![]() |
Jovanovic na ławce ????????????????????? Lamey i Pajlic w pierwszym składzie..:) Biton na ławce...:) nieźle :]
|
To wygląda jak sabotaż. :shock:
|
Wydaje się że trzeba się skupić już na meczu z Widzewem bo dziś z takim składem to lepiej na boisko nie wychodzić bo wstyd będzie. Nie wiem czym przekonuje Moskala Jirsak ale ten chłop jest beznadziejny. Boguskiego to zniaszczą obrońcy Śląska. Genkov nie powąchał piłki od 4 miesięcy. Lamey, Paljic, Diaz na obronie = katastrofa. BYleby tylko jakiegoś blamażu nie było...
|
jaki skład ... :(( żal mi tych wszystkich naszych grajków co siedzą na ławie, Biton, Małecki, Jovanovic ;/
Zobaczymy jak to będzie skład jest pewną niespodzianką zobaczymy czy szczęśliwą czy pechową |
Jest Lamey ,jest dobrze !
dla Slaska. |
oj Maasknt byl zly, faworyzowal Holendrow
jest Moskal i tez na nich stawia i jakos oburzenia nie widze? |
Już wyjaśniam czemu skład jest bardzo odpowiedni
Lamey a Jovanovic - Marko słaba forma, natomiast lamey jest w formie, po drugie ten holender znajduje sie w sytuacjach to strzelenia gola, a na tym na zależy. Biton a Genkov - w meczu z Górnikiem musieliśmy grać środkiem, ponieważ biton ani wysoki ani świetnie grający głową i słabszy fizyczny, tutaj mamy szanse w ataku na wygranie główki a to może być szansa. Mały - nie zagra przez 90 minut, myślę tu że będzie mógł wejść po przerwie za kogoś z dwójki Tomasa a także za Gervasio |
Biton, Jovanovic i Małecki na ławce. O ile trzeciego z nich zaczynającego mecz na ławce jestem w stanie zrozumieć (po dłuższej kontuzji) to już kompletnie nie rozumiem czemu dwóch pierwszych nie gra od 1 minuty...
|
Cytat:
Człowieku co Ty pier*olisz za przeproszeniem?! Biton ma 185 cm wzrostu, a Genkov 186 cm. Różnica JEDNEGO cm! Uważasz, że to zrobi różnicę? Jeden centymetr? Myślałem, że instynkt strzelecki, umiejętność ustawiania się w polu karnym powinien decydować o pierwszym składzie lub o ławce. A nie JEDEN cm różnicy we wzroście... "Żeś pan jest znawca futbolu...." |
Cytat:
|
Moim zdaniem Lamey jest lepszy od Jovanovicia, który był najsłabszy na boisku w meczu z Górnikiem.
|
Skład delikatnie mówiąc głupi !!! Jak w bardzo ważnym meczu który zdecyduje o tym czy będziemy się jeszcze liczyli w walce o Mistrzostwo można narobić takich zmian ?? Dlaczego nasz najlepszy zawodnik defensywny i ofensywny siedzą na ławce ? Czy Jovanović i Biton w ostatnim meczu byli słabsi od innych zawodników ? NIee . Rozumiem żę Moskal mógł chcieć wystawić na prawej stronie Lameya ale dlaczego w takim razie Jovanovicia nie ustawił na środku z Czekajem a przecież to nominalny stoper !! Nikt chyba nie sądzi, że Diaz jest lepszy na stoperze od Marko ? Nie wiem co w pierwszym składzie robi Boguski który ostatni dobry mecz zagrał ponad dwa lata temu a i ostatnio wchodząc z ławki niewiele wnosił - już prędzej na skrzydle można byłoby ustawić Bitona jeśli trener tak napalił się na Genkova i nie zagrałby gorzej od Rafała i w ogóle jak można posadzić najlepszego strzelca na ławce którego autorstwa jest większość bramek jakie zdobywała Wisła w tej rundzie !!? Czarno to widzę ! Trzymam kciuki za naszą drużynę i liczę na zwycięstwo ale z tym składem będzie to cud i jak przegramy to większą winę będzie ponosić Moskal za takie "strzały" ...
|
Ja tam wierze w dobry mecz ze strony Wisły,bo juz nie raz skzana na pozarcie to udawadniła....ze to jednak Wisła
|
po co Wisla cofa pilke do obroncow jesli ma ja na 30 metrze czy oni potrafia konstruowac akcje tylko od obroncow
|
Remis nic nam nie daje.
|
Póki co nieźle.
|
Dobrze na razie Wisła. Jak dotychczas ktoś nie widzi postępu, to gratuluję :-)
|
Hmm.. Gra lepsza niż wynik. Drużynie brakuje pewności siebie, dlatego ciężko będzie to wygrać.
E: Boguski gra dramatycznie. Dawno nie widziałem tak zabłąkanego gracza na tym poziomie rozgrywek. |
bardzo dobrze to wyglada! w koncu gramy pilka, brakuje tylko bramki i bedzie pieknie!
|
Nie zachwycajcie się jeszcze tak tą grą ponieważ nie mieliśmy żadnej setki a przecież ten mecz musimy wygrać a bez dogodnych sytuacji się to nie uda .
Cytat:
|
A wszyscy Moskala brali na stracenie. Brawo Kaziu , ładnie ten nasz team klepie i gra:)
|
Cytat:
|
No niestety dziś Lamey również byłby najsłabszy gdyby nie udział w meczu pana Boguskiego... bo grą ciężko to nazwać. W sumie Lamey i Jovanović to ten sam niski poziom ale po meczu z Górnikiem trzeba było dokonać tej zmiany.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A myślałem, że Boguski gra dziś swój najlepszy mecz po kontuzji. :p :D
|
yes !!!!!!!!!
|
Mamy zwycięstwo na pohybel naszym żałosnym płaczkom !
Cytat:
|
Jak zwykle Pareiko najlepszy.
|
no i jak Wisla taka dobra czy Slask taki slaby ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl