Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

rabi86 22.09.2011 16:56

Tylko nie potrafię zrozumieć jak Maaskant może wpuszczać Gargułę zamiast Jirsaka. Przecież musi widzieć na treningach jak grają. Wszedł Tomas i od razu rozruszał grę, asysta, prostopadła piłka do Ilieva. Jirsak ma bardzo dobrą umiejętność - potrafi wejść w wolne przestrzenie na środku boiska i szybko rozegrać piłkę. Nierozumiem dlaczego nie dostaje więcej szans. Środek Wilk Nunez też rozczarował.

FraMat 22.09.2011 16:58

Zgadzam się z przedmówcami: Garguła na dzisiaj to jedna wielka pomyłka, albo sabotaż.
Ktoś ma coś jeszcze do Bitona? 2 gole, 2 asysty, nie jest tylko sępem pola karnego, ale umie aystowac i rozprowadzić atak. Mam nadzieję, że jeszcze się rozwinie.
Malecki mimo strzelenia bramki pokazał, ze albo nie jest w formie, albo nie rozumie/nie jest w stanie realizować taktyki Maaskanta.
Bunozy bym sie nie czepiał: grał chyba po raz pierwszy z Marko w parze, ale czesto dobrze interweniował.
Iliewowi brakowalo lepszego partnera.
Na minus dzisiaj Nunez. Tyle strat.
Na plus natomiast Jirsak. Duzo otwierających podań. Z tym, że tylko w pierwszych 15 minutach i ostatnich 10 minutach. Środek tradycyjnie Jirsak zajął się oglądaniem jak inni konstruują akcje.
Mecz był trudny, Flota pokazała że może walczyc o ekstraklasę.

tormenthor 22.09.2011 16:59

Nasza gra w środku pola zdechła od momentu, gdy Robert zaczął wystawiać dwóch DM i sadzać na ławie właśnie Jirsaka. W kilku meczach poprzedniego sezonu Wisła potrafiła pięknie poklepać i to właśnie było zasługą Meliksona i Jirsaka. Teraz doszedł kolejny do brydża, czyli Iliev. Szkoda, że Maaskant gra tak zachowawczo, ale z drugiej strony obrona Wisły jest słaba i środkowi pomocnicy muszą często asekurować defensorów.

upr 22.09.2011 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1168069)
Panowie - pierwszo-ligowca Twente pojechalo 8-1

Kłamstwo, Twente grało w środę z przedstawicielem V ligi. Może się zatem zreflektujesz, bo jak na razie wyszedłeś na płaczka i do tego nie mającego pojęcia o tym co jest grane.

Ventigo 22.09.2011 17:02

Wilk Nunez Paljić cii piłkarze dzisiaj wyglądali na mało skoncentrowanych stąd głupie straty ale grunt że przeszliśmy no a Jirsakowi dałbym szansę ale musi też pokazać, że potrafi grać z trochę lepszym przeciwnikiem niż Flota bo, że jest lepszy od Garguły(który jest totalnie bez formy ) to nie mam wątpliwości tamten ma większy potencjał ale to Jirsak zawsze grał na swoim przyzwoitym/średnim ale stabilnym poziomie.

tormenthor 22.09.2011 17:10

Szczerze powiedziawszy, to już nie mogę słuchać o tym ,,mitycznym" potencjale Garguły. Zagrał pół sezonu nieźle w świetnie funkcjonującej maszynie jaką był Bełchatów Lenczyka i zrobiono z niego gwiazdę i playmakera na miarę reprezentacji. A prawda jest taka, że nawet Lenczyk widział, iż za mało walczy i biega, aby grać w środku pola i ustawiał go na lewym skrzydle.

DeadOrAlive 22.09.2011 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Junior_Battle (Post 1168053)
@DeadOrAlive spoko, mam znajomych grających dokładnie w DRUGIEJ GRUPIE KRAKOWSKIEJ V LIGII, i raczej nie podzielam twojej opinii, że grają z pełnym zaangażowaniem...

Swoją drogą, widziałem ostatnio ich drużynę totalnie narąbaną ;)

Tak się składam, że również jest mi dane grać w V lidze krakowskiej, grupie II, jesteśmy drużyną aspirującą do awansu i jakoś nie widze po nas pijaństwa i braku zaangażowania, a treningi codziennie i pełna motywacja na każdy kolejny mecz. Kwestia trenera i podejścia.

mitmichael 22.09.2011 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez upr (Post 1168081)
Kłamstwo, Twente grało w środę z przedstawicielem V ligi. Może się zatem zreflektujesz, bo jak na razie wyszedłeś na płaczka i do tego nie mającego pojęcia o tym co jest grane.

Ja pacze? Przeciez wygralismy wiec nie mam powodu zreszta kazdy moze sie pomylic - rzeczywiscie nie jest to druzyna z Erste Divisie.

milosz 22.09.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1168078)
Zgadzam się z przedmówcami: Garguła na dzisiaj to jedna wielka pomyłka, albo sabotaż.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1168078)
Ktoś ma coś jeszcze do Bitona? 2 gole, 2 asysty, nie jest tylko sępem pola karnego, ale umie aystowac i rozprowadzić atak. Mam nadzieję, że jeszcze się rozwinie.
Malecki mimo strzelenia bramki pokazał, ze albo nie jest w formie, albo nie rozumie/nie jest w stanie realizować taktyki Maaskanta.
Bunozy bym sie nie czepiał: grał chyba po raz pierwszy z Marko w parze, ale czesto dobrze interweniował.
Iliewowi brakowalo lepszego partnera.
Na minus dzisiaj Nunez. Tyle strat.
Na plus natomiast Jirsak. Duzo otwierających podań. Z tym, że tylko w pierwszych 15 minutach i ostatnich 10 minutach. Środek tradycyjnie Jirsak zajął się oglądaniem jak inni konstruują akcje.
Mecz był trudny, Flota pokazała że może walczyc o ekstraklasę.

W większości zgoda, ale również Wilk odnotował b. wiele strat i to poważniejszych niż Nunez.

Małecki ma problem sam ze sobą, nie wiem może psycholog jest potrzebny ale to już nie jest egoizm boiskowy, Mały mam wrażenie żyje w swoim świecie...
Garguły zawsze broniłem, obejrzałem też sobie z nim wywiad po meczu. Łukasz jest przekonany że jest zmiennikiem Meliksona i tak zostanie, sorry ale na dziś tym zmiennikiem nie jest ...Jirsak zrobił lepsze wrażenie i to nie po raz pierwszy(vide poprzedni sezon). Naprawdę szkoda mi Garguły ...ale widać czas nie stoi w miejscu. Piłkarz wygląda na wypalonego ...trochę jak Żurawski po powrocie do Wisły.
Paljić jak zwykle, wiadomo że potrzebujemy normalnego LO, Jovanović ma papiery na dobrą grę ...jest naprawdę szybki.

Co do gry, to największy problem to tradycyjnie stałe fragmenty gry. Bramki tracimy, a strzelać z nich nie potrafimy. A to brożka trenera Maaskanta.

Kamson 22.09.2011 17:27

Kiedy jest losowanie następnej rundy?

Znalazłem. Gdyby kogoś interesowało: 30 września 2011, 21:40 - za 90minut.pl

Chrisman 22.09.2011 17:34

Małecki to cham dziecko po meczu prosilo go o koszulkę (dlaczego jego?)a on paradował z ręką na sercu i odmówił jak najgorszemu śmieciu

Miguelito 22.09.2011 17:38

Ja trochę z innej beczki. Kupiliśmy Marko Jovanovica, który mógłby rozwiązac nasz problem z obsadą prawej obrony na wiele lat. Według mnie spisuje się na tej pozycji bardzo dobrze, więc nie rozumiem dlaczego RM desygnuje do gry na LO Lameya a zapycha braki w środku Jovanovicem zamiast odwrotnie....

rasel1906 22.09.2011 17:38

http://wislakrakow.com/forum/images/buttons/report.gifDziwny jestes. Co z tego ze go prosilo? Nie ma obowiazku dawac

szprotson 22.09.2011 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1168101)
Małecki to cham dziecko po meczu prosilo go o koszulkę (dlaczego jego?)a on paradował z ręką na sercu i odmówił jak najgorszemu śmieciu

heh.
Jebali go tam z prawa i lewa i po meczu ma koszulke dawać ? Zwariowałeś.

Zresztą, juz nie mogą tak koszulek rozdawać.

rasel1906 22.09.2011 17:39

Dziwny jestes. Co z tego ze go prosilo? Nie ma obowiazku dawac

Ogryzek 22.09.2011 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1168101)
Małecki to cham dziecko po meczu prosilo go o koszulkę (dlaczego jego?)a on paradował z ręką na sercu i odmówił jak najgorszemu śmieciu

A wcześniej tatuś tego dziecka pewnie jebał go przez cały mecz:)

Po co piszesz takie bździny? Od kiedy to piłkarze mają obowiązek dawać koszulki dzieciom?

Ventigo 22.09.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1168101)
Małecki to cham dziecko po meczu prosilo go o koszulkę (dlaczego jego?)a on paradował z ręką na sercu i odmówił jak najgorszemu śmieciu

Tacy jak Ty nie odpuszczą żadnej okazji żeby komuś dokopać, byle tylko poczuć się przez chwilę lepszym od niego.

PANDEM0NIUM 22.09.2011 18:03

Przykro mi było jak patrzałem jak grał dzisiaj Garguła. Wiązałem z jego przyjściem wielkie nadzieje ale nic z tego nie będzie... trzeba go oddac jak najszybciej szkoda :(

1q2 22.09.2011 18:04

Mecz na trybunach z gatunku 'daj kamienia' :lol:
A co do Małego - rozsadza go;) ale to w sumie nie jest śmieszne bo aż kipi od niego taką negatywną agresją, co dziwi bo w końcu zagrał na stadionie który na niego nie gwizdał.
No ale gola strzelił , może coś jeszcze z niego (w Wiśle) będzie

Całego meczu nie widziałem więc nie komentuje zbytnio ale dobrze że wygrali.Pojechać-wygrać-wrócić-zapomnieć - plan wykonany, mam nadzieje że nikt tam się nie 'połamał'

Gwiaździsty 22.09.2011 18:10

Ten mecz pokazał też, że ekstraklasa nie jest miejscem dla klubów z małych miasteczek z tzw. małomiasteczkowa publiką. Kiedys taką wioche na trybunach reprezentował Mielec. Na całe szczęście zakończył dawno karierę i oby jemu podobnych nie było w ekstraklasie.

Piotson 22.09.2011 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1168119)
Mecz na trybunach z gatunku 'daj kamienia' :lol:
A co do Małego - rozsadza go;) ale to w sumie nie jest śmieszne bo aż kipi od niego taką negatywną agresją, co dziwi bo w końcu zagrał na stadionie który na niego nie gwizdał.'

Nie gwizdali tylko wyzywali nawet jak nie był przy piłce.
Prymitywny lud.

Teqcontroller 22.09.2011 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1168101)
Małecki to cham dziecko po meczu prosilo go o koszulkę (dlaczego jego?)a on paradował z ręką na sercu i odmówił jak najgorszemu śmieciu

I bardzo dobrze zrobił , dziecko by wzięło , a jakiś lamus od niego i by spalił , a potem umieścił filmik na YT jaki to kozak jest że złapał Wiślackiego Psa i mu najebał.

artur77 22.09.2011 18:20

Kogo możemy wylosować w 1/8 PP ? Może koleżanka z drugiej strony błoń ... wie ktoś coś?

ziz99 22.09.2011 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1168078)
Malecki mimo strzelenia bramki pokazał, ze albo nie jest w formie, albo nie rozumie/nie jest w stanie realizować taktyki Maaskanta.

Obawiam się że jedno i drugie... Na początku meczu jeszcze dograł z 2-3 razy, ale z każdą minutą narastał egoizm taktyczny.

Już dawano nie widziałem tak poprawnie grającej polskiej drużyny jak Flota w 1 połowie (spokojnie, dużo piłką i z pomysłem). W drugiej chyba jednak nerwy zrobiły swoje, a wtedy mogło być niewesoło.

Biton bez fajerwerków, ale niesamowicie skutecznie i pewnie, a w dodatku zaczyna ładnie dogrywać.

tomasz1906 22.09.2011 18:26

a bramki z meczu ktos wrzuci czy nie????

rafil 22.09.2011 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez artur77 (Post 1168127)
Kogo możemy wylosować w 1/8 PP ? Może koleżanka z drugiej strony błoń ... wie ktoś coś?

Wszystkich, którzy awansowali.

milosz 22.09.2011 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Miguelito (Post 1168103)
Ja trochę z innej beczki. Kupiliśmy Marko Jovanovica, który mógłby rozwiązac nasz problem z obsadą prawej obrony na wiele lat. Według mnie spisuje się na tej pozycji bardzo dobrze, więc nie rozumiem dlaczego RM desygnuje do gry na LO Lameya a zapycha braki w środku Jovanovicem zamiast odwrotnie....

Dokładnie też tak uważam. Moim zdaniem na prawą obronę Jovanović, a na lewą ... Lamey, zwłaszcza że juz tam podobno kiedyś grywał.
Ani Paljić, ani Diaz nie są rozwiązaniem.

Piotrek87 22.09.2011 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz1906 (Post 1168132)
a bramki z meczu ktos wrzuci czy nie????


http://www.youtube.com/watch?v=KB541Ho1LVc

mitmichael 22.09.2011 18:49

Uffff mozna odetchnac, Bitonowi nic nie jest

Pod koniec meczu serca kibiców Wisły zadrżały, gdy na chwilę zszedłeś z boiska z urazem.
To nic poważnego. Jestem tylko troszkę zmęczony po tych wszystkich meczach, które rozgrywamy w ostatnim czasie. Poczułem lekki ból w nodze, ale to naprawdę nic poważnego.

Elefant 22.09.2011 18:57

No, brawo za heroiczną walkę (w drugiej połowie).

Zadecydowały niuanse. Mieliśmy dwóch, może trzech zawodników nieco przewyższajacych umiejętnościami zawodników Floty. Z naciskiem na nieco. No i wpuszczenie tego czarnoskórego co jest aktualnie przed kuracją odchudzającą (albo szykuje się do walki sumo) to był błąd tamtejszego trenera. Osłabił siłę ofensywną. I przestało padać. To przestaliśmy się wywracać. Tak, więc niuanse...
:lol:

Czy my nie doczekamy się zawodnika, który zagra trzy mecze z rzędu na równym dobrym poziomie ?

Z wypowiedzi Garguły po meczu i innych wcześniejszych można wnioskowac, że mamy wypracowany schemat.
Pierwszą połowę śpimy.
Potem faki w szatni.
Druga połowę gramy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl