No i Królewski jak zawsze chce być uczynny, naprzedłużał kontuzjowanych zawodników (np. Łasicki), o którym Moskal teraz mówi, że nie wiadomo kiedy w ogóle wróci (jeśli kiedykolwiek). Przy takiej mizerii na środku obrony. No, ale albo się chce robić piłkę albo instytucję charytatywną.

Patryko 05.08.2024 09:34

@Karherop

Dlatego też priorytetem dla Wisły powinno być teraz odpadnięcie z wszystkich pucharów, w których i tak nic nie zwojujemy (na cud w PP drugi raz z rzędu nie liczę), póki jeszcze liga nie została oddana bez walki.
Ja osobiście nie chcę przez następne kilka miesięcy oglądać kolejnych blamaży w lidze i heroicznych meczów w PP, przepychanych kolanem w 96 minucie. Chcę zobaczyć przepychanie kolanem meczów w lidze i Top3 w tabeli przed przerwą zimową.

Moskal powinien siąść z JK i w męskich słowach wyjaśnić, że nie mamy głębi składu na walkę nawet na dwóch frontach.

wolfy 05.08.2024 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1630991)
@Karherop

Dlatego też priorytetem dla Wisły powinno być teraz odpadnięcie z wszystkich pucharów, w których i tak nic nie zwojujemy (na cud w PP drugi raz z rzędu nie liczę), póki jeszcze liga nie została oddana bez walki.
Ja osobiście nie chcę przez następne kilka miesięcy oglądać kolejnych blamaży w lidze i heroicznych meczów w PP, przepychanych kolanem w 96 minucie. Chcę zobaczyć przepychanie kolanem meczów w lidze i Top3 w tabeli przed przerwą zimową.

Moskal powinien siąść z JK i w męskich słowach wyjaśnić, że nie mamy głębi składu na walkę nawet na dwóch frontach.

Mam nadzieję że stanie się to po prostu, organicznie, na boisku.

Ogryzek 05.08.2024 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1630991)
@Karherop

Dlatego też priorytetem dla Wisły powinno być teraz odpadnięcie z wszystkich pucharów, w których i tak nic nie zwojujemy (na cud w PP drugi raz z rzędu nie liczę), póki jeszcze liga nie została oddana bez walki.
Ja osobiście nie chcę przez następne kilka miesięcy oglądać kolejnych blamaży w lidze i heroicznych meczów w PP, przepychanych kolanem w 96 minucie. Chcę zobaczyć przepychanie kolanem meczów w lidze i Top3 w tabeli przed przerwą zimową.

Moskal powinien siąść z JK i w męskich słowach wyjaśnić, że nie mamy głębi składu na walkę nawet na dwóch frontach.

Też uważam że te puchary to dla nas same problemy...

Dlatego liczę że Trnava nas szybko z nich wyrzuci i wrócimy na ziemię.

Jagul 05.08.2024 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630983)
Nie graliśmy na 0-1. Nie wiem kiedy zrozumiecie że poza Rodado nie ma komu gola strzelić. Może jeszcze Gogół miał jakieś w miarę sensowne próby, ale bez szału.

Jak można takie bzdury opowiadać skoro prowadziliśmy grę, atakowaliśmy, tyle że - brakowało nie tyle szczęścia co umiejętności? Jak tak obserwuję Sukiennickiego to już wiem czemu Raków go odpalił, Baena ma w całej karierze poniżej 10-ciu goli chyba itp. itd. Tu naprawdę nie ma zaskoczenia że wszystko marnują.

W Goku i Sobczaku straciliśmy piłkarzy którzy strzelili dla nas ponad 20 goli. Jedyna nadzieja że nowi ich jakoś godnie zastąpią, bo na razie jedem Rodado cokolwiek wykończa.

Dlatego pisanie że odpuściliśmy Zniczowi jest nieprawdziwe i jest to pocieszanie się. Nawet ta jedna bramka była przypadkowa.

Ja przy 0-1 nie widziałem takiego zacięcia jak w momencie jak dostaliśmy gonga na 1-1 (mimo że graliśmy już w 10).

As 05.08.2024 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1630980)
Ranking sabotaży:

1. Kiss ze Zniczem
2. Sapała z Odrą
3. Junca z Lechią (a raczej Rude który go nie zdjął mimo tego że cały stadion wiedział że za chwilę wyleci)
4. Satrustegi z Gieksa
5. Duda z Tychami
6. Carbo z TBB
7. Colley z Lechia
8. Biedrzycki z Polonią
9. Jaroch z Motorem

Wedlug wykladni komisji sedziow PZPN Jaroch z Motorem nawet faulu nie popelnil. Artykul na ich stronie tlumaczacy podobne sytuacje byl nawet opatrzony filmem.

Ja nie wiem jak mysmy argumentowali odwolanie, ze kartka nie zostala cofnieta i Jaroch finalnie pauzowal.

Jaroo1 05.08.2024 12:48

W tym sezonie będzie fajna wymówka że nie udało się awansować bo za dużo straciliśmy pkt na początku przez puchary.
Wyniki są na poziomie zarządzania Wisla. W klubie burdel i chaos, klub tworzony bez sensu to i wyniki bez sensu.

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2024 12:52

za to gol Majewskiego moim zdaniem prawidłowy

a co do Kissa, to pamiętam w podstawówce się takie ręce robiło, żeby piłka za daleko nie s.......iła jak i tak miała wylecieć poza boisko, no ale wtedy mieliśmy po 14-15 lat

viktor56 05.08.2024 13:37

Też uważam, że prawidłowy, przesada to jest z tymi spalonymi, że gość nie może być w okolicy lecącej piłki, bo od razu spalony. Jakby dotknął, to by był spalony, jak na moje, nie powinno się takich rzeczy gwizdać. Tak samo jak z tym golem Rodado z Widzewem w PP - komedia odwoływać tego typu bramki, gdzie nie ma kontaktu z piłką, nie ma kontaktu z bramkarzem, nie wiadomo po kiego czorta taki przepis.

Szneka 05.08.2024 14:36

prawidłowqo nie uznany gol. absorbował bramkarza.

wolfy 05.08.2024 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630997)
Ja przy 0-1 nie widziałem takiego zacięcia jak w momencie jak dostaliśmy gonga na 1-1 (mimo że graliśmy już w 10).

Co Ty sobie widziałeś czy nie widziałeś to już jest Twoja prywatna sprawa. Za to statystyki i samo oglądanie meczy pokazuje że:
- tworzymy mało sytuacji
- te które tworzymy psujemy beznadziejnym wykończeniem.

Taki Sukiennicki fajnie biega, ale ma stopy z drewna. Co z tego że minie kogoś skoro źle strzeli/poda. Baena - kolejny.
Jedyny oprócz Rodado który coś realnie kreuje to Gogół - ma wrzutkę, ma strzał, ale na razie nic z tego nie wynika.

Powtarzam - Goku i Sobczak dali ponad 20 goli i ok 10 asyst. Na razie nikt nie przejął od nich pałeczki.

Merkury 05.08.2024 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631037)
Co Ty sobie widziałeś czy nie widziałeś to już jest Twoja prywatna sprawa. Za to statystyki i samo oglądanie meczy pokazuje że:
- tworzymy mało sytuacji
- te które tworzymy psujemy beznadziejnym wykończeniem.

Taki Sukiennicki fajnie biega, ale ma stopy z drewna. Co z tego że minie kogoś skoro źle strzeli/poda. Baena - kolejny.
Jedyny oprócz Rodado który coś realnie kreuje to Gogół - ma wrzutkę, ma strzał, ale na razie nic z tego nie wynika.

Powtarzam - Goku i Sobczak dali ponad 20 goli i ok 10 asyst. Na razie nikt nie przejął od nich pałeczki.

Reasumując mamy na dzień dzisiejszy gorszą kadrę niż w ubiegłym sezonie a doszło kilka spotkań więcej plus już z początku sezonu mamy szpital. Ciężko być optymistą w tym stanie rzeczy.

wolfy 05.08.2024 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1631039)
Reasumując mamy na dzień dzisiejszy gorszą kadrę niż w ubiegłym sezonie a doszło kilka spotkań więcej plus już z początku sezonu mamy szpital. Ciężko być optymistą w tym stanie rzeczy.

Za wcześnie żeby definytywnie to stwierdzić, ale jeśli Zwoliński i nowi skrzydłowi okażą się gorsi niż Sobczak i Goku pod względem liczb to mamy problem.
Bo w to że Sukiennicki coś dołoży nie wierzę, a Młyński, Starzyński i Olejarka to szrot który do kupy może zrobi z 6 punktów w kanadyjce, a może nie.

Dodajmy jeszcze jeden problem który w tym sezonie pogłębiono - za mało doświadczonych piłkarzy. To że dostajemy małpiego rozumu i wpadamy w panikę wynika z dużej ilości niedoświadczonych piłkarzy na boisku. Młodzi Polacy to lep na frajerów, ale drużyny złożone z młodych piłkarzy nie wytrzymują presji.

Drozd 05.08.2024 19:27

Tylko że bramki ze Zniczem zawalili przede wszystkim Jaroch i Uryga, a oni raczej najmłodsi nie są.

Nie maco lamentować wróci Carbo, Alfaro troche podniosą średnią wieku i doświadczenia. Znicz w Chorzowie jechał z Ruchem jak z furą gnoju. Przed meczem wszyscy wieszczyli gładki oklep, a przegraliśmy będąc lepszymi przez 90% meczu. Tylko przez własne frajerstwo. Tak jak pisał Królewski, wytrzymać w 10 przez 15 minut to nie jest jakiś wyczyn. Bramki straciliśmy po dwóch stałych fragmentach wrzutkach z okolic narożnika. Trudno tłumaczyć to grą w osłabieniu.

Po prostu mamy w składzie leszczy którzy mając wytłumaczenie kładą lagę na wszystko.

wolfy 05.08.2024 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631043)
Tylko że bramki ze Zniczem zawalili przede wszystkim Jaroch i Uryga, a oni raczej najmłodsi nie są.

Nie maco lamentować wróci Carbo, Alfaro troche podniosą średnią wieku i doświadczenia. Znicz w Chorzowie jechał z Ruchem jak z furą gnoju. Przed meczem wszyscy wieszczyli gładki oklep, a przegraliśmy będąc lepszymi przez 90% meczu. Tylko przez własne frajerstwo. Tak jak pisał Królewski, wytrzymać w 10 przez 15 minut to nie jest jakiś wyczyn. Bramki straciliśmy po dwóch stałych fragmentach wrzutkach z okolic narożnika. Trudno tłumaczyć to grą w osłabieniu.

Po prostu mamy w składzie leszczy którzy mając wytłumaczenie kładą lagę na wszystko.

Rozróżnijmy dwie rzeczy:
- słabych obrońców
- panikę jaka ogarnia nasz zespół kiedy rywal przyciśnie.

Kiedy zaczynamy rozpaczliwie się bronić wszystkie wady naszych piłkarzy w obronie są dodatkowo uwypuklone.

Arked 06.08.2024 13:09

No obrona jest do dupy tak jak i była od dawna. Nie wiem, dlaczego miałoby być inaczej. Jedyną różnicą na plus w obronie w tym sezonie był Colley...

manson777 06.08.2024 13:21

acha
Królewski zafundował Wiśle marnych obrońców (Jaroch stoper, Uryga i Mikulec, który gra niestety tak jak się można było spodziewać po spadkowiczu...)

jednocześnie twierdzi, że to nie problem wytrzymać 10-15 minut w 10
gdy w obronie drama i histeria przy tym jak rywal przyciska (a tak jest jak gra się w 10 panie prezesie)


to się samo komentuje
nic dodać nic ująć :haha::haha::haha::haha:


:help:

Drozd 06.08.2024 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1631020)
prawidłowqo nie uznany gol. absorbował bramkarza.

Zwyczajnie zasłaniał moment strzału, a potem jeszcze uchylił się przed piłką. Spalony bez dyskusji.

Karherop 06.08.2024 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631087)
Zwyczajnie zasłaniał moment strzału, a potem jeszcze uchylił się przed piłką. Spalony bez dyskusji.

I tu trzeba oddać że TVP ma wiecej kamer niż Polsat,. Pamiętając choćby okoliczności meczu z Widzewem, to właśnie brak kamery za bramką spowodował że bramka Rodado została uznana, a jej posiadanie w meczu ze Zniczem dało podstawy do anulowania bramki.

Jaroo1 06.08.2024 16:47

Ciągle piszecie o słabej obronie. Formacja obronną formacja obronną ale czy problem z obroną nie zaczyna się już w linii pomocy? Zwyczajnie w defensywie cały nasz zespół jest chujowy więc pomocnicy nie pomagają wystarczająco obrońcom, a później ci słabi obrońcy tym bardziej się gubią w swojej formacji jak dzieci we mgle.

Drozd 06.08.2024 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1631101)
Ciągle piszecie o słabej obronie. Formacja obronną formacja obronną ale czy problem z obroną nie zaczyna się już w linii pomocy? Zwyczajnie w defensywie cały nasz zespół jest chujowy więc pomocnicy nie pomagają wystarczająco obrońcom, a później ci słabi obrońcy tym bardziej się gubią w swojej formacji jak dzieci we mgle.

Taaa Jaroch dał się przepchnąć jak trampkarz przez problemy w pomocy...

Arked 06.08.2024 21:28

Tak, da się nadrobić słabą jakość obrońców bronieniem większą ilością zawodników (tzw autobus). Wiele klubów gra w ten sposób. Odbywa się to oczywiście kosztem gry ofensywnej i z tego co wiem (i co popieram) Wisła nie chce grać w ten sposób. Z tego też powodu nie ma zawodników pod taką grę (atletycznych przecinaków).

Karherop 07.08.2024 07:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1631116)
Tak, da się nadrobić słabą jakość obrońców bronieniem większą ilością zawodników (tzw autobus). Wiele klubów gra w ten sposób. Odbywa się to oczywiście kosztem gry ofensywnej i z tego co wiem (i co popieram) Wisła nie chce grać w ten sposób. Z tego też powodu nie ma zawodników pod taką grę (atletycznych przecinaków).

Atletycznych przecinaków mamy trzech: Uryga, Colley, Biedrzycki. Carbo również z racji wzrostu raczej jest ciężki do przepchnięcia.

Jaroch wg mnie oblał test na ŚO. Nie wróżę mu przyszłości na tej pozycji w odróżnieniu do wielu bocznych obrońców schodzących do boku jak Wasilewski, Jędrzejczyk czy Stolarczyk. Myślę zresztą że to będzie jego ostatni sezon w Wiśle. Mikulec czy Szot prędzej czy później go wygryza.

Drozd 07.08.2024 21:37

Moim zdaniem papiery na niezłego stopera ma Kutwa. Czy on kiedyś grał na stoperze?

AgresywnyChomik 07.08.2024 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631152)
Moim zdaniem papiery na niezłego stopera ma Kutwa. Czy on kiedyś grał na stoperze?

Świetnie czyta grę, super sie ustawia, ma szybkość porownywalą chyba tylko z Uryga, w powietrzu wszystko wygrywa, gra wślizgiem perfekt, silny jak tur.

....a to ze ktoś jest wysokim kołkiem i gra defensywnie nie oznacza ze będzie z niego stoper.

El'kabat 07.08.2024 23:20

Papiery to ma chyba żółte.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl