![]() |
Mam nadzieje, ze ta ....A Gil razem z PEDALEM Piaseckim wiecej meczow Wisly prowadzic nie beda. Ewidentnie maja jakas awersje do Wisly i to widac w kazdym meczu Wisly jaki prowadza.
Co do meczu. Powiem tak: Diaz - precz z tego klubu! Jirsak - j. w. Ten gosc na boisku pozoruje gre, pomijajac juz jego marne umiejetnosci. I jeszcze jednak kwestia, ktora mnie juz po prostu w....ia. W Wisle zmieniaja sie trenerzy, za czesto, zdecydowanie. Ale jedno sie nie zmiania. MALECKI I STALE FRAGMENTY GRY. Dla mnie to jest nie do pomyslenia, ze zawodowy pilkarz nie potrafi porzadnie wrzucic ze stojacej pilki. Jesli on tego nie potrafi to dlaczego notorycznie to wykonuje? Czy to sie dzieje na zasadzie, ze Malecki podchodzi do pilki i do kolego wypadal "spierdalac, ja bede wykonywal"? Bo dla mnie to tak wyglada jaky tam nikt inny nie smial wykonywac rzutu wolnego czy roznego. Mysle, ze po tym dzisiejszym meczu skutecznie wyleczylismy sie z MP. Na wiosne walka o PP i miejsce w trojce. Nic wiecej ugrac sie w tym sezonie nie da. PS. mam juz ....a serdecznie dosc porazek 0-1 na R22. To juz sie robi klasyka. |
No to policzmy:
- Niesłuszna żółta kartka dla Wilka, co to było w ogóle? - Brak drugiej żółtej w pierwszej połowie dla faulującego kilka razy Sadloka - Odgwizdanie końca pierwszej połowy przed wykonaniem rzutu rożnego - Czerwona kartka dla Diaza za...? Bo to moim zdaniem było zwykłe dotknięcie jeżeli było, gestykulowanie. Równie dobrze Sultes w pierwszej połowie mógł dostać kartkę za wykluczenie Paljicia z meczu. Może tam też był faul? - Faul, którego nie było po którym padł gol dla Polonii - Faul na Bunozie przed polem karnym, którego nie odgwizdano Czy ogólnopolskie media o tym napiszą? Jak dla mnie co najmniej 6 bardzo ważnych błędów, które mogły zadecydować o wyniku meczu. Wystarczył jeden taki błąd sędziego w meczu i wszyscy pisali o tym, że wygrywamy dzięki sędziom. Czekam na odpowiedź mediów. Tam jeden, tu sześć. A tak poza tym to musimy wygrać wszystko do końca i nie patrzeć co to nam da. Trzecie miejsce raczej gwarantowane jeżeli wszystko wygramy. Sądzę, że może to dać nawet wicemistrzostwo. W końcu będzie kilka meczów na szczycie i ktoś na pewno pogubi punkty. Jeszcze nie wiadomo co będzie z Polonią i Lechią... |
Tyle że te błędy "dla nas" to były pojedyncze akcje w całym meczu a nie drukowanie od początku do końca.
|
Cytat:
To był kabaret w stylu piłkarskiego pokera, nie sędziowanie. A mecz był typowy na 0-0, w takiej sytuacji: - wyrzucenie Diaza; - wirtualny faul i wolny przy bramce dla Disco; - brak wolnego po faulu na Bunozie w końcówce. Trzy kluczowe błędy, pomijając parę mniejszych (wyimaginowany faul Kirma w ostatniej minucie, żółtko dla Wilka). River: idź już spać, bo piszesz wyjątkowe głupoty o Diazie. |
Cytat:
|
A zauważyliście, kiedy Diaz dostał czerwoną kartkę? Gra zaczęła się dla Wisły odkładać, czarnuchy cofnęli się na własną połowę i czekali na kontrę... nie mówię, że graliśmy wtedy porywająco i zmusiliśmy Polonię do obrony Częstochowy, ale gra z przodu wyglądała obiecująco...
Wcale mnie nie zdziwi, gdy Gil niedługo przeprowadzi się do Wawy i zamieszka w budynku wybudowanym przez JW :) |
Przed kartką Diaza CAni się zderzył z nim i jeszcze z jednym z naszych. Potem Jez ma jakieś pretensje i Diaz mu pokazuje że Cani z łokcia ładuje nonstop (pierwsza próba uchwycenia co się stało przez C+) potem wygląda to trochę tak że Diaz znowu pokazuje że grają łokciem a Jeż pod ten łokieć podskakuje..
Ale to nie jest nawet ważne sędzia tak sędziował że mylił się co dwie-trzy minuty przez co zwyczajnie sie grać nie dało. |
na R22 przegralismy w tym roku wiecej niz przez ostatnich 5 lat...
|
W drugiej połowie do czerwonej kartki to było cos koło 55 minuty, dyskopolo nie wyszło z własnej połowy. Nagle dzida do przodu, charakterystyczna dla zespołów polskiej ligi i nagle Jeż leży i wtedy się zaczął napór na naszą bramkę.
Wie ktoś jaka była statystyka fauli? |
Podsumowanie rundy.
Walczymy o puchary, w których nie chcemy grać.:-/ Trzymamy złom piłkarski a wymieniamy trenerów.:-/ R22 twierdzą miłosierdzia dla błądzących klubów.:-/ R22 twierdzą nie do zdobycia dla kibiców Wisły.:-/ |
Oczywiście w tym przypadku weszlo napisze że było wspaniale, Gil dostanie premie i wszyscy szczęśliwi będą...
Masakra... |
Cytat:
Jedyna szansa w PP, ale fart Legii (dramatyczna gra w lidze, ale zdobycie PP) raczej się nie powtórzy. Generalnie oczywiście Moskala mogą usprawiedliwiać kontuzje, pech, kicha zrobiona przez Maaskanta. Na plus należy zaliczyć pewne poprawienie atmosfery, odwagę w podejmowaniu decyzji. Ale fakt jest faktem. Z 4 meczy w lidze przegrał 2, w tym oba na Reymonta. Nie jest to dobry dorobek. |
Ciekawy jestem jaki pomysł będzie miał Basałaj na zapełnienie stadionu od nowego roku ;)
|
Odczytując z ruchu warg stwierdzam, ze Jez powiedzial coś rasistowskiego... jestem specjalista.
|
Kto oglądał mecz Dinamo z Lyonem ten widział jakie wałki i na jakim szczeblu się dzieją.
Gdyby to był sędzia Borski czy Leczmanski to bym się nie dziwił tych decyzji bo oni po prostu nie potrafią sędziować. Jednak to był sedzia Gil i aż trudno uwierzyć że on mógł zaliczyć aż taki zjazd. Tyle spornych sytuacji, których on gwizdał na nie korzyść Wisły to była komedia. Skąd my możemy teraz wiedzieć czy żona nie ma konta u buka i nie postawiła grubej kasy ? Sędzia Borski to inteligentny facet i inteligentnie prowadził te zawody na niekorzyść wiadomo, której drużny. Żyjemy w takich czasach że cały futbolowy świat jest zagrożony. Co do Moskala to przesadził z rotacjami, bo to co rzucało się w oczy to brak zrozumienia. Generalnei jak na ligę mamy fajnych technicznie piłkarzy tylko zapi** nie ma komu. |
Szkoda Diaza, chyba sedzia cos lykal...
|
Cytat:
Zburzy 3 trybuny |
Najwyższa pora zacząć się przyzwyczajać do tego, że mistrza nie będzie. Za wszelką cenę trzeba załapać się do pucharów. Najkrótsza droga to PP. No i należy wymazać z pamięci coś takiego jak "Twierdza przy Reymonta". Swoją drogą ten nowy stadion jest jakiś pechowy.
|
Cytat:
|
Twierdza R22 padła ostatecznie , niestety na gorąco to koniec marzeń o mistrzostwie , ale chyba ono nie jest nam potrzebne , tak jak i puchary , bo znowu wprowadziłyby zamęt w zespole.
Idiotyzm Diaza i fatalne sędziowanie , nie przemyślane decyzje Moskala i mamy katastrofę. Wisła Kraków stała się niestety polskim przeciętniakiem , uświadomiłem sobie,że przyjechała dziś Polonia Warszawa i miała w swoich szeregach...lepszych piłkarzy,którzy dali jej zwycięstwo . Dziwne uczucie,zwłaszcza,że ja wychowałem się na sukcesach , a Wisła,która oglądałem zawsze była GIGANTEM w stosunku do innych polskich zespołów. |
Olejcie tego kretyna, niech wraca do kanałów.
|
Jaki idiotyzm Diaza? Przecież on pokazywał, że notorycznie jest uderzany łokciem, Jeż to podchwycił, także prowokował i nabił się na ten łokieć celeowo.
|
Mecz był przeciętny, Wisła walczyła, ale wyglądała słabiej fizycznie od Polonii, gra się nie kleiła obu stronom, brakowało czystych sytuacji i w dodatku "sędzia", który denerwował swoimi decyzjami grr.. Trudno wynik jest jaki jest i nic tego nie zmieni, nam kibicom zostaje doping do końca, na dobre i złe. Ja wierze w Wisłę:-)
Zobaczymy jak zagrają z Twente. |
Czerwona słuszna(1.23minuta):
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...uderzenie.html |
Najgorsza jesień za czasów Cupiała. Sześć porażek, w tym cztery u siebie (ja .......ę), szesnaście goli w siedemnastu meczach, może z dwa-trzy dobre mecze w lidze. Sytuację zaciemnia trochę fakt, że do środy jesteśmy w lidze europejskiej. Mieliśmy fuksa z tym rozstawieniem w III rundzie LM, inaczej puchary skończyłyby się dla nas w lipcu. Ogólnie dramat i takie se perspektywy. Przynajmniej Maaskant już nie w....ia słodkim .......eniem.
|
Cytat:
|
Sędzia to ch.... tyle w temacie.
Inna sprawa, że z takim składem to niestety czeka nas jedynie środek tabeli. Na poważne wzmocnienia się nie zanosi. A jak wspomne słowa Basałaja gdy zatrudniał Maaskanta, jaki to klub i zespół budujemy to śmiech mnie ogarnia. Niestety, bez kasy taka czeka nas przyszłość jak obcenie, raz lepiej, raz gorzej. A czasy Kasperczaka to jedynie wyjątek potwierdzający regułę. Przykre ale prawdziwe. |
Jaka by czerwona nie była to jest kpina co odpierdalał ten gil.Czysty wślizg-faul.Sadlok to powinien wylecieć w pierwszej połowie,Cani za łokiec w Diaza też mógł bo to chamstwo było.Będą .......ić,że zwraca sie to co było z Jagą czy LKS ale to chyba nie o to chodzi żeby bilans wyniósł zero,tylko żeby mecz grali piłkarze a nie sędziowie.Ogromny szacun dla Baszcza,nie wiem czemu kupujuemy słabych ciuli z Holandi(w sumie wiadomo-Piękny Robert) zamiast za free ściągnąć człowieka związanego z klubem i takiego który walczyłby dla Wisły do ostatniej minuty.JJJBG
|
W 1 polowie gralismy dno .W drugiej polowie przejmowalismy powoli przewage,lecz kretyńskie zachowanie Diaza zakończyło ten mecz .I jak to w takich meczach na Reymonta bywa już nawet tego 0-0 nie jestesmy w stanie dowiesc ,bo albo ktos spier*oli tak jak z Górnikiem ,albo dzis juz nawet nie wiadomo kogo winic sedziego ze podyktowal wolnego dla Dyskopolo czy Kirma i Bunoze ze im pilka przelatuje pod nogami.
Ogólnie nasza gra jest jednym wielkim dramatem, nikt nie wie co ma robić na boisku ,kazdy biega w innym kierunku. Wilk pokazal jakim jest drzewem ,kiedy Bitonowi wychodzacemu sam na sam podal pilke 30 metrow za daleko...Moskal zmienil Ilieva ,ktory swoja kreatywnoscia mogl cos zrobic i wpuscil tragicznego Kirma .Jakby poszukac to takich kwiatkow bylo napewno duzo wiecej Nie wiem czy Cupiał bedzie robil kolejna rewolucje zima ,ale TRZEBA ZATRUDNIĆ DOBREGO TRENERA.To jest wedlug mnie wymóg podstawowy ,żeby cokolwiek zmienić w naszej grze i jeszcze wiosną zachować szanse na puchary ,bo Mistrz w tej chwili to w kategoriach cudu. Co do sedziowania ,to takiego s....ysyństwa dawno nie widziałem. |
Póki co jesteśmy ciency jak dupa węża.
Jeśli załapiemy się chociaż na LE to będzie fajnie, chociaż puchary chyba nie są nam w tym momencie potrzebne. Doping w drugiej połowie jak na mistrza przystało. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl